• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2" pronađeno 881 nekretnina - prosečna cena 294 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan površine 70m2 na Trošarini, Voždovac. Stan se nalazi na drugom spratu i pogodan je kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Prostor je funkcionalan i pruža mogućnost prilagođavanja različitim potrebama zakupca. Uz stan dolazi i garažno parking....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosobni stan, drugi sprat, strogi centar, namešten, 2 terase .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se na duze 3.0, stan , 70 kvm na drugom spratu u zgradi novije gradnje, komforan, svetao, dobra izolacija, pvc stolarija, sigurnosna vrata, opremljen. Useljiv od 01.11.2024. Izdaje se bez garaznog mesta ali postoji opcija i sa garaznim mestom koje bi bilo slobodno od 01.12.2024.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NAMEŠTEN TROSOBAN STAN, STANICA---Agencijska šifra: 9112627.Izdaje se nov trosoban moderno namešten stan na 2. spratu nove stambene zgrade sa liftom kod Socijalnog. U blizini sajma, železničke stanice i parka, ima više marketa. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN KOMPLETNO OPREMLJEN TROSOBAN STAN, ROTKVARIJA---Agencijska šifra:9104408.Izdaje se odličan, moderan trosoban stan od 70m2, koji se nalazi na drugom spratu novije zgrade sa liftom, na Rotkvariji, blizu Socijalnog. Stan se sastoji iz komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran luksuzni salonski stan, smešten na drugom spratu zgrade blizu KLiničkog centra, koja je pod zaštitom države sa restauriranom fasadom. Stan je odmah useljiv i prvi ste koji ćete boraviti u njemu nakon renoviranja. Stan se prostire na 70 m2 i sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOIPOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM - GRBAVICA---Agencijska šifra: 9104088. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, na grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe (u jednoj se nalazi bračni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno namešten trosoban stan površine 70m2, u ulici Jovana Hranilovića, na odličnoj lokaciji u blizini Sajma, Železničke stanice, parka i više marketa. Stan se nalazi na drugom spratu novije zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za porodicu, par ili zakupce....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 70 m2 Novo Naselje ul. Seljačkih Buna, trosoban polunamešten stan , 2 sprat od 4, cg, ugrađeni kuhinjski elementi,USELJIV – CENA mesečno 350 Evra + 350 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, Novo Naselje Seljačkih Buna 70 m2 - 350 Evra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 70m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.Lepo....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 70,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 70m², koji se nalazi na drugom spratu moderne zgrade vrhunskog kvaliteta gradnje, sa svega tri sprata. Zgrada poseduje recepciju sa portirom, video nadzor i fizičko-tehničko obezbeđenje, što pruža visok nivo bezbednosti i komfora stanarima. Takođe....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 100.800 €, 72,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja 3.0 stan 72m2 pored Aviv Parka , na 2 spratu od 6 , 2 lifta , cg , terasa , kupatilo , toalet , 2 spavaće sobe , dnevna soba , kuhinja i trpezarija . Cena 1400 e + pdv . Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta . Za svaku preporuku ! Kontakt agent : Jelena. Opšte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 103.825 €, 72,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NOV UKNJIZEN 1/1 dvoiposoban stan u novogradnji na Klisi, drugi sprat, terasa. Moguca kupovina nekretnine putem stambenog kredita. IDS 67451. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 96.800 €, 72,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 102.300 €, 72,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan površine 72m² na Voždovcu, u Bilećkoj ulici. Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade od tri sprata i dvostrano je orijentisan. Prostrana dnevna soba, dve odvojene spavaće sobe, hodnik, kuhinja, kupatilo, dve terase. Grejanje je centralno,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 46.000 € na 39.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 39.900 €, 72,00 m2 cca 550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 46.000 €
20.02.2026 - 39.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran, dvostrano orijentisan, trosoban stan sa garažom, na 2. spratu u Lazarevu, Zrenjanin. Ovaj prostran, dobro osvetljen stan, okružen parkom, sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje s trpezarijom, dve sobe, ostave, kupatila i 2 lođe. Prilikom renoviranja postavljena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVAC – FON, TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten i veoma komforan trosoban stan površine 72m² na odličnoj lokaciji na Voždovcu, neposrednoj blizini FON-a. Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade od ukupno tri sprata i dvostrano je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan salonac na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od Hrama svetog Save, potpuno renoviran, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, nalazi se u održavanoj zgradi iz 1920. godine. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 450 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, luksuzno opremljen stan površine 70m², smešten na drugom spratu novije zgrade sa dva lifta, izgrađene 2021. godine. Stan je južno orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom dana, a zahvaljujući pogledu ka dvorištu pruža mir i privatnost. Po strukturi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.400 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, potpuno opremljen stan u zgradi Zepterra, na Novom Beogradu, u Bloku 65. Stan je strukture 3.0, površine 72 m², i nalazi se na 2. spratu zgrade od ukupno 7 spratova. Sastoji se od dve spavaće sobe, dva kupatila i lođe, što ga čini odličnim izborom za porodice. Uz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i sveže okrečen dvoiposoban stan površine 73 m², na drugom spratu stambene zgrade u Nišu. Stan je prazan i odmah useljiv (osim kuhinje koja je opremljena), idealan za porodično stanovanje ili kao kancelarijski prostor za firme. Osnovne karakteristike: Površina:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, kompletno opremljen stan u zgradi novije gradnje, poseduje dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Grejanje je cg, po utrošku. Stan ima i obezbeđeno parking mesto, uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten trosoban stan sa parkingom, VoždovacIzdaje se prostran i funkcionalan trosoban stan površine 73 m2, smešten na drugom spratu stambene zgrade na Voždovcu, u mirnoj ulici koja izlazi direktno na Bulevar oslobođenja.Stan je svetao, lepo raspoređen i kompletno....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, 2 min od pešačke zone, u blizini samoposluge, pošte, vrtića. - Površina stana je 73 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Dvostrano orjentisan stan koji obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran trosoban stan sa terasom i parkingom - Voždovac (blizina Bulevara oslobođenja) Izdaje se kompletno namešten i funkcionalan trosoban stan površine 73 m2, smešten na 2. spratu stambene zgrade u mirnoj ulici na Voždovcu, koja se direktno nadovezuje na Bulevar oslobođenja.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 450 €, 73,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor kod Doma Zdravlja. Nalazi na 2. spratu novije stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Površine je 73m2 i sastoji se od ulaznog hondika, tri odvojene prostorije, odvojene kuhinje, kupatila, toaleta, ostave i dve terase. Grejanje je centralno. Terasa je orjentisana....

 
 
 
  Stan, APATIN, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan, površine 73m2 u centru Apatina. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od dve spavaće sobe, svetlog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i predsoblja. Dvostrano orjentisan, grejanje putem TA peći. Stan se prodaje namešten i spreman je za useljenje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 450 €, 73,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamšten trosoban stan kao poslovni prostor preko puta Doma zdravlja, u ulici Vojvode Tankosića u zgradi novije gradnje sa liftom na drugom spratu, uknjižene površine 73m2. Stan se sastoji iz hodnika do kog se dolazi do svih prostorija, komforne dnevne sobe koja ima izlaz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOSOBAN PET-FRIENDLY STAN - SOCIJALNO---Agencijska šifra: 9100545.Izdaje se lepo namešten dvosoban stan, koji se nalazi na 2. spratu zgrade kod Socijalnog. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je kompletno renoviran i namešten, nalazi se u mirnom kraju. Može se platiti i 950 eura, u to su uključeni svi troškovi (grejanje, struja, infostan, internet..). Postoje dva nezavisna provajdera za internet, Yettel i SBB, sve uključeno u cenu. Dve klime. GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 39.000 € na 40.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 40.000 €, 46,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 39.000 €
29.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na drugom spratu zgrade u širem centru Ćuprije prodaje se funkcionalan stan odličnog rasporeda. Stan poseduje: *prostranu dnevnu sobu *kuhinju *jednu spavaću sobu *kupatilo Savršen je za parove, ali i kao odlična investicija za izdavanje. Lokacija je mirna, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 75.000 €, 46,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan 46m2, na lepoj, mirnoj lokaciji na Bubnju, na 300m od Apelacionog suda. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne starogradnje, bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka sa izlaskom na veliku terasu, trpezarije, kuhinje sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112296. Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na 2. spratu zgrade, na Grbavici. Stan poseduje terasu. U dvorištu zgrade postoji zajednički parking za stanare zgrade.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Namešten stan na veoma pogodnoj lokaciji na drugom spratu. Grejanje na gas. Stan ima i mašinu za sudove. Dozvoljeni kućni ljubimci. Režije su minimalne. Cena zakupa iznosi 450e + depozit + posrednička naknada u iznosu od 50% jednokratno. Za više informacija i zakazivanje razgledanja....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 65.000 €, 74,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u širem centru, na drugom spratu. U zgradi nema lift. Sastoji se iz predsoblja, kuhinje iz koje se izlazi na terasu, kupatila i dve spavaće sobe.Ima Cg, ostavu. Postoji mogućnost kupovine garaže. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam predstavi luksuzno opremljen dvosoban stan u blizini parka Šumice! U ponudi je kompletno namešten stan površine 46 m², smešten na 2. spratu manje, uredne trospratne zgrade bez lifta. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.100 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Budimskoj ulici, na drugom spratu, 74kvm+ terasa. Skroz renoviran, sa novim instalacijama struje, vode i kanalizacije, kao i novom stolarijom. U stanu je uvedena kablovska sa internetom. Grejanje je etažno, na električni kotao (sami regulisete temperaturu preko termostata).....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran jednoiposoban stan na granici Telepa i Limana 4, na idealnom drugom spratu stambene zgrade. Stan je svetao, funkcionalan i veoma prijatan za život, smešten na mirnoj lokaciji, a ujedno na srednjoj udaljenosti od centra grada. Osnovne karakteristike stana: Jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1053612 - Uknjižen trosoban dupleks na Telepu. U cenu je uračunata i montažna garaža u dvorištu. Drugi sprat, dve terase, dva mokra čvora. Grejanje centralno na gas. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.655 €, 46,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 83.000 € na 80.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 80.000 €, 46,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 95.000 €
01.08.2025 - 90.000 €
23.01.2026 - 87.000 €
06.03.2026 - 83.000 €
01.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 46m2 u strogom centru Subotice, u ulici Vladimira Nazora, na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je uknjižen, kompletno namešten i odmah useljiv. Nalazi se na odličnoj lokaciji – idealno za život, ali i kao investicija za izdavanje. -....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 750)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>