• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat novogradnja barem 60 m2 što - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat novogradnja barem 60 m2 što - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat novogradnja barem 60 m2 što manji

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat novogradnja barem 60 m2 što manji" pronađeno 244 nekretnina - prosečna cena 1.637 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.300 €, 135,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Senjak - Luksuzan četvorosoban stan sa baštom, 135 m2 U jednoj od najmirnijih i najlepših ulica na Senjaku izdaje se prostran i luksuzno opremljen četvorosoban stan, smešten na drugom spratu zgrade sa liftom. Lokacija je izuzetno pogodna — u neposrednoj blizini se nalaze internacionalne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 340.000 €, 136,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov šestosoban dupleks stan bez kosina, 136 m2, na drugom spratu urbane vile na Telepu. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Strukturu stana na prvom nivou čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatilo i 3 terase. Na drugi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 437.440 €, 137,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzna etaža u Novom Sadu, u traženom Adamovićevom Naselju, na drugom spratu moderne zgrade. Površina od 137 m² pruža izuzetnu fleksibilnost i mogućnost organizacije prostora kao jedne ili dve stambene jedinice, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Prostor je nov,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 276.000 €, 142,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan na jednoj od najlepših gradskih lokacija, u blizini Čaira i Saborne crkve,142 m . Stan se nalazi na drugom spratu male stambene zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe od kojih jedna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 1.100 €, 143,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 6070 NS – 5-soban, 143m2, novogradnja –premium kvalitet centar, Vase Stajića. za stanovanje ili POSLOVNI PROSTOR . 4.sprat 2 kupatila Novo, lux polunamešten stan (kuhinja). Optički internet PET FRIENDLY Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 1100 e + depozit Opciono - doplata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 815.000 €, 145,00 m2 cca 5620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Luxuzna novogradnja na nejlepšoj lokaciji na Vračaru. Kod samog Hrama Svetog Save. Ova stambeno poslovna zgrada izgrađena je od vrhusnkih materijala sa visokim stepenom energetske efikasnosti. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjskim delom, open....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 460.000 €, 147,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Fantasican cetvorosoban stan u maloj stambenoj zgradi u najlepsem delu Banovog brda, Golf naselju u neposrednoj blizini Kosutnjaka. Stan se nalazi na drugom spratu, trospratne zgrade. Svaka etaza je zaseban stan sto nudi dodatnu privatnost stanarima. Stan je cetvorostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 784.400 €, 148,00 m2 cca 5300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja se nalazi u jednoj od najlepših ulica na Vračaru, na uglu Braničevske i Lamartinove ulice, u kojoj je i spomenik kulture Kuća arhitekte Momira Korunovića, koji ovoj ulici daje posebnu draž spajajući modernu i srednjoevropsku arhitekturu. Vrhunska novogradnja po sistemu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 894.000 €, 149,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Zavrsen luksuzan stan na Neimaru Internacionalnih brigada U jednoj od najtraženijih ulica Neimara, u modernoj novogradnji, prodaje se izuzetno kvalitetno građen stan na drugom spratu, grada poseduje garažu na dva nivoa, uz stan idu i jedno ili dva garažna mesta, po potrebi kupca uz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 1.000.000 €, 149,00 m2 cca 6710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici, gde i dalje dominira zona nize porodicne gradnje. Na potezu izmedju Hrama, a blize Neimarskom parku, svojom prefinjenoscu, zgrada oslikava....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 167,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno sređena kuća u naselju Vinogradi, sa prelepim prostranim pravougaonim placem površine 12,73 ara. Na prizemnom delu nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijskim i kuhinjskim blokom. Na podovima je urađen hrastov parket, nov, neupotrebljavan. Takođe u sastav prizemnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 465.000 €, 172,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su kori����eni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 3.200 €, 174,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno izdavanje luksuznog stana na Senjaku. Na prestižnoj i mirnoj lokaciji na Senjaku, izdajemo prostran stan površine 174 m2, koji pruža savršenu kombinaciju komfora, luksuza i privatnosti. Stan se nalazi na prvom spratu potpuno nove, moderne zgrade vrhunske gradnje, opremljene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.100 €, 176,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Rezidencijalna gradska zona, mirna ulica, lak pristup autoputu. Stambeno poslovno okruzenje. Lepa ulica za zivot i posao, juzna strana - suncani deo ulice, kvalitetna gradnja. Duplex stan na vozdovcu, komforan i za stanovanje i za firme. Komforan stan, renoviran, dupleks, veoma komforan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.500 €, 190,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan Stan za Izdavanje na Vračaru. Ovaj ekskluzivni stan od 180m2, smešten u srcu Vračara, na prestižnoj lokaciji na Neimaru, ispod Hrama Svetog Save, predstavlja vrhunski primer luksuznog stanovanja u Beogradu. Stan se nalazi na 2. spratu u visoko kvalitetnoj, intimnoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 485.000 €, 197,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 77933, II/II, terasa, novogradnja, garaza, parking. Dva lux stana u zgradi. Prodaje se stan na drugom spratu. Pogled na park. Visina plafona 3 m na podu granit u celom stanu. Podno grejanje. Svaka soba ima svoje kupatilo i gostinski toalet. Ogroman dnevni boravak kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 3.000 €, 250,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan poslovni prostor u Veterniku, uz najprometniju saobraćajnicu, Novosadski put. Prostor je formiran po principu open space, površine 250m2, veoma svetao i prostran. Poseduje odvojen deo za toalete (muški i ženski), kao i kuhinju koja će biti opremljena. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, MALI MOKRI LUG, 3.000 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se vertikala kuće sa ograđenim dvorištem, korisne površine 250m2. Objekat je troetažni, projektovan kao višenamenski poslovni prostor, a čine ga magacinski prostor u prizemlju, po tri kancelarije na 1. i 2. spratu i "open space" u potkrovlju. Svaka etaža ima kupatilo i deo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.5, 270m2 (tri terase od kojih je jedna krovna od 100m2), 2/2, triplex, CG/podno, interfon, internet, ktv, video nadzor, dva parking mesta. U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno luksuznu, vanserijsku nepokretnost koncipiranu kao triplex u ulici Luke Vojvodića na obodu Košutnjaka.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 450.000 €, 300,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovno-stambeni objekat u novogradnji u mirnom delu grada u naselju Čalije. Površine je 300m2, spratnosti Po+P+2+krovna terasa. U prizemlju se nalazi hodnik, tri prostorije i toalet. Prvi i drugi sprat su indentične strukture i sastoje se od hodnika, dve prostorije i....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 250.000 €, 337,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 47557, 1a, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Velika porodicna kuca sa dva lokala u prizemlju i dva sprata stambenog....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 460.000 €, 345,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 84698, 4.2a, kanalizacija, klima, terasa(3), uknjižen, nov, fasada dobra, garaza, parking. 3 stambena nivoa (1,2 sprat +pk) , plus npr ( prostrana garaža), vešernica, ostava, garsonjera. Na spratovima 3 trosobana stana. U svaki stan se ulazi zasebno sa unutrašnjeg stepeništa.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.500 €, 350,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, poslovno-stambeni objekat ukupne površine 350 m², smešten u mirnom i atraktivnom delu Petrovaradina – Stari Majur, u neposrednoj blizini Preradovićeve ulice i Petrovaradinske tvrđave. Objekat se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1,5 km od centra Novog Sada,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 99.999 €, 400,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvospratna kuća u Farkaždinu površine 400 m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba i kupatilo. Na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 459.000 €, 460,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Vila lux - Barajevo Za ljubitelje života van grada, uz puni komfor i luksuz, ekskluzivno izdvajamo iz ponude izuzetnu kuću vrhunskog kvaliteta, sagrađenu za lične potrebe 2017.g. Na izuzetnoj lokaciji, na samo 15 minuta minuta vožnje od Banovog brda i 5 minuta od Ibarske magistrale,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 399.990 €, 490,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi, zasebna kuća na placu od 7ari na Petlovom Brdu. Kuća je stambeno-poslovni objekat. U osnovi ima 164m2 i na 3 nivoa je, sa 7 ari urednenog placa. U neposrednoj blizini se nalaze svi infrastukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot. Maxi, Orasac, apoteke, banka,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.900 €, 510,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vila sa bazenom je sagrađena na zasebnom placu u elitnom delu Košutnjaka na Banovom Brdu i okružena je kućama sličnog kvaliteta. Ukupna kvadratura je 510 kvadratnih metara i 4 sprata. Sadrži 6 spavaćih soba od kojih svaka ima zasebno kupatilo. U prizemlju vas čeka prostrani dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 7.200 €, 550,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

U rezidencijalnom delu Senjaka, izdajemo luksuznu kuću od 550 m2 sa dvorištem od 7 ari placa i pomoćnim objektom od 80 m2 (za poslugu). U cenu zakupa uključen je i baštovan. Kuća je odličnog i funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od suterena, prizemlja i dva sprata. Podrum se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 8.400 €, 700,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma atraktivan, uskoro useljiv, nov poslovni prostor, u modernoj poslovnoj zgradi, na potezu između Novog Sada i Veternika. Open-space koncept sa mogućnošću pregrađivanja i prilagođavanja prostora za sopstvene potrebe, 700m2 po etaži, ukupno 1400m2, na prvom i drugom spratu.....