• GoHome Professional
www.indomio.rs do 100000 eura 100 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 100000 eura 100 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 100000 eura 100 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs do 100000 eura 100 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Četvorosobna spratna porodična kuća između Bajskog i Karađorđevog puta , blizu škole, obdaništa , autobusa i tržnih centara. Kuća je građena od čvrtog materijala , ima odličan raspored , sa garažom , centralnim grejanjem , gradskom vodom , kanalizacijom i dvorištem u asfaltiranoj....

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 27.000 €, 100,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

Plac 4,9 ari, sa starom kućom. Jablanička ulica u Svilajncu. Za više informacija i razgledanja posetite nas na novoj lokaciji “ČIČICA NEKRETNINE ” – Igor koja se nalazi u ulici Miloša Savčića, pored “MAJCE ŠOPA” i “NEVEN GVOŽDJARE” a preko puta MAŠINSKE ŠKOLE. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Moj Agent izdaje troiposoban stan u Nišu u centru grada blizu Gimnazije 9. maj. Stan se nalazi na 2. spratu u kući. 100 kvadrata. *Dnevna soba. *Trpezarija. *Kuhinja. *Kupatilo. *Spavaća soba 1. *Spavaća soba 2. Grejanje je na struju (Eldi). Slobodan od 20.11.2024. ----------------------------------------....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Dragi kupci, u toku je prodaja stanova, poslovnih prostora i garažnih mesta u zgradi u centru Kraljeva. Poslovni prostori koji su u ponudi su većih površina i moguće je spajanje dva ili više prostora u zavisnosti od delatnosti kupca. Lokacijom, pristupom, površinom i rasporedom pogodni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.800 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan četvorosoban stan u prestižnom kompleksu Elixir Garden, koji pruža visok nivo komfora i savremenog načina života u okviru zatvorenog kondominijuma. Stan je pažljivo projektovan kako bi zadovoljio potrebe porodičnog života, sa jasno odvojenim dnevnim i noćnim....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 600 €, 100,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 700 €
05.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo ulični Lokal u Temerinskoj ulici,100m,Su+Pr+Galerija,može za više delatnosti, trgovina,kancelarije,ordinacija . . .odmah useljiv . .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 75.190 €, 100,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

KUĆA U VIKEND NASELJU ČORTANOVCI, U BLIZINI GLAVNOG PUTA---Agencijska šifra 3000296.Prodaje se dvoetažna kuća u vikend naselju u Čortanovcima. Nalazi se u predivnoj slepoj ulici, u blizini glavne ulice. Kuća je površine 100 m2, a plac 1639 m2. Uknjižena 1/1.  - Šifra nekretnine:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.800 € na 1.700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.700 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 1.800 €
15.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, blok 65, Elixir garden, Tadije Sondermajera 100m2, 4.0, 8/9, EG, namešten, terasa, garaža U prilici smo da vam ponudimo izuzetan, luksuzno opremljen stan u bloku 65, u kondominijumu Elixir garden. Stan je veoma komforan i osvetljen, sa predivnim pogledom, kompletno opremljen.....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa vikendica površine 100m², smeštena na prostranom placu od 10 ari, u mirnom i prirodom okruženom delu idealnom za beg od gradske buke, gužve i svakodnevnog stresa. Ova nekretnina pruža savršen balans između privatnosti, komfora i investicionog potencijala. Vikendica....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2022.,

www.indomio.rs

Novopazarska ulica, stan za izdavanje, Lux, Cena sa uključenim grejanjem. Ag provizija 50% .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs do 100000 eura 100 m2 (1252)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?