• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2" pronađeno 881 nekretnina - prosečna cena 294 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 68.000 €, 58,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lep i održavan stan nedaleko od centra grada.Poseduje jednu sobu,kuhinju sa trpezarijom i kupatilo.Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.Podovi su laminat ,stolarija drvena sa šalukatrama,grejanje na gasne peći.Postoji mogućnost zamene za manji stan. .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 67.000 €, 58,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar III, prodaje se jednosoban stan površine 58kvm koji se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je građena od cigle. Stan u svom sastavu poseduje: spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Vrata i prozori su drveni, na podovima su laminati....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Prostorije: hodnik iz koga se pristupa kancelarijama potpuno namešten ili nenamešten prostor drugi sprat u poslovnoj zgradi u strogom centru grada čajna kuhinja je na istom spratu, a toalet je na međuspratu vlasnik obezbeđuje čišćenje zajedničkih prostorija ulaz u zgradu kontroliše....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov stan u BW Lumia na 2. spratu. Nalazi se preko puta Savskog parka i na nekoliko koraka od tržnog centra Galerija i šetališta uz Savu. Odlična lokacija gde vam je sve na dohvat ruke, prodavnice, restorani itd. Potreban depozit, Terasa, lift, garaža, klima.. Ag provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 80.850 €, 58,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar. U neposrednoj blizini centra, bulevara, Futoške pijace, na 2.spratu, odličan dvosoban stan koji lako može da se preuredi u dvoiposoban. Stan ima odvojenu kuhinju, prostran dnevni boravak i odvojenu sobu, predsoblje, kupatilo. Uredan i lepo održavan.(Bomil nekretnine,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s230 Stan sa fenomenalnim rasporedom na drugom spratu zgrade na Dedinju. U stanu je urađena izolacija, kotao na struju, sopstveni vodomer, PVC stolarija, roletne, komarnici Mogućnost ostavljanja kuhinje uz dogovor. Od prostorija poseduje: dnevnu sobu, dve spavće sobe, kuhinju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.100 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov stan u BW Lumia na 2. spratu. Nalazi se preko puta Savskog parka i na nekoliko koraka od tržnog centra Galerija i šetališta uz Savu. Odlična lokacija gde vam je sve na dohvat ruke, prodavnice, restorani itd. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128381, II/VI, klima, lift, salonski, stambena zgrada. Izdaje se elegantan, potpuno namešten stan 2.0 (58 m²) na 2. spratu, u samom srcu Beograda, sa direktnim pogledom na ulicu Kneza Mihaila. Idealan za parove, poslovne ljude i duži boravak.Struktura: dve odvojene....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Kneza Mihaila, 58 m2, sve u ceniIzdaje se elegantan, salonski stan površine 58 m2, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Beograda, u pešačkoj zoni ulice Kneza Mihaila, na teritoriji opštine Stari grad. Zgrada ima ukupno šest spratova, a stan nije....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 600 €, 58,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor u centru Niša. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade. Površina stana je 58m2. Stan je kompletno renoviran, još uvek su radovi u toku. Prostor čine tri prostorije, kuhinja i dva kupatila. Grejanje je na struju inverter klima. Nalazi se na idealnoj....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 58,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao i komforan stan u Jagodini, u naselju Kajsijar. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od ukupno četiri sprata, što pruža dobar balans između privatnosti i praktičnosti. Površina stana je 58 m² i sastoji se od dve sobe, pa predstavlja funkcionalan izbor za različite....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 36.000 € na 38.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 38.000 €, 58,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 43.000 €
05.04.2026 - 39.500 €
08.05.2026 - 36.000 €
10.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na drugom spratu stambene zgrade u strogoj zoni centra grada, sa izuzetnim potencijalom, ali uz potrebu za renoviranjem. Stan se sastoji od: *dnevne sobe *spavaće sobe * kuhinje *hodnika *kupatila *dve terase sa prelepim pogledom na glavnu ulicu i reku *Lokacija je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.000 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u zgradi BW Lumia, u elitnom naselju Beograd na vodi. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini Savskog parka. Poseduje moderni ulaz sa recepcijom, podzemnu garažu, skladišne prostorije i uredjeno zajedničko dvorište sa dečijim igralištem i prostorom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 88.200 €, 59,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novoj zgradi iza Danubiusa. Dvosoban, 49 kvadrata, na drugom spratu, bez lifta. Kao nov, velika terasa, novo kupatilo sa đakuzi tuš kabinom, klima, centralno grejanje sa kalorimetrom, opremljen stvarima i uređajima. Cena je fiksna. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 103.040 €, 59,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Površina stana je 58.88m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, dečije sobe, kupatila i terase. Prilikom gradnje koriste se materijali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 86.550 €, 59,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman 2,u blizini škole,Dunava,retko u ponudi.Stan se nalazi na 2 spratu,uknjižen,u vlasništvu, idealan za porodično stanovanje.Za više informacija pozovite 021 6366952(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053022 .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 33.000 €, 59,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOIPOSOBAN STAN U CENTRU GRADA, U STARIJOJ ZGRADI, NA DRUGOM SPRATU. STRUKTURA STANA: HODNIK, VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM, ŠPAJZ, DVE SPAVAĆE SOBE, PODRUM. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan dvosoban stan, na drugom spratu zgrade kvalitetnije gradnje, sa dva lifta. Stan je površine 59m2 (sa terasom), sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene kuhinje koja će biti zamenjena novom, odvojene trpezarije, odvojenog dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOSOBAN  STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9109470.Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Novom Naselju. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 350 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan od 59m2 u Centru. Nalazi se na 2. spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trepezarijim, iz kojeg se izlazi na terasu, dve sobe od kojih je jedna prolazna i kupatiom sa tuš kabinom. Prozori su PVC, grejanje je gradsko sa alokatorima.....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 83.800 €, 59,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo ponuditi dvosoban stan koji se nalazi u Prijepolju, potes Centar,smešten u zgradi Pošte, ulica Sandžačkih Brigada bb, na drugom spratu, površine 59 m² i dve terase površine 4 m². Stariji stan funkcionalnog rasporeda, starije gradnje i pruža mogućnost prilagođavanja savremenom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 550 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 600 €
29.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131206, II/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se namešten trosoban stan u mirnoj ulici u Učiteljskom naselju.Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima parking ispred zgrade.Grejanje je na struju ima klimu.Stan je lepo namešten sa novim stvarima.Lokacija je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namesten trosoban stan, na drugom spratu, na periodu od 20.01 do 20.09.2023. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, na drugom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Površina stana je 60 m2. Stan je kompletno sređen, sa svim neophodnim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 360 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban namešten stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu – Nova Detelinara, idealan za one koji traže kvalitetno izdavanje stanova u Novom Sadu. Stan je odmah useljiv i nalazi se na 2. spratu stambene zgrade sa liftom. Osnovne karakteristike: Površina: 60 m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj Po+P+4, projektovane površine 59,53m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, 3 spavaće sobe, kuhinje, toaleta i wc-a. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stanu pripadaju i podrumska prostorija i parking mesto. Rok završetka je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, slobodan parking oko zgrade. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/, LIFT,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan, površine 60m2, ugovorne površine 54m2+terasa površine 6m2, zastakljena, na drugom spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Stan je kompletno namešten, sa tehnikom, kao sa slika, dobra stolarija, dobra izolacija, cg grejanje. ODMAH USELJIVO....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u novoizgrađenom Kosa kvartu na Bežanijskoj kosi. Stan je prvi put useljiv, a sav nameještaj i bela tehnika su novi. Idealan je za pojedinca ili par. Nepušači i osobe bez kućnih ljubimaca imaju prednost. Stan karakteriše moderan koncept sa velikim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 900 €, 60,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Svetozara Markovića poslovni prostor, 60m2, 2/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na jednoj od najtraženijih lokacija, u mirnoj ulici sa brzim pristupom ključnim gradskim tačkama izdaje se kompletno renoviran prostor veličine 60m2. Poseduje prostrane prozore....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i kompletno renoviran dvosoban stan kod parka Čair, na samo deset minuta hoda o centra grada. Stan se nalazi na 2. spratu stambeno zgrade bez lifta. Površine je 60m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 750 €, 60,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Da li vam je potreban kompletno opremljen kancelarijski prostor ? U ponudi imamo kompletno opremljen kancelarijski prostor u YUBC-u povrsine 60 m2 , na drugom spratu. Prostor se sastoji od hodnika, kuhinje (potpuno opremljene), dve sobe od kojih se iz jedne izlazi na lodju i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji na najtraženijoj lokaciju u centru grada, u blizini stadiona Čair. Stan idealne strukture koji sa 60m2 ima čak 3 spavaće sobe i zaseban dnevnotrpezarijski prostor sa kuhinjom. Predsoblje iz koga se ulazi u sve prostorije, kupatilo, toalet, terasa. U cenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 360 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9101990.Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na drugom spratu zgrade na Novoj Detelinari.Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVA DETELINARA, KOMFORAN DVOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN---Agencijska šifra: 9108312Izdaje se potpuno namesten  dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Poseduje dve spavace sobe (bracni krevet i sofa na razvlacenje), dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 67.980 €, 60,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, 5 min od samog centra grada. -Površina stana je 60 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan je svetao i funkcionalnog rasporeda i poseduje hodnik, kupatilo, dve sobe, kuhinju, trpezariju, kao i terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu grada, u mirnoj i prestižnoj ulici Vase Čarapica, izdaje se izuzetno svetao, lep i udoban trosoban stan površine 60 m². Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u urednoj i kvalitetnoj zgradi sa liftom. Prostor je kompletno namešten, pažljivo uređen sa akcentom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60m2, u novogradnji, na Paliluli, iznad crkve Sv Nikola u neposrednoj blozini Generalskih vila. Stan se nalazi u objektu spratnosti Po+P+2, na drugom spratu bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, poluizdvojene kuhinje, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Senjaku preko puta sajma na vrhunskoj lokaciji u blizini Beograda na Vodi, Galerije, Ade, Adamola, grejanje po utrosku, internet i tv uracunati u cenu, dve klime inverter, parking mesto, velika terasa od 16kvadrata sa prelepim pogledom na most na adi, za vise informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.Juna. Kontak 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 2/6, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43245. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 750)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni