• GoHome Professional
www.indomio.rs što jeftiniji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs što jeftiniji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs što jeftiniji" pronađeno 50 495 nekretnina - prosečna cena 1.323 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • 2.sprat
    • parking
    • renovirano
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 220 € na 230 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 230 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 200 €
29.04.2026 - 220 €
01.05.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban namešten stan u mirnom delu u blizini Akva parka. Namenjen je manjoj porodicina duži vremenski period. U cenu su uključeni računi. Stan je slobodan od 05. 06. 2026. Mogućnost izdavanja na kraći vremenski period! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 230 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera površine 25 m², smeštena na visokom prizemlju u mirnoj i dobro povezanoj Koste Racina ulici. Stan je funkcionalno uređen i poseduje sve neophodno za udoban svakodnevni život. Zahvaljujući centralnom grejanju, boravak je prijatan tokom cele....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan kod Železničke staniceStan se sastoji od ulaznog hodnika sa kuhinjom,dnevnog boravka, kupatila i terase.Ukupna površina stana je 25 m2 i nalazi se na III spratu u zgradi koja ne poseduje lift.Stan je opremljen standardnim nameštajem i tehnikom i idealan je za porodicu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 230 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97831, I/, klima. Izdaje se garsonjera, 25m2, na Telepu. Useljivo odmah. Depozit u visini kirije. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 230 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 250 €
26.04.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban duplex stan u Kragujevcu - naselje Centar preko Lepenice. Stan je pogodan za smeštaj studenata, radnika,... Stan je slobodan od 15.04.2026.godine. Minimalan period stanovanja 6 meseci i obavezan depozit u visini od 350 eura. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 230 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

GARSONJERA NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112616.Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na 1. spratu zgrade sa liftom. Useljivo je od 05.05.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 230 €, 19,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 250 €
08.05.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera na Limanu 4 – odmah useljiva---Agencijska šifra 9112640.Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na Limanu 4, u ulici Banovića Strahinje. Stan se nalazi na 6. spratu u zgradi sa liftom. Funkcionalan i uredan prostor, spreman za useljenje.Depozit obavezan u visini 1. mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 230 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u centru, površine 25m2. Nalazi se na IV spratu zgrade bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Opremljen je potrebnim stvarima i uređajima. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 230 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 250 €
29.04.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na osmom spratu kvalitetne stambene zgrade sa dva lifta. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji na svega par koraka od Delta Planeta i Doma zdravlja. Grejanje je na struju, preko inverter klime, tako da su troškovi minimalni. Slobodna je od 01.05. Obavezan je depozit....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 230 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 250 €
10.05.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan, jednosoban stan u Durlanu, u blizini pijace. Ukupna površina stana je 30m2, nalazi se na petom spratu kvalitetne stambene zgrade bez lifta. Kompletno je opremljen kvalitetnim nameštajem i uređajima. Grejanje je na struju, preko inverter klime ili TA peći. U....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 230 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 250 €
15.05.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera 25m2 na Novoj Detelinari, visoki parter, zastakljena terasa, useljivo, 230eu. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, LESKOVAC, 230 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO SREĐEN I NAMEŠTEN STAN POVRŠINE 30m2 U UŽEM CENTRU GRADA. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan kod Apelacionog sudaIzdaje se stan u ulici Dimitrovgradska u blizini Novog NišaStan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje,trpezarije ,2 spavaće sobe, kupatila i terase.Ukupna površina stana je 60 m2 i nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja ne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 230 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten jednosban stan na dvadeset metra od Akva parka. Poseduje sve što Vam je potrebno za zivot ili izdavanje. Grejanje je na struju, stan ušuškan, računi minimalni, po potrošnji. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 230 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PARAĆIN, 236 €, 236,00 m2 cca 1 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Uz lokal se dobijaju 4parking mesta na koriscenje,i 75m2 u vidu letnje poplocane letnje baste. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PARAĆIN, 238 €, 238,00 m2 cca 1 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan lokal sa izuzetnim potencijalom za različite poslovne namene. Ispred lokala nalazi se prostrana bašta ukupne površine oko 175 m² sa pogledom na park i dodatnih 75 m² prema reci, popločana kvalitetnim behaton pločama, idealna za ugostiteljsku delatnost....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260 € na 240 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 240 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 260 €
01.03.2026 - 240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Iskljucivo za jednu zaposlenu osobu, nepusaca. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. - Šifra nekretnine: 9103808 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 240 €, 24,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na I spratu poslovnog kompleksa na Dusanovcu, u blizini Dusanovackog mosta. Izdaje se jedna kancelarija od 24m2 sa upotrebom kuhinje i toaleta. Dobar pristup, nedaleko od auto puta. Grejanje je etazno, merna grupa. Uz prostor, zakupac moze da zakupi do dva....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 240 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na atraktivnoj lokaciji, kod Gradske bolnice. Nalazi se na dvanaestom spratu, u stambenoj zgradi, sa dva lifta, od kojih teretni ide do jedanaestog sprata, a mali do devetog sprata . Stan je sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260 € na 240 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 270 €
04.02.2026 - 260 €
22.03.2026 - 240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera površine 23m2, na odličnoj lokaciji na Grbavici. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Nije pet frendly. Cena je 260€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija: 50% od prve zakupnine Za više informacija, pozovite! REG.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 240 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 240 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan na atraktivnoj lokaciji, kod Čaira. Nalazi se na visokom prizemlju zgarde. Stan je kompletno sređen, sa svim stvarima, kako nameštajem tako i električnim uređajima. Površina stana je 40 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 240 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan jednosoban stan u samom centru grada, u novogradnji. Stan je kompletno nov i opremljen, poseduje: *klimatizaciju *veš mašinu *grejanje na gas (nisko mesečno održavanje) Nalazi se na odličnoj lokaciji – u blizini škole, prodavnica i apoteke, što ga čini idealnim za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 240 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo CENTAR 23 m2, ul.Vuka Karadžića, nameštna garsonjera, visoko prizemlje, vm, , terasa, cg, CENA mesečno 240 Evra + 240 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, CENTAR ul.Vuka Karadžića 23m2 – 240 Evra IZ 2863 Agencija VENIS registar posrednika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 240 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Bubnju u ul.prvog maja , površine 51 kvm, na drugom spratu ,sa centralnim gradskim grejanjem, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje i ostave. Stan je opremljen. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 240 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE GARSONJERA KOD SPENSA, ODMAH USELJIVA, VISOKO PRIZEMLJE, NEMA TERASU. DEPOZIT OBAVEZAN, AGENCIJSKA PROVIZIJA 50%. REGISTAR PSREDNIKA 1500, BR. LICENCE 2158. KONTAKT BR. 0603105957 I 069640221 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 240 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9103288.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan od 30m2, koji se nlazi na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari.Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 240 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan od 79m² na četvrtom spratu u naselju Kajsijar. Stan je prostran i funkcionalan, idealan za porodicu. Grejanje je odjavljeno, što omogućava fleksibilnost u načinu grejanja. Nalazi se na dobroj lokaciji, u mirnom okruženju, sa blizinom svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 240 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u centru, površine 22m2. Nalazi se na IV spratu zgrade bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Opremljen je potrebnim stvarima i uređajima. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 250 €, 18,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera za jednu žensku osobu. Stan se izdaje na duži vremenski period. U stanu nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je na traženoj lokaciji na svega par minuta od centra i od fakulteta. Za više informacija pozvati na 0668442277. Vaš siguran partner u svetu nekretnina.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nalazi se na sedmom spratu stambene zgrade i na odličnoj je lokaciji. U neposrednoj blizini je gradski park Čair, Dušanova ulica, kao i sam centar grada. Dvosoban je po strukturi, sa odličnim rasporedom prostorija. Kompletno je renoviran 2017. a opremljen je lepim komadima nameštaja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera kod Filozofskog fakulteta, na petom spratu u zgradi sa liftom, u mirnom kraju bez okolniih zgrada. Stan je jugozapadne orijentacije, sa prelepim pogledom. Površina stana je 22 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 250 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.indomio.rs

Kompleno namešten stan u K komplexu sa minimalnim mesečnim troskovima . Izdaje se na duži period isključivo pravnim licima. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom ,jedne spavaće sobe,kupatila i terase. Naša preporuka 0648312061 0658222441 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, JAGODINA, 250 €, 54,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u centru grada. Dosadašnja namena je bila lekarska ordinacija. Izdaje se sa nameštajem pogodnim za tu delatnost. Grejanje je na norveškim radijatorima, prilaz lokalu je asfaltni put, tako da može i kolima do samog lokala. 2 mokra čvora, reklamni pano, izlog. Na duži....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 250 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 250 €, 38,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor-lokal na Bulevaru Nemanjića, u poslovnom centru Zona I. Nalazi se na prvom spratu, uknjižene površine 38 m2. Lokal je pogodan za više delatnosti, za razna predstavništva, uslužne delatnosti, laboratorije, ordinacije, kancelarijski prostor. Ima mokri čvor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 250 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan za izdavanje na super lokaciji. Stan se sastoji od hodnika iz kog se ulazi u kupatilo i dnevni boravak koji je centralni deo . U sklopu dnevnog boravka je kuhinja koja ima spajz i izlaz na terasu , . Stan poseduje i dve spavaće sobe koje imaju izlaz na terasu . Prednost....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 250 €, 22,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan ulični lokal površine 22m2. Pogodan za razne vrste delatnosti. Dobro osvetljen, vidljiv sa mogućnošću postavljanja velike reklame, ceo prednji deo lokala u portalima. Prostran parking ispred lokala. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 100%. Za više....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZRENJANIN, 250 €, 15,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u širem centru Zrenjanina površine 16 m2 - 2 m2. Sastoji se od čeonog dela sa rešetkama na ulazu i mestom za postavljanje reklame 2x2m. U sklopu mesečne kirije gratis reklama na svetlećem LED bilbordu 5x2m koji je postavlje iznad samog lokala kao i reklamnog zida koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 250 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan površine 43m2 na Prozivci. Nalazi se 5/5 spratu u zgradi sa liftom, sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjiom koji vodi na terasu, manje spavaće sobe i kupatila. Na podovima su parket i pločice, prozori su PVC, a grejanje je na gradsku toplanu sa alokatorina.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 250 €, 72,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 300 €
15.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan nedaleko od centra grada površine 72m2 koji se nalazi na prvom spratu. Sastoji se od velikog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom koji vodi na terasu, orijentisanu ka dvorištu zgrade, spavaće sobe, kupatila i WC-ja. Na podovima su parket i pločice,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 734)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>