• GoHome Professional
www.indomio.rs do 150000 eura podrum parking 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 150000 eura podrum parking 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 150000 eura podrum parking 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 150000 eura podrum parking 80 m2" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 951 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 850 €
01.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124937, IV/V, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Stan je idealan za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora za odlaganje stvari. Orijentisan je na dvorište tako da nema buke i ima divan pogled na Frušku goru.Moderno opremljen stan, odmah....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
15.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9111557.Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan (79 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Bulevaru Patrijarha Pavla. Idealan je za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117509, IV/IX, klima, lift, terasa, parking, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo vam opremljen stan na fantastičnoj lokaciji, u neposrednoj blizini glavne pešačke zone, Knez Mihajlove ulice, Kalemegdana i Studentskog trga. Stan je dvostrano orijentisan, komforne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 150000 eura podrum parking 80 m2'
1.000 €
700 €
1.500 €
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se polunamešten troiposoban stan, površine 80m2 u blizini Čaira. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom, na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, odvojenog toaleta i terase. Stan je polunamešten, opremljena je kompletno....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran stan površine 80 m². Stan je kompletno renoviran pre par godina – zamenjena kompletna instalacija, ugrađeni novi Velux krovni prozori, krov renoviran. Struktura: dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i prostranu terasu od 10 m². Uz stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep trosoban stan, opremljen-lux, nalazi se u kompleksu Magdon. Stan je na trećem spratu, opremljen i odmah useljiv. Sadrži dnevnu sobu, dve spavaće sobe, wc, hodnik i u degažmanu kupatilo. Stan je veoma svetao, u zgradi sa liftom i u sredini zgrade. Nalazi se u lux kompleksu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno namešten trosoban stan sa velikom terasom 6m2 na atraktivnoj lokaciji kod Sajma. Uz stan ide pripadajuće parking mesto i podrum. Grejanje je na gas, ima kalorimetre, režijski troškovi ispod 100€. Useljiv je od kraja maja, može se pogledati ranije. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 152.000 €, 78,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju očuvan troiposobni stan, na prvom spratu starije, kvalitetne zgrade, u mirnom, parkovskom okruženju, blizu važnih bulevara, škola, trgovina, crkve i parka. Odličan, veoma funkcionalan raspored stana čine ulazni hodnik, prostrana dnevna soba sa izlaskom na lođu, izdvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep, svetao i komforan stan u Mirijevu,najlepšem delu ulice vitezova Karađorđeve Zvezde kod okretnice autobusa 46. Upotrebna površina stana je 82m2, uknjižen je na 75m2. Jugoistočno je orijentisan samim tim izuzetno svetao. Nalazi se u zgradi novije gradnje na trećem ujedno....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 159.900 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep stan, u luksuznom kompleksu Magdon, nalazi se na četvrtom spratu, površine 78 kvm. Stan je u dobrom stanju, polumamešten i veoma je svetao i sunčan. Kompleks je zatvorenog tipa, ogradjen je, a u samom kompleksu pored stambenih zgrada nalazi se dečije igralište kao i zeleni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 800 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
17.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Bulevara Patrijarha Pavla izdaje se prostran, svetao i moderno uređen četvorosoban stan, površine idealne za porodično stanovanje. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa video nadzorom i dvorištem. Struktura: prostran dnevni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 163.500 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 163.500 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA U ponudi dvoiposoban stan u naselju Duvanište u Nišu, funkcionalan i svetao, pogodan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan se nalazi na prvom spratu i ima površinu od 67 m², uz dodatnih 11,4 m² terasa. Raspolaže sa tri terase, od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.200 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Novoizgradjeno naselje Vozdove kapije - zatvoren kompleks sa obezbedjenjem, igralistem za decu, spravama za vezbanje, padel terenom, kaficima itd. Jako kvalitetan raspored za cetvorosoban stan koji ima dva kupatila. U izgradnji doplacena i zamenjena keramika u oba kupatila i kuhinji....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 148.000 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Borča, centar 3 po strukturi trosoban, adaptilan u četvorosoban. Ukupne površine 76 m2.Drugi sprat od četiri. Klima, ostava, dva mokra čvora,podrum,veliki parking.Blizina autobuskog stajališta (okretnica) 85,95,96 i 105 L.Miran kraj blizina dve škole, vrtića i maxi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 76m2(dve terase 5m2), CG, lift, IV/XVI, telefon, interfon, ostava, podrum, parking. Uknjiženo 71m2. Fantastičan komforan trosoban stan od 76m2 u srcu Vračara. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom. Zgrada je uredna i obezbedjena video nadzorom i interfonom. Stan je veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.350 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu centra grada izdaje se kompletno renoviran, svetao stan površine 76m2, sa direktnim pogledom na Dunav iz dnevne sobe i kuhinje. Stan se nalazi na 7/7 spratu uredne zgrade sa liftom. Struktura stana: - 3 spavaće sobe - prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom - 2 kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.350 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U veoma mirnom kraju u centru grada, čeka Vas kompletno renoviran, svetao stan sa direktnim pogledom na Dunav iz dnevne sobe i kuhinje! Poseduje 3 spavaće sobe, 2 kupatila, balkon i veoma svetlu dnevnu sobu lepo povezanu sa kuhinjom (delimično razdvojene, sa prirodnom ventilacijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 950 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje trosobnog stana u Novom Sadu, površine 85 m2, smeštenog na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je kompletno opremljen i uključuje podrum od 12 m2, što dodatno povećava funkcionalnost. Zgrada broji ukupno 12 stanova i poseduje dvorište sa igralištem dostupnim isključivo....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 57.000 €, 85,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Lepa, velika i ravna parcela, od cca. 15ari, sa dve manje vikend kućice. Kuće su na asfaltu u vikend naselju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 152.000 €, 75,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak niški kej, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, dvorište iza stana, potkrovlje koje može da se adaptira u stambeni prostor iste kvadrature, pripadajući podrum od 10m2, garaža od 15m2,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 75,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi veći porodični stan, maksimalnog porodičnog komfora. Stan, ima dve spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, dnevni boravak, sve odvojeno, ali čini kompaktnu celinu, kupatilo, toalet i specifično veliku, i lođa i balkansku terasu oko celog stana ,čijim zastakljivanjem može....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110617, I/IV, klima, lift, telefon, terasa, ulaz mermerni, garaza, parking, podrum, stambena zgrada. IZDAJE SE PO PRVI PUT, nov, potpuno opremljen, 3.0 stan na 1. spratu tek useljene zgrade.- Grejanje podne keramike- Mrežno kabliranje internet veze u svim sobama- Italijanska....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i površinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.Prizemlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 165.000 €, 73,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130512, VPR/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, može zamena(). **Prodaje se renoviran i kompletno namešten trosoban stan na Detelinari, uz mogućnost zamene za manji stan do 45 m² uz doplatu (isključivo gradska zona).** Stan ima veoma dobar raspored:....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 27)

<< <1> >>