• GoHome Professional
www.indomio.rs - GoHome traženje oglasa na webu
  • www.indomio.rs - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs

  • Za upit "www.indomio.rs" pronađeno 50 766 nekretnina - prosečna cena 1.329 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 3.600 €, 2603,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela, gradsko građevinsko zemljište površine 2603 m2 u Gabrovcu. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj svetao stambeni prostor je do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom vrhunskih materijala i opreme prve klase. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom, savremeno opremljena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. - Grbavica/Bulevar oslobođenja - novija stambena....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 62.000 €, 34,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, prodaje se manji dvosoban stan od 34m2 u suterenu novije zgrade. U prirodi su to dva stana od 17m2. Svaki od njih ima kuhinju i sopstveno kupatilo. Idealno za izdavanje, neposredna blizina autobuske stanice, RETKO U PONUDI!!! Agencijska oznaka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 178.450 €, 83,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e) Dobrivoja Petkovića, 2/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-83m2 , ugovorna površina-70.00m2, U ponudi je funkionalan, svetao stan u kvalitetnoj građenoj zgradi od fasadne cigle u mirnoj ulici okružena zelenilom. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 30.000 €, 30,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Aktivan i razrađen , pozicioniran kao odličan prostor za trgovinu odećom već više od 20 godina, nudi brojne mogućnosti za sve koji žele da se bave ovom ili sličnom delatnošću. Lokal je potpuno opremljen i nema potrebe za novim ulaganjima , a lokacija je pogodna za više delatnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.560 €, 37,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA ! Nekretnina idealna kako za život tako i za izdavanje. Odlične strukture, odmah useljiv po isplati. Dobro povezan sa svim delovima grada, u jednom od najlepših kompleksa Novog Sada! Za više informacija pozovite nas... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 47.380 €, 33,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2022.,

www.indomio.rs

-- Odlična nekretnina na mirnoj lokaciji - Reč je o jednosobnom stanu na Satelitu, lokaciji koja poseduje sve što je neophodno za život. U blizini pijaca, market, autobuska stanica, škola, vrtić. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 76.840 €, 37,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan sa maksimalno iskorišćenim prostorom u novoj gradnji u atraktivnom delu Telepa. Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 77.250 €, 47,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na mirnoj lokaciji. Kompletno sređen, ne zahteva veća ulaganja. Moguće kupiti putem stambenog kredita. Dobar kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 67.700 €, 30,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2022.,

www.indomio.rs

Odlična ponuda - Jednosoban stan na Limanu 4, idealnog rasporeda! U blizini svih bitnih sadržaja. Uz određena ulaganja može biti idealna nekretnina kako za život tako i za izdavanje. Pozovite agenta prodaje za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 116.800 €, 81,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Prelep, unikatan trosoban stan na granici Adica i Telepa! Stan poseduje dve komforne spavaće sobe, kupatilo, prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom kao i dve prelepe terase sa kojih se pruža divan pogled. Idealan za porodičan život. U stanu ostaju ugradni plakari i kuhinja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 309.000 €, 96,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetan porodičan stan! U zgradi vrhunskog kvaliteta, na Telepu, nalazi se ovaj četvorosoban stan od 96m2, a predivna terasa od 50m2, na kakvu je veoma teško naići prilikom kupovine stana, dobija se gratis. U ceni je većina nameštaja i parking mesto u dvorištu zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2022.,

www.indomio.rs

Prazna odmah useljiva garsonjera,dvorišno orijentisana na top lokaciji u fenomenalnoj zgradi. Stan uknjižen na vlasnika 1/1. Idealan za izdavanje kao i za život. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.050 €, 53,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan i kompletno namešten dvosoban stan. U kompletnom stanu je urađeno podno grejanje (podna keramika), nova struja, voda, Italijanska keramika prve klase, blindirana vrata sa sigurnosnom bravom i ključem. Nameštaj je rađen po meri od medijapana, ugradna tehnika, moderna....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 85,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108000, PR/III, video nadzor, izlog, klima, terasa, luks renoviran, novogradnja. Predstavljamo vam prostor na odličnoj lokaciji, u blizini Hrama Sbetog save i Karađorđevog parka. Pogodan za sve vrste delatnosti. Dva mokra čvora. Postoji mogućnost iznajmljivanja i dva....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Ponosno predstavljamo potpuno opremljen stan na Grbavici, Novom Sadu, idealan za udoban život u mirnom i pristupačnom delu grada. Ovaj prostrani stan pruža savremen i udoban ambijent, sa svim potrebnim sadržajima za vašu svakodnevnu udobnost. Potpuno opremljen sa svim novim stvarima....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 68,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 68m² (od toga je 44m2 uknjiženo). Dvosoban stan je na odličnoj lokaciji- kod kružnog toka, u ravnom delu Banje. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i prodaje se kompletno opremljen nemeštajem. Cena dvosobnog stana je 70.000 evra. Oznaka na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2023.,

www.indomio.rs

Mileševska ulica, prostran i svetao stan. Funkcionalan, sveže okrečen, dopunjavanje nameštajem po potrebi Ag provozija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 1.700 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#45384, Izdavanje, Stan, Beograd, VOŽDOVAC, 88 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BATAJNICA, 2.500 €, 540,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se magacin u Ugrinovcima u blizini Auto- puta od 500m2, nov, visina 5metara, 2 rolo vrata, fero beton, panel od 8cm., hidrant, postoji mogucnost za mokri cvor. Sleperski prilaz, asfaltirano, parking, struja, voda... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 324.450 €, 100,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

JEDINSTVENA PONUDA!!! Nudimo Vam na prodaju izuzetan stan u pešackoj zoni, u strogom centru grada sa prelepim pogledom na Trg Slobode. Nalazi se na idealnom trećem spratu. Kompletno je renoviran (alu stolarija, hrastov parket 1klase (Spačva), Porcelanosa keramika, unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 111.400 €, 49,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan dvosoban stan na top lokaciji u - ulici Braće Ribnikar. Na svega par minuta hoda od Spensa i Promenade, Futoške pijace i univerziteta se nalazi ova nekretnina. Po ulasku u stan se nalazi hodnik iz kojeg se ulazi u izuzetno komforno kupatilo (veš mašina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.850 €, 66,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1070144 - Odmah useljiv troiposoban duplex stan na Novoj Detelinari, uknjižena donja etaza 36m2 (kupatilo, kuhinja, dnevni boravak, terasa, spavaća soba), gornja etaža od 30 m2 predata na legalizaciju (dve spavaće sobe), parking mesto u dvorištu, peti sprat, terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.000 €, 63,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOIPOSOBAN STAN POVRŠINE 63M2 NA STAROJ DETELINARI. SASTOJI SE OD DNEVNOG BORAVKA, DVE SPAVAĆE SOBE, ODVOJENE KUHINJE, KUPATILA, OSTAVE I TERASE. U SVE PROSTORIJE SE ULAZI IZ PREDSOBLJA. STAN JE DVOSTRANO ORJENTISAN A ULICA NA KOJU GLEDA JE VEOMA TIHA SA PUNO ZELENILA.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PADINSKA SKELA, 1.300 €, 160,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljena kancelarija preko puta Botaničke bašte, površine 160m2, tri kancelarije, dva mokra čvora, kuhinja i veliki ulaz. Klima, više telefonskih linija, video nadzor, sanitarni čvor, internet. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.200 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ovaj lep, prostran stan na 2 nivoa u lepoj privatnoj kući. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini Medak II i Medak III, naselja Braće Jerković. Blizina prevoza, škole, super marketa i ostalih prodajnih objekata. Sam stan je odličnog rasporeda,....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 80.000 €, 8729,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Bolnica - Gradsko građevinsko zemljište površine 87.29 ara. Ima izlaz na dve ulice. Plac u delovima. Vinograd 1. klase i njiva 4. klase. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 190.000 €, 33,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123054, III/V, klima, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam predivan jednoiposoban salonski stan, kvalitetno renoviran i luxuzno opremljen. Stan je odličnog funkcionalnog rasporeda, iskorišćen je svaki kutak na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 599.000 €, 155,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, prostorno lepo organizovan penthouse. Dvostrano orijentisan. Otvoren panoramski pogled. Grejanje je na toplotne pumpe. U zgradi izuzetnog kvaliteta, ulaz u stan direktno iz lifta. Tri mokra čvora. U ovu cenu su uračunata i dva parking mesta u garaži zgrade, dobro pozicionirana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 168.190 €, 61,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 61.16m2(lođa), EG, podno grejanje, inverter klima, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Više od 30 godina iskustva u gradnji stambenih objekata. Gradnja po savremenim standardima, visok kvalitet materijala i opreme. Termoizolacija(kamena....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 91.500 € na 89.900 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 89.900 €, 19,00 m2 cca 4730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 91.500 €
22.02.2026 - 89.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjižen. Prodaje se uknjižena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema stanova iznad). Stan je svetao, miran i funkcionalan, sa jedinstvenim pogledom na Petrovaradinsku tvrđavu i Dunav.✅ 19 m², 5/5 (zgrada bez lifta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 60.770 €, 26,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

NOV JEDNOIPOSOBAN STAN NA ADICAMA ---Agencijska šifra: 1007789.Prodaje se delimično namešten jednoiposoban stan na Adicama. Sastoji se od manjeg dnevnog boravka sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe i prostranog kupatila. Stan je pozicioniran na prizemlju nove zgrade. Većina nameštaja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 2.0, cg na kalorimetre, novogradnja, 2/10, lift, terasa. Izdaje se nov, namešten, dvosoban stan u potpuno novoj zgradi. Stan poseduje veliki dnevni boravak, spavaću sobu, novu kuhinju, trpezariju, kupatilo, hodnik i terasu. Sve je rađeno sa najkvalitetnijim materijalima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 499.000 €, 108,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127910, VI/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja.Vrhunska gradnja.Debljina zida oko 50 cm (blok cigla izolacija kamena vuna).Spoljna stolarija aluminijum-drvo.Parket hrast keramika i sanitarije u najvišoj klasi.Cena....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 355.000 €, 11300,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 98827, uknjižen, plac. Na zapadu Dobanovačkog atara se nalazi zemljište , na oko petsto metara od asvalta , struje , vode , gasa . Pravila uređenja i gradenja za privredne delatnosti , veći proizvodni pogoni , sportski tereni PRIVREDNE DELATNOSTI. Više informacija na:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep funkcionalan, potpuno nov, kompletno namesten stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija, u neposrednoj blizini velikog broja ambasada, zgrade Pink televizije, kompletna infrastruktura, na samo par minuta od centra grada, mosta na adi, autoputa. Mogucnost iznajmljivanja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 700 €, 45,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal površine 45m2 na trećem spratu poslovne zgrade bez lifta. Sastoji se od jedne veće prostorije i mokrog čvora. Grejanje je na struju inverter klimom. Ima svoj strujomer. Lepo je osvetljen i orijentisan. Prostor je pogodan za ordinacije, frizerski i kozmetički salon,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 115.000 €, 215,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na jednom placu nalaze se dve zasebne kuće koje nude različite mogućnosti stanovanja i korišćenje prostora.Prva kuća površine 118m2 je starije gradnje ,sastoji se od tri sobe i kupatila.Druga kuća novije gradnje zidana termo blokovima i završena demit fasadom.U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 235.000 €, 85,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131652, VPR/VI, klima, lift, uknjižen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, može zamena(), Adaptibilanu u 3.5, stambena zgrada. Odličan porodični stan,na dobroj lokaciji. Infrastruktura izuzetna. Deo stana gleda na ulicu,drugi deo na dvorište. Od....

 
 
 
  Stan, MEDOŠEVAC, 155.300 €, 65,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i savremeno projektovan stan u izgradnji, površine 65m², smešten na petom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Završetak radova planiran je za avgust ove godine, što ovu nekretninu čini odličnom investicijom kako za život, tako i za izdavanje. Stan se sastoji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 399.000 € na 385.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 385.000 €, 74,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 399.000 €
29.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelep salonski stan u jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Stan je u izvornom stanju, ali dobro održavan. Zgrada ima lift. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, ostave, wc i kupatila. Stan ima pripadajući podrum, kao i terasu na krovu zgrade. Uknjižen. Agencijska....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 330 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
15.05.2026 - 330 €
20.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 45m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom u blizini OŠ Sveti Sava.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i lođe.Grejanje je na struju TA.Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 631-672 (od ukupno 840)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>