• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi parking

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi parking" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 1.790 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 570.000 €, 180,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Popovica, kuća 180m², dvorište, 3 parking mesta ++|++ Nova, nameštena i useljiva kuća sa pogledom na grad i Dunav. Kuće u nizu sa dvorištem i 3 pripadajuća parking mesta. Izgrađeno od vrhunskih materijala i opreme, sa ugrađenim "pametnim" sistemom koji omogućava upravljanje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 570.000 €, 180,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Popovica, 180m², dvorište + 40m² krovna terasa ++|++ Nov, namešten i useljiv sa pogledom na grad i Dunav. Nalazi se u kompleksu kuća u nizu, sa dvorištem i 3 pripadajuća parking mesta. Izgrađen od vrhunskih materijala i opreme, sa ugrađenim "pametnim" sistemom koji omogućava....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 590.000 €, 253,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Kuća na idealnom mestu za udoban dom koji je, istovremeno, dovoljno daleko od brzog gradskog života, ali i dovoljno blizu za sve dnevne poslove ili potrebe života. Direktan pristup putu omogućava glatku tranziciju iz ove zelene oaze mira u živopisni gradski život. Prostire se na parceli....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs jacuzzi parking'
2.300 €
1.550.000 €
2.700 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.200 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 80939, VII/VII, klima, lift, terasa, nov, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, u blizini Palate pravde, Savskog Trga i Beograda na vodi. Prostran je, vrlo komforan, strukturno....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 300.000 €, 220,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam nekretninu koja nije samo stan, već kruna urbanog življenja. Smešten u srcu grada, a ipak ušuškan u mirnoj ulici koja garantuje potpunu diskreciju, ovaj lux penthouse nudi savršen balans između dinamičnog gradskog života i privatnog utočišta. Svaki kvadratni metar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.150 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127950, PR/II. Ekskluzivni luksuzni stambeni koncept koji objedinjuje sve prednosti života u stanu i hotelu. Odmeren hotelski stil uvodi Vas u posebnu atmosferu udobnosti i odmora. Dvorište u grčkom stilu sa bazenom, ležaljkama, nadstrešnicom i zonom za roštilj, učiniće....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 697.000 €, 215,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 26288, spratna, struja, klima, telefon, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, mogućnost proširenja, horizontala. Visoki kvalitet gradnje, luksuzno opremljena kuca od 215m2, 3 nivoa, garaza za 2 automobila,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 2.000 €, 181,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Želite dom na prelepoj lokaciji okruženoj zelenilom i sa pogledom na obronke Fruške Gore i Grada u podnožiju. Nudimo vam možda najkvalitetniji stan koji se može kvalifikovati kao kuća zbog svog pristupa, samostalnosti, dvorišta i okruženja. Na raspolaganju vam je 181m2 životnog prostora....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.500 €, 230,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Kuća od 230 m2 na 2 ara koja se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatilom, na spratu su 2 spavaće sobe sa kupatilom i terasom, u potkrovlju je šou rum/apartman sa kupatilom i đakuzijem kao i čajnom kuhinjom. U dvorištu je natkriveno parking mesto. Kuća je kompletno luksuzno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

5,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora i Americke ambasade , ekskluzivna ponuda , 140m2 uknjizena kvadratura , II +III sprat , cg / gas + eg / struja , bez lifta , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , prostran , izrazito svetao....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 499.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Dedinje - Velisava Vulovića 3.0, 148m2, terasa, 1/2, GAS, telefon, interfon, parking, garaža Luksuzan stan, vrhunskog kvaliteta i dizajna. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila sa jacuzzi kadama, ostave od 12m2 i velike....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 697.000 €, 215,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna kuća smeštena u prelepom delu Dedinja, u zelenoj oazi nadomak Belog dvora, u ulici Aleksandra Tirnanića Tirketa. Kuća ima površinu od 215m2, prostire se na 3 etaže i dvostrano je orijentisana. Poseduje dva dnevna boravka, dve kuhinje, četiri spavaće sobe, četiri kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.100 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux apartman sa SPA zonom – Vojislava Ilića 2.0, 150m2, prizemlje, CG, telefon, interfon, poseban ulaz, sauna + jacuzzi Dnevni boravak, kuhinja, 1 spavaća soba, kupatilo. Kompletno namešten (kao na slikama). Bez parkinga. Agencijska provizija u skladu sa Opštim uslovima poslovanja.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 215,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

DEDINJE, LUXUZNA UKNJIŽENA KUĆA SA DVORIŠTEM NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 750.000 EURA Lokacija: Beograd, Dedinje Površina: 215m2 (uknjiženo 119m2) Struktura: Delux kuća koja se prostire na 3 nivoa i sastoji se od: - 2 dnevna boravka; - 2 kuhinje; - 4 spavace sobe; - 4....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 3.900 €, 397,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Predstavljamo luksuzan, po strukturi šestosoban stan namešten novim, modernim nameštajem visokog kvaliteta. Ovaj stambeni prostor pored svog ekskluzivnog uređenja pozicioniran je na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje, u zgradi modernog....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstvena kuća sa bazenom i wellness sadržajem omdah posle Avale u najlepšem delu naselja Zuce. Ušuškana u zelenilu i privatnosti, ova nekretnina predstavlja idealan spoj prirode, komfora i investicionog potencijala. Kuća se prostire na tri nivoa, ukupne površine 151....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.5, 270m2 (tri terase od kojih je jedna krovna od 100m2), 2/2, triplex, CG/podno, interfon, internet, ktv, video nadzor, dva parking mesta. U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno luksuznu, vanserijsku nepokretnost koncipiranu kao triplex u ulici Luke Vojvodića na obodu Košutnjaka.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 700.400 €, 690,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. Predstavljamo veoma komfornu, uknjiženu kuću veličine 690m2 (osnova kuće 165m2) u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. U mirnoj ulici izolovanoj od gradske gužve i buke. Ovaj stambeni prostor je organizovan u sledećih sedam etaža - podrum, prizemlje, visoko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 990.000 €, 161,00 m2 cca 6150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

WEST 65 TOWER je najmlađi član stambeno - poslovnog kompleksa West 65, popularnog “ostrva” na Novom Beogradu. Prelep, čvrst, moderan, visok sa neograničenim panoramskim pogledom, vrhunskom arhitekturom na 40 bezbednih spratova, neodoljivim osećajem slobode. Koncept kompleksa WEST....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 685.000 €, 124,00 m2 cca 5520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

West 65 Tower je najmlađi član stambeno - poslovnog kompleksa West 65, popularnog “ostrva” na Novom Beogradu. Prelep, moderan, visok sa neograničenim panoramskim pogledom, vrhunskom arhitekturom na 40 bezbednih spratova i neodoljivim osećajem slobode. Koncept kompleksa WEST 65, naročito....