• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat što manji do 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat što manji do 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat što manji do 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat što manji do 60 m2" pronađeno 1 379 nekretnina - prosečna cena 1.310 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1600 eura
    • do 2000 eura (prosečna cena)
    • do 2400 eura
    • do 20 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 56.000 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan stan na Satelitu, na drugom spratu, jednosoban, dnevni boravak i kuhinja sa trpezarijom, iz hodnika u sve prostorije. Renoviran je stan bez ulaganja, pvc stolarija, sigurnosna ulazna vrata, renovirano kupatilo... Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija za iznajmljivanje stanova u Novom Sadu na Grbavici, izdaje se jednosoban stan površine 33 m². Stan se nalazi na 2. spratu starije gradnje sa liftom. Stan je useljiv je od 01.05.2026. godine. Stan je renoviran, kompletno namešten i opremljen, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u Novom Sadu, u naselju Bulevar Oslobođenja, u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Površine je 33 m² i predstavlja odličan izbor za komforan život u gradu. Zgrada je novije gradnje, stara oko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 370 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra: 9112564. Izdaje se odličan, kompletno opremljen jednoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom, na Bulevaru Evrope. Grejanje se plaća po utrošku.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 33m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta u blizini centra grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na struju /TA/. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 130.000 € na 145.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 145.000 €, 33,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
19.04.2026 - 130.000 €
22.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

32 kv ulica : Herceg Stjepana .2 sprat Kompletno renoviran podno grejanje sunčana strana.. GREJANJE - CG, sprat 2/5 ID oglasa: 43165. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 57.200 €, 33,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja Beverly Hills. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i isto toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 32,66m2,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN JEDNOSOBAN STAN, NOVA DETELINARA---Agencijska šifa:9112385.Izdaje se lep, renoviran i potpuno namešten jednosoban stan na drugom spratu stambene zgrade,  u blizini Janka Čmelika. Zgrada poseduje svoj parking za stanare zgrade.Odmah useljiv.Potreban je depozit u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.100 €, 33,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo Lepu Garsonjeru 33 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 33,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo 1.5 soban kompletno namešten apartman, novije gradnje, na Zlatiboru, u novom apart-hotelu, u naselju Sloboda, u blizini meteorološke stanice. Apartman se nalazi na 2.spratu, u zgradi koja ima lift, interfon, spa centar. Vrhunski kvalitet gradnje i opremljenosti je ono što....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 64.756 €, 33,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekrentina, na prodaju jednosoban stan površine 33 m², smešten u mirnom naselju Donja Vrežina, u Nišu. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi praktičnosti i udobnosti svakodnevnog života. Raspored prostora obuhvata ulazni deo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 118.000 €, 33,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, kompletno renoviran, jednosoban, adaptibilan u 1.5 stan. Stan je na drugom spratu stambene zgrade, bez lifta. Uknjižen je na 33m2, a sa lođom ima 35m2. Stan ima i pripadajući podrum. Stan je na odličnoj lokaciji na Karaburmi u blizini gradskog prevoza u ul.Marijane Gregoran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

uksuzan stan u mirnom delu Beograda Lokacija: Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu Beograda, u blizini Hrama Svetog Save. U okolini su pijaca, marketi, apoteke, park i veliki broj restorana, idealno za svakodnevne potrebe i uživanje. Opis stana: Renoviran i opremljen: Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 118.450 €, 33,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji – namešten, 33 m², 2. sprat, 118.450 € Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan površine 33 m², smešten na 2. spratu uredne stambene zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici sa brzom vezom ka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 160.000 €, 33,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

GREJANJE - CG, sprat 2/, LIFT, INTERFON Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 43126. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 500 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se miran stan u Brankovoj ulici – prednost poslovna namena Izdaje se prijatan stan površine merene 35 m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u Brankovoj ulici. Iako se nalazi u samom centru grada, stan je orijentisan ka dvorištu zgrade, te je izuzetno miran i bez buke....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 460 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se miran, sređen stan, kompletno opremljen, 33 m2, na top lokaciji. 2.sprat, bešumni lift. Okrenut ka tihoj strani ulice - nema buke, moderan, čist, spreman za useljenje kuhinja + mikrotalasna, mašina za veš. Kalorimetri - plaćate grejanje koliko potrošite, niski troškovi (infostan....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 33,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan površine 33m2 na jednoj od najtraženijih mikrolokacija u Krnjači, u blizini škole. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade novije gradnje (2012), koja se odlikuje odličnom izolacijom i održavanim ulazom. Grejanje: Na struju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 370 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada je izgrađena 2025. godine, stan je nov i nalazi se na drugom spratu zgrade. Nalazi se u blizini svih fakulteta, pijace, vrtića i marketa. Stan je potpuno opremljen i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan je odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SIĆEVO, 350 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan je površine 33m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9112587.Izdaje se namešten jednoiposoban stan na 2. spratu stambene zgrade sa liftom na Novoj detelinari. Useljiv od 31.05.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 450 €
15.03.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 34m2 u Centru. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Na drugom spratu zgrade sa liftom. Dvorišno orjentisan. Stan je odmah useljiv, na duži vremenski period.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 57.800 €, 34,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova u izgradnji u VRNJAČKOJ BANJI ( u blizini Vrnjačkih termi ),a reč je o takozvanim "pametnim zgradama ". Biće izgrađene četiri zgrade ( prizemlje, I sprat, II sprat i povučeni sprat ). Kvadrature stanova će biti od 34 kvm do 60 kvm, sa MULTI SPLIT SISTEMOM....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 38.000 €, 34,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor u TC Kalča. Lokal je površine 24m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se iz jedne veće prostorije, ostave, mokrog čvora, i galerije na spratu površine 10m2. Trenutno je izdat. Lokal je pogodan za obavljanje raznih delatnosti. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 34,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan pozicioniran na jednoj od najtraženijih lokacija - Bulevar patrijarha Pavla! Nalazi se na drugom spratu urbane vile, ne i poslednjem. Ulično orijentisan ali udaljen od gradske buke. Bez većih ulaganja i odlično održavan stan. Uknjižen na....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 112.000 €, 34,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan od 34m2 sa odvojenom spavacom sobom i prelepom terasom sa pogedom na istocnu stranu u samom centru kod hotela Merkur na 30m od setalista , zavrseni , uknjizeni , na drugom spratu , u cenu je uracunat pdv-e .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270 € na 250 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 270 €
29.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 34m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne višenamenske prostorije, kupatila i terase. Grejanje je centralno /podno/. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.Lepo je osvetljen i orijentisan. Izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA SEVERNOM TELEPU, SA GARAŽNIM MESTOM---Agencijska šifra 9112191.Nov stan koji se nalazi u mirnoj ulici na Severnom Telepu na 2.spratu u zgradi sa liftom. U cenu je uračunato i garažno mesto. Stan je opremljen sa kuhinjskim elementima i uređajima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja podno grejanje idelana pozicija stana.. GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 42923. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 380 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Neuseljavan jednoiposoban stan u Centru. Struktura: hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba koja ima izlaz na terasu. Stan je deo novoizgrađene zgrade vrhunskog kvaliteta i estetike. Izdaje se opremljen novim, nekorišćenim nameštajem, kuhinjom sa ugradnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 34m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom u blizini Pravnog fakulteta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 450 €
18.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 34m² na Novoj Detelinari, na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je sveže okrečen, odmah useljiv i veoma funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od odvojene spavaće sobe sa bračnim krevetom, dnevne sobe sa udobnom sofom na razvlačenje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAC, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35m2, TROŠKOVI URAČUNATI U CENU! Drugi sprat, grejanje podno na struju. Stan sa dobrom organizacijom, sa dosta prostora za odlaganje stvari.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 108.150 €, 35,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo namešten, odmah useljiv stan u centru grada. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Odličan je kao investicija, ali i za život. Prostran je i svetao. Redovno je uknjižen. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.900 €, 35,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan život. imamo u ponudi stanove na prvom i drugom spratu Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, vrtića, ambulante....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 72.306 €, 35,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na drugom spratu zgrade (sa liftom) koja je projektovana Po + Su + P + 3, sa ukupno petnaest stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 133.887 €, 35,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi moderan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu – Lekino brdo. Stan se nalazi na drugom spratu i orijentisan je ka dvorišnoj strani objekta, što budućim vlasnicima pruža dodatni mir i privatnost. Struktura stana: ulazni hodnik....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 84.000 € na 96.440 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 96.440 €, 35,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 92.400 €
19.09.2025 - 84.000 €
17.04.2026 - 96.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u okolini Novog Sada - Sremska Kamenica.U ponudi su stanovi svih struktura - od funkcionalnih garsonjera do komfornih petosobnih stanova, idealnih kako za porodičan život, tako i kao dugoročna investicija.Objekat je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 65.075 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno koncipiran jednosoban poslovni apartman od 35 m2, smešten na drugom spratu u samom centru Veternika. Prostor se sastoji od komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, apartman pruža udoban ambijent za svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Miran i funkcionalan jednoiposoban stan sa liftom – tiha lokacija bez buke Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na drugom spratu uredne zgrade sa liftom, idealan za jednu osobu ili par koji traže miran i praktičan prostor za život. Stan je orijentisan tako da prozori ne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Lepo namesten stan sa odvojenom spavacom sobom i terasom, 35m2, u strogom centru Novog Sada, na 5 minuta od Zmaj Jovine. Opremljen, SVE NOVO, bela tehnika (frizider, sporet, ves masina), el.uredjaji (televizor, usisivac, pegla, fen). Na drugom spratu, ima lift. U spavacoj sobi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 229.000 €, 35,00 m2 cca 6540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen salonski stan, 1.5, eg, renoviran, 2/4, francuski balkon. Na prodaju potpuno renoviran, namešten, salonski stan od 43 m2 (mereno), struktura 1.5, koji se nalazi na drugom spratu održavane zgrade bez lifta, u jednoj od najlepših ulica Vračara – Stojana Protića. Visoki plafoni,....