• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs 50 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2" pronađeno 4 861 nekretnina - prosečna cena 1.557 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • duplex
    • parket
    • 1.sprat
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Iznajmljuje se svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji, Vidikovački venac. Sastoji se: dnevni boravak , dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo I terasa. Površine 60m2. Renoviran, potpuno namešten, opremljena kuhinja sa uredjajima. Miran kraj sa svim potrebnim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 790 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lux, Smart Home sa parking mestom. Svetao stan idealan za stanovanje kao i poslovni prostor. Izgradnja visokog kvaliteta, aluminijumska stolarija, hrastov parket, smart home, nova kuhinja. Parking mesto- Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 180 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 700 €, 50,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u centru, odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Renoviran, nenamešten. Depozit obavezan. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u kući u Novom selu. Površine je 50m2, sastoji se iz kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan je sa podnim grejanjem, zimi topao, leti hladan. Fiksni troškovi tokom cele godine 15000din. Opremljen je nameštajem i potrebnim uređajima. Ima mogućnost upotrebe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja luksuzan stan na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, Crveni krst u blizini Bulevara kralja Aleksandra! U ponudi je kompletno namešten, nov trosoban stan, idealan za sve koji traže komfor, kvalitet i moderan stil života. Struktura:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

#36183, Izdavanje, Stan, Beograd, LONDON, 50 m. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 142.500 €, 50,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

ID 1135 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće površine 50 m2 za adaptaciju na zajedničkoj parceli u Radialacu. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne velike sobe, kupatila, kuhinje i ostave. Prozori su drveni, podovi betonski, grejanje je na čvrsto gorivo. Moguća je i zamena za garsonjeru. .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 140.000 € na 139.000 € dana 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 139.000 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 145.000 €
08.03.2026 - 143.000 €
25.03.2026 - 139.000 €
29.03.2026 - 140.000 €
13.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Bulevaru Evrope, na 4. spratu kvalitetne zgrade.Stan je kompletno opremljen, bez ikakvih ulaganja – odmah useljiv.Funkcionalan raspored, svetao i prijatan ambijent čine ga idealnim kako za udoban život, tako i kao odličnu investiciju za izdavanje. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 120.507 €, 50,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan površine 50 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade na mirnoj i porodičnoj lokaciji na Klisi. Stan se nalazi u novijoj zgradi i odlikuje se funkcionalnim rasporedom prostorija, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 65.900 €, 50,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička Stanica,klasičan dvosoban stan kompletno renoviran i odmah useljiv. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051417 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban namešten stan u Miše Dimitrijevića na drugom spratu. 2 spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom, terasa sa ostavom, kupatilo. Odlična lokacija na Grbavici, u blizini svih neophodnih sadržaja. Useljiv od 21.05.2026. Cena: 450€ (depozit u visini mesečne kirije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.indomio.rs

Tašmajdan, dvosoban namešten stan .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, 50m2, duplex, II/II, TA, klima, depozit. Izdaje se na dobroj lokaciji namešten stan duplex koji se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i jednom spavaćim sobom u donjem delu, a u gornjem delu je još jedna prostorija. Grejanje je na ta peć a takodje i klima. Nedaleko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2023.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan adaptiran u dvoiposoban kod Kalenić Pijace. Stan je odmah useljiv i bez ulaganja. Ima dve zasebne spavaće sobe, dok su dnevna, trpezarija i kuhinja u sklopu jedne prostorije. Stan može da se kupi i putem kredita. AGENCIJA "TERAZIJE" 2% REALIZACIJA 0641260999 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 104.123 €, 50,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan na trećem spratu stambene sa liftom, zgrade u novogradnji, na Paliluli, u blizini hotela Marica. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, degažmana koji vodi ka spavaćim sobama, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U cenu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na diskretnoj i mirnoj lokaciji Zlatibora, u ulici Čaldov put, nalazi se pažljivo osmišljen dvosoban stan koji odiše smirenošću, toplinom i nenametljivim luksuzom. Ovo je prostor u kojem se tonovi ne nameću, oni umiruju. Stan je smešten na trećem spratu uredne zgrade sa liftom, građene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i veoma svetao stan na II spratu zgrade sa liftom, u mirnoj i traženoj zoni Voždovca. Stan je južno orijentisan, osunčan tokom celog dana, što mu daje prijatnu i toplu atmosferu. Posebna prednost je sopstveni kotao i etažno grejanje, što omogućava potpunu kontrolu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 170 €, 50,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u prizemlju kuće, kao kancelarijski prostor, u Durlanu površine 50m2 sa grejanjem i hlađenjem na inverter klime (u svakoj sobi po jedna). Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kompletno nameštenom kuhinjom, odvojene sobe sa ugradnim ormarima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 500 €, 50,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi na vrlo prometnom mestu, u Bulevaru kralja Aleksandra kod skretanja za Mirijevo. Veća prostorija ima izlog sa roletnom i klimu, manja je kancelarija, pored je kupatilo. Ispred lokala ima tri parking mesta. Pokriven je video nadzorom i ma uveden internet. Lokal je pogodan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 850 €
29.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan za izdavanje, suncana strana pogled na prelepo uredjeno dvorište sa puno zelenila i fontanom. Mesečne režije 50eura. Lux apartment for rent, sunny side view of a beautifully landscaped yard with lots of greenery and a fountain. Monthly utilities 50 euros. Agencijska....

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 99.000 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodično domacinstvo u Loznici na 5 km od grada, i to dve kuće sa pomoćnim ekonomskim objektima na 6.23 Xa okućnice. Pored Rzavske, na placu ima i bunarska voda. Asfaltni put do kuće. Cena 99.000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.5 kompletno renoviran stan u ulici Kneza Miloša. Dvostrano i dvorišno je orijentisan. Zgrada poseduje interfon i video nadzor. U dvorištu zgrade postoji parking za stanare zgrade. Pogodan i za poslovni prostor. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 430 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122450, II/III, klima, renoviran, novogradnja, parking. Odličan stan u novoizgrađenoj zgradi blizu petrovaradinske tvrđave sa parking mestom unutar prostranog dvorišta zgrade. Povoljni mesečni troškovi (informatika oko 2500 din, grejanje po utrošku tokom grejne sezone).....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Trošarina, Beranska ulica, stan u potpuno novoj neuseljavanoj zgradi! + Stan je opremljen novim namestajem i novom tehnikom (frižider, zamrzivač, ploča za kuvanje, rerna, mikrotalasna, mašina za pranje sudova, mašina za pranje veša, led televizor, inverter klima). Optički....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 29.000 €, 50,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća površine 50 m2 u centru Stepojevca, na odličnoj lokaciji u blizini osnovne škole i svih neophodnih sadržaja. Kuća je u lošijem stanju i zahteva renoviranje, što je čini idealnom prilikom za kupce koji žele da nekretninu urede po sopstvenim potrebama. Nalazi....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 67.000 € na 74.250 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 74.250 €, 50,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 67.000 €
01.05.2026 - 74.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući u suturenu uknjižene površine 43m2. Stanu je dodata još jedana prostorija koji predstavlja sobu za ostavu, garderobu ili slično od oko 7m2. Zbog konfiguracije terena stan izlazi na pripadajuće dvorište gde je letnikovac koji pripada vlasniku i u tom delu je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan dvoiposoban stan u centru Grada! Na samo nekoliko minuta hoda od pešačke zone. Jedinstven stan sa odličnim rasporedom i komfornim soba. Idealan za Izdavanje ili život, stan gleda na dvoriste puno zelenila, bez gradske buke i galame. Za više informacija pozvati. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 50,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran stan salonskog tipa površine 50m2 u svrhu poslovnog prostora. Nalazi se na visokom prizemlju u veoma specifičnoj zgradi, u centru grada. Sastoji se od dve sobe, kuhinje i kupatila. Idealan za tihe delatnosti i kancelarije. Ako tražite specifičan poslovni prostor....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 600 €
17.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 95370, VPR/II, klima, salonski, telefon, terasa, ulaz mermerni, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan na odličnoj lokaciji,2min.od Hrama Svetog Save!Lepo opremljen,prostran i prijatan za stanovanje. Soba odvojena hodnikom od trpezarije i kuhinje.Terasa gleda na dvorište.Kupatilo....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 148.000 € na 146.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 146.000 €, 50,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 148.000 €
18.05.2026 - 146.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan trosoban stan u neposrednoj blizini parka, pošte, vrtića, škole.Veoma svetao i okružen zelenilom. Prostorije stana: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Prodaje se kompletno opremljen, sav nameštaj izrađen po meri od vrhunskih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u naselju Stepa Stepanović, Ulica Generala Stefanika. Dvosoban 50 m2 prvi sprat. 500 evra, centralnu grejanje, klima, slobodan parking ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 280 €, 50,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stambeno poslovnog prostora u Donjem Komrenu, koji se retko nalazi u ponudi. Pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor, kao i za kombinaciju i rad od kuće. Nalazi se na prizemlju u pomoćnoj zgradi. Namešten je, opremljen i odmah useljiv, koristio se kao poslovni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposobanstan na Paliluli, iznad NKC-a, u Železničkoj koloniji. Stan se nalazi u zgradi na II-spratu bez lifta, povrsine od50m2.Grejanje je na TA pec Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, kupatila, terase,ostave i hodnika. Stan je u staroj gradnji, solidno očuvan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se smeštaj za radnike u Donjoj Vrežini u Vidovdanskoj ulici. Smeštaj se nalazi u prizemlju porodične kuće sa posebnim ulazom. Stan je kompletno opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima za tu namenu. Površina stana je 50 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 129.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Žarkovu, u potkrovlju uredne i lepe zgrade. Stan ima 50 m², funkcionalnog i komfornog rasporeda, sa odvojenom spavaćom sobom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini autobuske stanice, prodavnica, vrtića i škole, što ga čini idealnim za svakodnevni život. Posebna....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 33.000 €, 50,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvorišni stan u centru Zrenjanina, sastoji se iz ulaza, kuhinja, kupatilo, dnevna soba, spavaća soba. Krov na stanu je nov, nova PVC stolarija, podovi su parketi i keramičke pločice. Površina 50m2, cena 33000€. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 113.500 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u samom centru grada na Nišavskom keju. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 50 m2(uknjižene 44m2). Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u mirnom delu Zemuna, Gornji grad, u blizini škole, kao stanice vise linija gradskog prevoza. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.600 €, 50,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Telep, 50m2, dvoiposoban stan. Na prodaju je moderno uređen, odmah useljiv dvoiposoban stan na drugom spratu kvalitetne novogradnje na Telepu. Stan je uknjižen na 50 m², realne površine oko 52 m², a pripada mu i velika privatna krovna terasa od oko 60 m² sa otvorenim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 280 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekrentina, prazan jednoiposoban stan u prizemlju kuce, idealan za kancelariju (poslovni prostor), u blizini centra grada. Uknjižena površina stana iznosi 50m2 i sastoji se od ulaznog dela, dve odvojene sobe i toaleta. Stan ima i pripadajuce dvoriše u okviru kuce. Grejanje....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?