• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan 120 m2 što jeftiniji

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan 120 m2 što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 250.000 €, 113,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivan četvorosoban stan u luksuznom kompleksu Green Hill Zlatibor, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatibor. Stan ima 113 m² + 40 m² privatnog dvorišta, idealnog za uživanje i dodatni komfor. Trostrano je orijentisan, što obezbeđuje obilje svetlosti i prijatan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 291.400 €, 124,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

URBANA VILA POPOVICA — TRI LUX STANA ZA KUPCE KOJI IGRAJU NA NEXT LEVELVisina plafona 3.10 m. Orahovina. Antracit aluminijum. Panoramski pogled. Krovne terase. Master zone. Premium lifestyle.Ovo nisu obični stanovi - ovo je high-end living na Popovici, za kupce koji žele....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 318.800 €, 129,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Novi Sad, Novo naselje. Predstavljamo ekskluzivan projekat koji čine tri luksuzne vile sa po tri stambene jedinice. Pažljivo odabrana, mirna lokacija za stanovanje, izolovana od gradske buke. Vile su spratnosti suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODICAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUSKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERA Na prodaju luksuzan porodican stan povrsine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smesten na poslednjem spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 338.000 €, 114,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo ekskluzivan stan u centru grada, prostranosti 114m2, a uknjižen na 68m2. Ovaj elegantni dom je jedinstven po svojoj arhitekturi na tri nivoa, pružajući komforan životni prostor u srcu grada. Na prvom nivou se nalaze moderna kuhinja, prostrana dnevna soba i elegantno kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 367.500 €, 126,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prilika – Luksuzan SMART stan sa panoramskim pogledom na Hram! U samom srcu Voždovca, nudimo vam jedinstven stan vrhunskog kvaliteta, trostrano orijentisan, sa prostranom terasom i spektakularnim pogledom na Vračar i Hram Svetog Save. Ovaj stan predstavlja spoj savremenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 382.074 €, 124,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Lux nov penthouse! kljuc u ruke! U ponudi je ekskluzivan penthouse koji predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i prestiža. Smešten na poslednjem spratu nove i moderne zgrade, ovaj jedinstveni stan pruža potpunu privatnost i spektakularan panoramski pogled koji oduzima dah. Lokacija:....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 382.560 € na 385.200 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 385.200 €, 112,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.07.2025 - 262.560 €
16.07.2025 - 362.560 €
08.04.2026 - 382.560 €
10.05.2026 - 385.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan porodični stan, u izgradnji, u luksuznoj urbanoj vili na Severnom Telepu – delu Novog Sada poznatom po miru, prostranim ulicama i izvrsnoj povezanosti sa svim delovima grada. Okružen bulevarima, ali izolovan od gradske vreve, ovaj objekat pruža idealan balans....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 390.000 €, 110,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ekskluzivna nekretnina u srcu Beograda – potencijal bez kompromisa Predstavljamo vam izuzetno redak stan od 110 m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u širem centru Beograda, u neposrednoj blizini Pete beogradske gimnazije, Palilulske pijace i Tašmajdanskog parka. Ova elegantna....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 430.000 € na 410.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 410.000 €, 109,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 450.000 €
10.09.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan stan za prodaju – Hram Svetog Save, Vračar, 109 m² Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, ukupne....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan luksuzan 120 m2 što jeftiniji (67)
  • www.divisnekretnine.rs luksuzan 120 m2 što jeftiniji (6)
  • www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan što jeftiniji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>