• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 1 418 nekretnina - prosečna cena 1.157 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 280 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednoiposoban stan u Duvaništu u neposrednoj blizini TC Roda. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 40m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov jednoiposoban stan 40m2, na 1. spratu. Stan ima jednu odvojenu spavaću sobu, prostran dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Niski troškovi. Useljiv od 01.06.2026. Ima parking mesto. Isključivo nepušači. Idealno za jednu zaposlenu osobu ili par. U stanu nisu dozvoljeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji kod Sajma, u naselju Sajmište. Stan je površine 40 m² i nalazi se na 2. spratu zgrade sa liftom. Stan je funkcionalne strukture 1.5 i poseduje terasu, kao i klima uređaj. Zgrada ima ukupno 5 spratova. Potreban je depozit.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno uređen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Sajma u Novom Sadu. Nalazi u novoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Odličnog je rasporeda i sastoji se od svetlog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Dvorišno je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i potpuno opremljen jednoiposoban stan od 40m² na odličnoj lokaciji u blizini Sajma na Novoj Detelinari. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i odmah useljiv. Idealan za jednu osobu ili par. Nalazi se u blizini svih neophodnih sadržaja – marketa, autobuskih linija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 480 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i svetao stan od 40m² na Karaburmi, u Vlašićkoj ulici, na 3. spratu. Stan je kompletno renoviran i potpuno opremljen, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom spavaća soba hodnik kupatilo ostava Stan je odlično izolovan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99210, III/III, uknjižen, garaza, parking. Odmah useljiv stan.Bez kucnih ljubimaca, na minimum godinu dana.Parking u dvoristu zgrade.Nema lift. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov i opremljen 1.5 stan sa izuzetno niskom troškovima. Obavezan depozit. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan na Trgu republike u ul. Braće Jugovića. U blizini su svi važniji sadržaji, škola, vrtić, fakulteti, pozorište, muzej i dr. Stan se sastoji iz ulaznog dela, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatila. Dosta mesta za odlaganje . Stan je renoviran i odmah useljiv,svetao.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.500 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera, površine 40m2, na odličnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića preko puta toplane. Stan je na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom i kupatilo. Stan zahteva kompletno renoviranje, što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i renoviran stan u naselju Filmski grad, u mirnom i zelenilom okruženom kraju. Uknjižen je na 20m2 kao garaža, dok je realna kvadratura oko 40m2 funkcionalnog stambenog prostora. Stan je lepo organizovan, svetao i spreman za useljenje. Poseduje centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara (Beograd),Stan u kući,40 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u centru grada, površine 40m2. Nalazi se na prizemlju zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je TA. Opremljen je svim neophodnim stvarima i uređajima. Nalazi se u blizini svih važnih institucija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan na socijalnom, na svega nekoliko minuta od centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade i dvorišno je orijentisan, što pruža mir i tišinu, idealno za udoban svakodnevni život. U blizini se nalaze prodavnice, marketi, autobuske....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Površine je 40m2, nalazi se bn na III spratu stambene zgrade. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, kompletno namešten stan pored Aviv parka, odvojena spavaća soba, garaža u ceni. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/5, LIFT, TERASA, GARAŽA, PARKING,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 200 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan u Durlanu. Nalazi se u prizemlju kuće sa posebnim ulazom. Sastoji se iz dva nivoa. U prizemlju je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilom, a na drugom nivou je spavaća soba. Stan je sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.150 €, 40,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan doiposoban stan u Mirijevu – odličan izbor za život ili investiciju Na prodaju funkcionalan i savremeno projektovan doiposoban stan površine 40 m², smešten u mirnom i traženom delu Mirijeva, u manjoj novoj stambenoj zgradi. Struktura stana: dnevna soba spavaća soba manja spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

#49868, Izdavanje, Stan, Beograd, DONJI DORĆOL, 40 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Podbara Struktura: Dvosoban stan Dostupan : Odmah useljiv Spratnost: 2. sprat (bez lifta) Parking: Besplatan, van zone naplate ✅ Dugoročni zakup ❌ Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Cena zakupa: 400 € Depozit: 400 € Stan se nalazi u mirnom delu grada, idealan za parove ili pojedince....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 190.000 €, 40,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na vrlo prometnom mestu, blizu Đeram pijace: kod stanice tramvaja i pešačkog prelaza. Renoviran; ima izlog i 2 ulaza ( bitno za HAACP standard) , klima uređaj i toalet. Bez stepenica na ulazu Pogodan za tgovinu, usluge, pekaru, brzu hranu i drugo. Retka prilika za kupovinu radnje-lokala....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi se nalaze na II spratu stambene zgrade. Veličina preostalih stanova je 40m2,53m2,65m2 i 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 128.750 €, 40,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan dvosoban stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Stan je svetao i funkcionalnog rasporeda. Uz stan se dobija podrumska ostava ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je apartman u izgradnji u Sokobanji. Površine je 40m2 i postoji mogućnost izbora spratnosti. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Ovaj apartman nudi savršen spoj udobnosti i prirode, idealan za odmor ili kao investicija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan jednoiposoban stan površine 40m2. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u blizini Hale Pionir, u mirnoj ulici, na samo nekoliko minuta od centra grada. Izdaje se na duži vremenski period. Dozvoljeni kućni ljubimci i pušači. Stan za svaku preporuku. 50 Oznaka na mapi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132079, I/, klima, lift, terasa, ostava. Izdaje se odmah useljiv, kompletno namešten jednoiposoban stan na Detelinari. Stan je dostupan i stranim državljanima. Nije pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, POŽAREVAC, 400 €, 40,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje lokala u centru Pozarevca od 40m2 Struja, voda, cg, klima, izlog Lokal se nalazi na glavnom putu, i ima dobru izlozenost cena mesecnog zakupa 400eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, LIMAN 3---Agencijska šifra: 9111683.Izdaje se namešten dvosoban stan (41 m2) na 3. spratu stambene zgrade sa liftom na Limanu 3. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prvom spratu zgrade, u centralnom delu Vidikovca nalazi se ovaj kompletno renoviran stan. U stanu je zamenjena elektro i vodovodna instalacija, postavljena alu stolarija sa elektro roletnama i komarnicima u spavacoj sobi, a u kuhinji PVC stolarija. Hrastov brodski pod, sigurnosna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Limanskog parka i pijace, Štranda, fakulteta, NIS-aOvaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Pozicionirana na III spratu uredne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje jednoiposoban stan 41m2 na trećem spratu u novijoj zgradi sa liftom u ulici Narodnog fronta, Liman 3. Strukturu stana čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Dvorišno je orijentisan. Opremljen je za stanovanje ali se može koristiti....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 41,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Socijalno, Bulevar kralja Petra I. Nenamešten dvosoban stan u svrhe poslovnog prostora na jednoj od najboljih lokacija za poslovanje u neposrednoj blizini centra grada, Kraljevog parka, Doma zdravlja i osnovne škole. Ovaj prostor čini dve kancelarije, kuhinja, sanitarni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, Lux stan 41 m2 na odličnoj lokaciji u centru grada u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan je u potpunosti opremljen, sa svim neophodnim stvarima za život ( najsitniji detalji - svi sudovi, pegla, daska, ofingeri, jastuci, posteljina). Stan je moderno opremljen, ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125615, III/, lift, terasa, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se stan na Limanu 3 u novijoj zgradi. Opremljen novim namestajem. Useljiv od 5.6. Dozvoljeni manji kućni ljubimci. Može se izdati i kao poslovni prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, VINIK, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 40,60m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 550 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Ade ciganlije, Požeške ulice, izdaje se stan sa odvojenom spavaćom sobom. Stan se nalazi u novijoj, održavanoj zgradi. Pogodan kako za život tako i za poslovni prostor. Kompletno je opremljen i useljiv odmah .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno, lepo sre��en stan u novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spava��u sobu, dvori��nu terasu bez buke, cg je po utro��ku, zgrada pod video nadzorom. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 600 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Merkator, kod suda - Renoviran i lep 1.5 stan CG 41 m2 - Lift 8/8 -Lođa zastakljena - Svetao, sunčan, topao i sa otvorenim pogledom - Blind vrata, PVC prozori, tuš, ugradni plakari - Namešten sa stilom - Odmah useljiv Agencijska provizija za zakupca je 50% samo od prve zakupnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SURČIN, 450 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Surcin, Kosovska, novogradnja, 40 m2 , sa spavacom , dnevnom, predsoblje , kupatilo, terasa, i pripadajuce parking mesto, komplet namesteno , sa novim stvarima , neuseljavan, odlična lokacija, u blizini škole, vrtića, prodavnica i linija gradskog saobraćaja. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lepo uređen i potpuno opremljen jednoiposoban stan površine 41m², smešten na trećem spratu novije zgrade u ulici Narodnog fronta. Stan je veoma funkcionalan, svetao i prijatan za boravak, opremljen novim nameštajem i svim neophodnim sadržajima za udoban svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 146.800 €, 41,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji kod Dušanovačke pošte, idealan kako za život, tako i kao investicija. Stan ima 41 m², po strukturi je dvosoban sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i funkcionalnost. Nalazi se na 4. spratu od 5 u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 720 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten, funkcionalan i estetski vrhunski sređen stan u novijoj zgradi na Vračaru (zona Južnog bulevara). Smešten u mirnoj ulici bez buke, stan pruža maksimalan komfor i autentičan osećaj života u srcu Beograda. Struktura i prednosti: Prostorije: Ulazni hodnik,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 786)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>