• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs što manji 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji 1.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs što manji 1.sprat" pronađeno 3 716 nekretnina - prosečna cena 1.367 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - ��eram pijaca | LUX 1.5 stan, 38 m2, parking U ponudi je luksuzno opremljen stan u novogradnji, na odli��noj lokaciji u blizini Bulevara kralja Aleksandra i ��eram pijace. Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom i prostire se na 38 m2. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 38 m2, smešten na prvom spratu moderne novogradnje u Đevđelijskoj ulici, u neposrednoj blizini Đeram pijace i Bulevara kralja Aleksandra.Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i moderno uređen, a sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 220.000 €, 38,00 m2 cca 5790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se 2.5 stan u samom centru grada, na Obilićevom Vencu. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, ulaznog hodnika i balkona. Prvi sprat ️ Kompletno namešten, nameštaj ostaje u stanu. Okrenut ka dvorištu – mirno i bez buke ✨ Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo uređen jednoiposoban stan u ulici Dimitrija Tucovića na Zvezdari, na odličnoj lokaciji sa brzom povezanošću ka centru grada i svim delovima Beograda.Stan ima površinu od 38 m2 i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade. Po strukturi je jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 95.790 €, 39,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na limanu 3, retko u ponudi. Dvorišno orjentisan, istočna strana. Prvi sprat. Zgrada poseduje biciklanu. Stan ima 39m2 i sastoji se iz dnevne sobe koja je spojena sa kuhinjom (plus ostava) i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Uknjižen! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 132.425 €, 39,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, useljiv krajem 2026. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi na 1. spratu u mirnom i lepo povezanom delu grada. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase Dvorišno je orijentisan,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.500 €, 39,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 39m², smešten na prvom spratu stambene zgrade, u mirnom delu Vrnjačke Banje, u neposrednoj blizini Osnovne škole „Popinski borci“. Stan je kompletno opremljen i odmah useljiv. Jednosoban stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 92.700 €, 39,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Strukturno idealan stan na Limanu, uknjižen 1/1 na vlasnika. Nalazi se na 1. spratu u zgradi sa liftom, odlično pozicioniran i povezan autobuskim linijama sa svim delovima grada. U blizini Limanskog parka, Promenade, doma zdravlja. Pozovite nas za više informacija .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran jednosoban stan u ulici Vojvode Stepe na prvom spratu. Veoma je lepog i funkcionalnog rasporeda i jako svetao,sa terasom. Stan ima mereno 44 m2 ,poseduje i podrum. Zgrada je uredna i održavana,poseduje video nadzor. Dobra lokacija, za svaku preporuku!....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 84.000 €, 39,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 39m², idealno pozicioniran u neposrednoj blizini osnovne škole u Vrnjačkoj Banji. Lokacija u mirnom i uređenom delu Banje, blizu škole, čini ga savršenim za porodice sa decom. Jednosoban stan se nalazi se na prvom spratu stambene zgrade i prodaje....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 54.500 €, 39,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2023.,

www.indomio.rs

Beoexpert ekskluzivno zastupa prodaju odličnog stana, sa stilom i ukusom izgrađenog i sređenog u Krnjači, preko puta kafane-restorana "Bitolj". Smešten je na idealnom prvom spratu , trospratne, kvalitetne zgrade, novijeg datuma. Izuzetna oprema stana: blindirana ulazna vrata, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo lep dvosoban stan na Zlatiboru u naselju Obudovica. Stan je na prvom spratu, u odličnom je stanju. Agencijska provizija 2% Agent: Nevena Janjić br. licence 5479 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339. 011/26-20-734 NJ . .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.000 €, 39,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj prelepi stan pruža sve što vam je potrebno za opuštanje i uživanje u prirodi ili kao odlična investicija za izdavanje. Savršen spoj komfora, modernog dizajna i prirodnih lepota! Karakteristike stana: Svetla dnevna soba sa prelepim pogledom Terasa okružena zelenilom Spavaća soba....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 69.900 €, 39,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Preporuka. U prilici smo ponuditi u mirnom, lepom delu Zlatibora u ulici Umina voda, u objektu novije gradnje na prvom spratu, kompletno namešten apartman površine 39 m2. Sastoji se od : predsoblja, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i terasom, spavaće sobe. Grejanje norveški radijatori.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno renoviran i funkcionalan stan površine 40m², smešten na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu bez gradske buke. Stan je moderno uređen i kompletno opremljen, spreman za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 138.500 €, 39,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina 1.5, 39m2 (terasa 4m2), 1/4, TA, interfon U ponudi za prodaju jednoiposoban stan odličnog rasporeda i nalazi se kod OFK-a stadiona. Pozicioniran je na prvom spratu u zgradi koja se lepo se održava, sa malim brojem stanara. Stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 39m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan. Izdaje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 39,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Zlatiboru, ulica Alekse Popovića, površine 39m2, a po strukturi jednosoban. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom, i ima pripadajuće parking mesto. Stan se prodaje kompletno namešten. Grejanje je na struju, Cena 74.000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 78.500 €, 39,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, uknjižene površine 39m2, na visokom prizemlju stambene zgrade. Zgrada je novije gradnje, pozicionirana preko puta Vojne bolnice. Zbog same lokacije stan je odlična investicija i kao buduće izdavanje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Starog grada, u boemskoj četvrti nudimo Vam manji dvosoban stan u Cetinjskoj ulici. Na prvom spratu sa etažnim grejanjem, površine 39m2, toplog i udobnog enterijera Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Ljiljana Čičić br. licence 750 Art nekretnine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 78.400 €, 39,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan na prvom spratu stambene sa liftom, zgrade u novogradnji, na Paliluli, u blizini hotela Marica. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i zelene terase. U cenu stana je uračunato i parkirno mesto....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.000 €, 39,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor centar/Vila Peković/ Izuzetna Ponuda! Retko u ponudi, apartman, kompletno namešten, na prvom spratu u \"Vili Peković\". Apartman poseduje veliku prelepu terasu sa koje se pruža pogled na borovu šumu i jezero. Sam objekat je izuzetnog kvaliteta sa recepcijom 24 h i teretanom.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 69.900 €, 39,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban Apartman 39m Kopaonik kod KRALJEVI ČARDACI, nov uknjizen Cena: 69.900,00 EUR Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška) Ulica i broj: Kraljavi Čardaci Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 39m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 1. sprat Tekst oglasa Odličan Apartman....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.280 €, 39,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na Paliluli, površine 38,64m2 (34,64m2 + 4m2) po strukturi jednoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, kupatila I terase. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja poseduje lift I ima....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 380 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 400 €
15.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan stan u mirnom delu Zelenog brda, u ulici Vladana Desnice. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. Struktura stana: jedna spavaća soba dnevna soba opremljena kuhinja kupatilo Stan je svetao, prijatan za boravak i idealan za jednu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.500 €, 39,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Bata Lakina, 1/4, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-39m2 , ugovorna povr��ina-32.00m2, Prodaje se svetao i funkcionalan 1.5 stan povr��ine 39m2 u blizini OFK stadiona. Stan se nalazi na prvom spratu uredne stambene zgrade. Strukturu stana ��ine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN U ŽARKOVU ZA IZDAVANJE! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 400 € Lokacija: Beograd, Čukarica, ul. Vodovodska, sprat 1 Površina: 40 m2 Struktura: Dvosoban stan, koji se sastoji od: - dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom; - spavaće sobe; - toaleta; -....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 69.400 €, 40,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela Tami residence i kompleksa Novi Niš. Stan je projektovane površine 39,67m2, nalazi se na prvom spratu u objektu sa liftom. Po strukturi je dvosoban i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 94.750 €, 40,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam stan u novogradnji, u kvalitetno gradjenoj zgradi, sa kvalitetnim ugrađenim materijalima. Funkcionalnog rasporeda sa terasom, dvorišno orjentisan sa puno svetla, na prvom spratu u zgradi sa liftom. U stanu ostaje sve od nameštaja i tehnike. Dobro pozicioniran, odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.500 €, 40,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA - Na prodaju dvosoban stan – Bulevar evrope. Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji nadomak Bulevara Evrope u Veselina Masleše, na prvom spratu stambene zgrade. Stan je površine 40m² i sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan površine 40 m² na Novom Naselju, u Novom Sadu. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata. Ima terasu i uknjižen je. Ova nekretnina predstavlja dobru priliku za kupovinu na traženoj lokaciji. Za više informacija možete nas....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prazan stan površine 40m², koji se nalazi na prvom spratu kuće. Prostor je funkcionalno organizovan i sastoji se od dve prostorije, hodnika i kupatila, pri čemu jedna prostorija poseduje i kuhinjicu. U prizemlju objekta već posluju dve advokatske kancelarije, što ovaj....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan za izdavanje - Zvezdara, Vukov spomenik, 700 euraIzdaje se kompletno namešten i renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji kod Vukovog spomenika, na Zvezdari. Stan se nalazi na 1. spratu uredne stambene zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za udoban....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 40m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija, na šetalištu u Vrnjačkoj Banji! Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i kompletno je opremljen modernim i funkcionalnim nameštajem. Cena ovog jednosobnog stana je 103.000 evra. Ne propustite....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 48.410 €, 40,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.indomio.rs

Na odličnom, mirnom mestu na Petrovaradinu, uvučen od glavne ulice se nalazi ovaj objekat sa 4 stana. Zgrada je u dvorištu, stan na 1.spratu, iznad je tavan i krov. Prodaje se namešten! Grejanje na gas, ulica puna zelenila, parking ispred kapije. Projekat odličan sa odvojenom kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 350 €, 40,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 40m2 na prvom spratu u zgradi sa posebnim ulazom. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinjskog dela, jedne veće prostorije i mokrog čvora. Grejanje je na struju. Izdaje se neopremljen. Pogodan je za gotovo sve kancelarijske delatnosti /advokati pre....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, lux, namesten dvosoban stan u novogradnji na prvom spratu u mirnom delu ulice u blizini svih neophodnih sadrzaja za kvalitetan nacin zivota. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, spavaca soba i prostrana terasa. * Podno grejanje na elektricni....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.550 €, 40,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan površine 40m², koji se nalazi u atraktivnom delu Vrnjačke Banje, u blizini Slatine. Stan je smešten na prvom spratu i prodaje se sa kompletnim nameštajem. Stan se sastoji iz: dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaca soba, hodnik, kupatilo i terasu....