• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan do 200000 eura pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan do 200000 eura pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan do 200000 eura pala cena barem 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan do 200000 eura pala cena barem 90 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 178 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 154.500 € na 145.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 145.000 €, 87,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 165.000 €
25.03.2026 - 154.500 €
19.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban dupleks površine 87 m2 u Veterniku, idealan za porodično stanovanje ili sigurnu dugoročnu investiciju. Nekretnina je funkcionalno organizovana, svetla i bez izgubljenog prostora.Raspored po etažama:Donja etaža:Prostran i svetao dnevni boravakTrpezarijaOdvojena....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 2.400 € na 2.100 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 2.100 €, 109,00 m2 cca 19 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 2.400 €
06.05.2026 - 2.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna poslovna prilika na Novom Beogradu – premium prostor u bloku 22 sa garažom i opremom. Izdaje se vrhunski poslovni prostor površine 109m, smešten na jednoj od najprestižnijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu – u Bloku 22, u okviru Bulevara Arsenija Čarnojevića.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.800 € na 1.700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.700 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 1.800 €
13.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Ekskluzivan četvorosoban stan – Elixir Garden U ponudi je luksuzan četvorosoban stan u okviru kompleksa Elixir Garden (kondominijum). Stan je funkcionalno organizovan i pruža visok nivo komfora i privatnosti. Struktura: Prostran dnevni boravak Tri spavaće sobe Dva kupatila....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs ekskluzivan do 200000 eura pala cena barem 90 m2'
1.300 €
2.800 €
3.000 €
 
-5%

Promena cene sa 2.000 € na 1.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.900 €, 105,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 2.000 €
13.05.2026 - 1.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Ekskluzivan četvorosoban stan Welport lux U ponudi je luksuzan četvorosoban stan u okviru kompleksa Welport lix. Stan je funkcionalno organizovan i pruža visok nivo komfora i privatnosti. Struktura: Prostran dnevni boravak Tri spavaće sobe Dva kupatila Terasa sa pogledom na....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.300 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno luksuzan petosoban stan u prestižnom rezidencijalnom delu Senjaka, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa svega četiri stambene jedinice, organizovane kao ekskluzivan rezidencijalni koncept sa recepcijom, zajedničkim dvorištem, dečijim....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.800 €, 250,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 3.350 €
28.12.2025 - 3.000 €
10.04.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA KUCA U NIZU (250m²): 5 Spavaćih Soba, Sopstvena Bašta i Mogućnost Različite Namene! Uknjiženo 150m2 korisne površine. Tražite prostran, luksuzan i funkcionalan prostor? ✨ Izdaje se impresivna kuća u nizu od 250 m², idealna za veliku porodicu ‍‍‍ ili kao reprezentativni....

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 20.000 € na 14.750 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ŠABAC, 14.750 €, 5800,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 20.000 €
06.03.2026 - 14.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125920, uknjižen, deljiv, njiva. Odlična lokacija, jutro zemlje - poljoprivredno zemljište, na asfaltu, put Sr.Mitrovica - Ležimir, kod raskrsnice za Mandjelos. Parcela ima 57,55ari i obzirom na blizinu raskrsnice gde se već grade silosi, postoji infrastruktura za potencijalnu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>