• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji" pronađeno 942 nekretnina - prosečna cena 1.442 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 111.490 €, 52,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 162.740 €, 52,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo polunamešten dvoiposoban stan na Grbavici Smešten je na 3. spratu u zgradi sa liftom, koja poseduje biciklanu. Sastoji se od dnevnog borvka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Idealan je za porodični život kako zbog svoje lokacije u čijoj su blizini svi neophodni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125694, III/VI, lift, terasa. Izdaje se prazan dvosoban stan na Limanu tri. Treći sprat sa liftom. Ima ugrađen plakar u hodniku. Centralno grejanje. Odmah useljiv. Sastoji se od komfornog predsoblja, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebno toalet i lepe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 250 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan u naselju Bagljaš, 52m2 ( adaptacijom realno ima više m2), nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće i dečje manje sobe, kupatila, hodnika i terase.Stan se izdaje potpuno namešten i useljiv od 1.aprila.Centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN U STROGOM CENTRU--- Agencijska šifra: 9106708. Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan (52m2) na trećem spratu nove zgrade sa liftom, stan se nalazi u strogom centru grada, na minut od pešačke zone. PET FRIENDLY. Useljivo od 03.06.2026.godine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je funkcionalan i kompletno namešten dvosoban stan površine 52m2 koji se nalazi na Limanu 3 jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je smešten na 3 spratu u zgradi sa liftom što dodatno doprinosi komforu svakodnevnog života. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 91.000 €, 52,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlicno organizovan 3.0 stan u Kaluđerici od svega 52m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevne sobe, dve sobe, kupatila, spavaće sobe i lodje. Samo keš kupci (u postupku ozakonjenja, moguca overa kod notara). U ponudi imamo i druge kvadrature na prizemlju, drugom i trećem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan u zgradi sa liftom, rampom za invalide i parkingom. Opremljen svim kucanskim aparatima (2 tv-a, klima, ves masina, usisavac) i svim potrebnim namjestajem. Veliki ugradni ormari sa mnogo prostora. Podno grejanje, zgrada je spojena na toplanu. Ispred zgrade....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 119.700 € na 121.700 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 121.700 €, 52,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 121.700 €
15.04.2026 - 119.700 €
22.04.2026 - 121.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevo 3 – naselje sa specifičnom mikroklimom i kompletnom infrastrukturom, koje pruža sve pogodnosti porodičnog života u prestonici. U blizini se nalaze Osnovna škola „Pavle Savić“, vrtić „Zvončica“, pijaca, Dom zdravlja, marketi, fitnes centri i uslužne radnje i delatnosti, te....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 188.000 €, 52,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban renoviran stan na Južnom bulevaru, VračarNa prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 52 m2, smešten na trećem spratu uredne zgrade sa liftom, u jednoj od traženijih ulica na Vračaru - Južni bulevar. Stan je dvostrano orijentisan, što omogućava obilje prirodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 550 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten stan, na trećem spratu kod Botaničke bašte, dvorišno orjentisan. Moguć je najam na duže vreme. Mesečna kirija 550€ plus mesečni toškovi režije. Na početku se ostavlja depozit u visini dve mesečne kirije. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 550 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Novom Sadu, kod Socijalnog, u neposrednoj blizini centra grada. Stan je odličan izbor za one koji žele praktičnu lokaciju i dobru povezanost sa svim važnim sadržajima. Stan je površine 52 m² i nalazi se na 3. spratu zgrade od ukupno 6 spratova. Struktura stana je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.000 €, 52,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi projekat - stambeni objekat spratnosti Po+P+3+Ps sa 14 stambenih jedinica i 15 garažnih mesta u podzemnoj garaži. Zgrada se nalazi u ulici Kapetana Miloša Žunjića. U neposrednoj blizini nalazi se škola, vrtić, pijaca i marketi. Na samo nekoliko minuta hoda od zgrade nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 199.000 €, 52,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan površine 57m², smešten u mirnom i lepo povezanom delu Konjarnika, u Glasinackoj ulici. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade od ukupno 5 spratova. Po strukturi je dvosoban, sa odličnim rasporedom i mogućnošću lake adaptacije u 2.5 soban stan,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 450 €
24.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA LIMANU 3--- Agencijska šifra:9112289.Izdaje se namešten, dvoiposoban stan od 52m2 na 3.spratu stambene zgrade sa liftom na Limanu 3. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.Odmah useljiv.Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban, renoviran i nenamesten stan na Limanu 3, u ulici Narodnog fronta 24. Stan ima 52 m2 i nalazi se na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Raspored je veoma funkcionalan, jer se iz hodnika ulazi u sve prostorije. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV Stan za izdavanje na Panteleju u Niša sa parkingom u podzemnoj garazi. Po strukturi stan je jednoiposoban, povrsine 45m2, na 3. spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevni boravak sa trpezarijom, terasom i kuhinjom, kupatilo i odvojena spavaca soba. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 53,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2023.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan u Gogoljevoj. Stan je odličnog rasporeda (iz hodnika u sve prostorije) i nalazi se na 3. spratu stambene zgrade za kolektivno stanovanje. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće, kupatilo + mokri čvor koji može da posluži i kao ostava i terasu od cca 4.5m2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na duži rok izdaje se dvosoban, komforan, namešten i opremljen apartman, površine 53 m2, na trećem spratu stambene zgrade sa centralnim grejanjem i parking mestom na Crvenom krstu za 600 EUR mesečno. AG PROVIZIJA 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 500 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U kvalitetnoj, novijoj zgradi, preko puta hotela Jugoslavija, nudimo vam dvosoban stan, kompletno namešten. U stanu je dozvoljen boravak životinja. Stan poseduje i svoj podrum, kao i zajednicku prostoriju na spratu, za sušenje veša ili odlaganje nekih stvari. Okrenut je ka unutrašnjem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 700 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo sjajan, svetao, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi bukvalno na 5 minuta hoda od svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na 3.spratu u zgradi sa liftom. O sigurnosti lokacije nema potrebe trošiti reči, ambasade su sa svih strana.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 850 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen, izuzetno svetao dvosoban stan na Vračaru, u mirnoj i traženoj lokaciji, na par minuta od Beogradskog dramskog pozorišta. Stan je funkcionalnog rasporeda i poseduje terasu, idealnu za uživanje tokom cele godine. Stan se izdaje potpuno namešten, sa kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 950 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan sa garažom - Autokomanda, Admirala Vukovića, VoždovacIzdaje se luksuzno namešten i svetao stan površine 53 m2, smešten u mirnoj ulici u blizini Autokomande, u novijoj zgradi sa malim brojem stanova. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade od ukupno 4 sprata i pruža visok....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 132.000 €, 53,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAN OD 53m2 KOD OPŠTINE. STAN JE NA TREĆEM SPRATU, OSUNČAN TOKOM CELOG DANA, PRELEPA TERASA PRUŽA POGLED NA REKU. IDEALAN JE ZA ODMOR, OPREMLJEN U MINIMALISTIČKOM STILU. POGODAN I ZA STANOVANJE I ZA IZDAVANJE. POSEDUJE ODVOJENU SPAVAĆU SOBU. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN STAN U CENTRU---Agencijska šifra 9109267. Izdaje se komforan, kompeltno namešten dvosoban stan na 3. spratu zgarde sa liftom, u Centru. Stan je useljiv od 01.03.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov i luksuzan stan za najam u centru Beograda u Savskoj ulici. Stan se izdaje namešten. Nalazi u blizini Kliničkog centra, Palate pravde, kule Beograd, tržnog centra Galerija, parka Beograd, Savskog trga, Savskog šetališta, Ekonomskog fakulteta.. U bloku postoji veliki Maxi diskont....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 205.440 €, 53,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena je izražena sa PDV-om projektovana 53,36m2 (3.500 EUR/m2 + 10% pdv). Povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Završetak radova jun 2026. godine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, cg sa kalorimetrima, novija gradnja, 3/5, lift, terasa. Na samo nekoliko minuta hoda od Vukovog spomenika, izdaje se moderno namešten trosoban stan površine 53 m² sa velikom, prostranom terasom. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5 spratova, u zgradi novije gradnje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Lep,moderno namešten stan izdaje se u samom centru grada.Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom,kuhinjsku nišu,spavaću sobu i kupatilo. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

LUX DVOSOBAN STAN U BELVILU ZA IZDAVANJE! Kontakt: +381668091211 Cena: 700 EURA Lokacija: Beograd, Belvil, sprat 3/13 Površina: 53 m2 Struktura: Luxuzan dvosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji od: - komotnog dnevnog boravka; - kuhinje; - trpezarije; - spavaće sobe; - terase.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 115.000 €, 53,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u centru Zlatibora. U potpunosti nov stan, neuseljavan. Odličan za investiciju. Stan ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom. Sa terase se pruža lep pogled na planinu. GREJANJE - Etažno, sprat 3/5, LIFT, TERASA, PARKING, NOVOGRADNJA, INTERFON....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji, u blizini Ada mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 950 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno namešten dvosoban stan površine 53 m2 u novogradnji na Voždovcu, u blizini Autokomande. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade i odlikuje se svetlim i funkcionalnim rasporedom. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i kompletnom kuhinjskom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan stan na sjajnoj lokaciji – Slavija. Stan je u potpunosti renoviran i opremljen nameštajem i savremenom belom tehnikom i poseduje sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Prostran je i svetao tokom celog dana. Nalazi se na trećem spratu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 135.000 € na 128.750 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 53,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 135.000 €
27.02.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam uknjižen, funkcionalan dvoiposoban dupleks površine 53 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade, u jednoj od najmirnijih i najtraženijih ulica na Grbavici. Ovaj prijatan stan idealan je kako za porodični život, tako i za mlade parove, studente ili kao investicija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, dve spavaće sobe, cg po utrošku, video nadzor, u zatvorenom kompleksu obezbeđenom kapijom, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 111.000 € na 116.600 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 116.600 €, 53,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 111.000 €
10.05.2026 - 116.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan stan površine 53m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Struktura stana je veoma praktična – poseduje dve spavaće sobe, što ga čini pogodnim za porodicu, parove ili izdavanje.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

2,5 soban stan u novogradnji kod Mašinskog fakulteta - Ivankovačka ulica Cena: 700 eura | Površina: 53 m2 | Struktura: 3.0 | Lokacija: Palilula - CentarIzdaje se funkcionalan i lepo opremljen trosoban stan u novijoj zgradi u Ivankovačkoj ulici, neposredno uz Mašinski fakultet. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 100.790 €, 54,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan stan u mirnom porodičnom kraju. U krugu stana se nalaze autobuska stanica, apoteka, kao i brojne trgovinske radnje. Sam stan se nalazi u zgradi od bele fasadne cigle, prepoznatljivog kvaliteta. Zgrada je odlično održavana, ima interfon i lift. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 54,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jako funkcionalan dvoiposoban stan na Novoj Detelinari. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, Stan se  prodaje bez nameštaja. ( AleksUna nekretnine, Novi Sad Reg. Br. 063) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 111.240 €, 54,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1084430 - Uknjižen dvosoban stan na Novom naselju, u blizini GRAS-a. ODržavan, ali iziskuje izvesna ulaganja. Treći sprat, lift, terasa. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 188.000 €, 54,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja prelepog, uknjiženog (može kredit), komfornog, izuzetno osvetljenog stana od 54 m2, koji se nalazi na na trećem spratu lepe zgrade pravljene 2008.godine. Stan je dvostrano orijentisan, i tokom celog dana je osunčan! Ujutru je osunčana trpezarija a popodne dnevni boravak i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 754)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>