• GoHome Professional
www.indomio.rs do 150000 eura zadnjih 14 dana 60 m - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs do 150000 eura zadnjih 14 dana 60 m - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 150000 eura zadnjih 14 dana 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 150000 eura zadnjih 14 dana 60 m2" pronađeno 342 nekretnina - prosečna cena 673 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • namešten
    • 4.sprat
    • dvorište
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan dvosobni stan u mirnom naselju Izdaje se odličan dvosobni stan na prvom spratu, potpuno renoviran i odmah useljiv. Sastoji se od odvojenog dnevnog boravka, spavaće sobe, trpezarije, kuhinje, ostave i kupatila, a posebno se izdvaja velika terasa idealna za opuštanje na otvorenom.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 58,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban namešten stan od 58 m2 na 2/3 spratu zgrade bez lifta blizu škole Kizur Ištvan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i dve terase sa pristupom iz dnevnog boravka i kuhinje. Podovi su parket i pločice, prozori....

 
 
 
  Stan, VINIK, 126.880 €, 58,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji spratnosti Po+P+4 na Panteleju. Stan je veoma komforan sa funkcionalnim rasporedom i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste visokokvalitetni materijali,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 400 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u stan Kragujevcu - naselje Centar. Slobodan je od 15.05.2024. godine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 155.375 €, 62,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 62,15m2 na 1/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 90.000 € na 98.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 90.000 €
13.05.2026 - 98.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Bubanj. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Posebna prednost stana je izlaz na veliku terasu površine 48m2 koja pruža dodatni prostor za odmor. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 58 m2 BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, REJMONTOVA , namešten dvosoban stan5 sprat od 6, useljiv odmah ! PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE ! CENA mesečno 400 Evra + 400 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, Bulevar patrijarha Pavla 58 m2 – 400....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Kosovska, PP, potpuno opremljen za kancelarijski rad (3 kancelarije, kuhinja, toalet). ID: 15030 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji, u blizini okretnice autobusa 26. Takođe u blizini se nalazi: vrtić, škola, prodavnice(Vero, Maxi, Super market...). Mesečne režije 70eura. Stan se izdaje na duži vremenski period. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, SOPOT, 122.000 €, 62,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u ekskluzivnom zatvorenom naselju na Kosmaju. Stan se nalazi na poslednjem spratu nove zgrade iz 2023. godine i pruža spektakularan pogled na prirodu i obronke Kosmaja. Idealan za odmor, život van grada ili kao premium investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.000 €, 58,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan ima 58 m² i po strukturi je 2,5-soban. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom koja je funkcionalno povezana sa hodnikom i dnevnom sobom, kao i kupatila. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Dodatna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetan, lepo sređen stan, moderno opremljen, odvojena spavaća soba, francuski balkon, podrum, sigurnosna vrata, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 550 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se opremljen 3.0 stan na Voždovcu na prvom spratu zgrade novije gradnje. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Slobodan parking ispred zgrade. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Mesečno plaćanje + depozit. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 350 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan u naselju Kotež 2 u Pančevu. Stan površine 58m nalazi se na 4. spratu stambene zgrade i funkcionalno je adaptiran tako da poseduje dve spavaće sobe, što ga čini odličnim izborom za porodicu, par ili zaposlene osobe kojima je potreban dodatni prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, kompletno namešten stan- duplex u blizini okretnice autobusa br 26. Cena zakupa 500 eur. Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 62,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sastoji se od 3 prostorije, kuhinje i toaleta. Nalazi se kod Prometne ulice. Opremljen je nameštajem za administrativnu delatnost i uređajima u kuhinji. Pogodan za razne delatnosti. Ima izlog i 2 ulaza. Navedena je okvirna lokacija. Plaćanje je za dve godine unapred ili 800 Eur tri....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran, polunamešten dvosoban stan preko puta Gradske bolnice. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Stan je površine 58 m2 i poseduje hodnik, dnevnu sobu, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i lodju. Grejanje u stanu je centralno. Stan se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 650 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Izdaje se dvosoban stan na Bežanijskoj kosi, na izuzetno mirnoj i prijatnoj lokaciji. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika, trpezarije, kuhinje, ostave, kupatila i dve terase. Stan je očuvan, uredan i izdaje se kompletno namešten.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, komforan stan u kvalitetnoj stambeno poslovnoj zgradi, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 7/8,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 113.000 €, 57,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica u Vrdniku na sjajnoj lokaciji. Vikendica ima 57m2 i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje,2 spavaće sobe , kupatila i terase. Cena 113.000e. Za više informacija pozovite na 0646685341 Snežana. Reg.br. posrednika 1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 900 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u ulici Maksima Gorkog. Površine 57m2. -ulazni hodnik -dnevna soba -kuhinja -dve spavaće sobe -kupatilo -terasa Na trećem spratu zgrade sa liftom. Grejanje se plaća po utrošku, niski mesečni troškovi. Moderno opremljen stan nalazi se na idealnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 57,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostor površine 57m2 sa 3 odvojene prostorije i kuhinjom nalazi se na odličnoj lokaciji u ulici 27. marta, u blizini Palilulske pijace, u zgradi sa liftom. Odlično je osvetljen prirodnim svetlom tokom celog dana jer je orijentisan na dve strane. Centralno grejanje. Idealan je za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 65.000 €, 63,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokacija za poslovni prostor u strogom centru grada. Plac je površine 3,6ari, na kome se nalazi prizemna kuća površine 63m2. Objekat je u izvornom stanju, na podu je parket, stolarija je drvena. Potrebna je kompletna adaptacija objekta koji je moguće prilagoditi za poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130700, I/V, lift, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 104.000 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu, bez lifta. Osvetljen stan koji zrači toplinom i lepom energijom, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, VINIK, 117.000 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

prodaja stanova u novogradnji-Pantelej(Pantelej)(Stan - Dvoiposobna Struktura)Prodaja stana u novogradnji-Pantelej.Stanovi su u fazi izgradnje,useljenje decembar 2026Zgrada kvalitetne gradnje visoke funkcionalnosti.Cena sa uracunatim pdv-ommogucnos kupovine parking mesta 5800 eZa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 360 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Ugao Vojvode Vuka i Dušanove ulice, izdaje se lep, komforan 2.0 stan, na 4. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, izdvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje u stanu je etažno, kotao na struju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 146.000 €, 57,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najlepših i najmirnijih lokacija u naselju Braće Jerković. Stan je površine 57 m grejne površine plus lođa, nalazi se na 3. spratu održavane zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Ključne karakteristike stana: Struktura: Odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 138.000 €, 57,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Ceraku nalazi se ovaj svetao i funkcionalan stan, smešten na drugom, ujedno i poslednjem spratu manje stambene zgrade. Ovaj deo naselja poznat je po mirnom okruženju, dosta zelenila i prijatnoj atmosferi za život, dok se u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 590 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 9107178Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan od 57m2, koji se nalazi na trećem spratu zgrade blizu Bulevara oslobođenja.Useljivo od 18.05.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan jednoipoosban stan površine 57m, smešten na prvom spratu vrhunske novogradnje u samom srcu grada u Dušanovoj ulici. Stan je potpuno nov, neuseljavan, i nudi maksimalnu funkcionalnost i moderan dizajn. Najveći adut ovog stana je prostrana terasa koja pruža mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neusaljavan, 3.0, stan sa garažom na Vračaru. Nov , neuseljavan stan na Vračaru, skroz opremljen novim stvarima. Ulazni hodnik, dve spavaće sobe, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, kupatilo i terasa. Garažno mesto u ceni. Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 157.500 €, 63,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Ograničena ponuda! U Expo Residence čeka vas savršen spoj moderne arhitekture i ambijentalne celine, pružajući jedinstvenu priliku za život ili investiciju u najperspektivnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi.Expo Residence se ističe idealnom lokacijom u blizini Aerodroma Nikola Tesla,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 60 m2 GRBAVICA Danila Kiša 60 m2 trosoban prazan stan, 2 spra og 5t, terasa, klima, useljiv CENA mesečno 400 Evra + 400 Evra depozit GRBAVICA Danila Kiša 60 m2 - 400 Evra - USELJIV 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, IZ 36675 Agencija VENIS Registar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 450 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten nov neuseljevan dvoiposoban stan 57m2 na prvom spratu zgrade sa liftom. Dvorišno orijentisan, ima terasu. Velika prednost je grejanje na gas, ima kalorimetre, te su troškovi mali i plaća se samo u grejnoj sezoni, a leti taksa. Informatika oko 3000. Postoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u novijoj zgradi sa malim brojem stanara na Lekinom brdu. Smešten u mirnoj, povučenoj ulici, ovaj stan nudi savršen balans između privatnosti i odlične povezanosti sa Vračarom, centrom grada i Novim Beogradom. Stan odlikuje moderni dizajn nameštaja u prostorukoji....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 55.000 €, 57,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, ostave i kupatila, pružajući udoban i praktičan raspored za svakodnevni život. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.210 €, 63,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, trosoban, površine 62,82m2, nalazi se na četrvtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.450 €, 63,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan vrhunskog kvaliteta, smešten na traženoj lokaciji u Zemunskoj opštini, blizu svih sadržaja za udoban život: vrtića, škola, igrališta, prodavnica, restorana, apoteka i gradskog prevoza. Tehnički opis: Zidovi: Akustični blokovi i gips-karton ploče, obloženi keramikom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 342)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>