• GoHome Professional
www.indomio.rs parket 80 m2 parking Oglasi objavlj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket 80 m2 parking Oglasi objavlj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket 80 m2 parking Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs parket 80 m2 parking oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pešačke zone u strogom centru grada. Zbog svoje pozicije odličan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene površine 80m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se 3.5 stan u Ćirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje.Svetao, duplex, dvorišno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 194.670 €, 80,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo svetao, dvorišno orijentisan dupleks. Donji nivo 51m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), jedna spavaća soba, dve terase. Hrastov parket, italijanske sanitarije. Gornji nivo, oko 30m2 sastoji se od malog predsoblja, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan na mirnoj lokaciji blizu Slavije i u neposrednoj blizini ambasada. Stan ima 80m2, nalazi se na prvom spratu kuće i ima pogled na sve četiri strane kuće. Ima jednu veliku, komfornu i prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom, jednu spavaću sobu, kupatilo, kuhinju sa delom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 80m2, u blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na trećem, od ukupno četiri spratova, kvalitetne starogradnje bez lifta. Stan je po strukturi trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje i trpezarije, dve spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 155.920 €, 80,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, neuseljavan stan, koji se nalazi na prestižnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića u neposrednoj blizini parka Svetog Save i tržnog centra Delta planet, kao i brojnih maloprodajnih objekata, pijace, pošte, vrtića, Osnovne škole. Još jedna ključna prednost jeste to što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.840 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastičan stan u zgradi od crvene fasadne cigle. Odličan raspored, gde se u sve prostorije ulazi iz hodnika i svaka ima prirodnu ventilaciju. Okolina zgrade je puna zelenila, parking mesta, šetališta i sve ostalo što je potrebno za komforan život. Nalazi se na idealnom drugom spratu....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 950 €
22.04.2026 - 750 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno renoviran i namešten, trosoban stan na Limanu 3. Stan se sastoji od ogromne dnevne sobe sa kamenim zidom i modernom rasvetom, nove kuhinje sa Gorenje belom tehnikom: ugradna ploča i rerna, kombinovani frižider, mašina za sudove, dve spavaće sobe i dve....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Paliluli. Površine je 80m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, toaleta, kupatila i terase....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket 80 m2 parking (207)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>