• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs useljiv što veći - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći" pronađeno 5 423 nekretnina - prosečna cena 1.140 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 45000 eura
    • do 57000 eura (prosečna cena)
    • do 68000 eura
    • do 574 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 315.354 €, 122,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno povoljan stan - poslovni apartman u kompleksu Vojvoda Residence je useljiv sledećeg meseca. Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. U suterenu zgrade se nalazi veliki bazen, teretana....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 370.800 €, 122,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ulični lokal sa portalima na odličnoj lokaciji. Lokal se nalazi na Novoj Detelinari u prometnoj ulici. Lokal ima 122 m2 u jednom nivou. Uz lokal idu i 2 parking mesta u dvorištu zgrade. Poseduje toalet. Odmah useljiv. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 35.000 €, 122,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća je pre dve godine renovirana u celosti. Uknjižena površina kuće je 122 m2 PR+SP,u donjem delu je i veći ograđen prostor sa nadstrešnicom koji može u letnjim mesecima da se koristi kao letnja kuhinja od oko 20 m2 u bruto površini ukupan prostor iznosi oko 140 m2 . Uknjižena kvadratura....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 800 €, 122,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se neopremljen poslovni prostor u suterenu kuće površine 122m2 u centru grada. Sastoji se od četiri kancelarije, opremljene kuhinje i dva toaleta. Prostor je sredjen i odmah useljiv. Grejanje je na struju /norveški radijatori/. Lepo je osvetljen i orijentisan. Nalazi se blizu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 378.000 €, 122,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjiženo, stan, 122 m2 , 2 terase, podrum, lift, parking ispred, Novi Beograd, Generalice Prodaje se odmah useljiv, odličan stan u traženim zgradama na TOP lokaciji Novog Beograda, u bloku 33, u popularnim "generalicama". Stan je dobro projektno organizovan i izveden , kao kvalitetna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 122,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo Troiposoban prazan stan u strogom Centru grada,Železnička ulica, I sprat, idealno za kancelarije i druge poslovne delatnosti.Stan ima kuhinju,četiri sobe, kupatilo,WC,ostavu,dve terase . . . sve sobe gledaju na ulicu . . . izdaje se na duže vreme,odmah je useljiv.Mesečna....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 98.000 €, 122,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2024.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KOMFORAN ČETVOROSOBAN STAN U CENTRU GRADA. STAN SE SASTOJI OD PREDSOBLJA, PROSTRANOG DNEVNOG BORAVKA SA TRPEZARIJOM I KUHINJOM, DVE TERASE, KUPATILOM. NA GORNJEM NIVOU SU SMEŠTENE POMOĆNE PROSTORIJE, TRI SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, GALERIJA. STAN JE KOMPLETNO SREĐEN, SA CENTRALNIM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 483.200 €, 121,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novoizgrađeni objekat premium kvaliteta na odličnoj lokaciji. Na par minuta od Autokomande u mirnoj ulici, Bože Jankovića. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Ima fantastičan raspored sa prostranim i svetlim prostorijama. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, kuhinjsko trpezarijskog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 121,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gunduli��ev venac, pr/1, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-121m2 , ugovorna povr��ina-62.00m2, U ponudi ��etvorosoban stan u ku��i u strogom centru grada, Gunduli��ev venac. Grejanje na inverter klimu i norve��ke radijatore. Kompletno opremljen sa name��tajem i belom tehnikom. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 1.440 €, 120,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN POSLOVNI PROSTOR OD 120 M2 SA PARKINGOM I SVIM RAČUNIMA U CENI NA RUMENAČKOM PUTU---Agencijska šifra: 9110390.Izdaje se delimično namešten poslovni prostor od 120 m2 na prvom spratu poslovne zgrade na Rumenačkom putu. Sastoji se od sale za sastanke, četiri kancelarije, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 850 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan ( duplex ) u centru grada, površine 120 kvm, na četvrtom spratu, grejanje na gas, lift u zgradi. sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom,dva kupatila, dve sobe u prizemlju i tri sobe na spratu i terasa. Uz stan obezbeđene dve garaže. Obavezna kirija....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 181.796 €, 120,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan useljiv četvorosoban stan broj 41 od 119,76m2 na povučenom spratu novog stambeno-poslovnog objekta u Pančevu, u ulici Dimitrija Tucovića. Stan se sastoji od ulaza, spavaćeg bloka sa tri spavaće sobe od kojih je jedna master sa velikim kupatilom. U drugom delu stana....

 
 
 
  Kuća, BAČ, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Bođani., 15km udaljeno od Bača. Prodaje se spratna kuća prizemlje sa spratom. U prizemlju je otvoren prostor sa garažom. Na spratu, koji je useljiv nalazi se hodnik, dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Grejanje na TA peć. Čitav plac je 20ar, na kome je smeštena konstrukcija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.indomio.rs

Kalenić, renoviran komforan trosoban stan, odmah useljiv. ID: 9457 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Lux , nov stan na Čukarici na Banovom Brdu izdavanje potpuno opremljenog stana u novoj zgradi na duži vremenski period. Stan je 120m2 i nalazi se na prvom spratu zgrade bez lifta. Stan ima 4 sobe tri spavaće sobe , 2 dečije i jedna roditeljska, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 339.900 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Uknjižen četvorosoban dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Sinagoge i strogog centra grada, a u blizini Futoške pijace, TC Promenada i Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Na donjoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 296.640 €, 120,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi četvorosoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih i najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak Spensa, TC Promenada, fakulteta, strogog centra grada Ovaj stambeni prostor na prvoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.indomio.rs

Na Dedinju,u blizini ambasade SAD,ortopedske bolnice Banjica i Belog dvora, u vpr dvospratne zgrade,novije gradnje,sa centralnim grejanjem,sopstvenim vrlo održavanim dvorištem i malim brojem stanova,izdaje se vrlo komforan,svetao,trostrano orijentisan trosoban stan,grejne površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127818, I/, terasa, nov luks. Izdaje se kompletno opremljen stan u samom centru grada, u ulici Vase Stajića. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka i terase, idealne za odmor i uživanje. Prostor je funkcionalan, svetao i spreman za useljenje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 1.200 €, 120,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor od 120m2 sa velikim izlogom kod Master centra Sajam. U cenu je uračunat PDV. Lokal je odmah useljiv. Ulično je orijentisan i primetan. Ima dva nivoa. U donjem nivou je jedna velika prostorija, sanitarni čvor i magacin. Stepenicama se penje na gornju etažu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 312.000 €, 120,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten troiposoban penthouse 120 m2, na sedmom spratu u stambeno poslovnom objektu sa liftom, izgrađenom 2016. godine, na Bulevaru patrijarha Pavla kod kružnog toka sa Bulevarom cara Lazara i Bulevarom Evrope. Stan nije pozicioniran ka Bulevarima, te se zbog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.300 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Salonski stan u predratnoj gradnji, takozvana kraljevska gradnja. Pravi salonac sa dva ulaza, dva mokra čvora, dva salona, sam na spratu, trostrano orjentisan. Stan je generalno renoviran, sa svim instalacijama, stolarijom, podovima, keramikom. Pogodan je za razne delatnosti ili stanovanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 1.100 €, 120,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor 120m za kancelarije J.Hranilovića IZDAJE SE Lokacija: Železnička stanica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Kvadratura: 120m2 Namena prostora: Kancelarija Dodatne informacije Jovana Hranilovića, Sprat, Namešten, Potreban depozit, Internet, Telefon, Klima Tekst oglasa 0643187924....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 370.000 €, 120,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Slavonskih brigada 4.0, 120m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, telefon, interfon, dva parkinga Na prodaju izuzetno komforan i moderan, četvorosoban stan u luksuznoj novogradnji, u mirnoj, zelenilom okruženoj ulici, među porodičnim kućama. Trostrana orijentacija –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 240.000 €, 120,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127834, III/, terasa, uknjižen, parking, može zamena(). Na prodaju četverosoban stan u tri nivoa 120m2 u Kopernikovoj ulici. Prvi nivo dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom i terasom. Drugi nivo čine dve spavaće sobe i kupatilo. Treći nivo dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 1.100 €, 120,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u ulici Maksima Gorkog Veliki Ulični Lokal od 120 m2 na TOP LOKACIJI Lokal je Prazan,Svetao i Funkcionalan nalazi se u Prizemlju zgrade,dvostrano orijentisan sa dva ulaza,ima mokri čvormogućnost stanovanja 50 m2 i obavljanja delatnosti 70 m2grejanje je centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.400 €, 120,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Centar, Zmaj Jovina, 5.0, 120m2 sa dve terase, II od III sprata, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, internet, ktv, odmah useljiv, salonac, salonska zgrada iz 1928. Stan se nalazi u pešaćkoj zoni, nije opremljen što ga čini zanimljivim za poslovni prostor koji zakupac može prilagoditi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.300 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran salonski stan u centru Beograda - Skupština Lokacija: Beograd - Opština Stari grad Kvadratura: 120 m2 Broj soba: 3.5 Spratnost: 3. sprat (od ukupno 5) Grejanje: Centralno Nameštenost: Potpuno namešten Dostupnost: Odmah useljiv Depozit: Obavezan Kućni ljubimci: Dozvoljeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bate Brkića. Predstavljamo komforan, po strukturi četvorosoban, dupleks stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini Osnovne i srednje škole škole ´ Milan Petrović ´, vrtića, više trgovinskih objekata. Ovaj stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.800 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux namesten stan za izdavanje na Dedinju u Teodora Drajzera u novogradnji sa parkingom ispred zgrade. Odmah useljiv. Na prvom spratu sa dva garazna mesta i parking prostorom ispred zgrade. Kupatilo i dva wc-a. 120m2, plus depozit od jedne mesecne kirije. 3.5, dve lodje, klima, kablovska,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Površina: 120m² Sprat: I sprat / 2 Cena zakupa: 1.100 € Izdaje se luksuzno opremljen poslovni prostor površine 120m², smešten na prvom spratu poslovnog objekta novije gradnje (2007). Prostor se nalazi na izuzetnoj lokaciji, sa odličnom povezanošću i svim autobuskim linijama u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 120,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je reprezentativan stan površine 120 m², uz dodatni podrumski prostor, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – preko puta Tašmajdan parka, u neposrednoj blizini McDonald’s-a u Bulevaru kralja Aleksandra. U neposrednom okruženju nalaze se: Tašmajdan park Pravni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116421, II/VI, klima, lift, terasa(2), renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji!Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu,trpezarijom i kuhinjom,wc,odvojen spavaći blok,veoma prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 350.000 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru, Mileševskoj ulici, prodaje se ovaj predivan četvorosoban stan sa terasom. Odmah useljiv. U donjem nivou nalazi se prostran dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo i ulazni hodnik i terasa. Gornji nivo funkcioniše kao spavaći blok sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

4,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , blizina Svedske ambasade , Pinka , mirna lokacija okruzena zelenilom , odlican stan u kuci , 120m2 , 1 / 2 , eg / struja , namesten / opciono prazan , dvostrano orijentisan ( jug-istok ) , svetao , visina plafona 2,8m , PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam kompletno opremljen četvorosoban stan novije gradnje na Novom Naselju. Odlična lokacija. Blizina restorana, škola, kafića, restorana, autobuskih stajališta. Odmah useljiv. Stan je uknjižen 1/1, nema tereta ni zabeležbi, moguća kupovina putem stambenog kredita. Nekretnina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan četvorosoban stan na jednoj od naprestižnijih lokacija u gradu, u samom centru-stari grad, sa prelepim pogledom na Petrovaradinsku trvđavu u neposrednoj blizini univerzitetskog centra, Dunavskog keja, Spens-a, Dunavskog parka, samog centra grada, osnovne škole,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 1.200 €, 120,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Jajinci, Avalski drum, poslovni objekat na 7ari, odmah useljiv .. / u centru Jajinaca, na glavnom putu, novogradnja iz 2020 god, lokal - poslovni prostor pogodan za svaku delatnost, asfalt, gradska voda, zaseban objekat sa izlogom od 36m2, plus 80m2 proizvodno - magacinski prostor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.800 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao četvorosoban stan u mirnom i zelenom delu Senjaka, u ulici Žanke Stokić. Nekretnina se nalazi u rezidencijalnom delu grada, poznatom po mirnom okruženju, velikom broju zelenih površina i blizini internacionalnih škola i vrtića, što ovu lokaciju čini idealnom....