• GoHome Professional
www.indomio.rs 90 m2 interfon do 860 eura lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 90 m2 interfon do 860 eura lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 90 m2 interfon do 860 eura lift

  • Za upit "www.indomio.rs 90 m2 interfon do 860 eura lift" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 817 eura (malo jeftiniji)
    • 903 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, prostran stan površine 87m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u ulici Gospodara Vučića. Stan se nalazi u modernoj, održavanoj zgradi novije gradnje (2014. godina). - Prostorije: Veliki dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, spavaći blok,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Naselje Stepa Stepanović - Generala Štefanika 3.0, 83m2, dve terase 4m2, CG, dve klime, lift, 2/6, interfon, internet, KATV Izdaje se prostran i svetao stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 6 spratova....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 850 € na 820 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 820 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 1.400 €
07.12.2025 - 1.200 €
15.12.2025 - 980 €
07.01.2026 - 850 €
06.05.2026 - 820 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno uređen i prostran trosoban stan u mirnoj i zelenoj ulici Patrijarha Joanikija. Savršen spoj elegancije, komfora i vrhunskog kvaliteta, idealan za porodice, parove ili rad od kuće. Opremljenost: Potpuno opremljena kuhinja i sanitarije, mašina za sudove, veš i sušenje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 90 m2 interfon do 860 eura lift'
800 €
700 €
700 €
 
-11%

Promena cene sa 950 € na 850 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 88,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.100 €
05.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 18649, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Nov 3.0 stan, polunamesten, sa pogledom na ulicu. Blizu centra. Opremljena kuhinja. Klima, lift, KTV-internet, video nadzor, interfon, niski režijski troškovi.Parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetan stan, polunamešten, u luksuznoj zgradi, dve spavaće sobe, garažno mesto uz doplatu od 150e, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/3, LIFT, TERASA,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
06.05.2026 - 900 €
15.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u centru grada 50m od Beograda na vodi, kompletno renoviran sa novim modernim nameštajem i elektronskim uređajima. Stan poseduje dnevnu sobu, dve velike spavaće sobe, odvojenu trpezariju i kuhinju, kupatilo, toalet i terasu. Vrlo je komforan, svetao sa odličnom stolarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 760 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo održavan stan, kompletno opremljen, funkcionalan, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, tri lođe, grejanje CG sa pogodnolstima, prelep pogled na Dunav, Gardoš, Kalemegdan, slobodan parking oko zgrade, odlična lokacija u neposrednoj blizini šetališta zemunskog keja. Cena se odnosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 85m2(dve terase), 3/3, mermoterm, internet, interfon, telefon, ktv Vračar je najmanja beogradska opština koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Mala i mirna ulica Stojana Protića locirana je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Hram 97m2, 3.0, polunamešten, Vsp, EG, balkon, terasa, klima, lift, alarm, interfon, internet, KATV. id 3988-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 97,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Hram 97m2, 3.0,prazan, Vsp, EG, balkon, terasa, klima, lift, alarm, interfon, internet, KATV, telefonid 3988-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 900 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux trosoban stan u novogradnji na Crvenom krstu. Opremljen novim namestajem. Dnevna soba, dve spavace sobe, kupatilo, wc, kuhinja odvojena, degazman, terasa na koju izlaze obe sobe. Sredina ulice, daleko od buke i guzve. Garaza. Lux zgrada sa samo 10 stanova, dva stana po spratu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 900 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na Lionu, u modernoj luksuzno opremljenoj zgradi na 2 spratu. Orjentisan je ka dvorištu i ima predivan pogled sa obe terase. Stan je trosoban 82m2 sa odvojenim spavacim blokom, dva kupatila i dve terase. Stan je potpuno opremljen najsavremenijim luksuznim nameštajem,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 900 €, 90,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.000 €
19.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelep svetao dvostran renoviran stan preko puta šetališta uz Dunav kod Danube Riverside-a. Za ljubitelje reke i prirode, odlična lokacija i pozicija. A beautiful, bright, two-sided renovated apartment across the road from promenade along the Danube near Danube Riverside. For river....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3.5, 87m2(teraa 3m2), CG, dva lifta, II/XII, telefon, interfon. Uknjiženo 84m2 Izdaje se troiposoban, komforan stan od 87m2 na fantastičnoj lokaciji na Vračaru. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 12 spratova u zgradi stare kvalitetne gradnje sa dva lifta. U stanu su sve prostorije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99636, III/VII, klima, lift, terasa. Izdaje se u stan, 85m2, trosoban, namesten, na odlicnoj lokaciji ul Radnicka. Visoki plafoni. Grejanje CG gradsko. Interfon, klima, lift. 2 spavace sobe, kuhinja i trpezarija odvojeni od dnevne. Kupatilo sa ves masinom. U stanu ima....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 450 € na 500 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 500 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 450 €
11.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namesten veoma komforan i svetao stan, 4,0, 1/2, trostrano orjentisan, lep raspored, 3 odvojene spavace sobe i dnevna soba, 2 kupatila, ostava, velika terasa sa odvorenim pogledom, PVC stolarija, Etazno grejanje i inverter klima, internet, kablovska, interfon, nema lift,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>