• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum Zadnjih 14 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs podrum Zadnjih 14 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs podrum zadnjih 14 dana" pronađeno 198 nekretnina - prosečna cena 2.129 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 150.000 €, 46,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo odličan Dvosoban stan na Detelinari,stan na lepom mestu,oko zgrade dosta zelenila i parkinga,blizina više marketa,dve Osnovne škole,obdaništa,gradskog prevoza . . . stan renoviran,ima odvojenu kuhinju sa trpezarijom,dve velike sobe, kupatilo,terasu . . .u sve prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 330.000 €, 90,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Mlade Bosne, 1/1, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-90m2 , ugovorna povr��ina-84m2, Prodaje se odli��an luksuzno opremljen stan na pvrvom spratu stambene zgrade, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, Kaleni�� pijace. Odli��na povezanost sa svim delovima grada. Odli��na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 113,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je vrlo komforan troiposoban stan, na petom spratu nove zgrade sa liftom, preko puta marketa Beni. Stan je površine 113m2 i sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izlazom na jednu terasu, zatim tri spavaće sobe, od kojih dve imaju izlaz....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 710.000 € na 695.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 695.000 €, 195,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 710.000 €
15.05.2026 - 695.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo ekskluzivan, neuseljavan stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Dedinje, ulica Miće Orlovića, na samom početku ulice koji važi za lepši i atraktivniji deo. Stan se nalazi u prizemlju manje, kvalitetne zgrade iz 2018. godine (ukupno 2 sprata) i uknjižen je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran, funkcionalan i topao stan od 56m2 sa odvojenom spavaćom sobom na Voždovcu kod Super Vera. Stan se nalazi na 5. spratu, poseduje pripadajuće parking mesto. Grejanje CG na toplanu. Stan je svetao i sunčan. Ima odvojenu spavaću sobu, dnevnu sobu, trpezariju, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 180.250 €, 269,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Kovilj. Izdvajamo iz ponude odlično održavanu, po strukturi četvorosobnu, porodičnu kuću u centru u blizini crkve. Kuća je veličine 269m2 izgrađena na placu ukupne veličine 3.081m2. Spratnost kuće je podrum, prizemlje i tavan. Centralno grejanje (čvrsto gorivo), gas doveden do kuće).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 163.100 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 66 m² u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje, na 1. spratu zgrade sa liftom. Stan je uknjižen i vlasništvo je 1/1. Reč je o starijoj gradnji, sa gradskim grejanjem. Stan je adaptiran, pa u stvarnosti ima oko 70 m², jer je terasa zatvorena. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao stan u mirnom delu naselja Mirijevo, idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan je dvostrano orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana i odličnu provetrenost prostora. Korisna površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavaće sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna čvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje. Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 180.000 €, 146,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Kertvaroša prodaje se kuća u nizu površine 146m2 raspoređenih u tri etaže. Suterenski deo čine tri prostorije i manji vinski podrum. Sprat kuće je sa teasom, kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i dnevnim boravkom. Sprat se sastoji od tri spavaće sobe od kojih se jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nikole Vu��ete, 5/7, cg, uknj.-Stvarna povr��ina-64m2 , ugovorna povr��ina-56.00m2, Stan na odli��noj lokaciji, blizina ��etali��ta i jezera Ade Ciganlije, kompletno i kvalitetno renoviran, dve terase zatvorene i integrisane u dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim blokom, kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131913, I/III, telefon, uknjižen, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi kompletno renoviran 1,5 stan na veoma traženoj lokaciji u Zaplanjskoj ulici, naselje Braće Jerković. Stan ima 36m² i odličan funkcionalan raspored, idealan kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Nekretnina je kompletno renovirana i spremna za useljenje, a uz stan....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 133.000 €, 72,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kontakt: 066069699 Na odličnoj lokaciji, u samom centru Sremčice, u glavnoj ulici i u neposrednoj blizini škole, Maksija i autobuske stanice, prodaje se kompletno opremljen i funkcionalan stan. Stan se odlikuje izuzetno dobrim rasporedom i sastoji se od dve prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 62m2(lođa 11m2), CG, kift, VIII/IX, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2. Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, opštine, tržnih centara kao i ostalih sadržaja neophodnih za moderno stanovanje. Po strukturi dvosoban, na više načina adaptibilan....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 63.800 €, 105,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelepa vikendica u netaknutoj prirodi u okolni Erdevika, na visoravni okruženo šumom Nacionalnog parka, Fruške gore. Vikendica je uknjižena, pored asfaltnog puta se nalazi parcela i sam objekat je uvučen od puta.Vikendica je novije gradnje i sastoji se od prizemlja i potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 99.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milana Mitrovi��a 3 deo, uknji��ena-Stvarna povr��ina-300m2 , ugovorna povr��ina-103.00m2, Prodaje se ku��a na Kosmaju u popularnom vikend naselju Babe, poznata po ru��i vetrova. Ku��a je u osnovi 103m2, u tri eta��e sa placem od 10ari koji je ogra��en , sa velikim vo��njakom. Gradska....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 119.000 €, 142,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Carina, mirna ulica. Plac 20ari, ravan, odličan i trosobna kuća u izvornom ali izuzetno dobrom stanju. Podrum, pomoćne prostorije (zidane), garaža. Moguća dogradnja, izgradnja još objekata. Odlično mesto za miran život u gradu, na velikom placu. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 600 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132100, VIII/X, klima, lift, terasa, parking, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 194.000 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u Banijskoj ulici (Gornji grad). Stan je dvostrano orijentisan (sever–zapad), veoma svetao i ima prelep panoramski pogled na Zemun. Ukupna građevinska površina stana iznosi 72,59 m², dok je uknjižen na 62 m². Izvorno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se polunamešten troiposoban stan, površine 80m2 u blizini Čaira. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom, na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, odvojenog toaleta i terase. Stan je polunamešten, opremljena je kompletno....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Ada Mola, blizina autobuskih stajališta. Uknjižen useljiv stan, moguć kredit za mlade, za svaku preporuku.....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 235.000 €, 450,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće u mirnom delu Radničkog naselja ,na površini od 534m2. Prva kuća je frontalno orijentisana prema ulici. Starije je gradnje, površine od 102m2. Građena je od pune cigle, spolja odrađena izolacija. Sastoji se od 2 ulaza, ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezariju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 42,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Marijane Gregoran, 3/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-42m2 , ugovorna povr��ina-37.00m2, Karaburma - Marijane Gregoran uknji��en, 1.5, 37m2 (terasa 5m2), 3/5, interfon, centralno grejanje, klima, podrum u izolovanoj zgradi, nova fasada. Izuzetan renoviran jednoiposoban stan u ulici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 56,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pere Kosori��a, vpr/2, eg,-Stvarna povr��ina-56m2 , ugovorna povr��ina-49.00m2, Komforan stan, kompletno renoviran sa prostranim dnevnim boravkom u ��ijem je sklopu i kuhinja koja je cela u prozorima, spava��i blokje odvojen. Iz dnevne sobe se stepeni��tem izlazi na manje dvori��te....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj. Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 175.000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna porodična kuća na Kelebiji, u asfaltiranoj ulici, na placu od 2193 m². Kuća je građena od čvrstog materijala i izolovana stiroporom. Ima 300 m² i sastoji se od prizemlja, potkrovlja i podruma. U prizemlju se nalaze terasa, hodnik sa stepeništem, dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.000 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemun polje – Tomice Popovića Prodaje se konforan, funkcionalan i veoma svetao stan zajedno sa podrumom od 23m2, koji je uređen za stanovanje. Stan se sastoji se od velikog ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Podrum od dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U bloku 44 na Novom Beogradu, blizu reke Save, izdaje se konforan, trosoban stan od 75 m2. Zgrada se nalazi u divnom zelenom okruzenju, sa uredjenim parkom za decu i roditelje, u blizini trznog centra Piramida, doma zdravlja, vrtica i velike pijace. Stan je renoviran i kompletno opremljen....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom u blizini Doma zdravlja. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu i plaća se po utrošku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Kralja Petra 3.0, 85m2 (terasa 15m2), VPR/5, EG, lift, telefon, interfon, podrum U najlepšem delu Dorćola, u visini prvog sprata, prodaje se stan koji je kvalitetno i luksuzno renoviran i opremljen. Orijentisan je ka dvorištu, kontra strani od ulice. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo održavan stan u Molerovoj ulici, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan je odmah useljiv i nalazi se u mirnom delu zgrade sa pogledom na dvorište, što pruža dodatni mir i privatnost. U blizini se nalaze osnovne i srednje škole, fakulteti, marketi,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ne tražite stan u koji ćete ulagati mesece renoviranja i dodatni novac. Tražite mesto gde možete odmah da počnete novi život. U samom centru Ćuprije nalazi se kompletno renoviran stan od 54m² koji pruža upravo to — sigurnost, udobnost i osećaj doma od prvog trenutka. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.600 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan od 65 m² u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u mirnoj ulici Dr. Đorđa Joanovića 3, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Nove Detelinare. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi sa liftom, u starijoj gradnji, i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i logičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 545.000 €, 107,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vojvode Milenka, 2/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-107m2 , ugovorna povr��ina-107.00m2, Na prodaju lux stan od 107m2 u ulici Vojvode Milenka. Stan se nalazi na drugom spratu uredjene zgrade iz 2000. godine. Svakom detalju u stanu je posve��eno maksimalno pa��nje i najkvalitetniji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 269.900 €, 381,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Ritska, podrum/prizemlje/potkrovlje-Stvarna povr��ina-381m2 , ugovorna povr��ina-314.00m2, U ponudi imamo ku��u u Sur��inu na 5 ari placa, sa tri zasebna stana i gara��om. Podrum: 20m, Prizemlje:1.0 stan ( soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i 2.5 sobni stan (dve sobe,kuhinjsko-trpezarijski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u Izvorskoj ulici, nadomak Koštunjaka. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i prostrane terase od 6m2. Vrlo je lepog i funkcionalnog rasporeda, sve prostorije su velike i komforne.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine. Nalazi se na odlicnoj lokaciji u neposrednoj blizini Lidla,prevoza,Osnovne skole Zgrada uvucena u odnosu na glavnu ulicu,okruzena parkovima. Stan je veoma svetao i odlično organizovanog rasporeda, idealan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 198)

<< <1 2 3 4 5> >>