• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 7 dana - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs Zadnjih 7 dana - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana" pronađeno 1 966 nekretnina - prosečna cena 1.147 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, POŽAREVAC, 137.000 €, 284,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca u Pozarevcu,naselje Busije od 284m2 na 4.82 ara placa + pomocna zgrada (kuca) od 100m2 sve uknjizeno 1/1 sa svojinom privatnom grejanje na gas,struja,voda,kanalizacija cena 137.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 56,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan na Limanu 2 – odlična prilika za život ili investiciju Na prodaju svetao i funkcionalan dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Limanu 2, jednom od najtraženijih i najurbanijih delova grada. Stan je ulično orijentisan, ali zahvaljujući odličnoj izolaciji pruža....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Resnik, 250 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u naselju Avala grad, Resnik centar, na odličnoj lokaciji preko puta doma zdravlja i škole. Stan ima 27m², nalazi se na 2. spratu od ukupno 3 sprata, u urednoj i mirnoj zgradi. U izvornom stanju, funkcionalnog rasporeda, idealan za jednu osobu ili par. Naselje....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Apelovac, 14.500 €, 20,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se garaža u Mokranjčevoj površine 20m2. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 51.500 €, 1045,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.045 m2, idealno za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju u budućnosti.Na placu se nalazi uknjižen objekat od 14 m2, trenutno ruševan, što može biti dodatna administrativna prednost za buduće planove gradnje.Šta ovaj plac izdvaja:nov....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u modernoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova početkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata dve prostrane spavaće sobe, svetao dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, kupatilo i terasu. Objekat se gradi po savremenim standardima energetske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 550 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan koji se nalazi u Plješevačkoj ulici na Karaburmi. Komforan i potpuno namešten. Grejanje je etažno, radijatori na struju. Dvostrano orijentisan. Lokacija odlična. Izuzetna povezanosta sa svim delovima Beograda. Mogućnost dogovora oko nameštanja stana. Vredi videti!....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORNA GARSONJERA U CENTRU---Agencijska šifra: 9112675.Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na 1. spratu zgrade sa liftom u Centru. Stan je useljiv od 01.06.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam svetao i izuzetno funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2013. godine sa liftom i video-nadzorom. Zahvaljujući orijentaciji ka parku, stan pruža mir, tišinu i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana – idealno za udoban porodični život. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 590.000 €, 293,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstvena luksuzna kuca na prodaju, Kalinovac, Srebrno jezero Ova izuzetna nekretnina prostire se na bruto povrsini od 293m2 na placu od 10 ari, sa direktnim izlazom na vodu. Kuca je gradjena od termo bloka sa vunenom izolacijom debljine 10 cm, dok krvona izolacija ukljucuje slojeve....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 478.500 €, 126,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja extra lux trosobnog velikog penthausa sa predivnim pogleodm na okolinu, dvostrano orijentisanog. Kupovinom 125m2 dobija se gratis jos oko 30m2 terase, što je odličan benefit za sve kupce koji preferiraju velike terase i prostrane stanove sa puno stklenih povrsina i zivotnog....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 57.000 €, 80,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična prilika za kupovinu splava na jednoj od najtraženijih lokacija – na Adi! Ovaj splav predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i uživanja u prirodnom okruženju, idealan kako za odmor, tako i za duži boravak. Površine 80 m², splav je pažljivo organizovan i maksimalno....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131507, 3a. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.136 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica, CENTAR, 2.0s, 49,52m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi se nalaze na II spratu stambene zgrade. Veličina preostalih stanova je 40m2,53m2,65m2 i 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 412.000 €, 130,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća u Lipovom gaju, zaokruženom naselju prilagođenom prvenstveno mirnom i bezbednom stanovanju sa 24-satnim obezbeđenjem. Naselje karakterišu široke ulice, dovoljno parking mesta, zelenih površina i igrališta za decu.Kuća poseduje sopstvenu kotlarnicu za grejanje na gas,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 9.100 €, 1298,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište sa izlazom na sporedni put. Uknjižena, privatna svojina 1/1.Ovo je deo naše ponude, za sve ostale informacije možete kontaktirati našu agenciju nekretnina. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u novogradnji, poseduje odvojenu spavaću sobu, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 6/10, LIFT, TERASA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban namešten stan u Miše Dimitrijevića na drugom spratu. 2 spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom, terasa sa ostavom, kupatilo. Odlična lokacija na Grbavici, u blizini svih neophodnih sadržaja. Useljiv od 21.05.2026. Cena: 450€ (depozit u visini mesečne kirije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen stan u blizini Vukovog Spomenika. Stan je površine 47 m² i nalazi se na 4. spratu zgrade sa 5 spratova. Visina plafona je 280 cm, što dodatno doprinosi osećaju prostranosti. Raspored je 2.0, a spavaća soba može da se podeli na dve dečije sobe, da ostane kao veliki....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 800 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i potpuno opremljen trosoban stan u novogradnji u Zemunu, u ulici Pregrevica, smešten na 1. spratu nove i kvalitetno građene zgrade. U okviru ograđenog dvorišta sa kapijom obezbeđeno je parking mesto. Stan je površine 88m² i odlikuje se odličnim rasporedom i veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 750 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, dvoiposoban stan za izdavanje u Sremskoj Kamenici. Nalazi se u prizemlju, koje je zapravo u visini prvog sprata, a sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje, dve spavaće sobe od kojih jedna takođe ima izlaz na terasu, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan trosoban stan površine 45 m, smešten na atraktivnoj lokaciji na Donjem Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen. Trpezarija je povezana sa dnevnom sobom i kuhinjom, čineći prijatan open space koncept....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo udoban i svetao stan za dugoročni zakup u jednom od najkomfornijih i najbezbednijih delova Beograda. Ovaj stan je idealan za porodice sa decom, studente ili bilo koga ko ceni mir i tišinu i dobro razvijenu infrastrukturu. Raspored uključuje dve odvojene spavaće sobe, prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 244.101 €, 62,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 62,59m2 terasa, podno grejanje, lift, III/IV. Mogućnost kupovine parking mesta Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi je moderan stan vrhunskog kvaliteta smešten u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nova kuća prizemlje + potkrovlje u osnovi 8,5 x 8,5 a u prirodi predstavlja dva odvojena trosobna stan sa posebnim ulazima. U dvorištu ima jedan pomoćni objekat U kući je razvedeno grejanje. KUćća nije legalizovana( predat je zahtev za legalizaciju. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan 2.5 soban stan na Vračaru, u mirnoj ulici Kneza od Semberije, u neposrednoj blizini Crvenog krsta. Stan ima površinu od 63m² i nalazi se na 4. spratu u zgradi starije gradnje bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Betanija, 2.000 €, 150,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Veoma atraktivan, nov prostor, samostalan na celoj etaži, na odlično saobraćajno povezanoj lokaciji u neposrednoj blizini sajma, bolnice te raznih objekata snabdevanja, sportskih terena. Pristup stanu liftom. Iz pristupnog, prostranog antre-a je veza ka prostorno dominantnom dnevnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 39,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na izuzetnoj gradskoj lokaciji Palilulska pijaca / Tašmajdan Nekretnina se nalazi na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, u neposrednoj blizini Palilulske pijace, u samom centru urbanog života, sa svim potrebnim sadržajima u neposrednom okruženju. Smešten je na 8. spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 36.000 €, 34,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 34m2 u Kostolcu u krugu pijace mogucnost prosirenja lokala za 31m2 cena 40.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan za izdavanje, smešten u novoizgrađenom kompleksu Airport Garden odmah pored business centra Airport City, na fantastičnoj lokaciji koja pruža sav komfor života na Novom Beogradu. Ovaj stan se prvi put izdaje, tako da će budući zakupac biti prvi stanar u potpuno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 230.000 €, 95,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjizena montažna kuća sa dvorištem. Kvalitetno uređena i potpuno legalizovana kuća sa urednom dokumentacijom, smeštena u mirnom delu naselja. Struktura: ulazni hodnik, kuhinja sa ostavom, prostrana dnevna soba sa izraženim estetskim detaljima, 3 spavace sobe, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten i potpuno renoviran jednosoban stan u neposrednoj blizini parka Čair. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 43m2+5m2 terasa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BAČKI PETROVAC, 680 €, 170,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan, funkcionalan i reprezentativan poslovni prostor površine 170m2, smešten u samom centru Bačkog Petrovca, na odličnoj lokaciji koja omogućava laku dostupnost zaposlenima i klijentima.Prostor je pažljivo organizovan i sastoji se od:elegantnog prijemnog dela / čekaonice5....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, dve spavaće sobe, prostrana terasa 12m2, sa pogledom na park, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 862.500 €, 230,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

POSLOVNI PROSTOR NA LUX LOKACIJI - ELIXIR GARDEN – CENTAR NOVOG BEOGRADA! Kontakt: +381668091211 Lokacija: Beograd, Novi Beograd, kompleks Elixir Garden Površina: 230 m² Struktura: Poslovni prostor koji čini: - kancelarijski deo; - tri toaleta; - dve terase; Postoji mogućnost kupovine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i renoviran stan u centru Kragujevac, na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih gradskih sadržaja. Stan je moderno uređen, veoma funkcionalan i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Poseduje centralno grejanje (CG), što omogućava maksimalnu udobnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan na četvrtom spratu u blizini tržnog centra Aviv Park Zvezdara. Stan je solidno opremljen, svetao i na dobroj lokaciji. U blizini sve potrebno za snabdevanje porodice. Vlasnici nisu raspoloženi za stanare sa kućnim ljubimcima. Oko zgrade dosta mesta za parkiranje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan od 47m² na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan se nalazi u mirnom i uređenom kraju, na svega nekoliko minuta od centra, u blizini prodavnica, restorana, kafića, škole, vrtića i gradskog prevoza. Stan je polunamešten, veoma svetao i funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 67m2(terasa 2m2) TA, I/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlican, luksuzan stan u rezidencionalnom delu grada, deo koncepta od cetiri stana sa recepcijom, zajednickim dvoristem, decijim igralistem, stonim tenisom na otvorenom. Stan se nalazi na donjem, kaskadno izdvojenom delu placa i poseduje sopstvenu terasu na krovu sa koje se pruza....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 715-756 (od ukupno 820)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>