• GoHome Professional
www.indomio.rs do 95000 eura 90 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 95000 eura 90 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 95000 eura 90 m2 što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs do 95000 eura 90 m2 što jeftiniji" pronađeno 1 310 nekretnina - prosečna cena 232 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • kablovska
    • 2.sprat
    • dvorište
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 39.900 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KONFORAN TROSOBAN STAN U NASELJU DUBOČICA, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVA, KUHINJA, LOĐA, DVE SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, TOALET. ZGRADA SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 150 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaju se tri potpuno nameštene stambene jedinice površine oko 30 m². Svaka stambena jedinica poseduje sopstveno kupatilo i potpuno je opremljena nameštajem, što omogućava udoban i praktičan boravak. Jedinice su funkcionalno uređene i spremne za useljenje. Ove stambene jedinice su....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan u kući na drugom spratu, površine 90m2. Sastoji se iz ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, zatim odvojene trpezarije, odvojene kuhinje sa ostavom, tri spavaće sobe, dve terase i kupatila i toaleta. Postoji mogućnost grejanja na struju ili na peć,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 95000 eura 90 m2 što jeftiniji'
80.000 €
300 €
300 €
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Futog, 250 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdajemo u Futogu PoluNamešten Dvosoban stan u Kući 85 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan je PoluNamešten nalazi se u prizemlju može da se koristi lepo veliko Dvorište od 670 m2grejanje je na GasMesečna cena zakupa je 250 eurapotreban je DepozitODMAH JE USELJIV MOŽE DA....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 280 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se troiposoban stan na Paliluli u Gostivarskoj ulici, u blizini starog groblja, u kući na drugom spratu (potkrovlje/poslednjem), površine 100m2 sa etažnim grejanjem na pelket (vlasnici lože). Stan se sastoji iz dugačkog hodnika koji vodi do svih prostorija, komforne dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan komforan, trosoban, stan u izuzetno traženom delu grada u Duvaništu. Nalazi se na trećem spratu kvalitetno urađene porodične kuće. Površina stana je 93m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje sa trpezarijom , dnevne sobe sa izlazom na terasu....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 300 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 400 €
27.02.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforno prizemlje kuće na Paliluli, površine 85m2 i nalazi se u mirnoj ulici kuće sa prostranim dvorištem. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kupatila, dve velike spavaće sobe i velike terase. Izdaje se kao poslovni ili kao stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforno prizemlje kuće na Paliluli, korisne površine 95m2. Kuća se nalazi u mirnoj ulici kuće sa prostranim dvorištem. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kupatila, dve velike spavaće sobe i dve velike terase. Orijentisana je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 320 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 85m2 na trećem spratu u zgradi sa dva lifta u blizini DIF-a i Apelacionog suda. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PARAĆIN, 350 €, 90,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najprometnijih ulica u gradu izdajemo prostran lokal koji je pogodan za sve vrste delatnosti! Za više info nas kontaktirajte putem brojeva: 064/8312-082 065/8570-477 035/570-477 Ili nas posetite u agenciji u Paraćinu: Kralja Petra I 53, lokal 6 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 350 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u kući u blizini crkve Svetog Nikole. Stan je površine 90m2, nalazi se na II spratu. Grejanje je na struju. Raspored prostorija: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Stan je kompletno renoviran. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 350 €, 93,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se hala 93m2 u Futogu u dvorištu kuće. Kapija , ulaz u halu metalna vrata visine: 4,20m, dužina:14,30m, širina: 5,5m. Individualno grejanje može biti na struju ili gas, video nadzor, kapija na daljinski ulaz u dvorište, kontrolni sat. Useljivo odmah. Može biti mokri čvor. Isključivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 350 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan od 94m2 u samom centru grada. Nalazi se na 3/3 spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, kuhinje, kupatila i toaleta. Na podovima su parket i pločice, prozori su krovni Velux, a grejanje je na struju (klima). Obavezan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 350 €, 95,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvorišni poslovni prostor (u dvorištu porodične kuće) za tihu delatnosti-isključivo magacinski prostor Prostor ima dve velike prostorije, kupatilo, manju ostavu, poseban ulaz. Mogućnost kolskog ulaza. Nema grejanja. Useljivo od 01.03.. Obavezan depozit. Broj u Reg.posrednika....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 350 €, 84,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i prilagodljiv poslovni prostor u Veterniku, ukupne površine 84 m², pogodan za različite vrste poslovnih delatnosti. Prostor je osmišljen tako da omogući efikasan rad i lako prilagođavanje potrebama zakupca, bilo da se radi o kancelarijskom poslovanju, uslužnim,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 350 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

NOV TROSOBAN STAN NA SAMOM POČETKU ADICA, ODMAH USELJIV, SA PARKINGOM---Agencijska šifra: 9112419.Nov trosoban stan koji se nalazi na samom početku Adica, u mirnoj i lepoj ulicI. U ponudi su stanovi iste kvadrature na 1. i 2. spratu. Stan je opremljen sa kuhinjom i klima uređajem.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 370 €, 90,00 m2 cca 4 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 400 €
12.04.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

izdaje se magacinski prostor 90m2 na Telepu, u dvorištu kuće,, kolski ulaz, cena 370eu. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 370 €, 85,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran poslovni prostor na odličnoj lokaciji kod Suda, smešten u prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Prostor je svetao, funkcionalan i idealan za različite delatnosti kao što su kancelarije, agencije, saloni, ordinacije, i slično. Karakteristike prostora: Površina: [upiši....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 380 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u kući u samom centru grada u blizini gimnazije 9. maj. 88m2. Grejanje je na struju. Sastoji se iz hodnika, odvojene kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, dve spavaće sobe i kupatila. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. Pozicioniran....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 380 €, 96,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 450 €
24.04.2026 - 400 €
01.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoetažni, kompletno namešten 4 soban stan sa balkonom,P=96m2, lociran je na Detelinari u okruženju svih potrebnih sadržaja. Pozicioniran je na 5.spratu novije stambene zgrade bez lifta.Parking, slobodna zona Stan sadrži 2 etaže: Na 1.etaži nalazi se ulazni hol,dnevni boravak otvorenog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se na duži vremenski period namešten trosoban dupleks stan u ulici Boška Vujića na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan ima 90 m2, sastoji se od predsoblje, kupatila, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, zatvorene terase na podkrovlju dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Na odličnoj je lokaciji, u samom centru grada ali u mirnoj ulici bez buke. Smešten je na drugom spratu stambene zgrade. Prostrani dnevni boravak je prelepo uređen a kuhinja i trpezarija lučnim svodom blago izdvojena od ostatka prostorije. Iz dnevnog boravka se izlazi na prostranu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 90m2 na prvom spratu u kući u blizini Šivare. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, toaleta, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 400 €, 90,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u blizini Doma zdravlja u ul. Vojvode Tankosića. Nalazi se u na prvom spratu kuće koja je priključena na centralno grejanje. Površina je 90m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, tri izdvojene prostorije. i velike terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan za smeštaj radnika na Trošarini. Nalazi se na prvom spratu porodične kuće sa posebnim ulazom. Stan je sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 90 m2 i odlične je strukture. Sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije, tri....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Adice, 400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112838, 5a, prizemna, i, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa. Izdaje se KUCA NA ADICAMA deo kuce u prizemlju 90 m2. Sprat je izdat troclanoj porodici. Prizemlje ove kuce ima 90 m2. Hodnik, kupatilo, dnevna soba, kuhinja i 2 spavace sobe. Struja i gas imaju....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, PASI POLJANA, 400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se sprat kuće na Bubnju. Površine je 90m2, sastoji se iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan je opremljen nameštajem i uređajima. U cenu zakupa su uračunati svi troškovi. Agencijska usluga za iznajmljivanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE U MIRNOM OKRUŽENJU DELIMIČNO NAMEŠTEN STAN (BELE TEHNIKA OPCIONO) SA KORIŠĆENJEM DVORIŠTA I PARKINGA.STAN JE U NOVIJOJ GRADNJI IZ 2014.GOD. SA GREJANJEM (HLAĐENJEM) NA INVERTER KLIMU I OPCIONO ETAŽNO GREJANJE.NAJAM JE NA DUŽE VREME - PLAĆANJE MESEČNO + DEPOZIT. U NEPOSREDNOJ....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 400 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u centru grada u ul.Kralja A.I Karađorđevića , površine 91 kvm, na drugom spratu, sa grejanjem na gas , lift u zgradi. Sastoji se od: predsoblja, dve spavaće sobe, dnevne sobe , kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila i tri terase. Izdaje se kompletno opremljen stan .....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 400 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan u centru, iza Dušanovog bazara, na desetom spratu zgrade kvalitetne gradnje, sa dva lifta. Stan je površine 91m2 i sastoji se iz ulaznog hodnika, odvojene kuhinje koja je opremljena elementima i ima izlaz na manju terasu, zatim trpezarije koja je odvojena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 88m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i ostavom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje u stanu je etažno,....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 88,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 500 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

PROSTRAN TROSOBAN STAN NA BULEVARU OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 9112254.Izdaje se prostran trosoban stan od 88m2, koji se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Oslobođenja. Stan se sastoji od dnevnog boravka spojenog sa trapezarijom, kuhinje, 2 odvojene spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 400 €, 88,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 88m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, jedne veće prostorije sa kuhinjom sa ostavom, dve posebne prostorije, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je etažno, puteme....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 94,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Odličan sa uličnim portalima Lokal od 94 m2 na extra dobroj lokaciji. Gornji deo je jedna prostorija a u suterenu ima još dtri prostorije. odličan za sve vreste delatnosti. Nov, renoviran. Depozit obavezan. Ag. provizija u visini 1 zakupnine. Vredi pogledati Informacije na broj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 400 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo namešten stan koji se sastoji od prostranog dnevnog boravka koji je povezan sa modernom kuhinjom i trpezarijskim delom.Iz dnevne sobe izlazi se na terasu koja gleda u dvorište.Spavaća soba opremljena je sa francuskim ležajem i garderoberom,kupatilo sa svim neophpdnim....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, MLADENOVAC, Centar, 400 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: R147 Izdaje se višenamenski prostor/ renovirana kuća površine 94 m² na 7,65 ari placa, pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovnu delatnost (kancelarije, ordinacije, uslužne delatnosti i sl.). Objekat je prazan i odmah useljiv, što omogućava zakupcu da prostor prilagodi....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan iza Tehničkih fakulteta, u naselju Nikola Tesla, na visokom prizemlju, površine 86m2. Stan je vrlo komforan i lepo pozicioniran, sastoji se od ulaznog hodnika, odvojenog dnevnog boravka, sa izlazom na prostranu terasu, trpezarije sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 86m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom u blizini pravnog fakulteta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.01.2026 - 400 €
01.05.2026 - 350 €
03.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, moderno opremljen trosoban stan u Mokranjčevoj ulici u blizini okretnice. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 85m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, pultom odvojene trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 783)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>