• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što veći 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što veći 70 m2" pronađeno 5 151 nekretnina - prosečna cena 1.758 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 36.000 €, 71,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U RADNIČKOM NASELJU, U STAMBENOJ ZGRADI SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. STAN JE KLIMATIZOVAN. STRUKTURA STANA; PREDSOBLJE, KUPATILO, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, I LOĐOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE. VREDI POGLEDATI. BEZ ULAGANJA. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 333.400 €, 76,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ukoliko tražite kvalitetan, komforan i dugoročno isplativ dom na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – ovaj stan je pravi izbor! Lokacija: Vukov spomenik – mirna ulica, sve na dohvat ruke Stan se nalazi na III spratu kvalitetne zgrade od ukupno IV sprata. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 600 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u Kragujevcu, u mirnoj ulici u blizini Velikog parka i centra grada. Stan se nalazi na prvom spratu i u odličnom je stanju, izuzetno prostran i svetao tokom celog dana. Stan poseduje dve terase, kupatilo i dodatni toalet, a izdaje se poluopremljen, što omogućava....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što veći 70 m2'
16.000 €
140.900 €
150.000 €
  Stan, BEOGRAD, 283.278 €, 76,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 76,15 m u savremenom stambenom kompleksu na prestižnoj lokaciji Tošin bunar, Novi Beograd. Ova lokacija, kao jedna od glavnih saobraćajnica, odlikuje se odličnom infrastrukturom i brzim pristupom svim delovima grada. Karakteristike stana: Površina:....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KOVILOVO, 130.000 €, 76,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 110.000 €
07.12.2025 - 113.000 €
18.03.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji,u porodicnoj stambenoj zgradi, u blizini MUP-a u Borci.Nalazi u prizemlju i kompletno je renoviran (novo kupatilo, novi pvc prozori, nov laminat). Grejanje je etazno.Prostorije: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve velike spavace sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 27.000 €, 76,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Darosavi kod Aranđelovca. Kuća je starije gradnje, a ima 76m2. Od prostorija ima dnevni boravak, 2 spavaće sobe, ostavu, predsoblje, kupatilo i 2 podruma. U pomoćnoj zgradi se nalazi kuhinja sa trpezarijom, garaža i pomoćna prostorija. Struja je trofazna i monofazna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 277.000 €, 76,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Avenija garden, sa dva garažna mesta ++|++ Troiposoban stan, na odličnoj lokaciji. Prodaje se kompletno opremljen nameštajem i tehnikom visokog kvaliteta. Po strukturi četvorosoban, ulično orijentisan. Cena garažnog mesta je 20.000€. U navedenoj oglasnoj ceni je uključena posrednička....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi stambeno-poslovni kompleks, vizija idealnog stanovanja, osmišljena i projektovana kako bi unapredila sve aspekte udobnog života. Pored stambenih jedinica različitih struktura i kvadrature, pruža i druge pogodnosti - zelene površine, sadržaje za decu, SPA centar sa bazenom, saunom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SUBOTICA, 600 €, 76,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u centru grada u blizini glavnih saobraćajnih veza.Unutrašnjost je funkcionalno raspoređena sa otvorenim prostoromkoji se lako može prilagoditi različitim poslovnim potrebama,bilo da se koristi za kancelarije ,maloprodaju.U okviru....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 165.000 €, 76,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposobni stan ukupne površine 76m2 na Bulevaru Nemanjića kod TPC-a Zona dva, nalazi se u jednoj od najkvalitetnijih zgrada i na jednoj od najtraženijih lokacija. Stan je u izvornom, odlično očuvanom stanju. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 76,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Centar - Četiri zasebna apartmana ukupne površine 76m2 + vešeraj i podrumski prostor u strogom centru. Sve se prodaje kompletno opremljeno kao na slikama. Grejanje i hlađenje preko klima uređaja. Uknjiženo 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 166.900 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.01.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo 2.5 stan u Dr Ivana Ribara . Nalazi se u blizini svih važnih infrastruktura. Stan je renoviran. Ima terasu od 6m2. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 064/202-1640 Jadranka .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo stan koji se nalazi na Ceraku,u mirnoj ulici,na prvom spratu zgrade sa svega četiri stana. Stan je na dva nivoa,sa mokrim čvorom na svakom. Na prvom nivou se nalaze kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,toalet i terasa. Na drugom su dve spavaće sobe,kupatilo i terasa na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 132.900 €, 76,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 75,51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 260.500 €, 76,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Dositejeva. Rotkvarija - Centar. Parking u dvoristu zgrade. Stan se prodaje namesten.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija ukljucena u cenu. - Šifra nekretnine: 1000388....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 123.600 € na 115.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 76,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 123.600 €
20.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru Niša uknjižene površine 76m2, sa terasom od 18m2 na V (petom) spratu stambene zgrade, bez lifta. Nalazi se u blizini SUP-a, Osnovnog suda, Narodnog pozorišta, Filozofskog fakulteta Stan se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.480 €, 76,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

FANTASTIČNA NEKRETNINA U IZGRADNJI! Odličan kvalitet opreme i gradnje, italijanska keramika, hrastov parket, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija Svaki stan ima svoj kotao za gas, nezavisno od drugih, gratis klima uređaj uz svaki stan. Cena je sa povratom PDV-a! Mogućnost kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.050 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten četvorosoban stan na Adicama. Nalazi se u novoizgrađenoj urbanoj vili od dva sprata. Prodaje se sa kompletnim novim nameštajem i tehnikom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dve terase, kupatila. U blizini....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 170.000 €, 76,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo simpatičnu kuću u mirnoj ulici u Veterniku, ukupne korisne površine 109m², od čega je 76m² stambenog prostora. Kuća se sastoji iz dve celine: Prizemlje – trenutno je tu radionica, ali se lako može preurediti u stambeni prostor, garsonjeru, lokal ili mali studio. Sprat....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 103.000 €, 76,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo odličnu Vikendicu na Banstolu,blizu Ruske Crkve i autobuskog prevoza, plac ravan,ograđen,vikendica prizemlje,sprat i tavan,uknjižena 76m(ima oko 100m),u prizemlju ima WC, na spratu kupatilo, uknjižena i garaža 45m,struja,ima svoju cisternu za vodu,gas prošao u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 900 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u izdavanju troiposobnog stana u Nišu na Bulevaru Nemanjića (zgrada Kamelija) od 76 kvadrata po ceni od 900 evra. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. --------------------------------------------....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 110.000 €, 76,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan limanski stan u vrlo mirnoj ulici, dvorišno orijentisan, istok i jug. Renoviran pre nekoliko godina. Idealan za porodično stanovanje kao i za izdavanje zbog blizine fakulteta.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052836 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 76,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2023.,

www.indomio.rs

Predstvaljamo vam odličnu nekretninu na Novom Naselju.Stan se nalazi u zgradi od crvene fasadne cigle, odlično održavana.U jednoj od najlepših ulica na Novom Naselju, u neposrednoj blizini zgrade se nalaze dečija igrališta, osnovna škola i mnogobrojni marketi i apoteke kao i autobuska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 172.220 €, 76,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.indomio.rs

Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 76,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Prelepa kuca sa bazenom na četiri kilometra od grada. Radi se o starijem objektu koji je u dobrom stanju i poseduje dve spavace sobe, kuhinje, dnevnog boravka i kupatila. Odrađena je nova struja, grejanje je na peći za čvrsta goriva.Voda je bunarska, sengrup. Na jednom delu kuće je....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 115.200 €, 76,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA KUĆICA – OAZA MIRA U PRIRODI, VRNJAČKA BANJA Na obroncima prelepe Vrnjačka Banja, u mirnom i namenski organizovanom naselju, nudimo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik moderne kućice – savršenog spoja funkcionalnosti, udobnosti i prirodnog okruženja. U pitanju su....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 225.570 €, 76,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj jedinstven projekat se nalazi na atraktivnoj lokaciji, nedaleko od mosta Slobode, sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav, u neposrednom okruženju porodičnih kuća, vrtića, prodavnica i Instituta. U ponudi je 78 pažljivo osmišljenih stanova, opremljenih najsavremenijom i kvalitetnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

LUX dvosoban stan (76 m2) sa svojom garažom u zgradi, Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Skyline-a i Beograda na vodi, Durmitorska, dvorišna strana, mirno, 3/6 sprat, lift, centralno grejanje, potpuno opremljen . Useljiv 1. oktobra AG PROVIZIJA 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 123.600 €, 76,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 76,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodičan trosoban stan koji se nalazi na drugom spratu. Dvostrano je orijentisan. Uknjižen 1/1, bez tereta.Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa špajzom, koja je kompletno opremljena sa svim elementima i tehnikom, trpezarijskim delom, dnevnim boravkom čiji je spoljašnji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 80.000 €, 76,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u mirnom delu Vrčina, svega 500 metara od Kragujevačkog puta i oko 5 kilometara od autoputa. Idealna je za sve koji žele da uživaju u tišini, prirodi i prostranom dvorištu, a da pritom budu blizu Beograda i svih važnih saobraćajnica. ? Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 140.000 €, 76,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Top lokacija Beogradski Kej.Jedinstven polozaj i pogled na Dunav,Petrovaradinsku tvrdjavu i novi most.Izuzetno retko u ponudi.Stan je kompletno renoviran i bez ulaganja,nije se zivelo u stanu nakon renoviranja.Prilikom kompletnog renoviranja ugradjena je vrhunska alu stolarija,izmenjene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 67.000 €, 76,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju kuće površine 76 m2 koji se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Na podu je laminat, stolarija je drvena. Sama kuća je nedovršena, odrađena je spoljna izolacija ali je potrebno odraditi fasadu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 76,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban dupleks u širem centru grada. Dobro održavan, ne iziskuje ulaganja. Treći sprat, terasa, dva kupatila, IDS 52324. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 259.000 €, 76,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na Zvezdari, na par koraka od Gradska bolnice i Zvezdara Teatra. Ova lokacija praktično pokriva sve potrebe urbanog života. Prepoznaje se po dobroj povezanosti i kompletnom urbanom sadržaju sve što je potrebno za svakodnevni život nalazi se u neposrednoj blizini,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 107.640 €, 76,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40749, 063 555 832 Zoran, Prodaje se komforan stan u okolini Sajma od 76m2 i terasom od 10 m2. Sastoji se od predsoblja, 2 kupatila, 3 spavace sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinjom i izuzetno prostranom terasom. Sve sobe imaju izlaz na terasu. Terasa je zasticena sestokrilnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 134.000 €, 76,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan na Petlovom brdu. Na dva nivoa, prvi nivo površine 77m2 sa terasom i izuzetnim rasporedom. Drugi nivo 45m2 veoma funcionalan i sređen. Pored terase stan poseduje i dvorište od 2 ara, što je velika prednost u Beogradu. Na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Spens, 550 €, 76,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen poslovni prostor za više namena. Za više informacija pozovite: 0668442277 Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 230.720 €, 76,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam porodičnu dvojnu kuću, smeštenu u srcu Salajke, samo 10-tak minuta udaljena od centra grada. Idealno pozicionirana, uvučena sa ulice (30m kolnog prilaza do dvorišta) , pruža mir i tišinu bez brige o buci, pogledima i izduvnim gasovima. Površina kuće: 76m² (+ garaža....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.068 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedan od par stanova sa pogledom na dvorište kompleksa koji su raspoloživi u projektu Planet Residence. Komforan trosoban stan površine 75,94 kvm, na devetom spratu. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 154.500 €, 76,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

crvena fasadna cigla,ostaje kuhinja,kupat.mameštaj,4 x am.plakar.sve štoje ugradno ostajeStan je kompletno renoviran i uredjen po projektu arhitekte. Nalazi se na 4 spratu i gleda u dvoriste gde je kosarkaski teren i puno zelenila.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 600 €, 76,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Lokal na veoma prometnoj Lokaciji sa velikim uličnim portalom. Lokal poseduje prodajni -prednji prostor, magacinski prostor i galeriju kao kancelariju ili sl. cena može mali dogovor Grejanje je na gas tako da su troškovi veoma povoljni. Depozit u visini dve kirije. -agencijska provizija....