• GoHome Professional
www.indomio.rs parket 80 m2 parking - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs parket 80 m2 parking - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket 80 m2 parking

  • Za upit "www.indomio.rs parket 80 m2 parking" pronađeno 162 nekretnina - prosečna cena 2.407 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 50.000 €, 84,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šećerana - poslovni prostor površine 84m2 na I spratu u poslovnom objektu za dva sprata. Kancelarijski prostor se sastoji od prijemne kancelarije, 3 manje kancelarije, jedne velike kancelarije i ostave. Toalet je zajednički na spratu, CG na plinski kotao, parket, parking ispred zgrade,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 800 €, 76,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor koji se nalazi u novom stambeno-poslovnom kompleksu na Bulevaru Nemanjića. Površine je 76m2, nalazi se na VIII spratu. Prostor je dvoiposobne strukture i čine ga: ulazni hodnik, tri prostorije, dva toaleta i terasa. Grejanje je centralno. Kompleks je osmišljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 76,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodičan trosoban stan koji se nalazi na drugom spratu. Dvostrano je orijentisan. Uknjižen 1/1, bez tereta.Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa špajzom, koja je kompletno opremljena sa svim elementima i tehnikom, trpezarijskim delom, dnevnim boravkom čiji je spoljašnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 335.840 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2023.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Tošin bunar 3.0, 84m2, 3/11, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža, video nadzor Odlično pozicioniran trosoban stan u stambeno-poslovnom kompleksu u bloku 65 na Novom Beogradu. Život po meri savremene porodice, najsavremenija materijalizacija, inovativna rešenja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 168.000 €, 84,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,84 m2,168000 eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma zdravlja,prodavnica,banaka,škole,obdaništa,restorana i autobuskog prevoza. Stan trosoban se nalazi na vpr a visina 1 sprata u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 137.775 €, 84,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Radijalac, prodaje se četvorosoban stan u izgradnji površine 83.50kvm koji se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan u svom sastavu poseduje: tri spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, degažman, hodnik, kupatilo, toalet i balkon. U stanovima se postavljaju....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 140.000 €, 76,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan u blizini Palilulske pijace. Površine je 76m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 319.200 €, 84,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst, Cara Nikolaja II, 3.0, dupleks, V/VI, 84m², lift, CG, dve klime. Uknjižen, useljiv. Novogradnja iz 2008.godine. Dobra gradnja. U stanu stolarija aluminijum drvo, alu-roletne na struju, hrastov parket. Raspored prostorija je sledeći: dole dnevna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 495.000 €, 84,00 m2 cca 5890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonski trosoban stan u Krunskoj ulici, 2. sprat, terasa 16m, parking u dvorištu, podrum 25m Dve spavaće sobe, dva kupatila, dnevni boravak, odvojena kuhinja, ostava, terasa sa čajnim kuhinjom. Na prodaju izuzetan salonski stan odlično pozicioniran u prestižnoj Krunskoj ulici , na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 284.000 €, 84,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen salonac u srcu Beograda. Kratka jednosmerna Sredačka ulica spaja Bulevar kralja Aleksandra sa Požarevačkom ulicom. I ako se nalazi u srcu Vračara i na par stotina metara od Vukovog spomenika i Kalenić pijace, ulica je izuzetno mirna. Zbog svog položaja, lepote i kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 266.000 €, 76,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan stan u izgradnji na Crvenom pevcu, u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade koja će imati bezšumni lift i neće biti priključen na centralno grejanje. Površina stana je 84.32m2 i po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 264.000 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican 4.0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten i uknjizen. Zgrada poseduje rampu za invalide. Stan se nalazi u zgradi iz 1995.godine koja ima veliki parking sa dosta zelenila. Nalazi na visokom prizemlju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.600 €, 84,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u blizini Pravnog fakulteta, 84 m2 + terase. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, prostranog dnevnog boravka, trpezarije sa izlazom na veliku terasu, kuhinje koja takodje ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 206.608 €, 76,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 380.000 €, 76,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno kvalitetan i funkcionalan trosoban stan (3.0) od 76 m2 na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu – Južni bulevar. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu, što ga čini odličnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Strukturu stana čine:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 208.147 €, 76,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129904, IV/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM - LUX* - 75, 69 m2, 3,0-soban,u izgradnji. ODLIČNA POZICIJA. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko. Termostat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 172.000 €, 84,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Otvorite vrata svog novog doma u srcu Krnjače, Beograd! Novo na tržištu, ovaj stan u veoma dobrom stanju nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Uz ukupnu stambenu površinu od 84 kvadratna metra, ovaj 2-sobni i 1-kupatilski stan je savršeno mesto za porodični život. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 84,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj i tihoj ulici naselja Altina, u ponudi je trosoban uknjižen stan na II spratu porodične stambene zgrade. Stan se može grejati na 3 načina: na inverterski klima uređaj, etažno na sopstveni kotao na el.struju ili centralno na pelet. Stan poseduje 3 sobe od kojih je 1 dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 223.440 €, 76,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni 3.0 stan sa privatnim dvorištem 150 m2 - Gornji grad, ZemunNova gradnja 76 m2 + lođa prizemlje / visoko prizemlje parking (10.000 eura) ⸻ Raspored koji osvaja Prostrani open-space dnevni boravak spojen sa elegantnom kuhinjom i trpezarijom - idealno za druženja i porodične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 415.000 €, 75,00 m2 cca 5530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, luksuzno opremljen trosoban stan u prestižnom stambenom kompleksu Soul 64 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade sa fizičkim obezbeđenjem i video nadzorom 24/7, što budućim vlasnicima garantuje visok nivo sigurnosti i privatnosti. U okviru kompleksa....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAJETINA, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 75,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.indomio.rs

Top lokacija, blizina škole, pijace, marketa, Promenade, pošte. Okolo zgrade zelenilo, dovoljno mesta za parking. Uknjižen vlasnik 1/1.Renoviran stan pre 10-tak godina. Menjane sve elektro i vodovodne instalacije. Parket potrebno lakirati. Pvc stolarija menjana u dve spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e) Mirijevski venac, vp/7, cg-Stvarna površina-85m2 , ugovorna površina-85.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, visina prvog sprata, takozvana "Vojna zgrada", u blizini okretnice autobusa 46 i autobuskih linija 25p i 74. Zgrada poseduje lift koji ide do samog niskog prizemlja iz....

 
 
 
  Stan, BANJA, 217.000 €, 85,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička banja, Višnjički venac, 85m2 . 85m2, 3.0, 2/4, CG,lođa, terasa, podrum, interfon, izvorno, uknjižen. Ako tražite stan koji ima: dobru kvadraturu (77m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270.000 €, 75,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, 75m2, trosoban stan, visoko prizemlje. Na prodaju luksuzno renoviran stan u srcu Novog Sada, u jednoj od najtraženijih i najlepših gradskih lokacija – Stari Grad. Stan se nalazi na visokom prizemlju, u neposrednoj blizini Osnovne škole „Đorđe Natošević“, vrtića „Čarolija“,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 900 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan pogodan i za izdavanje na kraći vremenski period. Ttrosoban renoviran namešten stan na odličnoj lokaciji na Senjaku sa posebnim ulazom i osećajem kao da ste u kući. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom, otvorenom opremljenom kuhinjom, dve velike prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 203.000 €, 75,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma komforan i funkcionalan stan na Vidikovackom vencu. U zgradi od fasadne cigle, sa urednim ulazom (interfon, lift, video nadzor) u lepom i mirnom okruženju idealan za miran porodičan život. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe (sa dva francuska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom. Unutrašnja i spoljačnja stolarija je nova - drvena.Kvalitetna keramika i sanitarija.Ima centralno grejanje - trenutno isključeno,grejanje u stanu inverter....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 152.000 €, 75,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak niški kej, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 88.000 €, 85,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan u centru grada Sombora. -Površina stana je 85 m2, stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kuhinju sa trpezarijomm, kupatilo, toalet, dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe i još jedna manja soba (gardarober).....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 155.000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosobni stan površine 75m2 u samom centru grada. Stan je na prvom spratu u starijoj ali održavanoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve prostrane spavaće sobe, francuskog balkona, dve ostave i kupatila. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na najboljoj lokaciji u Mirijevu. Zgrada novije gradnje (2005.) sa čistim i održavanim ulazom uvučena od ulice i bez saobraćajne buke. Zgrada je sa liftom i stanu pripada velika čista podrumska prostorija. Izuzetan kvalitet gradnje (odlična izolacija) i opreme - održavana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 320.000 €, 75,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan površine 75 m² (uknjižen na 68 m²), smešten na 7. spratu kvalitetne zgrade od crvene fasadne cigle. Zatvorena lođa pripojena je stanu i čini da prostor bude maksimalno iskorišćen i prilagođen savremenim potrebama. Struktura....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 144.200 €, 85,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan troiposoban stan na Trošarini. Površine je 81m2+4m2 terase i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je lepo pozicioniran i osvetljen,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux trosoban stan u centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižene površine 71m2 i sastoji se ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, degažmana, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan vrhunskog kvaliteta i stila. Nalazi se u samom centru grada, udaljen minut od Kalče. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade koja poseduje lift i koja nije priključena na centalno grejanje. Površina stan je 85m2 i predstavlja trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblje,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 165.000 €
26.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Površine je 75m2 (67m2+8m2 terase), nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored: iz odvojene ulazne partije se centralno ulazi u dnevni boravak, koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 264.000 €, 85,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najboljih pozicija na Vidikovcu prodaje se moderan dupleks 3.5, koji se vodi kao poslovni apartman, ali funkcioniše kao udoban porodični dom sa savršenim rasporedom. Prostire se na prizemlju i spratu, čineći ga idealnim za porodice, poslovnu upotrebu ili kombinaciju oba.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 200.178 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VINIK, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na Panteleju. Površine je 75m2 i nalazi se u visokom prizemlju zgrade spratnosti PR+IV sprata sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, odvojeni wc sa umivaonikom, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 162)

<< <1 2 3 4> >>