• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs što veći 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što veći 70 m2" pronađeno 5 152 nekretnina - prosečna cena 1.758 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • centralno grejanje
    • dve lođe
    • 1.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 173.300 €, 75,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica, Popovica. Izdavajamo iz ponude nov, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi u luksuznom naselju sa bazenima. Na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, okružen zelenilom. Pozicioniran na I spratu, ovaj stambeni prostor čini svetao dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Zavrsena ploca za treci sprat! Poslednja lokacija u samom centru grada. 150m od setalista. Karadjorjdeva 12 ! Kao i do sada, LUX GRADNJA. Izbor najboljih materijala i opreme za stanove. Najbolja arhitektura i statika ! Najbolji i najskuplji Wienerberger klima blokovi Termo izolacija....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 75,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća građena 1991god.,spratna,spoljne stepenice za sprat U prizemlju su dve prostorije i gore dve manje,omalterisane. Nema kupatilа,ima garaža od koje može da se napravi kupatilo ili kuhinja,sprovedena instalacija za struju. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 160.680 €, 75,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka -1079285- Uknjižen trosoban stan na Tatarskom brdu u Sremskoj Kamenici. Odlična lokacija na samo par minuta od grada. Odličan raspored, održavan stan u zgradi novije gradnje. Drugi sprat, terasa, grejanje na gas. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 195.000 €, 75,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan trosoban stan u novoj zgradi, smeštenoj u neposrednoj blizini Farmaceutskog fakulteta. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, kupatila, posebnog toaleta, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i terase. Sve prostorije su funkcionalno raspoređene, a stan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 75,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor kod Hrama Svetog Save površine 75m2. Jedinica je površine 75m2 i sastoji se iz prijemnog odeljenja sa čajnom kuhinjom, velike kancelarije, dve manje kancelarije, hodnika i dva kupatila. Prostor je dobro osvetljen, renoviran, klimatizovan i priključen na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, komforan trosoban stan površine 75m2, smešten na visokom prizemlju novoizgrađene stambene zgrade u okviru savremenog naselja Sunnyville na Višnjičkoj banji. Stan je neuseljavan i kompletno namešten novim, kvalitetnim nameštajem i uređajima. Raspored prostorija obuhvata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan na Crvenom Krstu, u ulici Jovana Rajica. Stan se sastoji od: - dve spavace sobe - dnevne sobe - trpezarije sa kuhinjom (kuhinja poseduje sopstvena klizna vrata) - kupatila i dva mokra cvora - odvojene prostorije za ves masinu - dve male odvojene prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 162.225 €, 75,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

41680, 063 547 298 Branka, Trosoban stan odličnog rasporeda, drugi sprat , terasa i lift.Stan je uknjižen a postoji mogućnost kupovine parkirnog mesta u dvorištu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 256.470 €, 75,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan trosoban stan bez ikakvih ulaganja u zgradi novije gradnje. Sve osim ličnih stvari ostaje u stanu. Uz stan ide i parking mesto u zgradi. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Salonski stan u Kolarčevoj, prvi ulaz do Trga Repulike, 50m od Knez Mihajlove ulice. Potpuno renoviran 2018 god., izdaje se sa nameštajem kao na slikama. Zgrada iz 1936.god, sa mermernim ulazom, dobro održavana. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Banjica, Crnotravska, 75m2 ------------------------------------------------------ 75m2, 2.5, 7/20, cg, lift, podrum, renoviran, uknjižen. Na prodaju je kompletno renoviran i moderno uređen stan od 75 m², smešten u centralnom delu Banjice, na 7. spratu stambene zgrade. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 450 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.430 €, 75,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Funkcionalan duplex na veoma traženoj lokaciji. Na donjoj etaži je svetao dnevni boravak, kuhinja je povezana sa boravkom, ali je izdvojena, spavaća soba, wc i terasa. Na gornjoj etaži su još dve sobe i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Stan je dvorišno orijentisan, sklonjen od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 75,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

Grbavica, odličan trosoban stan lepog rasporeda, dvorišno orijentisan, treći sprat, sa dve terase i liftom. Stan se prodaje sa nameštajem i električnim uređajima. U cenu stana je uračunata i garaža koja se nalazi u suterenu zgrade i koja je površine 17 m2 sa visokim plafonima tako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2023.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE - trosoban - VAGRES CITY - 75m², 2.sprat, EG, lift Ima garažu .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo lep, komforan, četvorosoban stan u Petrovaradinu sa zelenilom i pogledom na Frušku goru. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, ostave i terase. Idealan za porodični život jer lokacija uz mnogo zelenila pruža mir, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 154.500 €, 75,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Komforan, klasičan limanski stan, izuzetnog rasporeda. Vanredan pogled na Frušku goru! Stan je u izvornom stanju, što kupcu pruža mogućnost da ga preuredi po svojoj želji. Najtraženija lokacija, koja nudi poseban kvalitet života. .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 165.000 € na 163.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 163.000 €, 75,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €
17.05.2026 - 163.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja, u mirnom okruženju a blizu svih bitnih gradskih sadržaja, atraktivna ponuda na prestižnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikend kuća u naselju Pavliš, K.O. Čerević, u prirodi ukupne površine 75m2 (50m2 donja etaža, 25 m2 površina galerije u funkciji spavaćeg bloka) smeštena na placu površine 716m2. Uknjižena je na 18m2, opasana terasom površine 75m2, sa koje se pruža predivan pogled na Dunav....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 75,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.indomio.rs

ŠARMANTAN TROSOBAN STAN NA BULEVAR EVROPE--- Agencijska šifra: 1006137.Oglašavamo prodaju odličnog i šarmantnog trosobnog stana na traženoj lokaciji, Severni Telep, mirna ulica u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. U bližoj okolini se nalazi sve što vam je potrebno za lagodan porodični....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 850 € na 900 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 900 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 850 €
06.03.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

#9370, Izdavanje, Stan, Beograd, KRUNSKA, 75 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

#18927, Izdavanje, Stan, Beograd, TAŠMAJDAN, 75 m. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal od 75 m2 na veoma prometnoj lokaciji u blizini Bolnice, Studentskog doma , Srednjih škola. Lokal se nalazi u sklopu poslovnog objekta i orjentisan je ka ulici. Uz lokal ide i posebno parking mesto. Ispred lokala postoji bašta od 40 m2. Širina izloga je 10 m. Lokal....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 214.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 214.900 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 220.000 €
17.05.2026 - 214.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, trosoban, svetan stan u Ustaničkoj ulici, 75 m2, uknjižen, dobro održavan i bez potrebe za dodatnim ulaganjem. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, manjeg hodnika, kupatila, ostave i zastakljene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 75,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.indomio.rs

Top lokacija, blizina škole, pijace, marketa, Promenade, pošte. Okolo zgrade zelenilo, dovoljno mesta za parking. Uknjižen vlasnik 1/1.Renoviran stan pre 10-tak godina. Menjane sve elektro i vodovodne instalacije. Parket potrebno lakirati. Pvc stolarija menjana u dve spavaće sobe.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan na Trošarini, na petom spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Površina stana je 75 m2. Stan je kompletno renoviran. Sastoji od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije,kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve lođe. Stan je orjentisan tako....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 167.960 €, 75,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu u izuzetno kvalitetnoj novogradnji, projektovanoj i građenoj da traje decenijama, sa posebnim akcentom na trajnost, funkcionalnost i dugoročnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan stan. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta., prodavnice , pošte i ambulante u naselju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.100 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate. Mogucnost zakupa garaznog mesta. , .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Ćalije - Dragoslava Srejovića 3.0, 75m2 (lođa 5m2), 2/3, EG/treba priključak na gas, interfon U zgradi kvalitetne gradnje, prodaje se trostran (istok-zapad), svetao stan. Sastoji se od ulaznog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije: veliki dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Stan je useljiv od 5 oktombra. Stan je kompletno renoviran prosle godine kompletno od troslojne pvc stolarije namestaja kuhinje kupatila bas sve. Na duzi peiod moze i manja korekcija cene.www.agencijavila.rs Agencijsak provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, dve spavaće sobe, prostrana terasa 12m2, sa pogledom na park, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan na savršenoj lokaciji. Stan se nalazi na svega par minuta od centra svih zbivanja a opet u mirnoj ulici punoj zelenila. Stan se izdaje na duži period za ozbiljne zakupce. Uz stan ima i garažno mesto sa rol vratima. Za vise informacija pozvati na 0668442277 Reg.posrednika....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 115.438 €, 75,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u mirnom delu naselja Stari Banovci nadomak obale Dunava u blizini Beograda. Stan se nalazi na 1. spratu, južno orijentisan. Stan je trosoban, sastoji se od hodnika, wc-a, vešernice, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, 2 spavaće sobe i terase. Na samo 4km od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 75,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam komforan troiposoban stan na Novom naselju. Nekretnina je odličnog rasporeda. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Kontakt 021/6620001 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan kod Lutkarskog pozorišta. Nalazi se na devetom spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 75 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2023.,

www.indomio.rs

Mileševska ulica, prostran i svetao stan. Funkcionalan, sveže okrečen, dopunjavanje nameštajem po potrebi Ag provozija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 226.875 €, 75,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku, u zgradi od ukupno 23 stana ,Po+P +3+M. Stan se nalazi na drugom spratu od 4, po strukturi je trosoban i površine je 75m2. Zgrada će posedovati i dva podzemna nivoa sa garažnim mestima a cena mesta je od 18000 do 20000e. Stan se sastoji....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 59.500 €, 75,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda. Prelepa velika parcela od 58,09 ari u samom centru sela Ribare, nedaleko od Jagodine.. Na placu je stari objekat za rušenje uknjizen na 75 m2. Palc ima priključak na struju i priključen je na seoski vodovod. Ogradjen je celom površinom,prilaz asfaltni put. Vlasništvo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Bulevaru Oslobođenja – idealan za IT sektor ili kombinaciju stanovanja i rada Izdaje se prostran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Pogodan je za IT kompanije, timove ili pojedince koji žele da spoje životni i radni prostor. Stan se nalazi u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 179.000 €, 75,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan troiposoban stan na jednoj od glavnih Voždovačkih ulica. Uprkos svojoj urbanoj lokaciji zgrada je uvučena u odnosu na ulicu i poseduje unutrašnje dvorište sa velikim brojem parking mesta. U blizini prodavnica,fakulteta, autobuskog i tramvajskog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 779)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>