• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat što manji do 60 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat što manji do 60 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat što manji do 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat što manji do 60 m2" pronađeno 1 377 nekretnina - prosečna cena 1.330 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 70000 eura
    • do 88000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 881 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • nenamešten
    • 3.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 65.075 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno koncipiran jednosoban poslovni apartman od 35 m2, smešten na drugom spratu u samom centru Veternika. Prostor se sastoji od komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, apartman pruža udoban ambijent za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 108.150 €, 35,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo namešten, odmah useljiv stan u centru grada. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Odličan je kao investicija, ali i za život. Prostran je i svetao. Redovno je uknjižen. Za više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 92.600 €, 35,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vitezova Kara��or��eve zvezde, 2/4, ta, uknji��en,-Stvarna povr��ina-35m2 , ugovorna povr��ina-35.00m2, Prodaje se kompletno renoviran stan na Mirijevu, sme��ten na drugom spratu pristojne zgrade sa ukupno ��etiri eta��e. Stan se odlikuje odli��nim rasporedom i savremenim enterijerom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Miran i funkcionalan jednoiposoban stan sa liftom – tiha lokacija bez buke Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na drugom spratu uredne zgrade sa liftom, idealan za jednu osobu ili par koji traže miran i praktičan prostor za život. Stan je orijentisan tako da prozori ne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAC, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35m2, TROŠKOVI URAČUNATI U CENU! Drugi sprat, grejanje podno na struju. Stan sa dobrom organizacijom, sa dosta prostora za odlaganje stvari.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Lepo namesten stan sa odvojenom spavacom sobom i terasom, 35m2, u strogom centru Novog Sada, na 5 minuta od Zmaj Jovine. Opremljen, SVE NOVO, bela tehnika (frizider, sporet, ves masina), el.uredjaji (televizor, usisivac, pegla, fen). Na drugom spratu, ima lift. U spavacoj sobi je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlicna lokacija pocetak Sejkine ulaza. GREJANJE - Etažno, sprat 2/4, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 42950. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan u Gostivarskoj ulici. Drugi sprat, površina 35m2, info stan do hiljadu dinara, grejanje i hladjenje klima uredjajem, a mesečna potrošnja struje od dve do pet hiljada din, kablovska 3400 din, čišćenje stepenista tromesečno 610din i održavanje zgrade 1200din. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 35,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANA – VRNJAČKA BANJA, NASELJE RAJ ✨ Prodaje se potpuno nov stan površine 35 m², smešten u mirnom i uređenom naselju Raj, jednoj od najtraženijih lokacija za život i odmor u Vrnjačkoj Banji. ???? Osnovne karakteristike: 35 m² perfektno iskorišćenog prostora Drugi sprat kvalitetne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.900 €, 35,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan život. imamo u ponudi stanove na prvom i drugom spratu Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, vrtića, ambulante....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 127.000 €, 35,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada je useljena 2011 godine,,U mom posedu je od 2017 godine. Ja sam vlasnik stana. STan je orijentisan na 2 strane,,28 kvadrata je po paprima ,,i ima jos 7 kvadrata terasu koja se tad nije upisivala u kvadraturuDakle stan ima 35 kvadrata,,okrecen,,stavljena nova klima inverter....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 600 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Budimska, 35m2 2.sprat, etažno grejanje, inverter klime, brzi internet, video nadzor, pet frendli ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 300 €, 35,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje lokala Novi Sad – izdaje se svetao i funkcionalan poslovni prostor površine 35m² na drugom spratu, na frekventnoj i jednoj od najposećenijih lokacija u gradu. Ovaj lokal predstavlja idealnu priliku za sve koji traže odličnu lokaciju za pokretanje ili proširenje poslovanja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Ui ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao jednoiposoban stan od 35m², smešten na 2. spratu kvalitetne novogradnje u mirnom delu Ledina. Stan je pažljivo uređen i prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom, što omogućava momentalno useljenje bez dodatnih ulaganja. Organizacija....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.768 €, 35,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

NOVI STAMBENI KOMPLEKS – VRNJAČKA BANJA Nepropustiva prilika za kupovinu stanova u izgradnji! Predstavljamo moderan stambeni kompleks od osam zgrada koji se gradi na mirnoj periferiji Vrnjačke Banje, ka putu za Goč – idealan spoj prirodnog okruženja, čistog vazduha i odlične povezanosti....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

ZLATIBORSKI KONACI 35m² Prodaje se stan u kompleksu Zlatiborski konaci, površine 35 m². Stan je uknjižen, sa etažnim grejanjem, i nalazi se na 2. spratu stambene zgrade od ukupno 3 sprata. Idealan je kako za odmor, tako i kao investicija za izdavanje. Kompleks je uređen, miran i veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 280 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan I nenamešten stan u centru grada u blizini Čaira, površine 38m2, na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila I terase. Grejanje je u stanu je etažno- podno,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, u mirnom delu, potpuno opremljen, kvalitetan, funkcionalan, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću toplotnih pumpi, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 133.887 €, 35,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi moderan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu – Lekino brdo. Stan se nalazi na drugom spratu i orijentisan je ka dvorišnoj strani objekta, što budućim vlasnicima pruža dodatni mir i privatnost. Struktura stana: ulazni hodnik....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

ražiš miran kutak u gradu? Otkrij ovaj novi stan na Zvezdari, u neposrednoj blizini Cvetkove Pijace. Zamisli da se svakog jutra budiš u potpuno novom stanu, gde svaki komad nameštaja odiše svežinom. Stan je na izuzetnoj lokaciji, udaljen je svega par koraka od SC Olimp i nudi sve....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 84.000 € na 96.440 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 96.440 €, 35,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 92.400 €
19.09.2025 - 84.000 €
17.04.2026 - 96.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u okolini Novog Sada - Sremska Kamenica.U ponudi su stanovi svih struktura - od funkcionalnih garsonjera do komfornih petosobnih stanova, idealnih kako za porodičan život, tako i kao dugoročna investicija.Objekat je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.050 €, 36,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam Izgradnju na odličnoj poziciji na Adicama. Nalazi se u blizini Novosadskog puta i glavne ulice na Adicama. U blizini autobuske stanice, marketa. Ideja je da bude kompleks od po četiri stana u jednom objektu. U prizemlju dva jednoiposobna i po jedan troiposoban stan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 148.500 € na 140.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 140.000 €, 36,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 148.500 €
13.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, funkcionalan jednosoban stan površine 36 m2, koji se nalazi u jednom od najtraženijih delova Beograda - Vračar, Čubura. Sprat: 2. sprat (bez lifta) Struktura: ulazni antre, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dnevno-spavaća soba Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 36,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivan stan u samom centru grada. Odličan je za život ali i za izdavanje na mesečnom a i na dnevnom nivou. Nalazi se na drugom spratu u prelepoj zgradi koja je prva u gradu dobila lift. Uknjižen je na 30m2 ali ima terasu od 6m2 koja je pretvorena u sobu tako da ukupno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 100.790 €, 36,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na još boljoj lokaciji. Idealno za stanovanje kao i za izdavanje. U pitanju je jednoiposoban stan sa odličnim rasporedom u novogradnji, 36m2, uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi, tako da je takođe moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

NOVA LEPA GARSONJERA SA URAČUNATIM TROŠKOVIMA - TELEP---Agencijska šifra: 9112275.Izdaje se potpuno nova, lepo nameštena garsonjera, koja se nalazi na 2. spratu zgrade na Telepu. U cenu mesečnog zakupa su uračunati svi mesečni troškovi sem interneta.Stan je odmah useljiv. Potreban....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.000 €, 36,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen jednoosoban stan sa izdvojenom sobom površine 36m2, nalazi se na drugom spratu zgrade.Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom,kupatilom ,spavaćom sobom i terasom sa koje se pruža plelep pogled na šetalište,inače stan se nalazi na sto metara od šetališta. Prodaje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 91.500 €, 36,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen stan u mirnom delu Zlatibora. Po strukturi je jednoiposoban, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na drugom spratu od ukupno sedam. Južno je orijentisan, a grejanje je etažno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN U CENTRU---Agencijska šifra: 9112553. Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 2. spratu zgarde, u Centru.Uslejiv 01.06.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

LEP JEDNOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9112543.Izdaje se odličan, lepo namešten jednosoban stan od 36m2, koji se nalazi na 2. spratu zgrade na Novom Naselju.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 90.000 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, okruzen zelenilom i parkom. Nalazi se na drugom spratu zgrade bez lifta. U blizini marketa prodavnic, dok oko zgrade ima dovoljno prostora za parkiranje. Stan je uknjizen i bez tereta sto ga cini pogodnim i za kreditne kupce.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan od 36m2 u mirnoj ulici u Centru grada. Stan se nalazi na drugom spratu i ima prostranu terasu koja gleda na dvorište zgrade. Lociran je u blizini Fakulteta, Centra, Promenade i drugih važnih sadržaja. Odmah je useljiv. Cena je 350€ + depozit....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 68.200 €, 36,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan manji jednoiposoban stan u izgradnji na Apelovcu. Stan se nalazi na 2.spratu stambene zgrade. Stan je površine 35.9m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je podno. Stan je u početnoj fazi izgradnje.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 66.600 € na 68.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 68.400 €, 36,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 66.600 €
01.05.2026 - 68.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 36m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na prvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.819 €, 36,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan u izgradnji na Telepu, Novi Sad. Stan je u izgradnji površine 36.97 m², smešten na drugom spratu stambenog objekta na Telepu. Objekat gradi pouzdan i proveren investitor sa referencama i prethodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Adicama , u neposrednoj blizini nasipa i Telepa, površine 36m2, na drugom spratu stambene zgrade. Stan je koncipiran tako da je pogodan kako za život para ili za izdavanje. Uknjižen je 1/1 na vlasnika. Za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 36m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom na Crvenom pevcu. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je etažno /podno/ sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu. Ima klimu. Komplet je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo у ulici Laze Kostića Namešten Jednoiposoban stan 36 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu,dvorišne orijentacije,komplet je namešten svetao je i funkcionalan ima Terasu.Zgrada ima Lift Grejanje je centralnoZakupnina iznosi 400 e.potreban je....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128979, II/, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Stan se nalazi u ulici Vojvodjanska uvucena zgrada,mir i tisina .Stan je jednoiposoban,nalazi se na drugom spratu, 36 m2 plus 15 m2 terase,stan ima gradjevinsku dozvolu,ceka se tehnicki prijem,sastoji....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 40.000 €, 36,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Gat, prodaje se jednosoban stan površine 36kvm na drugom spratu (2/2). U svom sastavu stan poseduje: ulazni hodnik, kuhinju sa trpezarijom i ostavom, sobu sa terasom i kupatilo. Pripadajuća podrumska ostava. Stolarija je drvena, na podovima je laminat i keramika, TFS, grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 36,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN, NAMEŠTEN STAN, NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 1007964.Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan (36 m2) na drugom spratu stambene zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Jako lepo sređen mali stan, u kvalitetnoj novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, etažno grejanje. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 765)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>