• GoHome Professional
www.indomio.rs 90 m2 interfon do 860 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 90 m2 interfon do 860 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 90 m2 interfon do 860 eura

  • Za upit "www.indomio.rs 90 m2 interfon do 860 eura" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 817 eura (malo jeftiniji)
    • 903 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • pogodan
    • lift
    • uknjižen
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, prostran stan površine 87m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u ulici Gospodara Vučića. Stan se nalazi u modernoj, održavanoj zgradi novije gradnje (2014. godina). - Prostorije: Veliki dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, spavaći blok,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelep nov trosoban polunamešten, na prvom spratu s pogledom na ulicu u novoj luksuznoj zgradi u porodičnom kraju, a blizu centra, opremljena kuhinja, garderober, terasa, garaža opciono +150eura. Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte!....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 850 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, topao i ušuškan stan na izuzetnoj lokaciji, idealan za miran i kvalitetan život. Stan se nalazi odmah pored škole, parka i prirode, uz odličnu povezanost javnim prevozom, što ga čini savršenim izborom za porodice, parove ili više osoba. U neposrednoj blizini zgrade....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 90 m2 interfon do 860 eura'
850 €
820 €
800 €
 
-11%

Promena cene sa 950 € na 850 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 88,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.100 €
05.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 18649, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Nov 3.0 stan, polunamesten, sa pogledom na ulicu. Blizu centra. Opremljena kuhinja. Klima, lift, KTV-internet, video nadzor, interfon, niski režijski troškovi.Parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo lux svetao i prostran stan na Vračaru, u ulici Gospodara Vučića. Stan se nalazi u novijoj, modernoj zgradi i po strukturi je trosoban. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 2 spavaće sobe, kupatila i toaleta, kao i velike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Naselje Stepa Stepanović - Generala Štefanika 3.0, 83m2, dve terase 4m2, CG, dve klime, lift, 2/6, interfon, internet, KATV Izdaje se prostran i svetao stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 6 spratova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 850 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Garaža uz doplatu od 100e. Visina plafona 2.70m. Kontakt 064 1132100 GREJANJE - CG, sprat 5/6, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43295. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 800 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na 4. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan ima površinu od 82m2 i prelepu lođu gde možete uživati u svežem vazduhu. Za udobnost i toplinu tokom hladnih dana, stan je opremljen TA grejanjem putem uljanih radijatora, kao i podnim grejanjem. Uživaćete u prijatnom ambijentu....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
06.05.2026 - 900 €
15.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u centru grada 50m od Beograda na vodi, kompletno renoviran sa novim modernim nameštajem i elektronskim uređajima. Stan poseduje dnevnu sobu, dve velike spavaće sobe, odvojenu trpezariju i kuhinju, kupatilo, toalet i terasu. Vrlo je komforan, svetao sa odličnom stolarijom....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux sređen, izuzetan stan, kvalitetan, potpuno namešten, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, parking mesto sa fizičkim obezbeđenjem uz doplatu, odmah useljiv. Obavezan depozit u iznosu od 800 eura. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, trosoban, 82m2, 2/3, terasa, EG. Stan je salonskog tipa, na drugom spratu odlične zgrade sa mermernim ulazom i interfonom. Uknjižen je na 77m2 korisne tj. grejne površine, a sa lođom ima ukupno 82m2. Orijentisan je dvostrano sa velikim staklenim površinama,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 790 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik - Prostrani salonski stan sa lođom Površina: 82 m2 + lođa 5 m2 Sprat: 2. sprat Grejanje: (EG) Visina plafona: 3,2 m Opis: Izdaje se prostrani salonski stan površine 82 m2, sa dodatnih 5 m2 lođe, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan se nalazi na 2. spratu uredne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 760 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo održavan stan, kompletno opremljen, funkcionalan, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, tri lođe, grejanje CG sa pogodnolstima, prelep pogled na Dunav, Gardoš, Kalemegdan, slobodan parking oko zgrade, odlična lokacija u neposrednoj blizini šetališta zemunskog keja. Cena se odnosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, renoviran, kompletno namešten i opremljen trosoban stan u bloku 45, u četvorospratnici u neposrednoj blizini Savskog keja. Stan poseduje tri prostrane sobe, trpezariju, kuhinju, kupatilo, toalet, ostavu i terasu (10m2). Nalazi se u mirnom kraju blizu reke, okružen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i moderno uređen troiposoban stan od 90 m², smešten na 2. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje, idealan za porodičan život ili one koji žele više komfora i prostora. Funkcionalan raspored obuhvata prostran dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude veoma lep trosoban stan u vili na Lekinom brdu. Stan se sastoji od : predsoblja, velikog dnevnog boravka u čijem sastavu su trpezarija i kuhinja, dve spavaće sobe, degažmana, kupatila, dve terase i jednog francuskog balkona. Jugo-istočno orjentisan. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 83,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se uknjižen poslovni prostor u naselju Altina, na odličnoj lokaciji sa brzom vezom ka autoputu, što ovu nekretninu čini veoma pogodnom za različite namene. Prostor se sastoji od dve velike prostorije, jednog odvojenog dela, dva sanitarna čvora, hodnika i terase. Zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 85m2(dve terase), 3/3, mermoterm, internet, interfon, telefon, ktv Vračar je najmanja beogradska opština koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Mala i mirna ulica Stojana Protića locirana je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Hram 97m2, 3.0, polunamešten, Vsp, EG, balkon, terasa, klima, lift, alarm, interfon, internet, KATV. id 3988-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 97,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Hram 97m2, 3.0,prazan, Vsp, EG, balkon, terasa, klima, lift, alarm, interfon, internet, KATV, telefonid 3988-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan u samom centru grada, neuseljavan nakon renoviranja, potpuno opremljen, komforan, poseduje dve spavaće sobe, veliku terasu, svetao, dvostrano orijentisan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 900 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na Lionu, u modernoj luksuzno opremljenoj zgradi na 2 spratu. Orjentisan je ka dvorištu i ima predivan pogled sa obe terase. Stan je trosoban 82m2 sa odvojenim spavacim blokom, dva kupatila i dve terase. Stan je potpuno opremljen najsavremenijim luksuznim nameštajem,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 900 €, 90,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.000 €
19.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelep svetao dvostran renoviran stan preko puta šetališta uz Dunav kod Danube Riverside-a. Za ljubitelje reke i prirode, odlična lokacija i pozicija. A beautiful, bright, two-sided renovated apartment across the road from promenade along the Danube near Danube Riverside. For river....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 900 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux trosoban stan u novogradnji na Crvenom krstu. Opremljen novim namestajem. Dnevna soba, dve spavace sobe, kupatilo, wc, kuhinja odvojena, degazman, terasa na koju izlaze obe sobe. Sredina ulice, daleko od buke i guzve. Garaza. Lux zgrada sa samo 10 stanova, dva stana po spratu.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 95,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac - Prokop, poslovni prostor za izdavanje, 95 m2 Izdaje se poslovni prostor u Maleškoj ulici , na atraktivnoj lokaciji iznad auto-puta, u blizini restorana Steco. Lokacija je odlično povezana sa svim delovima grada, što je čini pogodnom za različite poslovne delatnosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, lepo sređen stan u održavanoj zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, vrlo funkcionalan. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom, koji ima izlaz na terasu, kuhinja, odvojen spavaći blok sa tri spavaće sobe (od kojih dve sobe imaju izlaz na terasu) i kupatilom, kao i dodatno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3.5, 87m2(teraa 3m2), CG, dva lifta, II/XII, telefon, interfon. Uknjiženo 84m2 Izdaje se troiposoban, komforan stan od 87m2 na fantastičnoj lokaciji na Vračaru. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 12 spratova u zgradi stare kvalitetne gradnje sa dva lifta. U stanu su sve prostorije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99636, III/VII, klima, lift, terasa. Izdaje se u stan, 85m2, trosoban, namesten, na odlicnoj lokaciji ul Radnicka. Visoki plafoni. Grejanje CG gradsko. Interfon, klima, lift. 2 spavace sobe, kuhinja i trpezarija odvojeni od dnevne. Kupatilo sa ves masinom. U stanu ima....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 450 € na 500 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 500 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 450 €
11.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namesten veoma komforan i svetao stan, 4,0, 1/2, trostrano orjentisan, lep raspored, 3 odvojene spavace sobe i dnevna soba, 2 kupatila, ostava, velika terasa sa odvorenim pogledom, PVC stolarija, Etazno grejanje i inverter klima, internet, kablovska, interfon, nema lift,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 28)

<< <1> >>