• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji - GoHome traženje oglasa na webu
  • www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji" pronađeno 942 nekretnina - prosečna cena 1.442 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 197.536 €, 54,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su dvoiposobni stanovi u novogradnji na Paliluli, u mirnoj i traženoj zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona. Objekat je u izgradnji, manjeg formata i namenjen isključivo stanovanju, sa ukupno 18 stambenih jedinica, projektovan kao boutique stambena zgrada sa naglaskom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 100.790 €, 54,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan stan u mirnom porodičnom kraju. U krugu stana se nalaze autobuska stanica, apoteka, kao i brojne trgovinske radnje. Sam stan se nalazi u zgradi od bele fasadne cigle, prepoznatljivog kvaliteta. Zgrada je odlično održavana, ima interfon i lift. Stan se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

LEP NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra: 9112374.Izdaje se potpuno namešten, lep dvosoban stan sa terasom na trećem spratu zgrade sa liftom na Novom Naselju, u ulici Mileve Marić. Stan je okrenut ka istočnoj strani i dvorišno orijentisan.Odmah useljiv.Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 54,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jako funkcionalan dvoiposoban stan na Novoj Detelinari. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, Stan se  prodaje bez nameštaja. ( AleksUna nekretnine, Novi Sad Reg. Br. 063) .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 205.200 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 54m2 (terasa 3m2), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu, u Ustaničkoj ulici na 5 minuta vožnje od Hrama Svetog Save. Navedeni stan se nalazi na trećem spratu i severoistočno je orijentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 140.000 €, 54,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Novoj Detelinari Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Odličnog je rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 280 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u Durlanu, preko puta škole Mika Antić. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 54m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 450 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125923, III/VII, ostava. Uslovi zakupaObavezan depozit 400 €Pogodno za: Radnike, Porodice, StudenteNisu dozvoljeni kućni ljubimciO stanuStan u zgradiKvadratura: 54m²Na 3. spratu od ukupno 7 spratovaUobičajeno stanjeProstorije: kupatilo, toalet, ostavaOpremljenost: Namešteno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.048 €, 54,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Savremena zgrada sa liftom | Završetak radova DVOIPOSOBAN STAN 54 m2, PETROVARADIN (U IZGRADNJI) - leto 2026. godineProdaje se dvoiposoban stan od 54 m2 na trećem spratu nove stambene zgrade sa liftom i ukupno 20 stanova. Nalazi se u mirnom i uređenom delu Petrovaradina, savršenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 54,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan 54m kod Ž.stanice Renoviran Lokacija: Železnička stanica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Save Kovačevića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 54m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN RENOVIRAN DVOSOBAN STAN KOD STANICE--- Agencijska šifra: 9106783. Izdaje se polunamešten (sa kuhinjskim elementima), renoviran, dvosoban stan od 54m2 na 3.spratu zgrade bez lifta blizu Železničke stanice. Može se i kompletno isprazniti. Useljiv je odmah. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na Rotkvariji NeNamešten Dvoiposoban stan 54 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u ulici Save Kovačevića na Trećem spratu,dvorišne orijentacije ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,dve sobe jedna veća i manja,toalet i Lepu veliku Terasu sa Pogledom na Park i Lepom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, dvosoban stan, u odličnom stanju, nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi bez lifta, u neposrednoj blizini medicinskog fakulteta i parka Sveti Sava. Sastoji se iz komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 550 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvosoban stan površine 54m2 u ulici Jovana Cvijića. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i terase Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom. Dvorišno orijentisan Garaža površine 20m2 i uračunata je u....

 
 
 
  Stan, RUMA, 71.400 €, 54,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan bez ulaganja, u naselju Kudoš. Ima 54m2, u to spada dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, terasa i kupatilom. Stan je na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prodaje se kompletno namešten, kao na slikama. Mirno i porodično naselje, dosta parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 54m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta na Margeru. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i dve terase /lođa i terasa/.Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 139.000 € na 144.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 54,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2025 - 139.000 €
27.02.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stan, Nova Detelinara. Treći sprat, lift, terasa. Odličan raspored, iz hodnika u sve prostorije,prelepa terasa. Brzo useljiv. Šifra stana 1000059 (Aleksandar Petrović, tel.: 021/382-68-30, 063/77-76-233, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br, posrednika: 802, web-sajt:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran dvoiposoban stan Veljka Dugoševića, Severni bulevar U mirnom dvorišnom okruženju, a samo nekoliko koraka od Severnog bulevara, na trećem spratu uredne zgrade bez lifta, nalazi se funkcionalan stan od 54 m, spreman za useljenje. Stan je potpuno renoviran i dolazi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 400 €
15.03.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127749, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se potpuno namešten stan 54m2 u Mileve Marić ulici na trećem spratu sa liftom. Oko zgrade ima puno zelenila i parkinga. Odličan za porodicu sa decom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo vrlo lep dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u maloj, mirnoj ulici u centralnom delu Mirijeva, stan je u završnoj fazi gradnje na trećem spratu zgrade čije se useljenje očekuje za oko mesec dana, sa svim potrebnim dozvolama i kompletnom dokumentacijom, zgrada se nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan dvosoban (54m2) na odličnoj lokaciji, u dobro održavanoj zgradi iz 2000. godine, u potpunosti namešten i opremljen, uključujući kompletno novi nameštaj i belu tehniku, novo kupatilo i potpuno opremljenu kuhinju. Stan se nalazi na drugom spratu (ali budući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u pešačkoj zoni u samom centru grada, u pešačkoj zoni. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 65m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, odvojene trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 161.450 €, 55,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep i funkcionalan jednoiposoban stan površine 55 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade sa centralnim grejanjem. Stan je potpuno renoviran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja, pružajući savršen spoj komfora, estetike i praktičnosti. Posebnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Nova Detelinara, dvosoban stan u Kornelija Stankovića na trećem spratu. Stan se izdaje na duži period. Prednost imaju mladi bračni parovi. Stan je kompletno opremljen. Blizina škole, supermarketa, gradskog prevoza (linije 3, 7, 13, koji vode do centra, železničke/autobuske stanice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene cene su bez uračunatog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novoj zgradi, u potpunosti prazan, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u ulici Đordja Jovanovića (pored BITEF-a). Video nadzor, ulaz u zgradu sa šifrovanim inerfonom za svaki stan. Stan 55m2. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve pijace, pošte, Osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 161.450 €, 55,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo na odličnoj lokaciji , dvosoban 55m2 , renoviran, svetao stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. Izdvajamo funkcionalan raspored ,kvalitetnu keramiku koja je korišćena za kuhinju i kupatilo, grejanje je na gas , plaća se po utrošku. Postoji mogućnost kupovine garažnog....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 89.900 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno opremljen stan u novogradnji, poseduje odvojenu spavaću sobu, postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 120 eur. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Panteleju. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno renoviran i izdaje se polunamešten. Opremljen je novom kuhinjom i ormanima. Postoji mogućnost kompletnog opremanja. Može se izdati i kao poslovni prostor. Površina stana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i kompletno namešten dvosoban stan površine 55 m² u ulici Vojvode Vlahovića, na 3. spratu kvalitetne i uredne zgrade. Stan se sastoji od: - dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom - spavaće sobe - kupatila - terase Grejanje je podno, što omogućava izuzetnu udobnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

namesten stan u Bulevaru Zorana Djindjica na Novom Beogradu pored Politehnicke akademije. Stan je potpuno funkcionalan i renoviran. Poseduje centralno grejanje i veliki javni parking sa prednje i zadnje strane zgrade. Mesecne rezije iznose 120e+EDB po potrosnji. GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

KOMFORAN, LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN U CENTRU---Agencijska šifra: 9111932. Izdaje se komforan, lepo namešten dvosoban stan na 3. spratu novije zgrade sa liftom, u Centru.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Nemanjića. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Površine je 55m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene trpezarije i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je centralno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sava Kovačevića, Prvomajska, 3.0, LUX, kompletno renoviran, nekorišćen Na idealnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu sa odličnom povezanosti sa svim delovima grada i blizinom svih neophodnih sadržaja za udoban život, prodaje se kompletno renoviran stan sa pažljivo biranim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u lux naselju A blok, kompletno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvorišno je orijentisan, cg po utrošku, video nadzor, uređeno naselje, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport City-ja. U izgradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.750 €, 55,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Adamovićevo naselje, Novi Sad. Prodajemo kompletno renoviran, svetao dvosoban komforan stan površine 55 m2, na prestižnoj lokaciji , u Adamovićevom naselju. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade od ukupno 5. spratova, koju odlikuje kvalitetna starija gradnja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan stan površine 55m2 u samom centru Novog Sada. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Na trećem spratu zgrade sa liftom. Nije pet friendly. Useljivo od 01.06. U neposrednoj blizini centra i pešačke zone. Potreban depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.810 €, 55,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU---Afencijska šifra: 1007963.Prodaje se funkcionalan i svetao dvoiposoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom. Stan je okružen zelenilom i u mirnom je delu grada na Novom Naselju. Idealan je za porodičan život. Sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 631-672 (od ukupno 754)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>