• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan do 200000 eura pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan do 200000 eura pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan do 200000 eura pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan do 200000 eura pala cena" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.235 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 190.500 € na 185.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 190.500 €
13.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica - Tolstojeva. EKSKLUZIVNA PRODAJA TROSOBNOG STANA NA TOP LOKACIJI! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 3/5 spratu, sa liftom. Površine je 60m2, uknjižen 1/1. U osnovi je trosoban, sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa polu-izdvojenom kuhinjom,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 185.400 € na 176.130 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 176.130 €, 60,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 200.850 €
08.02.2026 - 185.400 €
13.05.2026 - 176.130 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – TROSOBAN STAN NA PODBARI Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i uređenom delu Podbare, nudimo vam izuzetnu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 154.500 € na 145.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 145.000 €, 87,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 165.000 €
25.03.2026 - 154.500 €
19.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban dupleks površine 87 m2 u Veterniku, idealan za porodično stanovanje ili sigurnu dugoročnu investiciju. Nekretnina je funkcionalno organizovana, svetla i bez izgubljenog prostora.Raspored po etažama:Donja etaža:Prostran i svetao dnevni boravakTrpezarijaOdvojena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs ekskluzivan do 200000 eura pala cena'
210.000 €
14.750 €
3.000 €
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 199.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 199.000 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 210.000 €
13.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRILIKA – SAVRŠEN STAN SA OGROMNIM POTENCIJALOM! Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao stan u mirnom, uvučenom delu Požeške ulice – idealna kombinacija gradske energije i privatnosti koju retko gde možete pronaći. Uknjiženih 65 m² + terasa 5 m² Struktura stana: prostrana....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 207.000 €
08.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen je na 58m2+terasa 10m2 Prodaje se ekskluzivan, neuseljavan dvosoban stan smešten na petom spratu zgrade okružene zelenilom sa dosta prirodne svetlosti tokm celog dana. Stan je potpuno i temeljito renoviran prema najvišim standardima stanovanja,uređen u elegantnom,modernom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 128.000 € na 125.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 132.000 €
24.04.2026 - 128.000 €
06.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban 44m Rumenački put SQUARE GARDEN uknjizen namesten Lokacija: Avijacija (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Rumenački put Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 44m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 125.000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 130.000 €
17.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nekretninu koja bi Vam mogla biti izuzetno interesantna kao investicija. U pitanju je lokal, ulično orijentisan, 44 m2, koji se nalazi u prizemlju, u stambeno-poslovnoj zgradi, koja je sagrađena u samom centru grada u ul. Ilije Ognjanovića odnosno u neposrednoj blizini Dunavske....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.800 €, 250,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 3.350 €
28.12.2025 - 3.000 €
10.04.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA KUCA U NIZU (250m²): 5 Spavaćih Soba, Sopstvena Bašta i Mogućnost Različite Namene! Uknjiženo 150m2 korisne površine. Tražite prostran, luksuzan i funkcionalan prostor? ✨ Izdaje se impresivna kuća u nizu od 250 m², idealna za veliku porodicu ‍‍‍ ili kao reprezentativni....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.800 €, 250,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 3.000 €
08.04.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 2.400 € na 2.100 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 2.100 €, 109,00 m2 cca 19 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 2.400 €
06.05.2026 - 2.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna poslovna prilika na Novom Beogradu – premium prostor u bloku 22 sa garažom i opremom. Izdaje se vrhunski poslovni prostor površine 109m, smešten na jednoj od najprestižnijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu – u Bloku 22, u okviru Bulevara Arsenija Čarnojevića.....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.300 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno luksuzan petosoban stan u prestižnom rezidencijalnom delu Senjaka, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa svega četiri stambene jedinice, organizovane kao ekskluzivan rezidencijalni koncept sa recepcijom, zajedničkim dvorištem, dečijim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.000 € na 1.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.900 €, 105,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 2.000 €
13.05.2026 - 1.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Ekskluzivan četvorosoban stan Welport lux U ponudi je luksuzan četvorosoban stan u okviru kompleksa Welport lix. Stan je funkcionalno organizovan i pruža visok nivo komfora i privatnosti. Struktura: Prostran dnevni boravak Tri spavaće sobe Dva kupatila Terasa sa pogledom na....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.800 € na 1.700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.700 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 1.800 €
13.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Ekskluzivan četvorosoban stan – Elixir Garden U ponudi je luksuzan četvorosoban stan u okviru kompleksa Elixir Garden (kondominijum). Stan je funkcionalno organizovan i pruža visok nivo komfora i privatnosti. Struktura: Prostran dnevni boravak Tri spavaće sobe Dva kupatila....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 120,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 1.600 €
06.02.2026 - 1.500 €
18.03.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN DUPLEKS NA VRAČARU – FUTURISTIČKI ENTERIJER, DVORIŠNI MIR, PARKING, LUKSUZ NA SVAKOM KORAKU Izdaje se ekskluzivan dupleks stan u jednoj od najlepših ulica na Vračaru , ušuškan u mirnom dvorišnom okruženju, a na par minuta od svih najatraktivnijih gradskih sadržaja. Stan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 930 € na 850 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 850 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 930 €
10.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Ekskluzivan, luksuzno opremljen i izuzetno komforan stan, smešten u neposrednoj blizini centra grada. Impresivne, prostrane prostorije, visoki plafoni, kvalitetna gradnja sa debelim zidovima i sofisticiran savremeni dizajn čine ovu nekretninu jedinstvenom ponudom na beogradskom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>