• GoHome Professional
www.indomio.rs do 150000 eura podrum parking što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 150000 eura podrum parking što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 150000 eura podrum parking što manji 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 150000 eura podrum parking što manji 80 m2" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 1.018 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRUPANJ, 57.000 €, 85,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Lepa, velika i ravna parcela, od cca. 15ari, sa dve manje vikend kućice. Kuće su na asfaltu u vikend naselju....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 165.000 €, 73,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130512, VPR/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, može zamena(). **Prodaje se renoviran i kompletno namešten trosoban stan na Detelinari, uz mogućnost zamene za manji stan do 45 m² uz doplatu (isključivo gradska zona).** Stan ima veoma dobar raspored:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 150000 eura podrum parking što manji 80 m2'
150.000 €
152.000 €
78.000 €
  Stan, NIŠ, 135.000 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan stan na II spratu kvalitetne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji, blizu Parka Sv.Save i TC Roda.Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, izdvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i tri lođe, tako što svaka prostorija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110617, I/IV, klima, lift, telefon, terasa, ulaz mermerni, garaza, parking, podrum, stambena zgrada. IZDAJE SE PO PRVI PUT, nov, potpuno opremljen, 3.0 stan na 1. spratu tek useljene zgrade.- Grejanje podne keramike- Mrežno kabliranje internet veze u svim sobama- Italijanska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.350 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu centra grada izdaje se kompletno renoviran, svetao stan površine 76m2, sa direktnim pogledom na Dunav iz dnevne sobe i kuhinje. Stan se nalazi na 7/7 spratu uredne zgrade sa liftom. Struktura stana: - 3 spavaće sobe - prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom - 2 kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 76m2(dve terase 5m2), CG, lift, IV/XVI, telefon, interfon, ostava, podrum, parking. Uknjiženo 71m2. Fantastičan komforan trosoban stan od 76m2 u srcu Vračara. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom. Zgrada je uredna i obezbedjena video nadzorom i interfonom. Stan je veoma....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 148.000 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Borča, centar 3 po strukturi trosoban, adaptilan u četvorosoban. Ukupne površine 76 m2.Drugi sprat od četiri. Klima, ostava, dva mokra čvora,podrum,veliki parking.Blizina autobuskog stajališta (okretnica) 85,95,96 i 105 L.Miran kraj blizina dve škole, vrtića i maxi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.350 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U veoma mirnom kraju u centru grada, čeka Vas kompletno renoviran, svetao stan sa direktnim pogledom na Dunav iz dnevne sobe i kuhinje! Poseduje 3 spavaće sobe, 2 kupatila, balkon i veoma svetlu dnevnu sobu lepo povezanu sa kuhinjom (delimično razdvojene, sa prirodnom ventilacijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 152.000 €, 78,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju očuvan troiposobni stan, na prvom spratu starije, kvalitetne zgrade, u mirnom, parkovskom okruženju, blizu važnih bulevara, škola, trgovina, crkve i parka. Odličan, veoma funkcionalan raspored stana čine ulazni hodnik, prostrana dnevna soba sa izlaskom na lođu, izdvojena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 700 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Bulevar Cara Lazara, preko puta Promenade. Besplatan dvostrani parking, biciklana, podrum.. Mesecni troskovi su oko 120 eura + internet.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 800 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
17.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Bulevara Patrijarha Pavla izdaje se prostran, svetao i moderno uređen četvorosoban stan, površine idealne za porodično stanovanje. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa video nadzorom i dvorištem. Struktura: prostran dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno namešten trosoban stan sa velikom terasom 6m2 na atraktivnoj lokaciji kod Sajma. Uz stan ide pripadajuće parking mesto i podrum. Grejanje je na gas, ima kalorimetre, režijski troškovi ispod 100€. Useljiv je od kraja maja, može se pogledati ranije. .

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 159.900 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep stan, u luksuznom kompleksu Magdon, nalazi se na četvrtom spratu, površine 78 kvm. Stan je u dobrom stanju, polumamešten i veoma je svetao i sunčan. Kompleks je zatvorenog tipa, ogradjen je, a u samom kompleksu pored stambenih zgrada nalazi se dečije igralište kao i zeleni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 163.500 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 163.500 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA U ponudi dvoiposoban stan u naselju Duvanište u Nišu, funkcionalan i svetao, pogodan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan se nalazi na prvom spratu i ima površinu od 67 m², uz dodatnih 11,4 m² terasa. Raspolaže sa tri terase, od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep trosoban stan, opremljen-lux, nalazi se u kompleksu Magdon. Stan je na trećem spratu, opremljen i odmah useljiv. Sadrži dnevnu sobu, dve spavaće sobe, wc, hodnik i u degažmanu kupatilo. Stan je veoma svetao, u zgradi sa liftom i u sredini zgrade. Nalazi se u lux kompleksu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 850 €
01.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124937, IV/V, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Stan je idealan za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora za odlaganje stvari. Orijentisan je na dvorište tako da nema buke i ima divan pogled na Frušku goru.Moderno opremljen stan, odmah....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
15.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9111557.Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan (79 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Bulevaru Patrijarha Pavla. Idealan je za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se polunamešten troiposoban stan, površine 80m2 u blizini Čaira. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom, na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, odvojenog toaleta i terase. Stan je polunamešten, opremljena je kompletno....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran stan površine 80 m². Stan je kompletno renoviran pre par godina – zamenjena kompletna instalacija, ugrađeni novi Velux krovni prozori, krov renoviran. Struktura: dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i prostranu terasu od 10 m². Uz stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE | DORĆOL | PRIVATNI PARKING UKLJUČEN Kralja Petra – minut od Knez Mihailove Izdaje se lep, potpuno namešten 4.0 stan od 81 m² na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Dorćolu, u ulici Kralja Petra, na samo minut hoda od Knez Mihailove ulice, Kalemegdana i Studentskog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117509, IV/IX, klima, lift, terasa, parking, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo vam opremljen stan na fantastičnoj lokaciji, u neposrednoj blizini glavne pešačke zone, Knez Mihajlove ulice, Kalemegdana i Studentskog trga. Stan je dvostrano orijentisan, komforne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.500 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno namješten stan na lokaciji Beograd na vodi. Stan ima dve sobe, dnevni boravak, dva kupatilo, terasu, sav namjestaj je visokog kvaliteta. Stan takode ima garažu, parking oko zgrade, podrum. Isključivo za ozbiljne klijente na duži vremenski period. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep, svetao i komforan stan u Mirijevu,najlepšem delu ulice vitezova Karađorđeve Zvezde kod okretnice autobusa 46. Upotrebna površina stana je 82m2, uknjižen je na 75m2. Jugoistočno je orijentisan samim tim izuzetno svetao. Nalazi se u zgradi novije gradnje na trećem ujedno....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 72.000 €, 83,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Barajevo, Vranić - Bratstva i jedinstva 3.0, 83m2 (terasa 15m2), PR+1, 12a, TA, čvrsto gorivo, podrum, parking, asfaltni put, pomoćni objekti. Odlična ponuda. Kuća na ibarskoj magistrali na dve etaže u blizini kafane " 4 vetra". Prostorije: prizemlje - dnevna soba, kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.200 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Novoizgradjeno naselje Vozdove kapije - zatvoren kompleks sa obezbedjenjem, igralistem za decu, spravama za vezbanje, padel terenom, kaficima itd. Jako kvalitetan raspored za cetvorosoban stan koji ima dva kupatila. U izgradnji doplacena i zamenjena keramika u oba kupatila i kuhinji....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, dvorište iza stana, potkrovlje koje može da se adaptira u stambeni prostor iste kvadrature, pripadajući podrum od 10m2, garaža od 15m2,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 950 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje trosobnog stana u Novom Sadu, površine 85 m2, smeštenog na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je kompletno opremljen i uključuje podrum od 12 m2, što dodatno povećava funkcionalnost. Zgrada broji ukupno 12 stanova i poseduje dvorište sa igralištem dostupnim isključivo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 30)

<< <1> >>