• GoHome Professional
www.indomio.rs do 140000 eura zadnjih 14 dana bare - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs do 140000 eura zadnjih 14 dana bare - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 140000 eura zadnjih 14 dana barem 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 140000 eura zadnjih 14 dana barem 60 m2" pronađeno 1 325 nekretnina - prosečna cena 360 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • za studente
    • opremljen
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, 76 m2, Blok 70a - Novi Beograd Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 70a Cena: 850 eura mesečno Tip nekretnine: Stan za izdavanje Kvadratura: 76 m2 Broj soba: 3 Grejanje: Centralno Sprat: 6/8 Opremljenost: Namešten sa uređajimaOpis: Izdaje se renoviran trosoban stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe, nalazi se ovaj autentičan i funkcionalno organizovan dvosoban stan od 76m², raspoređen u tri nivoa, što mu daje poseban karakter i osećaj kuće u gradu. Stan odiše toplinom i privatnošću, a višespratna organizacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno komforan i funkcionalan dvoiposoban stan u ulici Marine Veličković, na jednoj od najmirnijih i najpoželjnijih lokacija na Julinom brdu. Okružen zelenilom i sadržajima neophodnim za svakodnevni život, stan predstavlja idealan izbor za porodice, studente, ali i poslovne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

AUTOKOMANDA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN TROSOBAN STAN SA GARAŽOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzan, moderno opremljen trosoban stan u novogradnji na izuzetnoj lokaciji u blizini Autokomande, Voždovac. Stan se nalazi u kvalitetnoj novoj zgradi u blizini petlje Autokomanda,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.200 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan u modernom stambenom kompleksu u neposrednoj blizini tržnog centrs Delta planet. Budući da se nalazi na desetom spratu, iz celog stana se pruža fenomenalan pogled na dvorište i na Bulevar Nemanjića. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan u centru. Površine je 76m2, Nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, odvojeni spavaći deo sa dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc-a i dve terase. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pri��tinska, 1/1, ta, predat za uknji��bu, dupleks-Stvarna povr��ina-76m2 , ugovorna povr��ina-39m2, Na prvom nivou se nalazi kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i jedna soba sa izlaskom na terasu. Iz trpezarije stepeni��te vodi na sprat gde se nalazi kupatilo i dve sobe sa izlaskom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.000 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131942, III/III, klima, terasa, parking. Izdaje se kompletno i moderno opremljen stan, spreman za useljenje. Ovaj elegantan i funkcionalan prostor pruža maksimalan komfor, uz pažljivo odabran nameštaj i sve neophodne uređaje za savremen način života.Stan poseduje jasno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, trosoban, funkcionalan komforan stan u Zemunu u ulici Joza Laurenčića, površine 77 m/2. Sastoji se od prostorija - predsoblje , dnevna soba, kuhinja+trpezarija, 2i spavaće sobe, hodnik, kupatilo. Stan je lepo namešten,poseduje svu neophodnu belu tehniku. Bez kućnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten troiposoban stan kod Šivare. Površine je 77m2, nalazi se na II spratu. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje je putem toplotnih pumpi. Nalazi se u mirnijem delu grada. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, odličan, prizemni trosoban stan u manjoj zgradi u mirnom delu, okruženom zelenilom, na saobraćajno pristupačnoj lokaciji u neposrednoj blizini škole, vrtića , objekata za snabdevanje, autobuskih linija. Odvojena kuhinja sa ostavom, komforna prostrana dnevna soba sa trpezarijskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U Ustani��koj ulici na Vo��dovcu, u neposrednoj blizini hotela Srbija, u��u��kan u zelenili, nalazi se ovaj renoviran, lep, dvostrano orjentisan, svetao, trosoban stan. Struktura: antre, toalet, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spava��e sobe. Stan je bez name��taja,....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 100.100 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, VINIK, 800 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten duplex na Panteleju. Ukupne površine je 174m2, na II spratu stambene zgrade sa liftom. Stambeni deo je 97m2 na II spratu , dok je na I spratu poslovni prostor površine 77m2. Stan je trosobne strukture, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vo��dovac - Vojvode Stepe, trosoban stan, 77 m2, terasa Izdaje se komforan i funkcionalan trosoban stan u novijoj zgradi , na odli��noj lokaciji. Stan ima 77 m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve spava��e....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Gajeva. Kompletno namešten, komforan dvoiposoban dupleks stan u neposrednoj blizini strogog centra grada i Futoške pijace. Ovaj stan čine dve etaže. Donju etažu čini dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i kupatilo. Gornju etažu čine dve spavaće sobe. Pozicioniran....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 1.400 € na 1.200 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 1.200 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 1.400 €
13.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Autokomande i bioskopa Voždovac, a na samo 5 minuta od Hrama, izdaje se savršen 5.0 dupleks, idealan za veću porodicu. Merene površine 112 m2. Zgrada se nalazi u veoma mirnoj ulici, na svega par metara od Vojvode Stepe gde se nalaze svi bitni sadržaji za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 138.000 €, 57,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Ceraku nalazi se ovaj svetao i funkcionalan stan, smešten na drugom, ujedno i poslednjem spratu manje stambene zgrade. Ovaj deo naselja poznat je po mirnom okruženju, dosta zelenila i prijatnoj atmosferi za život, dok se u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno namešten dvoiposoban stan površine 57m², smešten na šestom spratu zgrade sa liftom u ulici Laze Kostića. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra grada i fakulteta, što ga čini idealnim izborom za studente, zaposlene ili porodicu. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.500 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da ponudimo luksuzan trosoban stan u Central Gardenu. Opremljen je smart-house sistemom a izdaje se kompletno opremljen i u cenu je uračunato garažno mesto od 12,5 m2. Stan je kompletno i luksuzno opremljen italijasnkim nameštajem i sanitarijama, jakuzzi kadom, kao i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan jednoipoosban stan površine 57m, smešten na prvom spratu vrhunske novogradnje u samom srcu grada u Dušanovoj ulici. Stan je potpuno nov, neuseljavan, i nudi maksimalnu funkcionalnost i moderan dizajn. Najveći adut ovog stana je prostrana terasa koja pruža mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 146.000 €, 57,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najlepših i najmirnijih lokacija u naselju Braće Jerković. Stan je površine 57 m grejne površine plus lođa, nalazi se na 3. spratu održavane zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Ključne karakteristike stana: Struktura: Odlično....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 900 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u ulici Maksima Gorkog. Površine 57m2. -ulazni hodnik -dnevna soba -kuhinja -dve spavaće sobe -kupatilo -terasa Na trećem spratu zgrade sa liftom. Grejanje se plaća po utrošku, niski mesečni troškovi. Moderno opremljen stan nalazi se na idealnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

#45151, Izdavanje, Stan, Beograd, CENTAR, 78 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neusaljavan, 3.0, stan sa garažom na Vračaru. Nov , neuseljavan stan na Vračaru, skroz opremljen novim stvarima. Ulazni hodnik, dve spavaće sobe, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, kupatilo i terasa. Garažno mesto u ceni. Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 650 €, 78,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov poslovni prostor, pogodan za fitnes centar, ali i slične delantosti, u neposrednoj blizini škole i vrtića, odličan. Cena je 500 evra + grejanje. Agencijska provizija se plaća u iznosi od 50% dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se troiposoban dupleks na prvom spratu u centru. Na donjoj etaži nalaze se dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet i prostrana terasa. Na gornjoj etaži nalaze se još dve sobe i kupatilo. Useljivo od 01.06. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 116.850 €, 57,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 57m2 na III spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 104.000 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu, bez lifta. Osvetljen stan koji zrači toplinom i lepom energijom, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor u centru Niša(Centar)Izdaje se stan isključivo za poslovni prostor u centru Niša. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri prostorije, kuhinje, ostave, kupatila i dve terase.U stanu je zamenjena spoljna stolarija,hoblovan parket,opremljena kuhinja. Odličan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, dve spavaće sobe, garažno mesto je uračunato u cenu, dobra lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/5,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 550 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran stan na Banovom brdu, u Požeškoj ulici, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Košutnjaka, DIF-a i tržnog centra Ada Mall. Lokacija pruža odličnu povezanost sa centrom grada i svim delovima Beograda, kao i neposrednu blizinu škola, vrtića, prodavnica i sadržaja potrebnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 900 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ušuškan,svetao,drugačiji ,renoviran stan u srcu Banovog Brda.Stan je kompletno ompremljen kvalitetnim i modernim nameštajem, sa tehnikom neophodnom za ugodan funkcionalan i savremen način života. Sastoji se od ulaznog hodnika,velike dnevne sobe,trpezarije i kuhinje iz koje se izlazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U zgradi sa urednim ulazom, dugoročno se izdaje namešten dvosoban stan. Funkcionalan raspored, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije, ulazno predsoblje, dnevna soba sa izlaskom na terasu i pogledom na hram. Odvojen kuhinjsko trpezarijski deo sa ostavom i izlaskom na zastakljenu....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 113.000 €, 57,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica u Vrdniku na sjajnoj lokaciji. Vikendica ima 57m2 i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje,2 spavaće sobe , kupatila i terase. Cena 113.000e. Za više informacija pozovite na 0646685341 Snežana. Reg.br. posrednika 1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE. .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 55.000 €, 57,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, ostave i kupatila, pružajući udoban i praktičan raspored za svakodnevni život. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 590 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 9107178Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan od 57m2, koji se nalazi na trećem spratu zgrade blizu Bulevara oslobođenja.Useljivo od 18.05.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN STAN ZA IZDAVANJE, 78M2400 EUR MESEČNOTEL 064 6432338ulica Ilije Birčanina Izdajemo kompletno namešten dvoipsoboan stan blizu Master centra. Stan je u zgradi sa liftom. Veliki dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom uz koju je i ostava. Jedna velika spavaća soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u centru. Površine je 57m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Strukutra stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan je opremljen nameštajem i potrebnim uređajima.....