• GoHome Professional
www.indomio.rs barem 90 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs barem 90 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs barem 90 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs barem 90 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 439 nekretnina - prosečna cena 987 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 4800 eura
    • do 6000 eura (prosečna cena)
    • do 7200 eura
    • do 60 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • novogradnja
    • lift
    • uknjižen
    • dve lođe
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan površine 90m2, sa mogućnošću da se lako pretvori u četvorosoban. Nalazi se na Trosarini, u Vojvode Stepe, na 6 spratu od 8. Ima podno grejanje, dvostrano je orijentisan, jugozapadno. U stanu nisu potrebna ulaganja, osim ako nešto želite da promenite po vašem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 950 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i prostran dvosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji u ulici Jove Ilića. Stan se nalazi na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za zakupce koji traže visok nivo komfora, kvalitetnu opremu i odličnu povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 315.000 €, 90,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 90m2,pogled na Hram Sv.Save, I sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi grejanja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs barem 90 m2 zadnjih 7 dana'
355.000 €
1.400 €
268.450 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85695, I/VI, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji.Na 700m od stana su pijaca,pošta,Maxi,Lidl,McDonalds,dve škole.Vrtic je na 100m od zgrade gde je stan,autobusko stajalište je ispred zgrade.Zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux troiposoban stan u strogom centru grada, u mirnoj ulici u blizini pešačke zone. Stan ima 90m2, nalazi se na VI spratu zgrade koja ima lift. Sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka, tri spavaće sobe od kojih svaka ima terasu, kuhinje, trpezarije, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 90,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosobna dvojna kuća na Malom Radanovcu u tihoj ulici , blizu Palićkog puta . Trofazna struja , gradska kanalizacija , PVC stolarija , termoizolacija , etažno grejanje na pelet ili gas , dvorište , garaža , pomoćni objekti .Kuća je renovirana 2005 - godine . .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 300 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep trosoban stan u centru grada i blizu svih sadržaja koje grad pruža. Izdaje se tako što je u toku godine 6 meseci u stanu i vlasnica stana a 6 meseci je u stanu samo zakupac. Iznos mesečnih režija je oko 25.000 dinara. Stan je od 01.06.2026. prazan i useljiv. U periodu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 91,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan površine 91m² u luksuznoj novogradnji na prestižnoj lokaciji u centru Niša, na Obilićevom vencu. Stan se nalazi na 2., 3., 4., 5., 6. i 7. spratu i nudi moderan dizajn i funkcionalan raspored. Struktura stana: Ulazni hodnik Prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 82.400 €, 92,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica Stari Slankamen, 92m2 Cena 82400 eur, plac 1837m2 Prodajemo useljivu i funkcionalnu , renoviranu vikendicu u Starom Slankamenu, ulica Počenta 1. Do kuće se dolazi asfaltnim putem do raskrsnice Starog i Novog Slankamena gde se nalazi i prodavnica mešovite robe, a odatle je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 1.100 €, 92,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i veoma svetao poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u naselju Šumice, na opštini Voždovac. Zahvaljujući odličnoj organizaciji prostora i prijatnom ambijentu, predstavlja idealan izbor za kancelarijsko poslovanje, agencije, IT kompanije, konsultantske usluge,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, trosoban stan koji se nalazi u manjoj stambenoj zgradi u Durlanu. Površine je 92m2, smešten na I spratu zgrade bez lifta. Stan je veoma prostran sa dobrim i funkcionalnim rasporedom koji zadovoljava sve zahteve jedne porodice i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji daju da životni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 423.000 €, 92,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

4,0 Centar , Terazije, Nušićeva , pesacka zona , 92 m2 , 4 / 5 , lift , TA / cg , autentican , salonski stan , visina plafona 3,10m , orijentisan dvorisno , tih , svetao , u izvornom stanju , za sredjivanje , predratna zgrada , gradnja 1935. godine , uredan , lepo odrzavan ulaz ....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 349.000 €, 92,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno u ponudi imamo funkcionalan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji kod Fontane, u Studentskoj ulici, na trećem spratu uredne i održavane zgrade. Stan se odlikuje izuzetno dobrim rasporedom i sastoji se od ulaznog hodnika, ušuškane dnevne sobe, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 206.900 €, 92,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran trosoban porodičan stan grejne površine 82m², plus dve lođe, na veoma traženoj lokaciji u naselju Braće Jerković, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život – škola, vrtića, marketa, pijace i drugih sadržaja. Stan je odlično povezan sa svim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja troiposobnog stana u Nišu-centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša. Stan se nalazi na 3. spratu,zgrada sa liftom,CG. Stan se sastoji od komotnog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,tri spavace sobe,hodnika,dva mokra cvora i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 335.000 €, 93,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U bloku 19a, u ul. Vladimira Popovića zastupamo prodaju funkcionalnog 3.5s stana uknjiženog na 93m2 korisne površine. Nalazi se na prvom spratu uredne i održavane vojne zgrade, pozicionirane u sredini bloka, bez saobraćaja. Zgrada je okružena zelenilom, i dečjijim igralištima.Odlična....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 37.000 €, 93,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostrano seosko imanje ukupne površine 91,63 ara, koje se sastoji od više spojenih parcela i prodaje se isključivo kao celina. Na placu se nalazi kuća površine 93 m², koja zahteva adaptaciju, ali poseduje odličan raspored i predstavlja dobru osnovu za uređenje po sopstvenim....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 158.000 €, 94,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

PRELEPA UKNJIŽENA KUĆA U VRDNIKU- RETKA PRILIKA! Kontakt: +381668091211 Cena: 158.000 EURA Lokacija: Vrdnik, Fruška gora Površina: 94 m2 + potkrovlje (uknjiženo u osnovi 47m2) Kuća se sastoji od tri nivoa: - trpezarije sa kuhinjom; - 4 sobe; - 3 kupatila; - hodnik; - 2 terase - potkrovlja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 270.000 €, 94,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak Vinogradi, ulica Lipa, 4.0, 87m2, terasa, lođa, V/6, CG, ostava, lift U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan, porodičan 4.0 stan koji ima 87m2 grejne površine, ali uz terasu i lođu ima merenih 94m2. Nalazi se na odličnoj poziciji u okviru naselja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 850 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan na vrhunskoj lokaciji, pored Belog dvora na Dedinju. Kompletno renoviran, u potpunosti opremljen novim nameštajem i tehnikom. Ima odvojenu spavaću sobu, ostavu sa garderoberom, veliku terasu od preko 30 m² i zasebnu garažu. Lokacija je izuzetno mirna, okružena zelenilom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na idealnoj lokaciji u Kosovskoj ulici, na svega 100m od Skupstine. Uknjizen je na 87m2, dok je stvarna povrsina 95m2. Prodaje se bez namestaja, u stanu ostaju ugradni plakari. Sve je radjeno po meri i sa ukusom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 230.000 €, 95,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjizena montažna kuća sa dvorištem. Kvalitetno uređena i potpuno legalizovana kuća sa urednom dokumentacijom, smeštena u mirnom delu naselja. Struktura: ulazni hodnik, kuhinja sa ostavom, prostrana dnevna soba sa izraženim estetskim detaljima, 3 spavace sobe, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten četvorosoban stan u centru. Površine je 95m2, nalazi se na VII spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazi hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, četri spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno, ima i dve klime. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 93.500 €, 95,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132377, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 69m2 + 26m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Centar Beograda Kosovska ulica, odlična lokacija. Stan je uknjižen na 87m i kompletno renoviran 2019. godine. Po strukturi veoma funkcionalan, sa velikim open space dnevnim delom koji pruža odličan osećaj prostora i komfora, kao i jednom prostranom spavaćom sobom. Nalazi se na spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.610 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan polunamešten trosoban stan u zgradi BW Terra, sa prelepim panoramskim pogledom na reku, na 13. spratu, površine 89,36 m2. Strukturu stana čine ulazni hodnik, kuhinja opremljena kvalitetnom tehnikom, svetao dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe od kojih je jedna....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 25.000 €, 89,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna kuća u Bezdanu površine 89m2, smeštena na placu od 416m2 (4 ara). Nekretnina je odmah useljiva uz manja osveženja i renovaciju po želji budućih vlasnika. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve sobe, kupatila i toaleta. Karakteristike: •....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 75.000 €, 89,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća u Bačkoj Topoli od 89 m² na placu od 2.098 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, ostave, tri sobe, kupatila i toaleta. Na podovima je laminat, drveni prozori a grejanje na čvrsto gorivo. Imanje obuhvata pomoćne zgrade, podrum i njivu. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Imamo to zadovoljatvo da vam prezentujemo odlican,renoviran salonac na najboljoj lokaciji u gradu! Stan se nalazi na minut hoda od Knez Mihailove ulice i samog gradskog jezgra. Posebno izdvaja mogucnost zakupa i parking mesta u samom centru grada. Za vise info pozovite nas na: 0666....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 375.000 €, 89,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan,sređen troiposoban stan ukupne površine 89m na odličnoj lokaciji. Nalazi se na prvom spratu lepe trospratne zgrade u ul. Vukice Mutrović na Vračaru, na "granici" Čubure i Crvenog Krsta. Stan je kompletno, renoviran 2019. godine ugradnjom najkvalitetnijh materijala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 373.800 €, 89,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ulici Gospodara Vučića, u blizini ulice Maksima Gorkog, na Vračaru, u novijoj, odlično održavanoj zgradi, nalazi se ovaj sređen, svetao, funkcionalan, četvorosoban stan. Stan je orijentisan prema dvorištu, bez ikakvog uticaja saobraćajne buke, tišinu remeti jedino cvrkut ptica.....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 23.000 €, 89,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća starije gradnje na lepom placu. kuća ima tri sobe do ulice, kuhinju, kupatilo predsoblje i ostavu. U kući su dva ulaza, te trenutno funkcionišu kao dva stana. Kuću je potrebno renovirati u zavisnosti od želje kupca.Kuća ima redovan priključak struje i vode. Nekretnina....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 3.000 €, 96,00 m2 cca 31 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Kosančićevom vencu, atraktivnoj lokaciji, jednoj od najlepših i najomiljenijih u strogom centru grada, primamljivoj kako za turiste i posetioce svih profila, tako i za beogradske žitelje svih uzrasta, smešten je potpuno opremljen restoran sa potpuno opremljenom kuhinjom, nov prostor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 850 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno namešten penthaus od 96 m2, koji se nalazi na 5/5 spratu u centru Subotice. Pristup je omogućen isključivo sa posebnim ključem sa kojim se može doći do petog sprata liftom, dok je sa stepenicama moguć pristup samo stanarima koji imaju ključ za peti sprat. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 405.000 €, 97,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja iz 2023 god. sa reprezentativnim ulazom na Crvenom krstu u blizini prevoza, marketa, škola. Lux, 4.0, od 97m2, na 3 spratu. Sastoji se prostranog dnevno-trpezariskog prostora povezanog sa kuhinjom, 3 sspavaće sobe, 2 kupatila i terase. Stan je luksuzno opremljen i ne zahteva....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 900 €, 97,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji na Banjici, izdaje se funkcionalan i lepo organizovan lokal površine 97m2, spreman za rad bez dodatnih ulaganja. Lokal se sastoji od tri odvojene prostorije koju čine: - frizerski salon - kozmetička soba - beauty salon Tu su i: prijemni/ulazni deo za klijente;....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 159.000 €, 97,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo spratnu kuća na ulasku u Sremske Karlovce,idealna za stanovanje i razne poslovne delatnosti.Kuća u prizemlju ima kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak, kupatilo,ostavu,ustakljenu terasu,spoljnim stepeništem se ide na sprat gde su dve sobe i kupatilo.Ispod kuće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.000 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao trosoban stan površine 97 m2 na jednoj od najboljih lokacija na Panteleju. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno građene porodične kuće. Stan je izuzetno funkcionalan i sastoji se od: prostranog hodnika , velikog dnevnog boravka sa kuhinjom sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se polunamešten stan u blizini škole Mika Antić, u mirnom i lepom kraju Niša, u Durlanu, površine 98 m2, na prvom spratu porodične kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 437)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>