• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat novogradnja barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat novogradnja barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat novogradnja barem 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat novogradnja barem 60 m2" pronađeno 243 nekretnina - prosečna cena 1.631 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 222.000 €, 60,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Nov stan, novogradnja, koja je useljiva do oktobra ove godine. Stan na drugom spratu sa terasom koja gleda na Strumičku. Zgrada ima energetski pasoš. Poseduje lift, klime, uradjeno kvalitetnim materijalom. U blizini park, vrtići, marketi. Za keš kupce. Prostorije: predsoblje, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60m2, u novogradnji, na Paliluli, iznad crkve Sv Nikola u neposrednoj blozini Generalskih vila. Stan se nalazi u objektu spratnosti Po+P+2, na drugom spratu bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, poluizdvojene kuhinje, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 182.220 €, 60,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA – 2.5 SOBAN STAN, 60m² – ODLIČNA LOKACIJA! Prodaje se moderan i funkcionalan stan u novogradnji, smešten u mirnom i traženom delu grada, u neposrednoj blizini naselja Braće Jerković. Lokacija: odlična povezanost sa svim delovima grada, blizina škole, vrtića, prodavnica....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat novogradnja barem 60 m2'
350 €
105.000 €
900 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u novoizgrađenom Kosa kvartu na Bežanijskoj kosi. Stan je prvi put useljiv, a sav nameještaj i bela tehnika su novi. Idealan je za pojedinca ili par. Nepušači i osobe bez kućnih ljubimaca imaju prednost. Stan karakteriše moderan koncept sa velikim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

erfektan dvosoban stan u kući, sa ulazom kao u svaku zgradu, zajedničkim hodnikom. Stan je u perfektnom stanju, kompletno namešten, jako zdrav za život. Stan poseduje dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, i kupatilo. Grejanje: EG Neposredna blizina osnovne, srednje škole,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno opremljen dvoiposoban stan, površine 60m², smešten na drugom spratu novije stambene zgrade na Crvenom pevcu. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvostrano orijentisan (zapad-istok) stan od 60 m2, delimično renoviran u avgustu 2022. Okrečen, postavljeni su novi prozori, nove sanitarije i elementi u kupatilu, i nove mašine (veš, sudovi). Sadrzi prostranu dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinji sa izlazom na terasicu ka unutrašnjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 189.000 €, 60,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kvalitetna novogradnja na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hipodroma i TC Ada Mall, između Careve ćuprije i Banovog brda. Objekat je projektovan kao manja stambena zgrada sa ukupno 13 stanova i 14 garažnih mesta na klackalici, što budućim stanarima obezbeđuje dodatni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na Zvezdari, površine 60m2. Stan se nalazi na 2. spratu moderne zgrade sa ukupno 5 spratova. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Enterijer je moderno uređen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 200.000 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo 2.5 stan od 61m2 sa terasom i mogućnošću kupovine garažnog mesta. Radi se o novogradnji, sa građevinskom dozvolom, planirani završetak radova je karajem 2025. godine. Zgrada ima 15 stanova i jedan nivo garažnih mesta ispod zemlje sa sistemom klackalica. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 309.000 €, 62,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 62m² (lođa 6,30m²), 2/10, lift, CG, interfon, internet, klima, KTV, video-nadzor Savremeni stambeni kompleks Lastavice nalazi se u ulici Jurija Gagarina i važi za jednu od najtraženijih i najfunkcionalnijih lokacija na Novom Beogradu. Reč je o urbanoj zoni sa razvijenom infrastrukturom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u centru kod Margera. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Ubaciće se nova veš mašina, nov frižider i dušek. Površina stana je 62 m2 i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan, u novogradnji spratnosti Po+P+G+3, površine 62m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na Čairu, na svega par minuta hoda od svih bitnih dešavanja u gradu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 252.000 €, 62,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131578, II/IV, lift, garaza, podrum. Top ponuda – najbolji stan u projektu – 61,77m² – Lekino brdoProdaje se izuzetno kvalitetan dvoiposoban stan površine 61,77m² u novogradnji na prestižnoj lokaciji – Lekino brdo.Stan je deo savremenog stambenog objekta visokog standarda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, nov trosoban stan od 62m2 na drugom spratu. Prelepa terasa. Stan je prazan, po potrebi opremanje dogovor.Pogodan i za poslovni prostor - Šifra nekretnine: 9107305 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

dvosban potpuno namešten i opremljen stan preko puta Piramide, pored Euromedika, u zgradi novije gradnje.Stan je potpuno opremljen: mašina za veš, mašina za sudove (nova), inverter klima, TV, komb.frižider, francuski ležaj 160x200 (nov IKEA dušek) u spavaćoj sobi i kauč na razvlačenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, luksuzno opremljen stan u lux kompleksu, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, zgrada sa fizičko-tehničkim obezbeđenjem, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.800 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.300 €, 63,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 159.000 €, 63,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana – novogradnja, Petrovaradin, Preradovićeva ulica U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u jednoj od najtraženijih ulica u Petrovaradinu – Preradovićevoj. Lokacija pruža odličnu povezanost sa gradom, dok se svi neophodni sadržaji nalaze na svega nekoliko minuta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 112.680 €, 63,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 700 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo lep, funkcionalan, svetao stan u kompleksu Sannyville, sa dve spavaće sobe,idealan za porodicu ili par koji želi komfor i moderan prostor. Kuhinja je potpuno opremljena svim potrebnim uredjajima kao i posudjem. U blizini se nalaze prodavnice,prevoz i svi neophodni sadržaji.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.100 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Voždovcu od 63 m2, Jove Ilića, preko puta Fon-a. Izdaje se kompletno opremljen najsavremenijom tehnikom i stvarima, kao i svim manjim aparatima i posuđem. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, predsoblja sa plakarima, toaleta, kuhinje i terase. Drugi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128321, II/IV, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan od 64m2 u Petrovaradinu,ulica Račkog na drugom spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo moderan, namesten, komforan, kompletno renoviran dvosoban stan na Vračaru u Braničevskoj ulici u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, svetlog i prostranog dnevnog boravka sa pogledom na mirno dvoriste, velike spavaće sobe koja je opremljena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.470 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, funkcionalan trosoban stan u izgradnji, kod Palilulske pijace, u okviru moderne novogradnje visokog kvaliteta. Površina stana je 63.83m2, dostupan je na drugom spratu i istočne je orijentacije. Sama zgrada odlikuje se vrhunskim materijalima i savremenim tehničkim rešenjima:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.690 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 65.1 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan I LEP stan u novogradnji, potpuno opremljen, dve spavaće sobe. Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte! GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, TERASA, GARAŽA, INTERFON, VIDEO NADZOR Agencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 164.450 €, 65,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva potrebna infrastuktura na dohvat ruke. Projekat se radi sa kompletnom dokumentacijom i u ponudi su stanovi raznih struktura i raznih kvadratura.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan u Batajnici, na odličnoj lokaciji u glavnoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, prodavnica, škole, vrtića, autobuskih stajališta, doma zdravlja i svih sadržaja potrebnih za život. Stan se nalazi na drugom spratu novogradnje iz 2025. godine,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i komforan stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje dve odvojene spavaće sobe, terasu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, TERASA,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 136.000 €, 66,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam na prodaju nov, trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla, na lokaciji koja je sve traženija i popularnija. U okruženju se nalaze svi neophodni sadržaji za normalno funkcionisanje. Sam stan je bez ikakvog ulaganja i u cenu je uračunat ugradni nameštaj i tehnika. Nalazi....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 132.000 €, 66,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevo, Mirijevski bulevar, ul. Roda, BP Mol, Univer U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan nov, trosoban stan, 66m2, na 2. spratu od 3, u novoj savremenoj gradnji. Uredan ulaz. Uz stan pripadajuce parking mesto odmah ispred ulaza. Odlicna lokacija sa punom infrastrukturom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 114.360 €, 66,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Površina stana je 65.35m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, toaleta, terase i odvojenog spavaćeg bloka sa dve spavaće sobe i kupatilom. Prilikom....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 179.000 €, 66,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov,moderno opremljen stan,smešten na drugom spratu u zgradi sa liftom.Sastoji se od dve spavće sobe,prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhijnom i trpezarijom,kupatila,dodatnog sanitarnog čvora,kao i terase na koju se izlazi iz dnevne sobe.Stan je opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 88.200 €, 59,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novoj zgradi iza Danubiusa. Dvosoban, 49 kvadrata, na drugom spratu, bez lifta. Kao nov, velika terasa, novo kupatilo sa đakuzi tuš kabinom, klima, centralno grejanje sa kalorimetrom, opremljen stvarima i uređajima. Cena je fiksna. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 156.100 €, 59,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*Prodajemo Lep Trosoban stan 59 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 59,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov dvoiposoban stan 59m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom u ulici Petefi Šandora, Telep. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan se prodaje kompletno opremljen nameštajem i tehnikom. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 59,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127846, II/III, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju luksuzan trosoban stan od 59m2 u Petefi Šandora ulici na drugom spratu u urbanoj vili. Stan je kompletno namešten sa novim nameštajem. Urađena je dekorativna rasveta. Stan je potpuno nov i dodatno je izolovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * PRODAJEMO – TELEP ulica Petefi Šandora NOV dvosoban namešten stan 59 m2, 2 sprat od 3, terasa, grejanje, UKNJIŽEN CENA 185400 Evra 064-829-5008, 0648295005 , 021-6337-037, TELEP ulica Petefi Šandora 59 m2 - 185400 Evra P 1197 Agencija VENIS registar posrednika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 241)

<< <1 2 3 4 5 6> >>