• GoHome Professional
www.indomio.rs do 95000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs do 95000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 95000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs do 95000 eura" pronađeno 27 736 nekretnina - prosečna cena 500 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 250 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 95.000 €, 29,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KOPAONIK, STARA PLANINA, apartman, 38m2 (29m2). Prodajemo izuzetan, kompletno namešten i moderno opremljen stan apartmanskog tipa, površine 38 m² (uknjžen na 29m2), smeštajnog kapaciteta za 4 odrasle osobe, koji se nalazi na trećem spratu u sklopu novog apartmanskog kompleksa “Srebrna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.000 €, 59,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka1076333 - Uknjižen dvoiposoban stan u potkrovlju zgrade na Grbavici. Dnevni boravak i jedna spavaća soba imaju izlaz na terasu, dok se u sklopu druge spavaće sobe nalazi garderober. Terasa od 12 m2. Osmi sprat, lift, terasa. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan jednosoban stan idealno pozicioniran u blizini Opštine i pijace, u prizemlju zgrade. Površina stana iznosi 57m2, pružajući udoban i prostran životni prostor. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 158,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U centru Subotice prodaju se dva dvorišna stana ukupne površine 158m2 za kompletnu adaptaciju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 95.000 €, 37,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.indomio.rs

Novi Beograd-Otona Župančića Jednosoban stan 37m2, sa lepim rasporedom, klasično prizemlje, nije ukopano, lep i uredan ulaz. Stan je u izvornom stanju, uknjižen, sa cg, ktv, interfon. Odlična lokacija, miran kraj, u neposrednoj blizini prevoza, škole, vrtića, više marketa, tržnog....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 95.000 €, 226,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2024.,

www.indomio.rs

Veoma atraktivna lokacija u budučnosti za smeštaj poolaznika fudbalske Akademije.. Na veoma lepoj lokaciji nedaleko od Stadiona u Bačkoj Topoli nalazi se ova izvrsna građevina. Kuća je dosta dugo bila prazna te u istoj ima izvesna ulaganja. Kuća je velikom placu od 681 m2. Tiha mirna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.000 €, 30,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123638, I/, uknjižen. Idealna prilika za investiciju. Stan se nalazi u samom centru grada, na prvom spratu i iznad je tavanski prostor. Stan je salonskog tipa. Plafon na 5m. U osnovi ima 30m2. Uz spuštanje plafona i adaptaciju tavanskog dela kvadratura se može udvostručiti.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 118,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od čvrstog materijala, neto površine 118 m2. U svom sastavu u prizemlju ima spavaću sobu, kupatilo, dnevnu sobu sa trpezarijom, a u potkrovlju 3 sobe. Podovi su itison, laminat u jednoj sobi i pločice. Vodovod je gradski, ima bušeni bunar dubine 50 m i septičku....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Alibunar, Centar, Banatska, 200m2+5.26ari 200m2+5.26m2, 4.0, PR/2, EG, Gas, terasa, garaža, parking, podrum, telefon Porodična stambena zgrada, uknjižen, ograđeno dvorište 5.26ari....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 95.000 €, 19100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Ripnju, odlična investicija. Plac se sastoji od više parcela i prodaje se kao jedna celina. Nalazi se na padini Avale, u delu naselja po imenu Čaršija. Agenc. provizija 2% Agent: Jovana Popovic br. licence 5225 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Borča centar 1 ukupne površine 40,26 m2.Odlična lokacija. .

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE – Dvoetažna kuća u Kraljevu, odlična lokacija Na prodaju je dvoetažna porodična kuća ukupne površine 190 m², smeštena na placu od 5,9 ari, na izuzetnoj lokaciji u Kraljevu. Kuća se nalazi na svega 2,5 km od centra grada i 150 m od regionalne saobraćajnice, sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 35,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 35m2, VP/3, norveški radijatori, kompletno opremljen. Na prodaju kompletno namešten stan u mirnom delu Zlatibora, u naselju Rujno. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i fenomenalne....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 95.000 €, 4163,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Beograda, gde se priroda susreće sa urbanim životom, nalazi se izuzetno poljoprivredno zemljište dostupno za prodaju u Svetosavskoj ulici, Guncati, Barajevo. Ova parcela, površine 4163 kvadratna metra, predstavlja izvanrednu priliku za investiranje kako za individualne kupce,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 92.000 € na 95.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 95.000 €, 34,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 92.000 €
22.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u zajedničkom dvorištu, novije gradnje. Urađena izolacija, pvc stolarija ,podovi laminat. Funkcioniše kao otvoren prostor sa odvojenom kuhinjom i kupatilom sa prirodnom ventilacijom. Uknjiženo kao idealni deo, ne može kupovina na kredit. Agencijska provizija 2% uknjizen PR/0....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 95.000 €, 115,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, 3 spavaće sobe, ostava, kupatilo, u dborištu garaža. Pomoćne prostorije na 17 ari placa. Kuća je udaljena 5 minuta od centra Krčedina. Voda, struja, uknjižena, gas je stigao do kuće. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 157,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna švapska kuća na prometnom putu u centru Subotice, u MZ Gat. Kuća ima 157 m² i sastoji se od suvog ulaza sa ulice (nije predviđen za ulaz automobila), trpezarije, kupatila, ostave, tri sobe i terase sa izlazom na dvorište. Stolarija je klasična drvena, a podovi su....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 98.500 € na 95.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 95.000 €, 21,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 98.500 €
10.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Banovog brda, na par minuta hoda od Požeške ulice, nalazi se ova funkcionalna garsonjera. Smeštena je na četvrtom spratu uredne i održavane zgrade, okružene zelenilom a u neposrednoj bliizini se nalazii više autobuskih linija koje su odlično povezane sa ostalim delovima....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 178,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se 2 kuće na placu površine 612 m2. Prva kuća je građena od čvrstog materijala na 2 etaže. U prizemlju kuće je garaža iz koje se silazi u podrum gde se nalazi kotao na čvrsto gorivo. Na visokom prizemlju je trpezarija iz koje se ulazi u kuhinju, ostavu i kupatilo, na međuspratu....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 95.000 €, 72,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nekretnina koja ima funkciju dvoiposobnog stana, ukupne povrsine od 72 kvm, na VI spratu zgrade sa liftom. Stan je izuzetno funkcionalan, sastoji se od ulaznog predsoblja iz kog se ulazi u svaku prostoriju, izdvojene kuhinje iz koje se izlazi na jednu lodju, odvojene trpezarije,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 95.000 €, 21,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 105.000 €
01.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se u potpunosti renovirana garsonjera povrsine 21m2, na prvom spratu zgrade novije gradnje. Smeštena je u ulici Dragoslava Srejovića, na samo deset minuta vožnje od Vukovog spomenika. Lokacija je odlično povezana sa centrom grada linijama gradskog prevoza. Stan se sastoji....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 105.000 €
22.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128076, 70a, struja, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, dvorište/bašta, ostava. Kuća je dvostrano je orijentisana veoma svetla i funkcionalna . Izgled unutrašnjosti je identično novogradnji, jer je komletno renovirana sa svim instalacijama....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Možda niste čuli da postoji savršeno mesto za odmor na proplanku u šumi uz cvrkut ptica Ili za mesto koje je blizu akva parka Sand city, u srcu Deliblatske peščare, idealno za vrele letnje dane. Ili ako želite da uživate u netaknutoj prirodi, ali da ipak imate komfor 21.veka u....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 95.000 €, 4136,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

ČORTANOVCI, VEĆI PLAC Prodajemo plac površine 4136m2 u vikend zoni, a u neposrednoj blizini vile "Stanković". Voda i struja na šesdeset metara od placa a prilaz do placa je jedan deo asfalt a drugi deo (oko 30 metara) tucanik.Plac u gornjem delu ravan , front 10 metara a....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 37,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U mirnom i idiličnom delu Zlatibora, prodaje se jednoiposoban stan površine 38m², smešten na trećem spratu modernog kompleksa Zova Magic Hills. Stan je pažljivo osmišljen i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuca u Trmabsu, 4.5 km udaljena od centra grada, 44 ari placa, moze zamena za stan uz doplatu. .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 88.000 € na 95.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 95.000 €, 44,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 83.250 €
14.09.2025 - 87.900 €
26.12.2025 - 87.600 €
18.01.2026 - 81.500 €
11.02.2026 - 88.000 €
08.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju jednoiposobnih stanova u izgradnji, direktno od investitora. Objekat spratnosti P+1+PK se nalazi u već infrastrukturno razvijenoj ulici i kraju, što podrazumeva asfalt, kanalizaciju, ivičnjake, atmosferske vode, itd Visok kvalitet gradnje, energetska efikasnost,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT U CENTRU GRADA, U NEPOSREDNOJ BLIZINI GLAVNE POŠTE, NA UGLU ULICE SVETOZARA MARKOVIĆA I FILIPA VISNJIĆA. OBJEKAT SE SASTOJI OD DVE ETAŽE KOJE SE MOGU POTPUNO IZDVOJITI. OBJEKAT SE MOŽE KORISTITI I KAO POSLOVNI PROSTOR, ZBOG IZUZETNO DOBRE LOKACIJE,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

ODLIČAN 2,5 stan na prvom spratu u porodično stambenoj zgradi, sa dvorištem, u blizini Košutnjaka. Stan je u celosti renoviran, bez ikakvih ulaganja i odmah useljiv. Stan ima dve sobe, dve kuhinje, dnevni boravak sa trpezarijom, dva kupatila i veliki hodnik. U kupatilima i kuhinjama....

 
 
 
  Stan, BRUS, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Apartman u Brzeći, 1.5, 48m2, terasa 4m2 + terasa 20m2, I sprat od V, lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen i uknjižen. 500m2 udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014. godine, koji poseduje sopstvenu recepciju, bazen,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 93.500 € na 95.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 93.500 €
12.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, Surčin, blizina pekara, prodavnica, škole, vrtića. Funkcionalan jednoiposoban stan, svetao, sunčan. Samo keš kupci. Ne može na kredit. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalna porodična kuća u mirnom i porodičnom kraju, a opet na svega nekoliko koraka od urbanog centra! Lokacija nudi savršen balans između mira i dostupnosti – u neposrednoj blizini se nalaze tržni centar, akva park, restorani, prodavnice i brojne turističke atrakcije.....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 95.000 €, 90,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju su prelepe, potpuno nove luksuzne kuće na Zlatiboru, udaljene od centra svega 4km. Građene od vrhunskih, pažljivo biranih materijala, sa besprekornom završnom obradom koja garantuje dugotrajnost i kvalitet. **U cenu nije uračunat PDV koji iznosi 10% i za koji se može dobiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 95.000 €, 30,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA! Na prodaju kompletno renoviran i opremljen stan na trećem spratu u zgradi bez lifta u ulici Oblačića Rada na Detelinari. Dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavača soba, kupatilo, hodnik. Odlična lokacija, blizina škole, autobuske stanice. Uknjiženo....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 52,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 105.000 €
13.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep dvosoban stan, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade u mirnom delu naselja, okružen zelenilom i parkovima. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, zasebne spavaće sobe i kupatila. Sređen, bez ulaganja, odmah useljiv. Blizina....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 36,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlican dvosobni apartman, u objektu, u srcu Zlatibora, blizu centra, a opet u mirnom i neopterecenom ambijentu. Jedna od najkvalitetnijih stambenih jedinica u celom stambenom kompleksu. Objekat i stanovi-apartmani se grade najkvalitetnijim materijalima i opremaju opremom najeminentnijih....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 95.000 €, 239,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena dvospratna kuća u Požarevcu, struja, voda, asfalt do kuće, kanalizacija, bunar. Plac 14 ari. Potrebno renoviranje ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 95.000 €, 34,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan u prosečnom stanju, po strukturi jednoiposoban. Do ulaza u stan ima sedam stepenika. Prostorije: Predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom, spavaća soba, kupatilo, lođa. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 38,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo potpuno opremljen stan sa svim nameštajem i tehnikom . Stan se nalazi u prizemlju u kompleksu Zlatiborski konaci. Moguća je kupovina još dva apartmana u prizemlju od 26m2 i 41m2 Za više informacija kontaktirajte naše agente: 035/570-477 065/8570-477 064/8312-082 Ili nas....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 95.000 €, 318,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Magistralna, pr/2, ta, uknjižena-U prilici smo da Vam ponudimo fantastičnu kuću na placu od 31,78 ari. Sastoji se od 7 soba, više kupatila, dve garaže, pomoćnim objektom i podrumom koji je oko 159m2. Kuća i plac su uknjiženi i nalaze se na samoj Ibarskoj magistrali. Pored placa su....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 95.000 €, 79,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Lokal na 1. spratu stambeno poslovne zgrade u centru. Pogodno za razne vrste delatnosti. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja BENEFIT NEKRETNINE DOO, koju možete videti na našem sajtu www.benefitnekretnine.rs Agencija Benefit nekretnine * .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 75,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U blizini svih sadržaja, škola, obdaništa, autobuske i železničke stanice, na poslednjem, petom spratu nalazi se dupleks nastao nadziđivanjem zgrade 2012. godine. Kvalitetno izolovan, sa centralnim grejanjem u svim prostorijama. Klima uređaj 18-ica. Stan je uknjižen na 75m2, gde kosine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 742)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>