• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 2 181 nekretnina - prosečna cena 1.144 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN PET-FRIENDLY STAN SA PARKINGOM U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9111639.Izdaje se jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Potpuno je namešten, uključujući u dnevni boravak (što se ne vidi na fotografijama) gde....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dostupno garažno mesto uz doplatu od 100e. Useljiv od 01.06. GREJANJE - Etažno, sprat 1/7, LIFT, TERASA, GARAŽA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43063. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 98298, II/IV, klima, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Stan na odličnoj lokaciji.U blizini 2 škole,3vrtića,nekoliko marketa.Više prevoza ka svim delovima grada.Miran kraj! Useljiv!Mali računi!Bez ljubimaca. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 108.000 €, 40,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Oglašavamo prpdaju jednoiposobnog stana na traženoj lokaciji, idealnoj za porodično stanovanje. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Svaka od prostorija ima prozor, dvorišno orjentisan i gleda na....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Površine je 40m2, nalazi se bn na III spratu stambene zgrade. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, LESKOVAC, 200 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednosoban stan u zgradi ,, Leteksa” blizu Bulevara Nikole Pašića.Stan je površine 40m2 i nalazi se na III spratu. .Sastoji se od hodnika, kupatila,t rpezarije sa kuhinjom i velike dnevne sobe. Stan je potpuno sređen i okrečen. Veoma je svetao i orijentisan je na istočnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 530 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Đorđa Markovića Kodera. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i strogog centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Ulično....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se se nenamešten stan kod Doma zdravlja, površine 40m2. Nalazi se na I spratu. Poseduje dve prostorije, kuhinju i kupatilo. Grejanje je na struju, tako da su troškovi minimalni. Nalazi se na lepoj lokaciji, na samo 10 min od centra grada. Agencijska usluga za iznajmljivanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se opremljen jednoiposoban stan u samom centru grada, na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je centralno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 168.300 €, 40,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao i funkcionalan stan u Cara Uroša, u jednom od najlepših delova ulice, na svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone i samog centra grada. Stan odiše prijatnom atmosferom i odlikuje se dobro organizovanim rasporedom sa prostranim, zasebnim celinama: ulaznim hodnikom, kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov i opremljen 1.5 stan sa izuzetno niskom troškovima. Obavezan depozit. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Ako tražite spoj udobnosti, mira i pogleda na jedan od najlepših simbola Beograda – ovaj stan je prava prilika za vas. Smešten u mirnoj i tihoj ulici okruženoj zelenilom, pruža savršen balans privatnosti i urbanog života. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan i potpuno opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 168.000 €, 40,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131903, IV/V, klima, uknjižen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra. Odlican stan na 4. spratu Bez Lifta. Zapadno orjentisan, svetao. Prozori su okrenuti ka dvoristu. Nema buke. Osecaj je kao da niste u gradu. Stan se prodaje sa svim stvarima. Pvc stolarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, kompletno namešten stan pored Aviv parka, odvojena spavaća soba, garaža u ceni. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/5, LIFT, TERASA, GARAŽA, PARKING,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

DARVINOVA, VOŽDOVAC – GARSONJERA SA PRIVATNOM TERASOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalnu i lepo uređenu garsonjeru sa velikom privatnom zelenom terasom na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u blizini Darvinove pošte i ulice Vojvode Stepe. Stan je veoma prijatan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 200 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan u Durlanu. Nalazi se u prizemlju kuće sa posebnim ulazom. Sastoji se iz dva nivoa. U prizemlju je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilom, a na drugom nivou je spavaća soba. Stan je sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan je odmah useljiv. Moderan, nov i funkcionalan - dosta prostora za odlaganje. Mali troskovi (grejanje se podesava, ima kalorimetre i placa se samo u sezoni). Nova zgrada sa liftom , 3. sprat. Ključ je kod nas. Stan ima kompletnu belu tehniku, klimu. Depozit je obavezan u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.500 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Limana. Stan je dvosobne strukture, prodaje se namešten kao sa fotografija ukoliko vam to kao budućem kupcu bude interesantno. Lokacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdavanje jednosobnog stana na Novom Beogradu. Stan se nalazi u Radoja Dakica ulici, na odlicnoj lokaciji, dobro povezanoj sa ostalim delovima grada, na I spratu. Kompletno je renoviran. Odmah useljiv. Agent Ivana: 5454 Broj u registru posrednika: 1768 Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan na socijalnom, na svega nekoliko minuta od centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade i dvorišno je orijentisan, što pruža mir i tišinu, idealno za udoban svakodnevni život. U blizini se nalaze prodavnice, marketi, autobuske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan za dvoje koji se sastoji od hodnika,dnevne sobe,lođe,kupatila,spavaća soba,kuhinje,gardarobera.Nova stolarija,stalno topla voda.Stan se nalazi u blizini pijace,Lidla .Racuni-infostan 10000,00RSD,struja po potrošnji,održavanje zgrade 1000,00 RSD,kablovska i internet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 128.750 €, 40,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan dvosoban stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Stan je svetao i funkcionalnog rasporeda. Uz stan se dobija podrumska ostava ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, POŽAREVAC, 400 €, 40,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje lokala u centru Pozarevca od 40m2 Struja, voda, cg, klima, izlog Lokal se nalazi na glavnom putu, i ima dobru izlozenost cena mesecnog zakupa 400eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

ĐERAM PIJACA, ZVEZDARA – DVOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi kompletno opremljen stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Đeram pijace, Zvezdara. Stan je površine 40m² . Veoma je funkcionalan, svetao i odmah useljiv. Struktura stana:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Namešten, 1.5, 40m2, III/V, terasa, lift, CG, depozit. Izdaje se jednoiposoban stan na odlicnoj lokaciji na Zvezdari. Stan poseduje hodnik, dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i lepu terasu. Veoma je svetao. Ima centralno grejanje, klimu, internet.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, na prodaju stan na izuzetno traženoj lokaciji, u delu Crvenog pevca u Nišu. Ovaj jednoiposoban stan predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je smešten na prvom spratu zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Živka Petrovića, 1/3, eg-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-40.00m2, Lep stan u novoj zgradi, polunamešten, u mirnom delu Zemuna, izdaje se na duže vreme. Agencijska provizija koju plaća zakupac pri zakupu ove nepokretnosti iznosi 50% - 100% od ugovorene cene zakupa Oznaka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan u naselju Bežanijska kosa 1. Nalazi se na šestom spratu od šest u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom. Stan je izuzetno svetao, zdrav i veoma prijatan za život, sa puno prirodne svetlosti tokom celog dana. Kompletno je namešten i funkcionalno organizovan, sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 40,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan površine 40 m² na Detelinari, smešten na 2. spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene pre 8 godina. Nekretnina se nalazi na veoma traženoj lokaciji koja pruža odličan balans između urbanog života i mirnog porodičnog okruženja. Stan je izuzetno svetao,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99210, III/III, uknjižen, garaza, parking. Odmah useljiv stan.Bez kucnih ljubimaca, na minimum godinu dana.Parking u dvoristu zgrade.Nema lift. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Podbara Struktura: Dvosoban stan Dostupan : Odmah useljiv Spratnost: 2. sprat (bez lifta) Parking: Besplatan, van zone naplate ✅ Dugoročni zakup ❌ Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Cena zakupa: 400 € Depozit: 400 € Stan se nalazi u mirnom delu grada, idealan za parove ili pojedince....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i renoviran stan u naselju Filmski grad, u mirnom i zelenilom okruženom kraju. Uknjižen je na 20m2 kao garaža, dok je realna kvadratura oko 40m2 funkcionalnog stambenog prostora. Stan je lepo organizovan, svetao i spreman za useljenje. Poseduje centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

#49868, Izdavanje, Stan, Beograd, DONJI DORĆOL, 40 m. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Detelinara, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Merkur. Fantastičan dvosoban stan. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade sa liftom. Stan se sastoji iz hodnika u kom ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 61.900 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

*Na prodaju garsonjera u izgradnji u Somboru, u blizini osnovne škole "Avram Mrazović", Lidla. -Površina stana je 40 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo i jednu sobu sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara (Beograd),Stan u kući,40 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 190.000 €, 40,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na vrlo prometnom mestu, blizu Đeram pijace: kod stanice tramvaja i pešačkog prelaza. Renoviran duplex; ima izlog i 2 ulaza (obavezno za HAACP standard), klima uređaj i toalet. Bez stepenica na ulazu Pogodan za tgovinu, usluge, pekaru, brzu hranu i drugo. Retka prilika za kupovinu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 40,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno renoviran stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u mirnoj ulici na Grbavici. Stan je dvorišno orijentisan, pa pruža mir, privatnost i potpunu izolaciju od gradske buke. Nekretnina se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane stambene zgrade. Posebnu pogodnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan u mirnom delu grada na odličnoj lokaciji. Manji dnevni boravak iz koga se ulazi u kupatilo, manju kuhinju i veliku spavaću sobu. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog....