• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs 50 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2" pronađeno 4 862 nekretnina - prosečna cena 1.558 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

Babatovo - vikendica površine 50m2 od čvrstog materijala sa manjom terasom na placu površine 28,8 ara. Dnevni boravak, kupatilo i kuhinja. Bunar dubine 120m, nov hidrofor, video nadzor, alarm, hala 7x20m (140m2), septička jama, voćnjak od 150 stabala raznog voća u punom rodu sa sistemom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Iznajmljuje se svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji, Vidikovački venac. Sastoji se: dnevni boravak , dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo I terasa. Površine 60m2. Renoviran, potpuno namešten, opremljena kuhinja sa uredjajima. Miran kraj sa svim potrebnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 83.700 €, 50,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji stana u Nišu kod toplane u ulici Branka Krsmanovića, od 50 kvadrata po ceni od 83 700 evra (1400 eu/kvm). -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. --------------------------------------------....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 128.750 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban (50m2) stan. Dnevni boravak sa trpezarijom, kupatilo,terasa i odvojena spavaća soba. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaše GOLD nekrentine. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 500 €, 50,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se magacin u Zemun Polju od 50m2. Objekat je zaseban, ima vodu, struju (trofazna i monofazna sa odvojeniim satom), sanitarni čvor, dvoje garažnih vrata, veliki parking. Visina magacina je 4m. Ovaj magacin je pogodan za skaldistenje robe kao i za neke usluzne delatnosti ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen na 50m2, mereno 55m2, 2.0, eg, polunamešten, 3/3 sprat, nema lift. Grejanje - električni kotao (radijatori). Stan je u dobrom stanju, izuzetno svetao. Zgrada iz 2009. god. U zgradi nema puno stanova. Prostorije: predsoblje, spavaća soba, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep stan u samom srcu Vračara. Izdaje se kompletno namešten, sa svim stvarima koji su na slikama. Veliki broj gradskih linija koje nude odličnu povezanost sa svim delovima grada . Mogucnost zakupa privatnog parkinga. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan stan na najpopularnijoj lokaciji u Novom Sadu. Kompletno namešten. Največi kvalitet opreme. Nekretnina koja sama sebe reklamira. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 170 €, 50,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u prizemlju kuće, kao kancelarijski prostor, u Durlanu površine 50m2 sa grejanjem i hlađenjem na inverter klime (u svakoj sobi po jedna). Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kompletno nameštenom kuhinjom, odvojene sobe sa ugradnim ormarima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposobanstan na Paliluli, iznad NKC-a, u Železničkoj koloniji. Stan se nalazi u zgradi na II-spratu bez lifta, povrsine od50m2.Grejanje je na TA pec Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, kupatila, terase,ostave i hodnika. Stan je u staroj gradnji, solidno očuvan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje Novi Sad - Centar | Moderan stan 50m², lift, terasa, odlična lokacija Osnovne informacije Struktura: Dvosoban stan POVRŠINA: 50 m2 Sprat: 2. sprat (lift) Lokacija: Centar Novog Sada Grejanje: Gradsko Opremljenost: Potpuno opremljeno i moderno Prilagođeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, dvosoban stan u centru Niša. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 50 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

U ataru sela Valakonje prodaje se domacinstvo sa oko 4hektara zemlje,kuca sa pomocnim objektom.Objekti su neupisani,tj neucrtani.Kuca ima cetiri prostorija,na podu je samo beton.U dobrom je stanju od tvrdog materijala.Ima vode i struje.Domacinstvo poseduje svoj bunar odakle se i snabdeva....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 750 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99971, PR/III, klima, lift, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan, smešten u centru Vrnjačke Banje, i na samo 50m od šetališta. Stan je ukupne površine 50m2 (uknjižen na 24,29m2), sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Nalazi se na IV spratu stambene zgrade. Ovaj položaj stana je idealna....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 29.000 €, 50,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica 50m2, čvrste građe u naselju Ostrovica, na prelepom mestu u prirodi, oaza mira na 23ari placa sa vinogradom, voćnjakom i šumom. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje i kupatila, sprat kuće se sastoji od dve spavaće sobe, sprat je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123934, III/III, klima, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorišna zgrada. Nov,namešten stan.Prostrana terasa.Pogled na dvorište. Infostan i internet uračunati u ceni zakupa!Struju plaća zakupac. Blizina KBC Bežanijska kosa.Okretnica 76....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Stan ne zahteva velika ulaganja. Komforan, svetao, odličnog rasporeda. Idealan za život i za izdavanje, zbog odlične pozicije. U blizini Keja, fakulteta... Nekretnina koju vredi pogledati. .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Radnickom naselju. Struktura stana: hodnik, kuhinja i spajz, dnevna soba, spavaca soba, kupatilo, dve terase. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.730 €, 50,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična lokacija, odmah useljiv, bez ikakvih ulaganja. Uknjižen je 1/1 bez tereta. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na sedmom spratu, zgrada ima lift i izdaje se kompletno namešten. Terasa sa pogledom na Skadarliju. Stan je potpuno renoviran na visokom nivou, nove elektro i vodovodne instalacije, PVC stolarija, granitna keramika, hrastov parket. U dnevnoj sobi je trosed sa mogućnošću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan dvosoban stan površine 50 m², smešten na poslednjem, četvrtom spratu moderne i kvalitetno građene zgrade sa liftom. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodnog svetla tokom celog dana, a terasa pruža prijatan pogled na park,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 750 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

#49891, Izdavanje, Stan, Beograd, LEKINO BRDO, 50 m. .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 29.000 €, 50,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Loznici, površine oko 50m2, na 17 ari placa. Kuća poseduje priključke za vodu i struju, kao i osnovni priključak za gas. Kuća je u postupku legalizacije, po strukturi je dvosoban stan. Cena 33.000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, GRBAVICA. prodaje se uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan na sjajnoj mikrolokaciji. Nalazi se u mirnom delu, dvorišno orjentisan, na par minuta od centra grada. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Agencijska oznaka 1005058 (Ljiljana 064/284-4879, 021/382-68-30,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Upravo je renoviran i kompletno opremljen novim i dosad nekorišćenim nameštajem. Prostran je i komforan, prijatne atmosfere i uređen sa ukusom. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade, na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini gradskog parka Čair. Po strukturi je dvosoban, a sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep stan moguc dogovor oko stvari GREJANJE - CG, sprat 1/3, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 43122. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Nova Bekamentova zgrada blizu okretnicr Bulevar-Ustanička.Nov, neuseljavan stan, savremeno opremljen novim stvarima.Veliki dnevo-kuhinjsko-trpezarijski deo sa izlaskom na terasu, odvojena spavaća soba, savremno opremljeno kupatilo. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan dvosoban, svetao stan u glavnoj ulici Mladenovac (Kralja Petra ) od 50m2. Stan je odlično saobraćajno povezan, kako sa Beogradom tako i u lokalu. Brzo useljiv. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br. 2 Radmila .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 92.700 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2022.,

www.indomio.rs

41690, 063 547 298 Branka, Uknjižen KOMPLET RENOVIRAN dvosoban stan kod Železničke stanice. Odvojena kuhinja sa trpezarijom sa svojim prozorom, veliki dnevni boravak, velika spavaća soba. Stan gleda na Frušku goru. Četvrti sprat, zgrada je bez lifta. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan kod Skadarlije, Bajlonove pijace, dvosoban, namešten brzo useljiv .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 50,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetna nekretnina! Strukturno fantastičan dvoiposoban stan na najboljoj lokaciji u gradu! Stan se nalazi u novijoj zgradi, kvalitetno građenoj i pozicionirana tako da je nadomak Bulevara Oslobođenja, a opet u mirnom delu, uvučena od buke. Dvorišno orijentisan. Stan se fizički nalazi....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 180.250 €, 50,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosoban stan, na odličnoj lokaciji. Stan kompletno renoviran, moderno opremljen, veoma svetao i prostran. U spavaćoj sobi poseduje francuski balkon koji joj daje posebnu čar. Stan se trenutno izdaje i ukoliko ga kupujete kao investiciju može biti dobra prilika. Za sve informacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Podbara, . Izdaje se dvosoban stan površine 50m2 na Podbari, na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na odličnoj lokaciji, svega 15 minuta peške od centra Novog Sada. Stan je uselјiv od 11.1. i izdaje se isključivo na dugoročno. Kompletno je namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.500 €, 50,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlican dvosoban stan u jednoj od najkvalitetnijih zgrada u gradu! Pocetak Sremske Kamenice,na par minuta kolima od centra grada.Dosta zelenila u okolini.Pogodan za one koji bi zivot van gradske guzve.Veoma visok nivo opreme u zgradi.Nasa preporuka.Za sve dodatne informacije pozovite!....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 33.000 €, 50,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvorišni stan u centru Zrenjanina, sastoji se iz ulaza, kuhinja, kupatilo, dnevna soba, spavaća soba. Krov na stanu je nov, nova PVC stolarija, podovi su parketi i keramičke pločice. Površina 50m2, cena 33000€. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna kuća u Durlanu u neposrednoj blizini pošte i Maksija u Knjaževačkoj ulici. Nalazi se na placu od 163m2. Kuća je smeštena u donjem delu placa, tako da prednji deo predstavlja dvorište od nekih 110m2. Nepkretnost je površine 50m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 122.000 € na 133.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2025 - 107.000 €
07.04.2025 - 122.000 €
04.03.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112926, III/III, uknjižen. Atraktivan stan na dobroj lokaciji, jedna stanica do Bulevara. Zgrada iz 2009.godine sa ukupno 6 stanova. Stan je svetao, nisu potrebna veća ulaganja. Kosine kreću od 1,60m. Ispred zgrade je malo, lepo uređeno, ograđeno dvorište. Pripadajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 109.000 €, 50,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.indomio.rs

Odličan dvoiposoban stan sa parking mestom u dvorištu zgrade sa kapijom i video nadzorom ! Pozioniran na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Nalazi na samo par minuta hoda od Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, Aleksandar zgrade, samim tim i nedaleko od centra grada, što ovu nekretninu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 780 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdje se veoma svetao stan . Istočna strana sa lepom terasom. Novo. Ne izdavano do sada. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 110.500 €, 50,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA, DVOIPOSOBAN, 50M2+25M2 OGRAĐENO DVORIŠTE. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji u Sremskoj Kamenici. Stan je dvoiposoban sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila i ograđenog dvorišta od 25m2. Rok za završetak radova je proleće 2027. godine. Cena je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 777)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>