• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • www.indomio.rs useljiv što veći - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći" pronađeno 5 423 nekretnina - prosečna cena 1.140 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 45000 eura
    • do 57000 eura (prosečna cena)
    • do 68000 eura
    • do 574 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • pogodan
    • podrum
    • uknjižen
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-25%

Promena cene sa 1.600 € na 1.200 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.200 €, 108,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.600 €
26.04.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao četvorosoban stan površine 108 m2 u novogradnji u blizini parka Šumice, na Lekinom brdu. Sastoji se od komforne dnevne sobe sa trpezarijom (35 m2), potpuno opremljene kuhinje sa svim aparatima, tri spavaće sobe, prostranog kupatila i dodatnog toaleta sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 800 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo stan na Ceraku , u ulici Ljubice Ivošević Dimitrov, odličan petosoban stan, idealno za veću porodicu. U blizini autobuskih stajališta i svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. Mali troškovi, infostan 2.000 dinara, u svim prostorijama postavljena inverter....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.400 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar Beograda, Sremska ulica - renoviran salonac, pogodan za stanovanje ili poslovni prostorIzdaje se prostran i potpuno renoviran salonac u samom centru Beograda, na uglu Sremske i Prizrenske ulice, ukupne površine 107 m2. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade i odmah je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 107,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Stan na atraktivnojj lokaciji u naselju Belvil. Po strukturi trosoban, komforan, dve spavace sobe, dva kupatila, ostava. Dobro pozicioniran, trostrano orjentisan. Dva garazna mesta uz doplatu. Uknjizen. Odmah useljiv. Za preporuku. Agencijska provizija 2%. Za sve dodatne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.200 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Salonski stan - poslovni prostor - Novi Sad -Centar Daje se u zakup, prelep salonski stan u samom centru grada, idealan za poslovnu delatnost. Može za firme ili za *** coworking prostor*** - top lokacija!!!! Stan poseduje četiri odvojene sobe, dve veće i dve manje. Odvojenu kuhinju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 1.200 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1811 – 4-soban, 107m2, za stanovanje ili poslovni prostor strogi centar, ul. Ilije Ognjanovića 2.sprat BEZ LIFTA Kompletno renoviran salonski stan 4 nezavisne prostorije i odvojena kuhinja Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 1200 e + depozit (pregovor moguć) Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 374.000 €, 107,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstven četvorosoban stan u novoj zgradi, dvostrano orijentisan, sa velikim prozorima i prelepim pogledom na zelenilo. Lokacija u neposrednoj blizini Ade Ciganlije i Košutnjaka pruža savršenu kombinaciju prirode i urbanog života. Raspored i pogodnosti: Odlična funkcionalna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 107,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Kaluđerica, ul. Stevana Sinđelića, 4.0 dplx, odmah useljiv, uknjižen, pogled na Avalu .. / 4 km od Ustaničke, 200m od Smederevskog puta, nedaleko od prodavnica, prevoza, škole, vrtića, pijace .., zgrada sa termoizolacionom fasadom, trostran stan sa izvrsnim pogledom, svetao, funkcionalan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.400 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Idaje se salonac u samom centru grada ukupne povrsine 107m2.Stan je renoviran(podovi,stolarija kuhinja) odmah useljiv.Etazno grejanje na struju alarm i video nadzor unutar stana.Pogodan za poslovan prostor kancelarije itd! Minimalni period zakupa je godinu dana kao i depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 1.500 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Odličan, kompletno namešten, veoma komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini Limana IV. Ovaj veoma svetao stambeni prostor luksuznih nota dizajniran je po najsavremenijim kriterijumima organizacije prostora. Odlikuju ga funkcionalan raspored,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 370.000 €, 107,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Njego��eva-Vra��ar, 2/2, mg, uknji��en-Stvarna povr��ina-107m2 , ugovorna povr��ina-79.00m2, Cvetni trg, Njego��eva ulica, funkcionalan troiposoban sta na izuzetnoj lokaciji. Potkrovlje sa najvi��om ta��kom u stanu na oko 4m. Stan je svetao, miran - orijentisan ka dvori��tu, sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BATAJNICA, 700 €, 107,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dobro pozicioniran magacinsko poslovni prostor sa šleperskim prilazom i parkingom. Klizna vrata visine 4 m. Mesečno plaćanje, depozit obavezan u visini mesečne zakupnine. Useljiv od 01.11. GREJANJE - Ostalo, sprat PR/PR, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 62404. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ova prelepa trosobna nekretnina nalazi se u blizini Autokomande, na atraktivnoj lokaciji u Ustani��koj ulici. Stan je odmah useljiv i idealan za porodice ili pojedince koji tra��e moderan i komforan ��ivotni prostor. Stan od 107m2, sadr��i prostoran dnevni boravak, dve spava��e sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 380.000 €, 107,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120410, II/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se lep, porodičan, savršeno održavan i očuvan 4.0 stan od 107 m² sa parking mestom. Smešten je na 2. spratu uredne, kvalitetno zidane zgrade sa liftom. Prostorije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Vračar, Čubura - Cerska 4.0, uknjižen na 106m2 (2 terase), 1/1, EG/podno, KATV, internet, klima, podrum Luksuzan salonac, visine plafona 3,3m, u srcu Vračara kod Čuburskog parka u dvorišnoj zgradi. Struktura: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, dva mokra čvora, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 106m2(četiri terase), CG, 7/13, lift, interfon, telefon, alarm, ktv, deljiv, dva garažna mesta Belville je kompleks stambeno poslovnih zgrada u bloku 67 na Novom Beogradu. Sastoji se od četrnaest stambenih i dve poslovne zgrade. U samom središtu bloka se nalazi tržni centar Delta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Belvil (Zgrada Ciklama) - Bulevar Crvene Armije 3.0, 106m2 (tri lođe), 7/13, EG, dva lifta, garaža, parking, interfon, klima, video nadzor. Luksuzan, namešten stan salonskog tipa. Svetao, trostrano orijentisan, sa panoramskim pogledom. Stan ima protivpožarni sistem i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo lux salonac u samom srcu Beograda na par koraka od Kalemegdana. Pogodan za poslovni prostor kao i za stanovanje. Debeli zidovi od cigle,carska vrata od punog drveta,mermerne ploče u lux osvetljenje. Kuhinja i kupatilo su opremljeni kompletno. Ulazna vrata su Bosalova,video....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan uknjižen na 106m2, nalazi se u kompleksu Belvil, zgrada "Ciklama". Stan je trostrano orijentisan, svetao sa otvorenim pogledom na okolinu. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, dva kupatila, ostave, garderobera, 3 lođe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 285.000 €, 106,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se 5,0 stan na odličnoj lokaciji u naselju Sava Kovačević,Zemun gornji grad.Nalazi se na 3. spratu zgrade od tri sprata i zauzima celu povšinu tog sprata.tako da je lako deljiv na dve stambene jedinice sa mogućnošću proširenja ili nadogradnje postojećeg stana. Visina plafona....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 900 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo - Stan ili poslovni prostor, 106 m2 Cena: 900 EUR mesečnoIzdaje se trosoban prostor u Lješkoj ulici na Banovom brdu, ukupne površine 106 m2. Prostor se nalazi u prizemlju i poseduje sopstveni, direktan ulaz sa ulice, nezavisan u odnosu na ostale jedinice u objektu, što....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo prelep, svetao, trosoban i odmah useljiv stan. Poseduje dva kupatila, tri lođe od kojih je jedna zatvorena, garderober, veliku vešernicu, protočni bojler i tri klima uređaja. Kompletno je opremljen. Mogućnost kupovine dva garažna mesta uz doplatu od 25000....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.000 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.indomio.rs

Beoexpert zatupa izdavanje luksuzanog stana u širem centru grada. Kompletno namešten, opremljen svim kućnim aparatima i odmah useljiv. Luxurios apartment in the wider city center. Immediately moveable. It is located on the fourth floor in a building with an elevator. Fully furnished....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 1.300 €, 106,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je fenomenalan, lux, vrlo svetao, multifunkcionalan, odmah useljiv poslovni prostor na trećem spratu u TC Stari Merkator, površine 106 m2. Lux sređen, bez bilo kakvih ulaganja, poseduje tri prostorije, kuhinju i mokri čvor kao i dodatnu kuhinju i toalet u hodniku poslovne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.300 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2023.,

www.indomio.rs

Na Starom gradu, ulici Kneginje Ljubice izdaje se ovaj uknjižen, trosoban stan, površine 106m2, na 2. spratu u petospratnici sa liftom, pripadajućim podrumom, CG. Lux salonski stan. U neposrednoj blizini Narodnog pozorišta i centra grada. Kompletno renoviran i opremljen. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 135.000 €, 106,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 106m², u porodično stambenoj zgradi, u Duvaništu, na ll spratu. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe i dva mokra čvora. Svaka prostorija ima svoju terasu. Ne zahteva dodatna ulaganja, s obzirom da je potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 1.000 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i potpuno opremljen dupleks stan u kući, smešten na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini TC Stadion. Ova nekretnina predstavlja idealnu kombinaciju privatnosti, prostranosti i funkcionalnosti, što je čini savršenim izborom kako za porodični život, tako i za poslovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo lux trosoban stan u Belville kompleksu, jednoj od najprestiznijih lokacija na Novom Beogradu. Ovi stanovi su dizajnirani s ciljem da pruze udoban i funkcionalan prostor za zivot koriscenjem vrhunskih materijala i tehnologija. Zgrada je izdvojena, bez mogucnosti da joj nesto....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.500 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen, upravo restauriran, salonski stan u jezgru starog grada u Petrovaradinu,u samom podnožju trđave, odlična lokacija, na svega 10-tak minuta hoda od centra Novog Sada. Tri spavaće sobe , svaka sa sopstvenim kupatilom, dnevna-salon, otvoren kuhinjsko-trpezarijski....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 295.000 €, 106,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, svetao i funkcionalan trosoban stan, koji se može koristiti ne samo za stanovanje, nego i kao poslovni prostor, jer je i izdavan kao takav u dužem periodu. Prvobitno, stan je bio četvorosoban, ali je rušenjem zida sobe dnevni boravak proširen,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 295.000 €, 106,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 106m2 plus ulazna terasa, pr/1, grejanje na gas, klima, ktv, internet, interfon. Banovo brdo je urbano naselje i centar opštine Čukarica, koje je Požeškom ulicom povezano sa centrom Beograda. Lješka ulica se prostire između Radničke i Nikolaja Gogolja, a paralelno sa Požeskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac u zgradi pod zaštitom države, u ulici Kneza Miloša kod Palate nauke i Kralja Milana, lift, 3/5, kaljeve peći na struju, 2 kupatila, 2 lođe i terasa, useljiv, uknjižen, podrum. Ag.provizija 2% Vladimir 064/17444-23 GREJANJE - Kaljeva peć, sprat 3/5, LIFT, TERASA, SALONAC, INTERFON....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.100 € na 2.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 106,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 2.100 €
26.04.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzan salonski stan u centru grada, Kalemegdan, Gospodar Jevremova, Opština Stari grad. Stan je površine 106 m2, nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa jednim spratom i odmah je useljiv.Stan je kompletno renoviran i odlikuje se autentičnim salonskim stilom sa visokim....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 106,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 1.300 €
12.12.2025 - 1.200 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan svetao, komforan i opremljen 4-soban stan. Poseduje prelepu zatvorenu terasu sa koje se pruža pogled na Zmaj Jovinu gimnaziju i Trg republike. Odlična lokacija, blizina pešačke zone, parkinga, Dunavskog parka. osnovne škole i gimnazije. Stan je funkcionalan, ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 485.000 €, 105,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 105m2 (dve terase ukupno 9m2), 1/5, CG, lift, kamin, klima, internet, interfon, ktv, podrum, parking, garažno mesto u blizini po dodatnoj ceni. Kumanovska ulica se prostire od Bulevara kralja Aleksandra do Krunske, smeštena u srcu centralne gradske opštine Vračar. Zbog svog položaja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.700 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2023.,

www.indomio.rs

Svetozara Markovića, luksuzno opremljen 3.0 stan, odmah useljiv. Struktura: 2 spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, toalet. ID: 9632 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 800 €, 105,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno renoviran i namešten, samostalan poslovni objekat koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za poslovanje. U neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Bulevara kralja Petra. Ovaj prostor čine četiri prozračne i svetle kancelarije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.indomio.rs

Palata Albanija, renoviran useljiv 3.0 stan ID: 8976 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

Senjak, novogradnja sa garažom, useljiv stan sa tri spavaće sobe. ID: 9873 Aleksandar Jovanović 062/240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 307.000 €, 105,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dupleks stan na Vračaru, u Beogradskoj ulici, deo između Njegoševe i Krunske ulice. Stan je kompletno renoviran i nalazi se u dvorišnoj zgradi, urednoj i održavanoj, na 1 spratu. Stan je organizovan u dve etaže. Na prvoj etaži se nalaze ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 500 €, 105,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Futogu na glavnom Magistralnom putu Magacin od 105 m2 na TOP LOKACIJIUnutrašnja visina iznosi 3,20 metra ima Toalet, struju i voduPOGODNO JE ZA MAGACINZakupnina iznosi 500 epotreban je DEPOZIT u visini dve kirije.ODMAH JE USELJIV.Usluga Agencije iznosi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 757-797 (od ukupno 798)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>