• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 100000 eura 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji do 100000 eura 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 100000 eura 100 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 100000 eura 100 m2" pronađeno 1 216 nekretnina - prosečna cena 241 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • opremljen
    • bazen
    • 1.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 29.000 €, 100,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU PORODIČNA KUĆA U NASELJU SLAVKO ZLATANOVIĆ, POVRŠINA KUĆE JE OKO 100M2, PLAC JE POVRŠINE 5 ARI, KOMUNALNO OPREMLJENA. STRUKTURA KUĆE: HODNIK, KUPATILO, VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM, DVE SPAVAĆE SOBE, PODRUMSKI PROSTOR. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.300 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan za izdavanje na Dedinju. Minimum zakupa 12 meseci. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.490 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan duplex, sa 3 odvojene spavace sobe, luksuzno opremljen sa kompletnim kuhinjskim aparatima, peskirima i posteljinom. Nalazi se u neposrednoj blizini trznog centra Zira, u centru grada. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji do 100000 eura 100 m2'
500 €
1.790 €
99.000 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.000 €, 91,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Veliki troiposoban stan u strogom Centru. Moguće ga je podeliti na dve stambene jedinice. U dosta solidnom stanju. TP 1 /13 . 010 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.150 €, 91,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada, ukupne površine 91m2. Nalazi se na III spratu manje poslovne zgrade na prometnoj lokaciji. Prostor poseduje prostrane, osvetljene i komforne prostorije, kuhinju i wc. Odlično je održavan i lako se može adaptirati prema potrebi. Idealan je....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 91,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2,26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji. Tavan - spoljne stepenice .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 1.300 €, 91,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje uličnog lokala na frekventnoj lokaciji na Telepu, sa odličnom vidljivošću i pristupom sa glavne saobraćajnice. Lokal je idealan za: ✔️ trgovine ✔️ samoposluge ✔️ prodavnice mešovite robe ✔️ pekare ✔️ specijalizovane radnje Cena zakupa je 12e/m2+pdv. Stanje: lokal....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 55.000 €, 91,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju, ima asfaltiranu ulicu, građena pre 15 godina, ali nedovršena. Smeštena na predivnom placu od 17 ari. Na placu je bila do ulice stara kuća sa pomoćnim objektima, ali srušena. Ovaj objekat je uvučen. Kuća je na uglu ulica. Na placu je struja, gradska voda.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 500 €, 91,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan pogodan za poslovni prostor, idealan za poslove kancelarijskog tipa. Prostor je funkcionalno organizovan, svetao i prijatan za rad, sa mogućnošću prilagođavanja različitim poslovnim potrebama. Sastoji se od pet prostorija koje omogućavaju odvajanje radnih celina,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.600 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Salonac na novi način Stan sa energijom elegantnog salonca. Elementi enterijera koje pronalazimo i volimo u starim salonskim stanovima reinterpretirani su u skladu sa savremenom estetikom i materijalima. Utisak prostranosti i uglađenosti ostvaren je zahvaljujući paleti svetlijih tonova....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 91,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući u naselju Ljubine livade, površine 91 kvm, na zajedničkom placu od 2,95 ara, grejanje na gas. Sastoji se od predsoblja, kupatila, dve sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i terase koja je polu zatvorena. Stan je knjižen kao posebna celina, sa posebnim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.200 €, 91,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor u centru grada, na veoma prometnoj lokaciji. Poslovni prostor se nalazi na 3.spratu poslovne zgrade bez lifta. Prostor je površine 91m2 i sastoji se od jedne velike prostorije, kuhinje i kupatila. Grejanje je na struju. Uz poslovni prostor dolazi....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 60.000 €, 91,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosobna kuća na odličnoj lokaciji. Parket – itison, grejanje na gas. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 850 € na 820 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 820 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 1.400 €
07.12.2025 - 1.200 €
15.12.2025 - 980 €
07.01.2026 - 850 €
06.05.2026 - 820 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno uređen i prostran trosoban stan u mirnoj i zelenoj ulici Patrijarha Joanikija. Savršen spoj elegancije, komfora i vrhunskog kvaliteta, idealan za porodice, parove ili rad od kuće. Opremljenost: Potpuno opremljena kuhinja i sanitarije, mašina za sudove, veš i sušenje....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 95.000 €, 91,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična stambena kuća na sprat, nalazi se u Banoštoru na glavnom putu, sa pogledom na Dunav. Dvorište je dekorativno uređeno višegodišnjim zimzelenim biljkama, drvećem kao i zasadima voćki i vinove loze. Svi pomoćni objekti, garaža i šupa su upisani i ozakonjeni. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.100 €, 91,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

PRAZAN ULIČNI LOKAL U SIROVOM STANJU NA PROMETNOM MESTU NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9112642. Izdaje se prazan ulični lokal od 90 m2 u sirovom stanju, u prizemlju zgrade na vrlo prometnom mestu na Novom Naselju. Lokal je odmah useljiv i moguće ga je prilagoditi prema....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 103.000 €, 91,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Odlična kuća novogradnje na mirnoj lokaciji, izolovana od buke i vreve. Poseduje dve spavaće sobe, kao i nusprostorije, garažu, ostavu.. Poseduje gradsku vodu, kao i centralno grejanje na gas. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.800 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94051, VII/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 39.000 € na 35.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 35.000 €, 91,00 m2 cca 390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 39.000 €
06.03.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stariju kuću sa ekonomskim delom dvorišta. Kuća ima upotrebnu dozvolu. Trofazna struja,gradska voda,kanalizacija! Nije fiksna cena. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 30.000 €, 91,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište na Paliću. Površine je 715m2. Pogodno je za izgradnju porodične stambene zgrade. .

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 109.000 €, 91,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: K786 Na prodaju prelepo uređena i potpuno nameštena nekretnina sa bazenom na obroncima Kosmaj, u delu Zmajevac–Koraćica, svega 4 km od vrha planine i na oko sat vremena vožnje od Beograd. Idealna kombinacija privatne oaze u prirodi i ozbiljne investicione prilike za turističko....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 1.200 €, 91,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi četvoroiposoban stan pogodan za kancelarije u Starom Gradu u blizini Radničke ulice, centra grada i svih bitnih instituija. Nalazi se na prvom spratu, ima pet komfornih prostorija, odvojenu čajnu kuhinju, kupatilo, toalet i terasu. Ceo prostor je kompletno renoviran, zamenjeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.800 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Blok 32, luksuzan stan kompletno opremljen luksuznim nameštajem.U navedenu cenu zakupa je uračunat najam jednog garažnog mesta, drugo se doplaćuje 100 EUR ukoliko je potrebno. Stan poseduje centralno grejanje ko je se plaća prema potrošnji, centralnu klimatizaciju, tehnički potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.200 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2025.,

www.indomio.rs

Višegradska ulica, neposredno uz naselje Beogad na vodi. Četvorosoban po strukturi, 3. sprat od ukupno 7, površina 91m2. Uredna i održavana zgrada iz 2010.godine. Opis stana: ulazni hodnik, dnevni boravak i trpezarija, odvojena kuhinju sa ostavom, 3 spavaće sobe, 2 terase, otvoren....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Apelovac, 500 €, 91,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor, površine 91m2, u samoj blizini Saborne crkve. Sastoji se od dva nivoa, sa dva ulaza. Na podu je keramika. Grejanje je etažno (električni kotao). Potpuno je renoviran i pogodan je za razne namene. Agencijska provizija je 50% od prve kirije jednokratno. Ukoliko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Mama, tata i ja Prelep eklektičan stan koji kombinuje najrazličitije dekorativne stilove. Od svedenog skandinavskog dizajna u spavaćim sobama, preko modernog pročišćenog izgleda kuhinje, do miksa vintidž i industrijskog stila, sa retro detaljima iz sredine prošlog veka Svi ti naizgled....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.600 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se 3.5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan u centru, iza Dušanovog bazara, na desetom spratu zgrade kvalitetne gradnje, sa dva lifta. Stan je površine 91m2 i sastoji se iz ulaznog hodnika, odvojene kuhinje koja je opremljena elementima i ima izlaz na manju terasu, zatim trpezarije koja je odvojena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 400 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u centru grada u ul.Kralja A.I Karađorđevića , površine 91 kvm, na drugom spratu, sa grejanjem na gas , lift u zgradi. Sastoji se od: predsoblja, dve spavaće sobe, dnevne sobe , kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila i tri terase. Izdaje se kompletno opremljen stan .....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je troiposoban stan u održavanoj zgradi sa liftom, odlikovan funkcionalnim rasporedom i pažljivo osmišljenim enterijerom. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, komfornog kuhinjsko-trpezarijskog dela, praktične ostave, dve spavaće sobe, garderobne sobe, kupatila, odvojenog....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 51281, V/IX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, poseduje veliki dnevni boravak, tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, poseban toalet, lođu. Stan je klimatizovan dve klime, CG. Potpuno opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, 91m2, svetao, dvostrano orijentisan, moderan stan sa velikom dnevnim boravkom (43m2). Idealan za porodice sa decom. Stan je na 3.spratu bez lifta i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, wc-a i dve terase. Uz stan dolazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Fantastičan stan iz 1976.godine u srcu Vračara. Sastoji se od dve prostrane spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na jednu od dve terase u stanu, a još jedna manja spavaća soba čini ovaj stan izuzetno komfornim. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i konekcijom sa kuhinjom čini prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 850 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković, 82m2 (91m2), trosoban, 1/8, lift, CG, terasa, uknjižen, parking, dozvoljeni kućni ljubimci. Funkcionalan i renoviran trosoban stan, nalazi se na prvom spratu u uređenoj višespratnici sa odličnim prilazom. Stan je dvostrano orijentisan i odlično osvetljen.....

 
 
 
  Stan, RUMA, 82.000 €, 91,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi četvorosoban stan u naselju Tivol. Oko zgrade svi neophodni sadržaji, parking mesta, prodavnice, pijaca, pošta, igralište Nalazi se na 5. spratu bez lifta, jedna veća kosina prolazi iznad kupatila i dnevnog boravka, ostalo je sve ravno, redovni prozori. Nikad nije bilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 800 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#37776, Izdavanje, Stan, Beograd, ZVEZDARA, 91 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.400 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonski, potpuno namešten stan na predivnoj lokaciji u samom centru grada, prostran i svetao. Tri sobe, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, dva kupatila, grejanje na struju-tri klime, ta peć, podno. Pet friendly. Depozit obavezan. Agencijska provizija 50% Agent: Tamara Vučković....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.300 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan u ulici Vojvode Stepe, u neposrednoj blizini kompleksa Voždove kapije. Stan je pozicioniran je na petom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan površine 91m2 odlikuje se odličnim rasporedom i obiljem prirodne svetlosti. Dnevni deo organizovan je po....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 90.600 €, 91,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA APARTMANA LAKE VIEW SREBRNO JEZERO UKNJIZENI I ODMAH USELJIVI. IMAJU UPOTREBNU DOZVOLU. MOGUCNOST KUPOVINE NA KREDIT I KREDIT ZA MLADE NAJBOLJA MOGUCA LOKACIJA NA SREBRNOM JEZERU, NA SVEGA 2 MINUTA HODA DO JEZERA 250m do jezera 150m do akva parka 30m do kruznog toka Parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.190 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

#48544, Izdavanje, Stan, Beograd, KRUNSKA, 91 m. .

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 67.000 €, 91,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: K567 Na prodaju renovirana, kompletno nameštena i odmah useljiva kuća površine 91 m², smeštena na 6 ari ograđenog placa, na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada. Ova nekretnina predstavlja retku priliku da imate mir, zelenilo i privatnost u centru Mladenovac, uz sve gradske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.700 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

#41290, Izdavanje, Stan, Beograd, SKYLINE, 91 m. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 792)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>