• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena duplex do 250000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena duplex do 250000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena duplex do 250000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena duplex do 250000 eura" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.985 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 229.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 299.000 €
13.05.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 229.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno i kvalitetno opremljen. Prostorije: prizemlje: ulazni deo sa hodnikom i kupatilom; prvi nivo: veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom;....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 265.200 € na 257.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 257.000 €, 76,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 276.400 €
13.03.2026 - 265.200 €
10.05.2026 - 257.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlično pozicioniran, svetao duplex površine 76 m2 u ulici Miloša Savkovića, na Zvezdari. Smešten je u mirnom delu naselja, na minut hoda od marketa, dečijeg igrališta, vrtića, škole i stanica gradskog prevoza. U neposrednoj blizini stana su sportski centar Olimp, Bulevar....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 215.000 € na 185.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 117,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 215.000 €
17.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo prelep duplex stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za život (pekara, prodavnica, škola, igraonica za decu). Struktura stana: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom iz koje se izlazi na terasu, prostorija za ostavu, stan u gornjem delu poseduje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena duplex do 250000 eura'
180.000 €
1.250 €
599 €
 
-3%

Promena cene sa 259.000 € na 251.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 251.000 €, 76,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 259.000 €
10.05.2026 - 251.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milo��a Savkovi��a, 4/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-76m2 , ugovorna povr��ina-76.00m2, Prodaje se odli��no pozicioniran, svetao duplex povr��ine 76m2 u ulici Milo��a Savkovi��a, na Zvezdari. Sme��ten u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini marketa, vrti��a, ��kole, de��ijeg....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 239.000 € na 232.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 232.000 €, 96,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 245.000 €
27.10.2025 - 239.000 €
20.04.2026 - 232.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2024.,

www.indomio.rs

Ovaj prostran 4-soban stan, duplex, nalazi se na trećem spratu zgrade i prostire se na 96 m². Stan je osvetljen putem Velux prozora i pruža nevjerojatno lep pogled sa svih strana. Uživajte u velikoj terasi od 25 m², idealnoj za opuštanje i druženja. Lokacija je izvanredna - ulica....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 112.000 € na 96.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 96.000 €, 31,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 112.000 €
15.05.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Idealna investicija ili prvi dom. Kompletno renoviran: nove elektro i vodovodne instalacije, stolarija, krov, kuhinja i kupatilo, nekorišćeno. U stanu ostaje nova kuhinja, sa elektro opremom, nekorišćena. VPR: dnevna soba,kupatilo, kuhinja 16m2. PTK: spavaća soba, ukupno 15m2 (mereno....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 3.000 € na 2.700 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.700 €, 180,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 3.000 €
13.03.2026 - 2.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

U samom srcu rezidencijalnog Senjaka, u mirnoj i prestižnoj ulici Vladete Kovačevića, nalazi se ovaj luksuzni dupleks koji pruža izuzetnu udobnost i povezanost sa svim ključnim tačkama grada. Stan se nalazi na prvom spratu male, ekskluzivne stambene zgrade i raspolaže površinom od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>