• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi parking do 180 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi parking do 180 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi parking do 180 m2

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi parking do 180 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.007 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 2.000 €, 181,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Želite dom na prelepoj lokaciji okruženoj zelenilom i sa pogledom na obronke Fruške Gore i Grada u podnožiju. Nudimo vam možda najkvalitetniji stan koji se može kvalifikovati kao kuća zbog svog pristupa, samostalnosti, dvorišta i okruženja. Na raspolaganju vam je 181m2 životnog prostora....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 499.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 990.000 €, 161,00 m2 cca 6150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

WEST 65 TOWER je najmlađi član stambeno - poslovnog kompleksa West 65, popularnog “ostrva” na Novom Beogradu. Prelep, čvrst, moderan, visok sa neograničenim panoramskim pogledom, vrhunskom arhitekturom na 40 bezbednih spratova, neodoljivim osećajem slobode. Koncept kompleksa WEST....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs jacuzzi parking do 180 m2'
270.000 €
2.300 €
485.000 €
  Kuća, KAMENICA, 570.000 €, 180,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Popovica, kuća 180m², dvorište, 3 parking mesta ++|++ Nova, nameštena i useljiva kuća sa pogledom na grad i Dunav. Kuće u nizu sa dvorištem i 3 pripadajuća parking mesta. Izgrađeno od vrhunskih materijala i opreme, sa ugrađenim "pametnim" sistemom koji omogućava upravljanje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 570.000 €, 180,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Popovica, 180m², dvorište + 40m² krovna terasa ++|++ Nov, namešten i useljiv sa pogledom na grad i Dunav. Nalazi se u kompleksu kuća u nizu, sa dvorištem i 3 pripadajuća parking mesta. Izgrađen od vrhunskih materijala i opreme, sa ugrađenim "pametnim" sistemom koji omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.100 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux apartman sa SPA zonom – Vojislava Ilića 2.0, 150m2, prizemlje, CG, telefon, interfon, poseban ulaz, sauna + jacuzzi Dnevni boravak, kuhinja, 1 spavaća soba, kupatilo. Kompletno namešten (kao na slikama). Bez parkinga. Agencijska provizija u skladu sa Opštim uslovima poslovanja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 79902, I/II, klima, francuski balkon, salonski, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaža(2), dvorište/bašta, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude za izdavanje, izuzetno komforan i prostran stan u zgradi sa bazenom i pravom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 685.000 €, 124,00 m2 cca 5520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

West 65 Tower je najmlađi član stambeno - poslovnog kompleksa West 65, popularnog “ostrva” na Novom Beogradu. Prelep, moderan, visok sa neograničenim panoramskim pogledom, vrhunskom arhitekturom na 40 bezbednih spratova i neodoljivim osećajem slobode. Koncept kompleksa WEST 65, naročito....