• GoHome Professional
www.indomio.rs do 18 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 18 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 18 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 18 eura/m2" pronađeno 17 457 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • 17 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 18 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • prizemlje
    • novogradnja
    • klima
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Iznajmljuje se svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji, Vidikovački venac. Sastoji se: dnevni boravak , dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo I terasa. Površine 60m2. Renoviran, potpuno namešten, opremljena kuhinja sa uredjajima. Miran kraj sa svim potrebnim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.800 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Blok 65, Lux stan Elixir garden, 4,0. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, stojimo Vam na raspolaganju. GREJANJE - CG, sprat 8/9, LIFT, TERASA, GARAŽA, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO NADZOR Agencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine. ID oglasa: 46855 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Trošarina, Beranska ulica, stan u potpuno novoj neuseljavanoj zgradi! + Stan je opremljen novim namestajem i novom tehnikom (frižider, zamrzivač, ploča za kuvanje, rerna, mikrotalasna, mašina za pranje sudova, mašina za pranje veša, led televizor, inverter klima). Optički....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 18 eura/m2'
45.000 €
13.500 €
1.800 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 450 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan na jednoj od najlepših lokacija u gradu u samom srcu Skadarlije, mereno 34m2. Sastoje se iz dnevnog boravka, kupatila, kuhinjsko trpezarijskog dela i male sobe. Mesečni troškovi niski, grejanje na TA peć. Mikrolokacija izuzetna, blizina svih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Svetao, jednosoban stan idealan je za one kojima je potreban poslovni prostor u centru grada, ali i da imaju mir i tišinu. Opremljen je kancelarijskim nameštajem, ali se može korigovati i za druge delatnosti, kao i za stanovanje. Pored glavne prostorije stan poseduje kupatilo, kuhinju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.350 €, 75,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Hotel Jugoslavija - Aleksinačkih rudara lokal, 75m2, prizemlje, CG Izdaje se lokal od 75 m² na atraktivnoj lokaciji, na granici Zemuna i Novog Beograda, u ulici Aleksinačkih rudara. Lokal se nalazi u prizemlju i okrenut je ka ulici, što omogućava dobru vidljivost i pristupačnost.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 3.600 €, 200,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzni poslovni prostor u prestižnoj poslovnoj zgradi na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini YUBC i Opštine Novi Beograd. Ovaj poslovni prostor za izdavanje nudi fleksibilan open space koncept koji se lako može prilagoditi specifičnim potrebama vašeg poslovanja. Idealno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.800 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux stan Elixir garden, Nisu poželjni kućni ljubimci. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 1.800 €, 100,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Senjak - Bulevar vojvode Mišića poslovni prostor, 100m2, CG, lift, PR/5 Izdaje se moderno opremljen poslovni prostor površine 100m2 u prizemlju poslovne zgrade na Senjaku. U cenu zakupa su uključeni svi troškovi održavanja, osim interneta. Obezbeđenje 24/7. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Kalemegdana (ZOO Vrta) i Sportskog centra Gale Muškatirović. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka i 2 velike spavaće sobe. Stan je opremljen sa svim neophodnim uređajima za život. Dozvoljeni manji kućni ljubimci.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 900 €, 50,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan poslovni prostor na idealnom mestu u Cvijićevoj ulici. Trenutno je u funkciji zubne ordinacije, a može da služi za druge delatnosti. Izdaje se na duže vreme. Izvorno je bio dvosoban stan. Bez ulaganja. Odmah useljiv. .

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 27.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Aradac - plac površine 15 ara. Građevinsko i poljoprivredno zemljište. Monofazna struja, gradska voda i bunar. Građevinska dozvola sa projektom kuće za izgradnju. Na udaljenosti 100m od škole i ambulante. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.800 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, svetao i prelepo namešten čertvorosoban stan ne trećem spratu na Trgu neznanog junaka. Dnevna soba sa pogledom na most, tri spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila, terasa koja je dvorišno orijentisana. Stan je dvostrano orijentisan, izolovan od buke.....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 12.600 €, 700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac u Ovči na prodaju.Idealno pozicioniran sa glavim putem do placa. Dovedeni su struja, voda i gas. Idealan za gradnju kuće. Trenutnio se vodi kao poljoprivredno zemljište. Na samo par minuta od gradskog prevoza. Odlična povezanost sa gradom. Agencijska provizija 700 EUR. ID oglasa:....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Centar, 41.400 €, 2300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Na samo kilometar od centra Grocke, nalazi se oaza mira sa elementima potrebnim za zdrav život. Plac je po informaciji o lokaciji građevinsko zemljište gde je dozvoljena gradnja stambenog objekta određene spratnosti i visine kao i pomoćnih objekata u službi poljoprivrede, radionice,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 9.000 €, 500,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2022.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan kancelarijski prostor na četiri nivoa u predratnoj zgradi salonskog tipa. Poslovni prostor je kompletno renoviran i opremljen za potrebe kancelarija. Poseduje mokre čvorove, kuhinje, otvorene kancelarijske prostore, manje kancelarije, prijemni hol, lokal ka....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 1.332 € na 1.152 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.152 €, 64,00 m2 cca 18 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 1.332 €
03.04.2026 - 1.152 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#42229, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, BLOK 63, 64 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2024.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Opština - Omladinskih brigada 2.5, 50m2 (lođa 7m2), CG, lift, 3/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan, kompletno opremljen luksuzan stan. Komforan, sa dve spavaće sobe. Prilikom opremanja ugrađeni su kvalitetni, savremeni materijali. Takođe, urađena je....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 18.000 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo izuzetan plac koji čine tri povezane parcele, ukupne površine 10a, idealan za one koji žele da investiraju u budućnost ili grade svoj dom u prirodnom, a opet pristupačnom okruženju. Plac se nalazi u neposrednoj blizini grada, na mirnoj lokaciji koja je u poslednjih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 9.000 €, 500,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs