• GoHome Professional
www.indomio.rs do 18 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • www.indomio.rs do 18 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 18 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 18 eura/m2" pronađeno 17 459 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • 17 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 18 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 2.sprat
    • dvorište
    • uknjižen
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 40.000 €, 2300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep plac u Novom Selu (naselje 9.Maj). Plac se nalazi u neposrednoj blizini škole, na nekih 400 metara od puta koji vodi za Merošinu. Nema asfaltiran prilaz, do samog placa nema priključaka, u blizini su kuće. Površina placa je 23 ara. Uknjižen, gradsko-građevinsko zemljište.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u manjoj, luksuznoj i novijoj zgradi na mirnoj lokaciji na Dedinju. Stan se nalazi na visokom prizemlju (praktično nivo prvog sprata, jer se ispod nalazi čitav nivo zgrade) i orijentisan je ka zelenilu i prostranoj poljani koja se nalazi preko puta, što obezbeđuje....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 600 € na 800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 800 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 800 €
10.04.2026 - 600 €
15.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo moderan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Odlično je povezan sa ostatkom grada a u neposrednoj blizini se nalaze marketi, apoteke, škole, vrtići kao i autobuska stajališta. Idealan je za parove i zaposlene samce. Stan se nalazi u novogradnji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 2.500 €, 144,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov i izuzetno funkcionalan poslovni prostor površine 144 m², smešten na prestižnoj lokaciji u непосредnoj blizini Osnovnog suda, SPENS-a, DIF-a i administrativnog centra grada. Ova pozicija obezbeđuje odličnu vidljivost i laku dostupnost, što je čini idealnom za različite....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.500 €, 144,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 2.700 €
08.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep, lux opremljen stan u luksuznom stambenom kompleksu Panorama, u okviru elitne beogradske četvrti- Dedinja u neposrednoj blizini Belog dvora i Vojnomedicinske akademije. Ukupna površina stana od 144m2 sastoji se od prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje,dve spavaće....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 25.000 €, 1440,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Aradac - kuća za rušenje površine 140m2 + 93m2 pomoćnih zgrada, na parceli površine 14,4 ara (dimenzije parcele 13m x 110m), monofazna struja i voda. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 5.000 €, 288,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Klisa. Predstavljamo višenamenski, poslovni prostor u izgradnji, projektovan kao moderan i funkcionalan prostor za različite poslovne namene. Nalazi se na atraktivnoj i dobro povezanoj lokaciji sa odličnim pristupom glavnim saobraćajnicama. Poslovni prostor je koncipiran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.650 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, STEPANOVICEVO, 41.200 €, 2375,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

- Kisač - plac u građevinskom području - površina 2375m2 - uknjiženo Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne informacije, obratite se na 066 82 92 200 ili 066 82 92 100 . Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika 1405, Bulevar Evrope 44, Novi Sad. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
29.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i neuseljavan luksuzan dvosoban stan u kompleksu Voždove Kapije, ulica Vojvode Stepe, Opština Voždovac. Stan je površine 49 m2, nalazi se na sedmom spratu od ukupno dvanaest spratova i odmah je useljiv.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 900 €
01.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov i neuseljavan dvosoban stan površine 49 m2, smešten na 7. spratu moderne novogradnje sa liftom, u kompleksu Voždove kapije. Stan je moderno opremljen i dizajniran sa posebnim akcentom na kvalitet, funkcionalnost i estetiku. Sastoji se od dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan na 3. spratu salonske strukture ( visina plafona 3m), dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i wc, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, predsoblje, terasa. Izdaje se na duži vremenski period, mesečno plaćanje plus depozit u visini mesečne kirije. Slobodan od 1.3.2024.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.300 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Moderno opremljen stan u srcu Beograda koji se sastoji iz dnevne sobe, 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta, kuhinja sa malom terasom i hodnikom. U stanu je električno grejanje i ugradni kafe aparat. Useljiv odmah Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.300 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten stan koji se nalazi na 3. spratu zgrade u centru Beograda, salonske strukture (visina plafona 3m),. Stan poseduje dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i wc, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, predsoblje i terasu. Izdaje se na duži vremenski period. Obavezan je jedan....

 
 
 
  Plac, ZAKLOPAČA, 26.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Plac 15 ari u Zaklopači, ulica JNA, na putu koji spaja Zaklopaču i Vrčin, samo 3.5km od izlaza na auto-put, toliko do starog Smederevskog puta. Prema planu korišćenja zemljište se nalazi u površinama namenjenim za građevinsko zemljište i dozvoljava se gradnja stambenih objekata kao....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.400 € na 1.300 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 1.500 €
15.03.2026 - 1.400 €
18.03.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj stan nalazi se na Vračaru tačnije na Čuburi u neposrednoj blizini Čuburskog parka u novogradnji vrhunskog kvaliteta. Izuzetno miran, prijatan i kompletno opremljen novim nameštajem kao i belom tehnikom. Sastoji se od ulaza, kuhinje, trpezarije sa dnevnim boravkom koji izlazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen 2.5 stan (nameštaj i bela tehnika) na Vračaru. Stan se nalaziu novoj zgradi sa urednim ulazom i hodnicima, liftom, video nadzorom i interfonom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe sa terasama....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 30.000 €, 1731,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Kragujevcu naselje Male Pčelice .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 1732,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac površine 17a u naselju Bagrdan, idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice. Parcela se nalazi direktno pored asfaltnog puta, što omogućava lak pristup tokom cele godine. Pored placa su prošli struja i gas, što značajno olakšava priključke i smanjuje troškove buduće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Grbavica. Stan je dizajnerski opremljen i sadrži sav nameštaj i uređaje koji su potpuno novi i još u garanciji. Prostor odiše modernim stilom i funkcionalnošću, pružajući savršen balans između udobnosti i estetike.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112322, I/. Izdaje se nov, veoma luksuzan, trosoban stan u blizini Gradske bolnice. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Takođe, stan je opremljen osnovnim pokućstvom ( tanjiri, šerpe, escajg, pegla, daska za peglanje, usisivač, posteljina .)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u najstrožem centru Vračara i Trga Slavija u luksuznoj stambeno-poslovnoj zgradi. Izdaje kao kompletno namešten i opremljen, sveže okrečen i higijenski sređen. Pozicioniran tako da se u neposrednoj blizini nalaze svi sadržaji koji čine život. Grejanje centralno, pomoću....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
08.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na sjajnoj lokaciji, u samom srcu grada, izdaje se odličan stan, izuzetno komforan sa panoramskom terasom. Merena kvadratura stana je 75m2, nalazi se na poslednjem spratu i ima otvoren pogled. Sastoji se od ulaznog dela sa plakarom, dnevnog boravka, kuhinje sa izlazom na terasu i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u bizini Kalenić pijace komforan stan,kompletno opremljen. Stan ima parking mesto. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se Luksuzan Stan kod Gradske Bolnice - Zvezdara Cena: 900 eura / mesečno Lokacija: Beograd, Opština Zvezdara - Gradska bolnica Kvadratura: 60 m2 Broj soba: 3.0 Sprat: 1/5 O stanu: U ponudi je potpuno nov, neuseljavan luksuzan stan u kvalitetnoj novogradnji. Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 42647, V/V, dupleks, klima, luks renoviran. U ponudi je moderno opremljen stan u najužem centru grada. Po strukturi je trosoban, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i tehničke prostorije na prvom nivou, dok se na drugom nalaze dve spavaće sobe. Renoviran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara kod Gradske bolnice luksuzan trosoban stan nov i kompletno opremljenIzdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 52 m2, smešten u mirnoj ulici na Zvezdari, u blizini Gradske bolnice, u Varovničkoj ulici.Stan se nalazi na 1. spratu moderne novogradnje sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

#43449, Izdavanje, Stan, Beograd, BLOK 65 - WELLPORT, 52 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan dvosoban stan površine 52 m u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi na Donjem Dorćolu, jednoj od najtraženijih lokacija u centru Beograda. Zgrada je izuzetno dobro održavana i obezbeđena, sa video nadzorom i kontrolisanim pristupom, što budućim zakupcima pruža visok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Garazno mesto dostupno uz doplatu u iznosu od 100 evra. Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno sređen i funkcionalan dvosoban stan u samom srcu Beograda, u opštini Stari Grad, Centar. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade od ukupno 6 spratova i predstavlja odličan izbor za one koji žele da budu u neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja. Lokacija je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.800 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u luksuznom stambeno-poslovnom objektu Exing Home 65. Kvalitet gradnje je na visokom nivou, kao i kvalitet završnih materijala - višeslojni parket I klase sa završnim slojem od hrasta, granitna keramika I klase proizvođača Marazzi, vrhunski kvalitet sanitarija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 950 €
13.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno opremljen stan u novogradnji, lepo sređen, komforan, poseduje odvojenu spavaću sobu, terasa je površine 32m2 sa otvorenim pogledom, cg je po utrošku. Zgrada poseduje video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 102.000 €, 5900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119677, struja, uknjižen, plac. Plac se nalazi u Ralji,opština Sopot,blizu kafane, Moša,800 metara.Asfalt,voda,struja gas,javna rasveta,su pored placa,na ulici.Polurazuđeni,pogled.Plac je 1/1,nema zabeleženi ni teretaNjiva 3-će klase u građevinskoj zoni.Blaga kosina.....

 
 
 
  Plac, SRBOBRAN, 26.000 €, 1505,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se voćnjak u mirnom delu Srbobrana, sa izlazom na reku Krivaju. Plac- voćnjak se nalazi u građevinskom delu i izlazi na dve ulice, pa se može podeliti na dva placa i sagraditi dve kuće ili vikendice. Na placu se nalaze dva montažna objekta, jedan za opremljen za privremeni....

 
 
 
  Plac, IRIG, 51.500 €, 2980,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinski plac veličine 2.985m2 na odličnoj poziciji, nedaleko od glavnog puta u Irigu i vinarije Kovačević. Plac je pravilnog oblika, front 30m. Na placu struja i voda. Mogućnost gradnje vikend objekta maksimalne povšine 150m2 u osnovi. Dozvoljena spratnost P+Pk. U cenu....