• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena duplex do 250000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena duplex do 250000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena duplex do 250000 eura što manji

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena duplex do 250000 eura što manji" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.985 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 239.000 € na 232.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 232.000 €, 96,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 245.000 €
27.10.2025 - 239.000 €
20.04.2026 - 232.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2024.,

www.indomio.rs

Ovaj prostran 4-soban stan, duplex, nalazi se na trećem spratu zgrade i prostire se na 96 m². Stan je osvetljen putem Velux prozora i pruža nevjerojatno lep pogled sa svih strana. Uživajte u velikoj terasi od 25 m², idealnoj za opuštanje i druženja. Lokacija je izvanredna - ulica....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 112.000 € na 96.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 96.000 €, 31,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 112.000 €
15.05.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Idealna investicija ili prvi dom. Kompletno renoviran: nove elektro i vodovodne instalacije, stolarija, krov, kuhinja i kupatilo, nekorišćeno. U stanu ostaje nova kuhinja, sa elektro opremom, nekorišćena. VPR: dnevna soba,kupatilo, kuhinja 16m2. PTK: spavaća soba, ukupno 15m2 (mereno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 599 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 599 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 599 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji u blizini okretnice tramvaja i autobusa na Zvezdari Odlicna veza sa gradom. Zgrada se nalazi preko puta novog Lidla i u zgradi se nalazi Ideja. Ulaz poseduje dva lifta, obican i teretni. Stan je velicine 60m2, sa dnevnom sobom, kuhinjom, kupatilom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena duplex do 250000 eura što manji'
185.000 €
251.000 €
257.000 €
 
-12%

Promena cene sa 205.000 € na 180.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Senjak, 180.000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 205.000 €
25.02.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Duplex stan na Senjaku, kod BIGZ – odlična prilika, hitna prodaja Na jednoj od najtraženijih lokacija na Savskom vencu, u neposrednoj blizini BIGZ-a, u ponudi je funkcionalan duplex stan koji predstavlja odličan izbor kako za život, tako i za sigurnu investiciju. Stan odlikuje izuzetno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 229.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 299.000 €
13.05.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 229.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno i kvalitetno opremljen. Prostorije: prizemlje: ulazni deo sa hodnikom i kupatilom; prvi nivo: veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom;....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.400 € na 1.250 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.250 €, 112,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 1.400 €
13.05.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, veoma funkcionalan dupleks, poseduje dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, tri spavaće sobe i zasebnu sobu garderober, kupatilo i toalet. Nalazi se u maloj zgradi sa četiri stana, mirnoj. U cenu je uračunato garažno mesto. Agencijska provizija za zakupca....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 3.000 € na 2.700 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.700 €, 180,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 3.000 €
13.03.2026 - 2.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

U samom srcu rezidencijalnog Senjaka, u mirnoj i prestižnoj ulici Vladete Kovačevića, nalazi se ovaj luksuzni dupleks koji pruža izuzetnu udobnost i povezanost sa svim ključnim tačkama grada. Stan se nalazi na prvom spratu male, ekskluzivne stambene zgrade i raspolaže površinom od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>