• GoHome Professional
www.indomio.rs do 150000 eura zadnjih 14 dana 60 m - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs do 150000 eura zadnjih 14 dana 60 m - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 150000 eura zadnjih 14 dana 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 150000 eura zadnjih 14 dana 60 m2" pronađeno 342 nekretnina - prosečna cena 673 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Patrijarha Varnave, vpr/5, eg,-Stvarna povr��ina-55m2 , ugovorna povr��ina-48.00m2, LUX Salonac 55m2 - Vra��ar Izdaje se kompletno renoviran salonski stan od 55m2, sme��ten na visokom prizemlju odli��no odr��avane zgrade sa reprezentativnim ulazom na presti��noj lokaciji na Vra��aru.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan kod Doma zdravlja. Površine je 55m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan, luksuzno sre��en stan, kompletno opremljen, odvojena spava��a soba, cg po utro��ku, video nadzor, u blizini II ekonomske ��kole, mogu��nost zakupa gara��nog mesta uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep nov 2,5 stan, 65m2, 3 sprat, EG, inverter klima, licno parking mesto na pocetku Visnjicke banje 5km od Trga republike. Stan ima 2 spavace sobe, koncept dnevnog boravka sa kuhinjom, komforno kupatilo i kompletno je namesten. Slobodan. Minimalni zakup 6 meseci. Niski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 138.000 €, 55,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan, kompletno, moderno, renoviran jednoiposoban stan u ulici Cara Dušana. Veoma svetao, dvorišno orijentisan stan sa dnevnom sobom, spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom, kupatilom i prostranom terasom na koju se izlazi iz spavaće sobe. Odlična investicija kako za izdavanje,....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 650 € na 800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 650 €
15.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu kultne boemske četvrti, u Skadarskoj ulici, otvaraju se vrata ovog autentičnog salonskog stana koji spaja istorijski duh Beograda sa potrebama savremenog života. Smešten u zgradi iz 1924. godine, ovaj prostor čuva eleganciju prošlih vremena, pružajući neponovljiv osećaj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-342 (od ukupno 342)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>