• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji barem 90 m2 Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji barem 90 m2 Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji barem 90 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji barem 90 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 439 nekretnina - prosečna cena 987 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 4800 eura
    • do 6000 eura (prosečna cena)
    • do 7200 eura
    • do 60 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • lift
    • podno grejanje
    • useljiv
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 550.000 €, 116,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na svega nekoliko minuta hoda od Skadarlije, Bajloni pijace i najlepših dorćolskih restorana i kafića, nalazi se ovaj izuzetno luksuzan i potpuno renoviran stan koji predstavlja pravu retkost na tržištu. Stan odiše elegancijom,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.000 €, 81,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban sta u izgradnji od 81m2 na 4. spratu, lift, grejanje na gas, klima, velika terasa, dva mokra čvora( kupatilo+wc), Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa PDV-om. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 367.888 €, 81,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji barem 90 m2 zadnjih 7 dana'
1.800 €
395.000 €
323.888 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.400 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u modernom kompleksu Airport Garden, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Airport City-ja. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i reprezentativnom ambijentu, stan je idealan kako za udoban porodični život, tako i za poslovni prostor poput advokatskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 352.888 €, 81,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 243.000 €, 81,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vozdovac,3.0s, 81m2 +terasa lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, funkcionalan stan, trosobne strukture, uknjižene površine 81m2, na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Saborne crkve i kuće za venčanje. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, tako da je ovaj stan odlična investicija kako za izdavanje tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 81,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132258, IV/IV, lift. TELEP - *DUPLEX* 81 m2 - 4 spavaće sobe, na odlicnoj poziciji. LIFT. TERASA DONJI DEO: Dnevna soba, kuhinja, trpezarija 1 spavaća soba, kupatilo i terasa. GORNJI DEO: 3 spavaće sobe. Ispod blagih kosina sa VELUX krovnim prozorima, napravljeni su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 355.888 €, 81,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Sazonova, 5/5, cg-Stvarna površina-82m2 , ugovorna površina-70.00m2, Penthouse, odmah useljiv, LUX. U srcu Vračara, Čuburski park, dvostrano orijetisan stan , pun svetla, sa otvorenim panoramskim pogledom. U ponudi imamo lusuzan uknjižen, stan u novogradnji, smešten u jednom od najtraženijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Bulevaru Zorana Đinđića, u Bloku 30, nadomak novog Merkatora. Nalazi se na 11. spratu i dvostrano je orijentisan, što doprinosi prijatnom osećaju prostora i boljoj osvetljenosti. Stan je 2.0 strukture i sastoji se od dnevnog boravka, velike trpezarije, kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 83,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se uknjižen poslovni prostor u naselju Altina, na odličnoj lokaciji sa brzom vezom ka autoputu, što ovu nekretninu čini veoma pogodnom za različite namene. Prostor se sastoji od dve velike prostorije, jednog odvojenog dela, dva sanitarna čvora, hodnika i terase. Zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 410.000 €, 83,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, moderan trosoban stan uknjižen na 83 m², u prestižnom kompleksu West 65 na Novom Beogradu, pozicioniran na 4. spratu od ukupno 7. Ova stambena jedinica predstavlja odličnu priliku za kupovinu u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 83m2, terasa, 5/5, lift, EG, lux, ktv, internet, interfon, dizajnerski, adaptibilan, garažno mesto po dodatnoj ceni Stan se nalazi u Šumatovačkoj ulici, bliže Južnom bulevaru. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom tri spavaće sobe kupatila i dodatnog toaleta....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 69.500 €, 83,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ugaoni poslovni lokal u samom centru Ćuprije, smešten u jednom od najfrekventnijih delova grada, u modernoj novogradnji – zgrada Beladona. Lokal ukupne površine 83 m² organizovan je na dva nivoa – prizemlje i suteren, što pruža odličnu funkcionalnost i mogućnost organizacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici, na svega 50 metara od Vojvode Stepe i Voždovačke crkve, izdaje se veoma komforan stan sa 3 spavaće sobe i dva kupatila. Centralni deo stana je veliki dnevni boravak sa trpezarijom i zasebnom kuhinjom, sa izlazom na terasu sa koje se pruža jedinstven pogled na grad.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.300 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo organizovan stan u samom centru Beograda, u blizini hotela Palace Hotel Belgrade. Stan se nalazi na svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone, a istovremeno je smešten u mirnom i zelenom okruženju Topličinog venca. Stan se sastoji od kuhinje, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 100.000 €, 84,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 84 m² na placu od 3.8 ari, na odličnoj lokaciji, sa velikim potencijalom za porodično stanovanje ili investiciju. Nekretnina se sastoji od 3 odvojene stambene jedinice, svaka sa posebnim ulazom, što omogućava da funkcionišu kao manje zasebne celine. Jedna jedinica je useljiva....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 950 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan 3 - soban dupleks na atraktivnoj lokaciji u Južnom bulevaru poznatom po odličnoj povezanosti i kompletnom sadržaju za svakodnevni život. Stan je moderno koncipiran na dva nivoa. Donji nivo čini prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spvaćom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 329.000 €, 84,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan četvorosoban stan smešten na 14. spratu od ukupno 22 sprata u prestižnom stambenom kompleksu New Minel na Tošinom bunaru. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, master spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam svetao i izuzetno funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2013. godine sa liftom i video-nadzorom. Zahvaljujući orijentaciji ka parku, stan pruža mir, tišinu i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana – idealno za udoban porodični život. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.260 €, 84,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE Poslovni prostor: BEOGRAD-BEOGRAD, Stari Grad-Centar, , Trg Nikole Pašića, 84m2, 1260 eur agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavaće sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna čvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 900 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen trosoban stan u mirnom delu Jajinaca, idealan za zakupce koji traže moderan, funkcionalan i komforan životni prostor u prijatnom okruženju, nadomak centra grada. Stan je pažljivo uređen i potpuno opremljen, sa savremenim enterijerom i kvalitetnim nameštajem,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan na keju. Stan je veoma prostran i komforan, površine 85m2, na II spratu i čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje i hlađenje je preko toplotnih pumpi, u kupatilu podno. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jedinstven, luksuzno opremljen troiposoban stan površine 85m², smešten na 5. spratu kvalitetne novogradnje u samom centru Niša. Ova nekretnina se izdvaja modernim dizajnom, vrhunskom opremljenošću i prelepim otvorenim pogledom na Nišavu i Tvrđavu. Stan je pažljivo organizovan....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Futog, 250 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Futogu PoluNamešten Dvosoban stan u Kući 85 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan je PoluNamešten nalazi se u prizemlju može da se koristi lepo veliko Dvorište od 670 m2grejanje je na GasMesečna cena zakupa je 250 eurapotreban je DepozitODMAH JE USELJIVNe mogu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.300 €, 85,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan poslovni prostor površine 85 m², organizovan kao open space, koji se lako može prilagoditi različitim namenama – kancelarijskim, administrativnim delatnostima, igraonici, manji restoran i slično. Prostor se nalazi na Bežanijskoj kosi, na odličnoj lokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća građena od mešanog materijala koja u svom sastavu ima zatvorenu terasu sa ostavom, predsoblje, kuhinju sa trpezarijom i 2 sobe. Podovi su parket u 1 sobi, beton i pločice. Struja je monofazna, vodovod je gradski, u ulici postoji priključak za kanalizaciju. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U strogom centru grada, u ulici Kneza Miloša , izdaje se potpuno renoviran, troiposoban stan, sa dva mokra čvora, kompletnom ugradnom kuhinjom i lepom, velikom terasom. Može se koristiti i kao poslovni i kao stambeni prostor; izdaje se prazan (u narednih nekoliko dana će biti završeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforno prizemlje kuće na Paliluli, površine 85m2 i nalazi se u mirnoj ulici kuće sa prostranim dvorištem. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kupatila, dve velike spavaće sobe i velike terase. Izdaje se kao poslovni ili kao stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 85m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. U dnevnom boravku je klima, dok su u spavaćim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.600 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U elitnom delu Beograda, na Senjaku, izdajemo troiposoban stan ukupne površine 100 kvadrata . Stan se nalazi na prvom.spratu.odlicno održavane četvorospratne zgrade, okrenut je suprotno od ulice, miran, topao, ušuškan . Izuzetno je lepo i ukusno sredjen i opremljen. Raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza za sve destinacije u gradu.Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.Stan je podeljen u dve stambene jedinice.Svaki....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića, sa prelepim pogledom na Svetosavski park i crkvu. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa dva lifta (nije poslednji sprat). **Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.200 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan u mirnom i porodičnom delu Cerak Vinograda, u ulici Crvenih hrastova. Stan se nalazi na prvom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja idealan izbor za porodice ili zakupce koji traže komforan i funkcionalan životni prostor u zelenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 420 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 86m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta,dve terase i podruma. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.650 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan stan sa dve spavaće sobe uređen je sa posebnom pažnjom prema detaljima i komforu budućih stanara. Jedna od spavaćih soba je master spavaća soba i sastoji se od garderobera i kupatila, dok druga može biti korišćena kao gostinska soba ili radni kabinet. Pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 395.888 €, 86,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran, kvalitetno sređen stan, opremljen kao na fotografijama (manja soba nije opremljena), komforan, poseduje dve spavaće sobe, garažno mesto i dve ostave uračunati su cenu. Nalazi se u najlepšem delu Banovog brda, okružen zelenilom, mirnom, bez buke. Agencijska provizija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 438)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>