• GoHome Professional
www.indomio.rs do 100000 eura 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 100000 eura 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 100000 eura 100 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 100000 eura 100 m2" pronađeno 1 196 nekretnina - prosečna cena 234 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SVILAJNAC, 27.000 €, 100,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

Plac 4,9 ari, sa starom kućom. Jablanička ulica u Svilajncu. Za više informacija i razgledanja posetite nas na novoj lokaciji “ČIČICA NEKRETNINE ” – Igor koja se nalazi u ulici Miloša Savčića, pored “MAJCE ŠOPA” i “NEVEN GVOŽDJARE” a preko puta MAŠINSKE ŠKOLE. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 2.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

#49947, Izdavanje, Stan, Beograd, CENTAR, 100 m. .

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Dragi kupci, u toku je prodaja stanova, poslovnih prostora i garažnih mesta u zgradi u centru Kraljeva. Poslovni prostori koji su u ponudi su većih površina i moguće je spajanje dva ili više prostora u zavisnosti od delatnosti kupca. Lokacijom, pristupom, površinom i rasporedom pogodni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 100000 eura 100 m2'
68.000 €
105.000 €
1.200 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.400 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Welport- kondominijum , lep noviji 100m2,moderan stan, potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem, tehnikom i uređajima, kaminom,posuđem, escajgom, tanjirima, kućnim aparatima, posteljinom Odlično saobraćajno povezan, brz pristup na velike bulevare, mostove, aerodrum 15 min Veliki....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 800 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Petrovaradinu, na dobroj lokaciji. Cetvorosoban stan sa velikom terasom. Stan je veliki, prostran idealan za porodicu. Dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavace sobe, dva kupatila. Izlaz na terasu je iz spavace sobe. Potreban je depozit od 100e. Kontakt 0603088993....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Ukupna površina: 100 m² Prizemlje: 53 m² Sprat: 47 m² Opis: Izvanredan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Lokal je podeljen na dve etaže, sa 53 m² u prizemlju i 47 m² na spratu, pružajući ukupno 100 m² korisnog prostora. Karakteristike lokala: Prostrano i svetlo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.700 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Bright and comfortable three bedroom flat moments away from Knez Mihajlova nad Kalemegdan that really makes the most of it s space! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 900 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten troiposoban stan na I spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dvi spavaće sobe, kupatilo i terasa. Centralno grejanje na gas. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika:....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 78.000 €, 100,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na Goču, u selu Stanišinci, površine 100m², smeštena na prostranom placu od 32,65 ari. Ova prelepa nekretnina se nalazi u srcu prirode, okružena zelenilom, mirom i svežim planinskim vazduhom. Kuća je idealna za odmor, porodičan život ili kao investicija za turizam.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Veternička rampa. Nenamešten ulični lokal u prizemlju porodične kuće. Ovaj lokal predstavlja jednu veliku prostoriju otvorenog tipa sa sanitarnim čvorom. Dva ulaza. centralno grejanje na gas. Ugovor o zakupu se sklapa sa fizičkim licem. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 900 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2021.,

www.indomio.rs

Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini gradskog parka Čair, na četvrtom spratu novoizgrađene stambene zgrade sa liftom. Odlikuje se prefinjenom estetikom skandinavskog dizajna, kao i komforom visoke klase. Panoramski prozori pored izvanrednog izgleda stvaraju poseban....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.000 €, 100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor od 100m2, veliki open space prostor plus 2 manje kancelarije koje se po potrebi zakpca mogu ukloniti. Prostor je kompletno renoviran i pogodan za programerske firme, arhitektonske biroe, kancelarije, agencije... .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 31.000 €, 100,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KUĆA NA HISARU POVRŠINE 100m2 NA PLACU OD 7,5 ARI. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.950 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

#45376, Izdavanje, Stan, Beograd, BEOGRAD NA VODI, 100 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

#36313, Izdavanje, Stan, Beograd, HILANDARSKA OKOLINA, 100 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

This beautiful split level flat offers absolute comfort for your stay in the best part of Dedinje! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Brza i kvalitetna realizacija izdavanja Vaše nepokretnosti ! POTRAŽNJA 3 i 4-sobnih stanova od 70 - 150 m2, na području centra, šireg centra, Grbavice, okoline stadiona Vojvodine, SPENS-a, Bulevara oslobođenja i Novog bulevara. Parking mesto ili garaža poželjni. Raspon cene mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.800 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Blok 65, Lux stan Elixir garden, 4,0. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, stojimo Vam na raspolaganju. GREJANJE - CG, sprat 8/9, LIFT, TERASA, GARAŽA, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO NADZOR Agencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine. ID oglasa: 46855 .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.800 € na 1.600 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 1.800 €
08.04.2026 - 1.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi,odličan stan u novijoj zgradi sa garažnim mestom u strogom centru grada u neposrednoj blizini zgrade Politike i radio Beograda. Stan je moderno opremljen kvalitetnim nameštajem i tehničkim uređajima. Sastoji se iz velikog dnevnog boravka koji izlazi na prelepu terasu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se - vulkanizerska hala sa neophodnim kanalima za popravku autobusa i kamiona,a može da služi i za široke namene i - lokal koji izlazi na glavnu ulicu. Prenosi se i zemljište ispred i iza hale i lokala. Ima priključak na gas, gradsku vodu,kanalizaciju kao i struju za celu....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi prodaja kuća Beograd, u naselju Umčari – funkcionalna porodična kuća površine 100 m² na ravnom placu od 10 ari, idealna za miran porodični život ili kao investicija. Osnovne karakteristike: Kvadratura: 100 m² Plac: 10 ari Struktura: 3 sobe Kupatilo: 1 Spratnost: PR + 1 Uknjiženo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u kući površine 100m2 na prvom spratu kod Apelacionog suda sa posebnim ulazom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, četiri spavaće sobe, tri kupatila i terase. Grejanje je na struju. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdavanje troiposobnog nameštenog stana, Vračar, Kursulina. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, LESKOVAC, 500 €, 100,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO UREĐEN POSLOVNI PROSTOR U STROGOM CENTRU GRADA, U PRIZEMLJU, POGODAN ZA USLUŽNE DELATNOSTI. ČETIRI ZASEBNE KANCELARIJE SA TOALETOM, SA CENTRALNIM GREJANJEM. IZDAJE SE NA DUŽI PERIOD. POSTOJI MOGUĆNOST IZDAVANJA I KANCELARIJA POSEBNO. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlican prostor u suterenu , pod u plocicama, etazno grejanje, pogodan za razne delatnosti. Odmah useljiv. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

U prizemlju je lokal završen,može da se koristi i podrumski prostor,ali mora da se završi kao i potkrovlje. Odličan prostor za restoran ili neku delatnost za koju je potreban veći prostor na dobroj lokaciji. .

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 450 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 450 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo Trosoban stan u prizemlju kuće,Veternička rampa,blizina Novog naselja, može za stanovanje ili za kancelarije,ima nameštenu kuhinju sa tehnikom,odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.400 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljivNije poslednji spratDepozit Ostalo TerasaKlimaLiftPodrumTelefonKATVInternetGaražaParking GREJANJE - CG, sprat 1/6 ID oglasa: 42902. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 200 €, 100,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u Donjem Međurovu, na pet kilometra od Niša . Nalazi se u prizemlju porodićne kuće sa posebnim ulazom. Površina prostora je 100 m2. Sastoji se od jedne velike prostorije i toaleta. Nalazi se do same ulice. Grejanje na struju. Ima parking ispred lokala i....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na dobroj lokaciji, idealno za kladionicu. Aluminijumska spoljna stolarija, ventilacija u lokalu, jedan mokri cvor, kotao na gas. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.250 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

2 X MOKRI ČVOR-KUPATILO SA KADOM I KUPATILO SA TUŠEM,GARAŽA SA POLICAMA,LOĐA,TERASA AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 4.000 €, 100,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo kancelarije u modernom i svremenom coworking u centru Beograda! Nudimo kancelarije različitih veličina koje su prilagođene svim vašim poslovnim potrebama.Coworking prostor nudi sve pogodnosti koje očekujete od vrhunskog opreljenog radnog prostora, uključujući moderno opremljene....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

VISINSKA VIKENDICA NA STRAŽILOVU U RAJSKOJ BAŠTI *EKSKLUZIVA*Prodajemo u Lepom delu Fruške gore na Stražilovu Vikend kuću na FANTASTIČNOJ LOKACIJIVikendica je Uknjižena 100 m2 nalazi se na Velikom placu od 2153 m2 u PREDIVNOJ ZELENOJ OAZI,lepo je ukonponovana u plac,mnoštvo....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 850 €, 100,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlican prostor iz jednog dela, ideaan kao magacin ili kao poslovni prostor. .

 
 
 
  Kuća, RUMA, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Agencijska provizija 2%. Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BATAJNICA, 150 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo krevete za radnike u dvokrevetnim sobama, novogradnja, sve novo. Grejanje, hlađenje - toplotne pumpe. Četiri dvokrevetne i jedna jednokrevetna soba na istom spratu, dva kupatila, kuhinja komplet opremljena. Mašina za pranje, mašina za sušenje veša. Internet, televizori u....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 87.000 €, 100,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2023.,

www.indomio.rs

Srednji Prnjavor, na oko 20km od Beograda, u podnožju Avale, nalazi se ova porodična kuća, zidana 1970. godine, Po+Pr+1, grejne površine 100m2+ podrum i garaža (površine 46m2), sa 15ar placa. Kuća je po strukturi 4.0 i sastoji se od predsoblja, velike dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prvom spratu i visokom potkrovlju. Unutrašnjost u sivoj fazi. Urađena spoljna izolacija. Postavljena PVC stolarija. Ispod se nalazi stan (vodi se kao porodična stambena zgrada). Prvi nivo namenjen za dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom i izlazom na veliku natkrivenu terasu.....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 60.500 €, 100,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU PLAC SA STARIM OBJEKTOM OD OKO 11 ARI, U BLIZINI ULICE BULEVAR NIKOLE PAŠIĆA I NIŠKE, DOZVOLJENA GRADNJA, SA STARIM OBJEKTIMA NA PLACU. PLAC IMA IZLAZ NA DVE ULICE, KOMUNALNO OPREMLJEN.POSTOJI MOGUĆNOST PODELE PLACA NA DVE PARCELE. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u okviru porodične kuće sa zasebnim ulazom, površine 100m2, nalazi se na prvom spratu.Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom , kupatila , hodnika i terase.Po podovima je parket, pvc stolarija, grejanje na toplotne pumpe, posebno strujno....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 800 €, 100,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2025 - 1.100 €
01.02.2026 - 1.000 €
22.03.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 6096 NS – Stambeno - kancelarijskkancelarijski prostor sa 2 parking mesta – 4 kancelarije, 2 nivoa – cca.100m2 ul. Jovana Hranilovića Donji nivo: prijemni deo + kancelarija Gornji nivo: 3 kancelarije + kuhinja Prostor se nudi namešten u viđenom stanju, ili se ,po potrebi,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 900 €, 100,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostor,sprat kuće pogodan pogodan za svaki vid kancelariskog poslovanja- trenutno je prazan a može po potrebi i dogovoru sa zakupcima da se opremi kancelarijskim nameštajem. Za više informacije i razgledanje nekretnine pozovite;065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 786)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni