• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje oglasi objavljeni od pos - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs potkrovlje oglasi objavljeni od pos - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 430.000 €, 145,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u urbanoj vili – zasebna celina sa dvorištem, terasama i pogledom na Novi Sad Na mirnoj lokaciji, u okviru moderne urbane vile, prodaje se ekskluzivna stambena jedinica površine 145 m², koja se po komforu i privatnosti može posmatrati kao kuća. Stan ima poseban ulaz,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 500.000 €, 300,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

Na zasebnom placu od 3,43 ara prostiru se četiri uknjižene kuće u ukupnoj površini 172m2. Jedna od kuća ima sprat od 76m2 i u potkrovlju studio (zasebnu garonjeru) od 30m2. Sprat i studio u potkrovlju su u postupku ozakonjenja. Pored toga ista kuća ima i podrum u površini od 30m2.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 150.000 €, 340,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Spratna kuća sa nedovršenim potkrovljem, 340 m2, na placu od 29 ari. Struktura prostora: prizemlje: veranda, predsoblje, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, dve sobe, podrum; unutrašnje stepenište. Sprat: predsoblje, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, tri sobe; unutrašnje stepenište.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 80.000 €, 320,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2023.,

www.indomio.rs

Porodična kuća ukupne površine 320 m2 na placu od 5,48 a. Sastoji se od četiri stana od kojih su tri dvosobna i jedan četvorosoban. Gradjena od čvrstog materijala, struja trofazna, stolarija PVC, gradska kanalizacija, grejanje gas. U sklopu kuće velika garaža. Potkrovlje nedovršeno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 195.000 €, 400,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Bagljaš - kuća (poslovni prostor - Hostel) površine 300m2 sa 6 soba (12 ležajeva i 6 kupatila) + potkrovlje od 100m2 sa 2 sobe (4 + 6 ležaja i kupatilo) + Apartman sa 2 spavaće sobe i garažom na placu od 4 ara. Hostel je u radu, CG na gas, 2 trofazna priključka, klimatizovano, sendvič....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 400.000 €, 700,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID : 1772. Stari Banovci, ul. Zdravka Jekića, na glavnom putu ka Staroj Pazovi, sa autobuskim stajalištima na 50m. Stara Pazova--Zemun. U ponudi:plac 960m2 na kom su izgrađene tri zgrade. PR+1, PR +1, PR+1+PK, ukupno neto površine .550m2- bruto pov.700m2..poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 128.750 €, 106,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna kuća u Temerinu. Poseduje prizemlje, sprat i potkrovlje, bez ulaganja. Za više informacija pozovite! 021/662-0001 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Bežanija, 1.350.000 €, 300,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

5.0, 300m2, 10 ari zemljišta, PR,I,PTK, telefon. U postupku ozakonjeneja. Kuća sa velikim dvorištem sa izlazom na dve ulice. Sastoji se iz četiri nivoa. U suterenu se nalaze tri prostorije , ulaz direktno iz dvorišta, može da se koristi kao poslovni prostor.Ogroman potencijal za proširenje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Stan je od 50m2. Ima terasu i ostavu na terasi (4m2) koji nisu uračunati u cenu. Ulica je Đorđa Servickog.Potpunoo renoviran (odrađeno je lepljenje i hoblovanje parketa, struja poboljšana, gletovanje i krečenje). Dvorišno orijentisan, treći sprat bez lifta (iznad je potkrovlje)Stan....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 250.000 €, 399,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji je porodična kuća prizemlje, prvi sprat i potkrovlje, sa odličnim rasporedom prostorija na dobrom mestu, Ibarska magistrala u mestu Vranić opština Barajevo. Uz kuću postoje i pomoćne prostorije, garaža. Vrlo lepo organizovano dvorište, plac od 20 ari. Gradski vodovod, septicka....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs potkrovlje (1899)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?