• GoHome Professional
www.indomio.rs do 140000 eura zadnjih 14 dana bare - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs do 140000 eura zadnjih 14 dana bare - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 140000 eura zadnjih 14 dana barem 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 140000 eura zadnjih 14 dana barem 60 m2" pronađeno 1 325 nekretnina - prosečna cena 360 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • nenamešten
    • namešten
    • bazen
    • polunamešten
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma lep stan na odičnoj lokaciji na Banovom brdu. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, od kojih je jedno za goste i drugo uz glavnu spavaću sobu i terase. Stan je kompletno opremljen luksuznim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

#16690, Izdavanje, Stan, Beograd, DEDINJE, 90 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 300 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep trosoban stan u centru grada i blizu svih sadržaja koje grad pruža. Izdaje se tako što je u toku godine 6 meseci u stanu i vlasnica stana a 6 meseci je u stanu samo zakupac. Iznos mesečnih režija je oko 25.000 dinara. Stan je od 01.06.2026. prazan i useljiv. U periodu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.100 €, 91,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

PRAZAN ULIČNI LOKAL U SIROVOM STANJU NA PROMETNOM MESTU NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9112642. Izdaje se prazan ulični lokal od 90 m2 u sirovom stanju, u prizemlju zgrade na vrlo prometnom mestu na Novom Naselju. Lokal je odmah useljiv i moguće ga je prilagoditi prema....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 128.000 €, 91,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Omladinsko ��etali��te, vpr,..-Stvarna povr��ina-91m2 , ugovorna povr��ina-91.00m2, Stan u dve eta��e prizemlje 16.62m2, u sivoj fazi I sprat - 4.0 stan 74.68m2, dvostran, terasa, gas, izvorno stanje. U blizini prevoza, ��kole, vrti��a, doma zdravlja. Predat je za uknji��bu. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.100 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Jove Ilića, novogradnja 2025, nov stan sa garažom. useljiv od 01.03.2026. Sve stvari i tehnika su novi. Struktura: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, 2 spavaće sobe, kupatilo, tolaet, 2 velike terase. Izdaje se na duži period. ID: 12468 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.800 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Blok 32, luksuzan stan kompletno opremljen luksuznim nameštajem.U navedenu cenu zakupa je uračunat najam jednog garažnog mesta, drugo se doplaćuje 100 EUR ukoliko je potrebno. Stan poseduje centralno grejanje ko je se plaća prema potrošnji, centralnu klimatizaciju, tehnički potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 1.100 €, 92,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i veoma svetao poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u naselju Šumice, na opštini Voždovac. Zahvaljujući odličnoj organizaciji prostora i prijatnom ambijentu, predstavlja idealan izbor za kancelarijsko poslovanje, agencije, IT kompanije, konsultantske usluge,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 82.400 €, 92,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica Stari Slankamen, 92m2 Cena 82400 eur, plac 1837m2 Prodajemo useljivu i funkcionalnu , renoviranu vikendicu u Starom Slankamenu, ulica Počenta 1. Do kuće se dolazi asfaltnim putem do raskrsnice Starog i Novog Slankamena gde se nalazi i prodavnica mešovite robe, a odatle je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen stan u Mutapovoj ulici, u samom centru Vračara, na izuzetno mirnoj i ušuškanoj lokaciji sa pogledom na park. Stan ima dve odvojene spavaće sobe i dva kupatila, oba sa tuš kabinama i zasebnim bojlerima, što obezbeđuje visok nivo komfora i privatnosti. Može....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov prostran trosoban stan u mirnom delu Durlana. Nalazi se na idealnom 1.spratu manje porodicno-stambene zgrade (PR+3). Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, 2 prostrane spavace sobe, kupatila, dve terase i ostave. Uz stan se dobija....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 100.000 €, 92,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vuka Karad��i��a-Mladenovac, pr, uknji��ena-Stvarna povr��ina-92m2 , ugovorna povr��ina-92.00m2, Beograd, Mladenovac, ku��a, Vuka Karad��i��a, izvorno stanje, 92m2 i 3,78 ari placa. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 92m2(terasa), 1/3, CG, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, salonac Kratka, jednosmerna, Kičevska ulica polazi od ulice Kneginje Zorke i završava se kod spoja Glosvortijeve i Baba Višnjine, kod Kalenić pijace. Iako se nalazi u srcu Vračara, na par stotina metara od Krunske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv komforan salonac, izdaje se na duži preriod. Strukutra: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, 2 komforne spavaće sobe, terasa. ID: 12557 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 950 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan namešten stan u centru grada, na drugom spratu zakonom zaštićene zgrade romantičnog izgleda. Sastoji je od dnevnog boravka sa kuhinjom, 3 sobe, toaleta, zasebnog kupatila, terase i hodnika. Stan ima sve potrebno za porodični život. U neposrednoj blizini je škola i vrtić,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 93,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća sa samostalnim dvorištem u mirnom delu Željezničkog naselja. Kuća je građena od čvrstog materijala i u svom sastavu ima predsoblje, centralnu dnevnu sobu iz koje se ulazi u sve prostorije-kupatilo, kuhinju i 2 spavaće sobe orijentisane ka ulici. Podovi su laminat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 850 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan na vrhunskoj lokaciji, pored Belog dvora na Dedinju. Kompletno renoviran, u potpunosti opremljen novim nameštajem i tehnikom. Ima odvojenu spavaću sobu, ostavu sa garderoberom, veliku terasu od preko 30 m² i zasebnu garažu. Lokacija je izuzetno mirna, okružena zelenilom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u kući u mirnoj ulici na Banovom brdu. Stan je potpuno opremljen i po strukturi trosoban - sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom u jednom delu, prostranog hodnika, dve odvojene spavaće sobe i kupatila, dve terase. Pogodan za stanovanje, atelje ili....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, MLADENOVAC, Centar, 400 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: R147 Izdaje se višenamenski prostor/ renovirana kuća površine 94 m² na 7,65 ari placa, pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovnu delatnost (kancelarije, ordinacije, uslužne delatnosti i sl.). Objekat je prazan i odmah useljiv, što omogućava zakupcu da prostor prilagodi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 750 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Golsvordijeva, 5/6, cg-Stvarna povr��ina-94m2 , ugovorna povr��ina-94.00m2, Funkcionalan ��etvorosoban stan u blizini Kaleni�� pijace, sun��an, dvostrano orjentisan. Sastoji se od predsoblja, dve spava��e sobe, prostranog dnevnog boravka (nastao spajanjem dve sobe), kuhinje, dva kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan površine 95m², funkcionalno organizovan i veoma svetao. Sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom u otvorenom konceptu, kao i dve odvojene spavaće sobe koje pružaju privatnost i komfor. Stan poseduje dva moderno uređena kupatila, potpuno renovirana....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Adice, 400 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje nameštene trosobne kuće u prizemlju. Grejanje na gas, poseban gasni kotao samo za taj deo kuće i strujomer. Upotreba dvorišta, bazen, roštilj, letnjikovac Jedno parking mesto u dvorištu. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine + agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odli��an,funkcionalan stan na Novom Beogradu,u neposrednoj blizini TC Piramida. Stan je povr��ine 95m2,na prvom spratu odr��avane zgrade. Po strukturi stan je 3.0. Sastoji se iz ��irokog ulaznog dela u kome se nalazi veliki ugradni plakar i prostorija za ve��eraj u kojoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan , duplex, u Ulici Banjički breg. Prostorije prvi nivo:ulazni hodnik, ostava, velika dnevna soba, kuhinja , trpezarija , dve spavaće sobe , kupatilo, na drugom nivou jedna spavaća soba. Grejanje na struju. Dozvoljeni kućni ljubimci. Obezbeđeno parking mesto ispred zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten četvorosoban stan u centru. Površine je 95m2, nalazi se na VII spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazi hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, četri spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno, ima i dve klime. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 58m2 + 37m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.300 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Voždovac | Četvorosoban LUX stan, 95 m2, garaža U ponudi je prostran i kompletno renoviran stan u jednoj od najlepših ulica na Voždovcu, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i prostire se na 95 m2. Funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.050 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan stan u prvoj zgradi do savskog keja, na odličnoj lokaciji. Stan je potpuno renoviran, veoma funkcionalan, poseduje tri spavaće sobe, kupatilo, toalet. Stan je dvostrano orijentisan. Terasa je dvorišna i površine je 45m2. Oko zgrade ima dosta slobodnog parkinga. Pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 145.000 €, 95,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici u neposrednoj blizini Košutnjaka prodaje se dupleks površine 95m2. Donji nivo je površine 65m2 i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom i izlaskom na veliku lođu, kuhinje i kupatila. Na ovom nivou postoji mogućnost pregrađivanja, čime bi se dobila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 103.000 €, 54,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvosoban stan, površine 54m2, na četvrtom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je smeštena u mirnom delu grada, u samoj blizini Bogoslovije. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 54m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 55m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta u blizini Niškog kulturnog centra. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i velike terase. Grejanje u stanu je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 300 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Niškoj banji(Niška Banja)Izdaje se opremljen stan u samom centru Niške banje. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaca soba,hodnik, kupatilo.Agencijsku proviziju placate jednokratno u visini 1/2 kirije. Za dodatne informacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, potpuno opremljen stan u kvalitetnoj novogradnji, komforan, funkcionalan, dve spavaće sobe, jedna spavaća soba je master sa sopstvenim kupatilom sa đakuzi kadom, dodatno kupatilo, ostava, terasa, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Železničke stanice. Stan je po strukturi trosoban, površine 54 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, Dnevne sobe, dve odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 880 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetan, kompletno renoviran i name��ten stan, odvojena spava��a soba, video nadzor, odli��an. Nije dozvoljeno dr��anje ku��nih ljubimaca u stanu. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 880 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

#33882, Izdavanje, Stan, Beograd, KRUNSKA, 54 m. .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 24.000 €, 54,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa kuća u selu Turekovac, na samo par kilometara od Leskovca.Kuća je 53m2 i nalazi se na placu od 13ari. Sastoji se od hodnika,k upatila, dnevne sobe sa kuhinjom i spavaće sobe. U dvorištu su pomoćni objekti (ostave,podrumi,nadstrešnice) na površini od 100 m2. Kuća je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Filmskom gradu - miran kraj pun zelenila! Svetao, funkcionalan i lepo održavan stan, spreman za useljenje. Odlična lokacija, u blizini prevoza, prodavnica, vrtića i svih potrebnih sadržaja. Idealan za par ili manju porodicu. Filmski grad - Miloja Zakića 54 m² 500....