• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum zadnjih 14 dana 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum zadnjih 14 dana 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum zadnjih 14 dana 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum zadnjih 14 dana 60 m2" pronađeno 37 nekretnina - prosečna cena 2.216 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 3.sprat
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom u blizini Doma zdravlja. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu i plaća se po utrošku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namešten stan.Na traženoj lokaciji Bulevaru patrijarha Pavla.Stan poseduje dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i terasu. Podrumski prostor,biciklana. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao stan u mirnom delu naselja Mirijevo, idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan je dvostrano orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana i odličnu provetrenost prostora. Korisna površina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum zadnjih 14 dana 60 m2'
155.000 €
500 €
600 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Veoma komforan, lepo opremljen stan, adaptiran u 2.5 (dve manje spavaće sobe sa francuskim ležajevima), svetao, led rasveta, dvostrano orijentisan, topla voda, podrum, video nadzor, slobodan parking oko zgrade, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u Izvorskoj ulici, nadomak Koštunjaka. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i prostrane terase od 6m2. Vrlo je lepog i funkcionalnog rasporeda, sve prostorije su velike i komforne.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 219.000 €, 59,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan sa potencijalom na jednoj od najtraženijih lokacija – Stari Merkator. U prepoznatljivoj zgradi od crvene fasadne cigle, građenoj osamdesetih godina, prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m², sa prostranom terasom od 6 m², smešten na 6. spratu od 9. Zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i svetao dvosoban stan površine 61 m², sa dodatnom terasom od 6 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade u mirnom i prijatnom okruženju. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika, terase. U cenu je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 169.900 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan u naselju Sava Kovačević u blizini Ugrinovačke ulice na uvek traženoj lokaciji. Fenomenalan panoramski pogled i dvostrana orijentacija su ono što ovaj stan izdvaja u odnosu na druge. Zgrada je na pešačkoj udaljenosti od Gardoša i centra Zemuna.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan, retko u ponudi! Kvalitetno i kompletno lux renoviran stan.Svetao, osunčan, dvostrano orijentisan, ušuškan u gusto parkovsko zelenilo.Uknjižen na građevinske površine 58m², mereno ima 61m². Renoviranje završeno pre mesec dana! Izvorno dvosoban, strukturno je optimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’ Novog Beograda je planski građen 60ih godina prošlog veka, kada je urbanizam služio potrebama čoveka, a ne investitora, pa je urbanistički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj. Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 147.000 €, 58,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u blizini Sajma i Medicinskog fakulteta nalazi se funkcionalan i lepo uređen dvoiposoban stan, idealan za udoban život ili investiciju. Stan je smešten na trećem spratu zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodne svetlosti. Ukupna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

2.0, 62m2(lođa 11m2), CG, kift, VIII/IX, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2. Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, opštine, tržnih centara kao i ostalih sadržaja neophodnih za moderno stanovanje. Po strukturi dvosoban, na više načina adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 238.500 €, 57,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

2.0, 57m2( terasa 4m2), CG, IV/VII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižena građevinska površina 57m2. U ponudi stan na izuzetnoj lokaciji, na granici između Zemuna i Novog Beograda, par minuta od Zemunskog keja. U neposrednoj blizini se nalazi vrtić, škola, market kao i pregršt....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 55.000 €, 57,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, ostave i kupatila, pružajući udoban i praktičan raspored za svakodnevni život. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine. Nalazi se na odlicnoj lokaciji u neposrednoj blizini Lidla,prevoza,Osnovne skole Zgrada uvucena u odnosu na glavnu ulicu,okruzena parkovima. Stan je veoma svetao i odlično organizovanog rasporeda, idealan....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 2.5, 64m2 (dve terase 4m2), 3/4, CG, interfon, podrum, parking U ponudi dvostrano orijentisan, svetao, dvoiposoban stan u zgradi novije gradnje iz 2002. godine. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 64,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

��umatova��ka, 1/4, ta-Stvarna povr��ina-64m2 , ugovorna povr��ina-64.00m2, Prodaje se uknji��en 3.0 stan u ��umatova��koj ulici, u mirnom i lepom delu Vra��ara. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada. U staju je TA grejanje, ugra��ema....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 244.000 €, 64,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan dvosoban stan površine 64m², uknjižen i uredno održavan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija za porodičan i miran život. Stan se nalazi u kvalitetno održavanoj zgradi sa video nadzorom i interfonom, okruženoj zelenilom, parkovima i kompletnim sadržajem....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 196.900 € na 192.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 192.000 €, 56,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 196.900 €
17.05.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ulofa Palmea, 2/5, cg-Stvarna površina-56m2 , ugovorna površina-53m2, Na najlepšoj i najboljoj lokaciji u Mirijevu, prodajemo 2.0 stan, u ulici Ulofa Palmea. Stan se odlikuje odličnom strukturom, prostranim i funkcionalnim rasporedom. Sastoji se od: hodnika, dnevne sobe, trpezarije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran, funkcionalan i topao stan od 56m2 sa odvojenom spavaćom sobom na Voždovcu kod Super Vera. Stan se nalazi na 5. spratu, poseduje pripadajuće parking mesto. Grejanje CG na toplanu. Stan je svetao i sunčan. Ima odvojenu spavaću sobu, dnevnu sobu, trpezariju, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 800 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan stan površine 64m², smešten na drugom spratu luksuznog stambenog kompleksa. Stan je odlično organizovan, sa puno prirodne svetlosti i pažljivo uređenim enterijerom u toplim, savremenim tonovima. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 101.000 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odličan stan u mirnom delu Batajnice. Kompletno renoviran stan (nove elektro i vodovodne instalacije), nova PVC stolarija. Stan 49 kvm korisne površine, lođa 5 kvm, terasa 2 kvm. Grejanje na Inverter klimu, TA peć ili na čvrsto gorivo (nova nekorišćena peć). Prostorije: Hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Patrisa Lumumbe, vpr/5, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-56m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, Na prodaju funkcionalan i kompletno opremljen dvosoban stan na odli��noj lokaciji na Karaburmi, u mirnoj ulici u blizini Mirijevskog bulevara. Stan se nalazi u visokom prizemlju uredne stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nikole Vu��ete, 5/7, cg, uknj.-Stvarna povr��ina-64m2 , ugovorna povr��ina-56.00m2, Stan na odli��noj lokaciji, blizina ��etali��ta i jezera Ade Ciganlije, kompletno i kvalitetno renoviran, dve terase zatvorene i integrisane u dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim blokom, kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 56,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pere Kosori��a, vpr/2, eg,-Stvarna povr��ina-56m2 , ugovorna povr��ina-49.00m2, Komforan stan, kompletno renoviran sa prostranim dnevnim boravkom u ��ijem je sklopu i kuhinja koja je cela u prozorima, spava��i blokje odvojen. Iz dnevne sobe se stepeni��tem izlazi na manje dvori��te....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.999 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Vojne zgrade. Veoma svetao stan. Odličan raspored prostorija, dobro iskorišćen prostor. Hodnik sa ugrađenim plakarima. Ulaz održavan, oba lifta u funkciji. Podrum. Prodaje se i garaža 12m2. Merena površina 66m2. Prostorije: dnevna soba, kuhinja dvostrana, trpezarija, lođa, wc, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sava Kovačevića, Prvomajska, 3.0, LUX, kompletno renoviran, nekorišćen Na idealnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu sa odličnom povezanosti sa svim delovima grada i blizinom svih neophodnih sadržaja za udoban život, prodaje se kompletno renoviran stan sa pažljivo biranim....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvorišni stan od 65 m2 u istorijske zgrade u centru grada. Stan se sastoji od zastakljene verande od 10 m2, hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, velike spavaće sobe, kupatila sa tušem i gosteinske sobe sa sopstvenim kupatilom. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepših, najtraženijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjižen 1/1, strukturno odličnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.600 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan od 65 m² u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u mirnoj ulici Dr. Đorđa Joanovića 3, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Nove Detelinare. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi sa liftom, u starijoj gradnji, i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i logičan....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno opremljen stan Površine 64m², dvoiposobne je strukture, sa odličnom orijentacijom (jugozapad–zapad, severozapad), što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom dana. Enterijer je rađen po najvišim standardima, uz korišćenje vrhunskih materijala i pažljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Pere ��etkovi��a, 3/3, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-55m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, Retko u ponudi! Za svaku preporuku Prodaje se na idealnoj, najlep��oj lokaciji na Novoj Karaburmi, uknji��en, odmah useljiv , dvosoban, lako adaptilan u trosoban, renoviran stan, bez ulaganja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 35)

<< <1> >>