• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan 120 m2

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan 120 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 425.000 €, 117,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni četvorosoban dupleks penthaus na prodaju - Gajeva ulica, Vračar | 117 m2 | 425.000 euraNa prodaju je ekskluzivan dupleks penthaus od 117 m2 (realno 125 m2), smešten na poslednjem, 5. spratu novije i lepo održavane zgrade iz 2008. godine, u mirnoj Gajevoj ulici, na granici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 497.000 €, 117,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se ultra moderan LUX 2u1 – 4.0 stan,114,19 m2 (terasa 5m2) sa pogledom na park, reku Savu, Kulu Beograd i TC Galerija. Arhitektonski podeljen stan na dva stana -apartmana, nezavisna jedan od drugog a perfektno funkcionalna sa modernim enterijerom. Stan se sastoji od prostranog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 624.000 €, 117,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja,117m2,Milovana Marinkovi_a,Vo|dovac,Radmila-Luksuzna smart home rezidencija-117m2+terasa+garaža,Voždovačko Dedinje. Na prodaju ekskluzivan,potpuno opremljen smart home stan,projektovan kao prava urbana rezidencija,gde je svaki detalj pažljivo osmišljen i izveden po najvišim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju ekskluzivan, luksuzno uređen stan na 8. spratu prestižne zgrade Aurora u Beogradu na vodi. Ova jedinstvena nekretnina predstavlja savršen spoj sofisticiranog dizajna, vrhunskih materijala i najsavremenijih tehnologija. Stan je potpuno renoviran i temeljno preuređen u odnosu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127122, klima, uknjizen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODI Na prodaju ekskluzivan, potpuno razradjen salon lepote u prestiznoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 479.000 €, 121,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan neuseljen penthaus u prestižnom naselju West 65 Na prodaju ekskluzivan neuseljen penthaus u jednom od najprestižnijih naselja u Beogradu – West 65. Ova nekretnina nudi savršen spoj vrhunskog dizajna, udobnosti i sigurnosti, namenjena onima koji traže kvalitetan životni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 479.700 €, 117,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Luksuzan trosoban stan u zgradi Lumia, Beograd na vodi Predstavljamo vam ekskluzivan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada Lumia, koji pruža savršen spoj modernog dizajna, funkcionalnosti i izuzetne lokacije. Stan se prostire na izuzetno dobro organizovanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 675.000 €, 124,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna ponuda, samo u našoj ponudi izuzetan četvorosoban stan u okviru kompleksa WEST 65, Novi Beograd. Kula West 65 predstavlja jedan od simbola grada Beograda, sa svim potrebnim sadržajima za život. Jedan od najsavremenijih kompleksa, sa potpunom infrastrukturom za lep gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 382.074 €, 124,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Lux nov penthouse! kljuc u ruke! U ponudi je ekskluzivan penthouse koji predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i prestiža. Smešten na poslednjem spratu nove i moderne zgrade, ovaj jedinstveni stan pruža potpunu privatnost i spektakularan panoramski pogled koji oduzima dah. Lokacija:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan luksuzan 120 m2 (69)
  • www.divisnekretnine.rs luksuzan 120 m2 (6)
  • www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.